Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

MakerMaker

Najlepiej placacy skracacz ur.ly

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcialem zaprezentowac wam skracacz ur.ly. Od ponad 2 lat wysylam trafik do skracaczy, jest to glowny sposob monetyzacji moich stron, przez ten czas przetestowalem ze 20 skracaczy :) Jedne dzialaly i placily niezle, inne znacznie gorzej ale pewna opinie sobie juz wyrobilem. Od 2 miesiecy uzywam tylko http://ur.ly, stawki ma wysokie (troche wyzsze niz inne topowe skracacze) ale co wazniejsze zauwazylem ze licza bardzo duzo klikow (ponad 80%), tutaj na forum widzialem watek o adfly i musze wam powiedziec ze moje doswiadczenie z adfly jest takie ze liczy ledwo 20% ruchu ktory do nich wyslalem. Dlatego tak naprawde nie ma znaczenia jakie stawki sa podane na stronie, wazne jak uczciwie skracacz liczy ruch.

Ja akurat mam bardzo malo Polskiego ruchu, ale stawka za polski ruch w ur.ly to $2.2 za 1000 klikow, maja tez support po Polsku, oraz Angielsku, rosyjsku i hiszpansku. Dostalem juz ponad 30 razy platnosc od nich takze sa przetestowani, platnosci co ciekawe robione sa codziennie. Nigdy nie mialem zadnych problemow z platnosciami z urly ale moje strony maja prawdziwy ruch i nie robie zadnych walow, sugeruje nie slac klikow z wlasnego komputera przez proxy ani botow:)

W koncu mam konto premium i moge postowac reflinki, mam nadzieje ze sie oplaci :) prosze zapisywac sie tutaj: http://ur.ly/?s=hypV1We

Jesli macie jakies pytania to chetnie odpowiem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta