Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

pgruzewski

[SCAM] [Sleeper] Joidesharm - 1.2% dziennie na 5 dni i inne | Depozyt zwracany - www.joidesharm.com

Recommended Posts

Joidesharm

Plany inwestycyjne:

Minimum inwestycyjne: 10$

Akceptowane systemy płatności: PerfectMoney, Bitcoin

Wypłaty: manualne

Opis programu:

Nowy program, który pokazał się dzisiaj, wygląda na potencjalnego sleepera.

Jest na czystym skrypcie GoldCoders, plany dosyć ciekawe i jest EV SSL od początku, co dobrze wróży.

Może się kiedyś wybudzi z lepszymi planami.

Jest certyfikat firmy z UK na stronie. Jak na czyściocha to wygląda obiecująco.

Warto zwrócić uwagę, że maksimum to 300$.

Wygląda na to, że admin planuje właśnie fazę spania, a później wybudzi program, jak już zdobędzie zaufanie inwestorów.

Domena: NameCheap Inc., 2017-07-25 - 2018-07-25

Hosting: ESecurity

SSL: COMODO RSA Extended Validation Secure Server CA COMODO CA Limited, valid: 2017-08-15 - 2018-08-15

Skrypt: Gold Coders - licencjonowany    

Link do programu: https://joidesharm.com

Moja wpłata:

joide-wp.jpg

Edited by pgruzewski

Czas pokaże, może sobie spać długo, plany nawet teraz są dosyć ciekawe, ryzyko jest, ale warto spróbować, bo często taki admin specjalnie utrzymuje taki program w fazie snu, żeby nabrać inwestorów i zdobyć zaufanie. Widzę, że już jakieś drobne zostały wypłacone przez monitory, więc chyba płaci. Ja jeszcze czekam na pierwsze naliczenie. Zobaczymy co to będzie.

Pierwsza wypłata testowa zrobiona - dowód tutaj. Rzeczywiście wpłaty w BTC jeszcze nie działają - brakuje waluty do wyboru w coinpayments, gdzie przekierowuje. Napisałem do supportu.

Działa już płatność Bitcoin, oprócz tego dostępne są PerfectMoney i AdvCash. Payeer jeszcze nie ma, ale widzę, że dodają co chwilę nowe opcje, więc może Payeer zostanie dodany w przyszłości. 

Program płaci, co już sprawdziłem, zakończyłem plan na 5 dni i ponownie wpłaciłem 10.12$ na ten sam plan.

Będę sobie tutaj delikatnie działał i liczę, że program się kiedyś wybudzi jak zdobędzie zaufanie inwestorów i zaoferuje ciekawsze plany, nowy design itp.

Przyznaję się (bez bicia), że jestem w tym programie od jakiegoś czasu:

02576693349550357236.jpg

Zrobiłem już jedno, dziesięciodniowe kółko i wypłaty cały czas są może nie instant ale są - świadczy to bardzo dobrze o adminie, który wydaje się mieć kontrolę cały czas :)

Nadal jest to niby sleeper ale dziś pojawiły się banery promocyjne programu więc wydaje się, że rychło program się wybudzi...

125.gif

EDIT: a jakby kogoś ciekawiło co znaczy nazwa programu to... tłumacz rozpoznaje to jako język rumuński i znaczy to "CZWARTEK SHARM" - dalej nie szukałem heh

Edited by Kebab

U mnie dzisiaj szybka wypłata na PM. Program rzeczywiście chyba się wybudza, na co może wskazywać, jak napisał Kebab, pojawienie się materiałów marketingowych.

Kolejne 10 dni w programie minęło. Depozyt wraz z naliczeniami wypłacone po paru godzinach. Wszedłem na kolejne kółko 2x50$ :)

Mam pytanie czy program dalej placi ? Wczoraj wplacilem sobie 20$ i do dnia dzisiejszego nie ma nic na koncie. Napisalem w tej sprawie do supportu zobaczmy co odpisza ;/