Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Egzekutor

Alpha Cash (Beta) - 10-15% miesięcznie, naliczanie tygodniowe - www.alpha-cash.com

Rekomendowane odpowiedzi

logo1.png

Detale:

Program: AlphaCash
Zwrot: 10-15% miesięcznie
Wypłaty: manual?

Mój komentarz:

Program ten budzi spore emocje, szczególnie wśród inwestorów rosyjskich, ale nie tylko. Ma oferować sporo, choć jeszcze nie wszystkie informacje są dostępne, gdyż dopiero dziś ma być uruchomiona wersja beta. Alpha Cash to duży projekt, za którym stoją znani promotorzy. Działem marketingu zajmuje się Alexander Reprincev, który podobną funkcję zajmował w programie EthTrade, który niedawno zamknął rynek na wiele krajów, w tym Polskę, ale pozwolił na wypłatę depozytów co też z sukcesem uczyniłem.
Alpha Cash zarejestrowany jest na spółkę w Hong-Kongu.

Adres siedziby:

Hong Kong, KLN, NO.147,
Pak Tai Street, TO KWA WAN, flat D, 9/F,
SANFORD MANSION

Dostępne biura:

Rosja
г. Екатеринбург
ул. Розы Люксембург 22, офис 207
Kazachstan
г. Алматы
ул. Зенкова 59, офис 146
Ukraina
Jeszcze niedostępne
Białoruś
Jeszcze niedostępne

Naliczanie w programie ma być cotygodniowe, w piątki. Zysk zmienny w zależności od dochodów firmy. Na podstawie historycznych wyników powinien kształtować się w granicach 3% tygodniowo, a więc około 10-15% miesięcznie.

Depozyt pracuje 365 dni, wygasa w przypadku osiągnięcia zysku 200%. Jest możliwość wycofania depozytu po 90 dniach (bez prowizji).

Alpha-Cash uruchomi wkrótce własny kantor wymiany, dostępny będzie pod url: http://alpha-cashex.com

Program ma być również dostępny w postaci bota telegram.

Na rynku mówi się, iż wypłaty będzie można realizować za pomocą karty debetowej, ma być też dostępny wielowalutowy portfel blockchain (zasilamy konto w dolarach a potem kupujemy kryptowalutę wewnątrz systemu bez prowizji).

Czym program się zajmuje?

Przedstawiciele programu twierdzą iż ich aktywność przejawia się na 4 obszarach, co symbolizuje poniższa grafika:

4MpIw45.png

Procentowy zakres działalności:

Handel kryptowalutami: 45%
ICO: 20% (pozyskiwanie funduszy na start-upy)
Serwis wymiany: 15%
Giełda Papierów Wartościowych: 20%

Główna deklarowana aktywność programu jest więc związana z rynkiem kryptowalut. Są to konkretnie: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Monero, Ripple. Na stronie programu wyświetlana jest tabela z informacją jak kształtował się wzrost tych kryptowalut od początku 2017 r:

FGaKnwe.png

Na ten moment strona będzie dostępna tylko w j. rosyjskim, inne języki zostaną dodane po zakończeniu fazy beta.

Program polecający

Program polecający jest rozbudowany i hierarchiczny, w zarysie dzieli się na aktywny i pasywny i wygląda tak:

hZCNTlH.png

Mamy więc 6 poziomów hierarchicznych. Przy osiąganiu kolejnej rangi nowe poziomy są dla nas udostępniane. Zaczynając od statusu "partner" zarabiamy na wszystkich 5 poziomach.

Jak osiągać nowe poziomy? Pokazuje to poniższa tabela:

AzIDC8f.png

Status zależny jest od obrotu własnymi środkami oraz obrotu struktury poleconych w zakresie 5-poziomów. 

Tygodniowe limity zasilania i wypłat są nadane na fazę Beta i mogą zostać zwiększone zaraz po zakończeniu tej fazy.

Rejestracja w programie

Rejestracja jest możliwa tylko z linka rejestracyjnego + specjalnego kodu referencyjnego, którego nie można podawać publicznie. Dlatego osoby zainteresowane rejestracją wyjątkowo proszę o przesłanie do mnie prywatnej wiadomości lub kontakt poprzez formularz kontaktowy. Ma to spowodować ścisły kontakt, pomoc i współpracę pomiędzy osobą polecającą i polecaną co wydaje się uzasadnionym rozwiązaniem.

Rejestracja jest obecnie wyłączona ale dziś ma być udostępniona. Można więc wysłać mi PM wcześniej a kod rejestracyjny podam jak tylko otrzymam możliwość rejestracji.

Dostępne video w j. ros. 

Pierwsze brandowe fotki:

xkuHYfy.png

lLMxnBC.png

PdpZODe.png

Podsumowanie:

Na razie tyle, ale myślę że wkrótce będzie znacznie więcej :)

Z zapowiedzi wynika, że szykuje się coś dużego, będę bacznie obserwował rozwój programu, szczególnie że jest jeszcze w fazie beta.

Po otwarciu rejestracji zrobię jeszcze poradnik jak zarejestrować się w programie, gdyż wita nas wszędzie j. rosyjski.

LINK DO PROGRAMU: Alpha Cash - skontaktuj się na PW celem pozyskania kodu rejestracyjnego.
LINK DO MONEY-MONITORA: Alpha Cash

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak tam się temat rozwinął? Bo opis trochę ubogi a szukam czegoś w postaci Questry/Resonance tylko świeżego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rejestracja wciąż nie jest otwarta. 

Do questry jest też podobny Iseiko.

Mam też jeszcze jeden rozbudowany projekt, który testuję, a który jeszcze nie przedstawiłem na forum. Zrobię to dziś/jutro.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jakieś plany inwestycyjne są przygotowane? ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też czekam na rejestrację. Wszystko ostatnio pada zanim w ogóle wystartuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Program ruszył. Nie można podawać zaproszeń publicznie, dlatego chętnych do dołączenia do programu zapraszam na PW.

Wkrótce opiszę jak rejestrować się w programie, bo obecnie jest tylko po rosyjsku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Krótka instrukcja.

Ваше имя - imię 

Ваша фамилия - nazwisko

E-mail - wiadomo

Телефон - nr tel. (prawdziwy, przyjdzie PIN potwierdzający)

Код регистратора - kod rejestratora

Potwierdzamy 3 zgody i klikamy przycisk rejestracji.

Potwierdzamy pin i na nasz adres e-mail otrzymamy hasło do konta. 

Inwestycja:

Najpierw zasilamy konto

Мультикошелек (multiportfel) => wybieramy ÐŸÐ¾Ð¿Ð¾Ð»Ð½Ð¸Ñ‚ÑŒ USD/BTC/ETH (zasil USD/BTC/ETH), podajemy kwote i klikamy przycisk ÐŸÐ¾Ð¿Ð¾Ð»Ð½Ð¸Ñ‚ÑŒ.

Potem inwestujemy:

Инвестиции (inwestycje) => Ð˜Ð½Ð²ÐµÑÑ‚ировать (zainwestuj) => Ð£ÐºÐ°Ð¶Ð¸Ñ‚е сумму (wprowadź kwotę).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witan...niemoge pisac na PW..poszukuje linka ref

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dlatego osoby zainteresowane rejestracją wyjątkowo proszę o przesłanie do mnie prywatnej wiadomości lub kontakt poprzez formularz kontaktowy.

Skorzystaj z drugiej opcji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pierwsza wypłata na koncie, a więc obecny status to PAYING :) Jakby ktoś nie wiedział jak wypłacać to mogę dać instrukcję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Informacja, wersja beta jest kompletna w 52%. Gdy będzie 100% wtedy ruszy wersja ang. strony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta