Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Mayus

Srebro inwestycyjne - inwestycje w srebro

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Gebo, Oni też skupują srebro: cena srebra I tak jak mówisz - dostawa kurierem, a wycena przez internet. 

Edytowane przez joanna1975

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobre dane z USA spowodowały cofnięcie na rosnącym rynku srebra. Można oczekiwać powrotu do poziomu ~17,50 co moim zdaniem byłoby bardzo atrakcyjną ceną. Zainteresowani mogą znaleźć szczegółową analize u mnie na stronie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobre dane z USA spowodowały cofnięcie na rosnącym rynku srebra. Można oczekiwać powrotu do poziomu ~17,50 co moim zdaniem byłoby bardzo atrakcyjną ceną. Zainteresowani mogą znaleźć szczegółową analize u mnie na stronie.

na tak duży spadek bym nie liczył, prędzej trend boczny w okolicach 19$ za uncję, zwłaszcza że złoto nie leci w dół, a korelacja cen tych surowców jest dość duża.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdzie kupujecie srebro 999 (tak 1g lub 1oz) ? I jakich ilościach jak już zamierzacie kopic ?? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Porownywarki cenowe (sklepow ze srebrem) w necie i najtansza wersja ;) Sklepy w zasadzie wszystkie, ktore mozesz znalezc sa zaufane (oczywsicie sprawdz dla pewnosci)

Ja kupowalem z reguly po 10/20 oz, Wiener Philharmoniker (bo wychodzi najtaniej na 1 oz, a złom to złom, byle zeby rozpoznawalna moneta byla, a Wiener jest wystarczajaco uznawany)

pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Porownywarki cenowe (sklepow ze srebrem) w necie i najtansza wersja ;) Sklepy w zasadzie wszystkie, ktore mozesz znalezc sa zaufane (oczywsicie sprawdz dla pewnosci)

Ja kupowalem z reguly po 10/20 oz, Wiener Philharmoniker (bo wychodzi najtaniej na 1 oz, a złom to złom, byle zeby rozpoznawalna moneta byla, a Wiener jest wystarczajaco uznawany)

pozdrawiam serdecznie ;)

Większe ilości też polecasz tam zakupić? Chodzi mi o minimum 200oz.

Edytowane przez Bielu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W razie watpliwosci co do sklepow to bym rozbil po prostu na kilka zamowien, albo platnosc gotowkowa przy odbiorze. Ogolnie przewałow na monetach srebrnych oz raczej nie robia, przynajmniej nie slyszalem o tym. Bardziej bym sie o zloto obawial. Jedyne czego bym sie na pewno wystrzegal przy wiekszych zamowieniach (a w zasadzie kazdym zamowieniu) to dostawa terminowa 45 dni. Juz byl przypadek z firma Hyath bodajze gdzie poszedl walek z dostawami terminowymi na kilka czy kilkanascie baniek 

pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Mam takie pytanie odnośnie kupna srebra, ostatnio mnie to zainteresowało. Opłaca sie kupować w kantorze ? Pare dni temu przeglądając kursy walut na tablicy świetlnej  w kantorze była na dole własnie możliwa kupna srebra i złota, chyba różnej próbki. Nie miałem czasu sie dopytać na miejscu, może ktoś ma jakieś doświadczenie ?

Edytowane przez otobet

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

inwestycyjne musi być najwyzszej próby, złoto z akredytacja LBMA wtedy masz gwarancje ceny przy sprzedaży

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam takie pytanie odnośnie kupna srebra, ostatnio mnie to zainteresowało. Opłaca sie kupować w kantorze ? Pare dni temu przeglądając kursy walut na tablicy świetlnej  w kantorze była na dole własnie możliwa kupna srebra i złota, chyba różnej próbki. Nie miałem czasu sie dopytać na miejscu, może ktoś ma jakieś doświadczenie ?

Tak jak patrzę czasami na oferty skupu złota czy srebra w kantorze to stwierdzam, że spread mają zabójczy :/ Więc myślę, że i cena sprzedaży będzie dużo zawyżona. Ostatnio zresztą byłem w sklepie Mennicy Polskiej i jak zobaczyłem, że za 1 oz srebra potrafią krzyknąć ponad 200 złotych podczas gdy w necie ten sam produkt jest w okolicy 90 zł to się wyleczyłem z takich punktów ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Srebro ostatnio zainteresowałem sie tematem i dokonałem zakupu 20 uncji w monetach filharmonik ,powoli dochodze ze warto posiadac twarda walutę, ida ciezke czasy warto się przygotować .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wiadomo coś o kursie srebra wzrośnie czy spadnie ? bo jestem zapinteresowany kupnem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

peeny, gdybym wiedział coś o kursie srebra, choćby o jednego dolara w górę lub w dół to wierz mi, byłbym już milionerem.

Ale ogólnie przedstawię Ci zarys: najprawdopodobniej będzie drożeć, że względu na rosnący kryzys w związku z Koreą Północną. Złoto pójdzie w górę i pociągnie srebro za sobą. Szanse na to oceniam na jakieś +/- 65% w ciągu najbliższych trzech miesięcy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam sie z twoim zdaniem .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta