Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Czy zgłosiłes sprawę na policję/?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, ja też się chyba właśnie dałam nabrać. Skuszona tym że 3 znajomych było w ich grupie na FB (jedna wysłała mi zaproszenie, które po późniejszej rozmowie okazało się jakimś ich chwytem bo nie była tego świadoma ) dałam się wkręcić. Wpłaciłam wymagany minimalny depozyt bo obiecali mi ubezpieczenie na 24 godziny że nie stracę pieniędzy. Po czym zadzwoniła pani Karolina Kamińska jako doradca, mówiła mi w co zainwestować, potwierdziła sprawę z tą gwarancją. Powiedziała że że względu na nią możemy wszystko zainwestować, i zadzwoni jutro rano sprawdzi jak sytuacja i jakby co zwrócić pieniądze. Tak mi doradziła że z 250 zostało mi 10 dolarów. Szczerze mówiąc takiego startu się nie spodziewałam ;-) Niestety to wszystko działo się tak szybko że pomimo że starałam się znaleźć jakieś opinie, wtedy trafiałam raczej na takie pozytywne albo neutralne. Pewnie marna szansa ale może uda mi się ten depozyt wycofać, ciekawe czy ta gwarancja to nie pic na wodę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta