Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Tixaro

BeerBiz - do 120% - www.beerbiz.pro

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

beerbizlogo_medium.png

Nazwa programu: BeerBiz
Minimum inwestycyjne: 25$

Cena za paczkę/udział:
Advertise Pack - 25$ - 110%
3x BeerPack - 25$ - 110%
6x BeerPack - 50$ - 110%
9x BeerPack - 75$ - 110%
Founder Pack - 100$ - 120%

piwko.gif
Akceptowane systemy płatności: BTC, PM, Payza, CoinPayments, STP
Wypłaty (manualne/aut.): manualne
Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Program w fazie Pre-Launch, dokładna data startu nieznana.

Admin: Janus Nowak
Gruba fb: https://www.facebook...beerbiz.polska/
Akceptowane systemy płatności:
Naliczenia oraz referral commission zależne od posiadanego członkostwa
Obowiązkowa weryfikacja konta
Max wypłaty 25$ - 250$

Link do programu:

Link do rejestracji

Edytowane przez Polon
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pierwszy raz widzę program tak naładowany reflinkami do różnych programów partnerskich.

To wygląda dość amatorsko :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Janus Nowak? W sensie to jest nowy jego revshare mający wspomagać MX? No bo przecież oficjalnie MX nie zlikwidował,on nadal istnieje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jednak to ten sam Janus Nowak, wklejam info z profilu MX na FB:

Note: ONE of the hottest steps to give our members more power is the long-planned program of the "Terminators": https://beerbiz.pro

We will alsway stay with MX and we want to get new markets around the world with a improved idea. So the BeerBiz Croudfunding-Revenueshare program will be promoted all over Europe, Asia, America, Australia, Africa - where people drink beer.
We will have OFFLINE profits from traditional beer-selling and our restaurant in Germany.
And we will have ONLINE profits from the new plattform as well.
Although it is NOT an official MX program, the "Terminators of MX" will give parts of the net profit to let MX.World grow again. 
This is our first "present" to James and the MX members.
Drink beer and earn money. "

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hehe... 

Ubawiłem się...

Dwójka golasów doświadczonych w zarabianiu na piramidach finansowych przedstawiła biznesplan nowej kompanii piwowarskiej, na który to biznes kasę chcą zebrać w znanym, choć już troszkę myszką trącącym, piramidalnym modelu innowacyjnej firmy reklamowej dzielącej się z uczestnikami zyskami...

Pomijając fakt, że ta "kampania piwowarska" kupy się nie trzyma, to najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że gdyby faktycznie taki był zamiar to w revsharze kasa od początku świecić będzie pustkami.

Za to otwierają się nowe możliwości wyjaśnienia krachu...

Ot... Producent piwa spartaczył robotę. Transport nie dojechał na czas. Ukradli "tira" z piwskiem. Angole nie chcą kupować niemieckiego piwa.Itd., itp..

Dziś jadę na piwo... 

Do Czech :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciężko to widzę. Ten rev to reakcja admina na pobranie z rezerw Mx-a 160 tyś dolarów przez właściciela programu.
James Valentine"s od tak zabrał kasę na inwestycję w grunty :D
Oczywiście zaczęły  się problemy z naliczeniami a ludzie nie specjalnie się cieszyli :P 
Admin obiecywał dużo dobrego ale chyba sam nie spodziewał się tego zagrania ze strony bossa :D.
Co dziwne nawet specjalnie go nie broni , tłumacząc jedynie że to firma Jamesa. Ale na forach oczywiście znaleźli się
fanatycy którzy uparcie twierdzą że nie ma co narzekać bo wszyscy kupili reklamę , a jak dostaniemy choć parę dolców
zwrotu, powinniśmy srać ze szczęścia.
Krzyż na drogę w poszukiwaniu "inwestorów w reklamę"

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Źaden admin, żadnej piramidy nie tworzy jej by dać zrobić innym.

Innym daje zarobić tylko po to by zebrać jak najwięcej kasy dla siebie.

Wszystkie działania działania są podporządkowane temu celowi.

Jest rzeczą oczywistą, że w piramidach przy adminie zarobić mogą tak ci, którzy najwięcej polecają.

Polecać mogą uczciwie lub wciskając kit. 

W tym drugim przypadku często na specjalnych, nieopisanych na stronie warunkach. Z większą prowizją, lepszymi warunkami wypłat, itd. itp.

Ci wciskają kit i bronią programu do końca, a w zasadzie tak długo jak admin jest wobec nich lojalny.

Gdy lojalność admina się kończy kończy się albo kończy się program znajduje się nowy Biznes bez Ryzyka na Lata.

W tym przypadku Janusz zapewne doszedł do wniosku, że po co szukać kolejnego programu skoro można wejść w buty admina, bo wtedy to on sam decyduje kiedy i jaką kasę sobie zatrzyma.

Forum jest pełne przykładów. Jednym wystarczy kilka tysięcy zielonych papierków, innym kilkadziesiąt a jeszcze innym miliony, jak Karolowi Scoville.

IMHO, ten pomysł zapewne też niektórym da zarobić. Jak większość piramid. Sęk w tym, że coś pod skórą czuję, że cała piwowa otoczka jest po to by szybko ograniczyć naliczenia do symbolicznych kwot.

A co do rezerw.

W piramidach nie ma rezerw.

Od sprzedaży pierwszej paczki jest deficyt.

Zobowiązania są większe od stanu kont a należności generalnie nie ma.

Każdy wydatek z wpływów, na cokolwiek, pomniejsza pulę do dzielenia. Zakup beczki piwa też.

Między bajki można też włożyć 100% zysku na tej beczce...

No cóż, ale ciemny lud wszystko kupi gdy mu się obieca szybki zysk bez ryzyka...

Inwestującym w ten projekt życzę dużo zielonych papierków. W realu a nie backoffice.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Od startu programu ( 1 września godz 19:00) zapisały się już 173 osoby. Ja byłam jako 9-ta zapisana :)

I zostały zakupione 2 Founder Packi (ma ich być 3000) czyli "specjalne paczki dające 120% i tzw.udziały w Browarze".

flhlhg.jpg

Edytowane przez MyCarlow

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakoś nie mogę się wczytać na stronie programu na czym ma polegać crowdfundingowość tego programu. Takie teksty tam znalazłem:

- Witamy w naszej platformie crowdfunding-revenuesharing

- model biznesowy "revenuesharing - crowdfunding"

- potrzebujemy siły crowdfundingu w fazie prelaunch

Teraz kilka pytań:

1. Co to za twór o nazwie crowdfunding-revenuesharing i na czym to polega? Znowu jakaś cudaczna hybryda, tym razem udająca crowdfunding?

2. Gdzie jest przedstawiony projekt crowdfundingowy o ile takowy istnieje? Na stronie programu go nie znalazłem. Obejrzałem nawet 30 minut filmiku z linku wklejonego kilka postów wyżej, ale też brak. 

3. Gdzie są zawarte szczegółowe albo chociaż jakiekolwiek zasady crowdfundingu, czy też crowdfunding-revenuesharingu na bazie którego jest w programie wykorzystywany ten termin? Na stronie ich nie znalazłem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

- potrzebujemy siły crowdfundingu w fazie prelaunch

Ja to tak zrozumiałam że chodzi o Founder Packi - jest ich 3000 sztuk, koszt to 100$ za 1 Founder Pack czyli potrzeba im 300000$ na cały biznes. Na filmie Admin mówił że gdyby wzięli pożyczkę to na co najmniej 20% więc dlatego Founder Packi stworzyli, które będą dawały 120% zwrotu osobom które je kupią i pomogą w ten sposób zebrać potrzebna sumę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Polon.

Ty nie wiesz co to z twór?

To hybryda.

Panowie oferują Tobie sprzedaż paczek reklamowych w nowej firmie na rynku reklam z nowatorskim podejściem do biznesu, z których każda da Ci ROI 110% - 120%, na zapłatę którego to zobowiązania złożą się zyski ze sprzedaży paczek reklamowych przez reklamodawców, którzy będą jednocześnie odbiorcami reklam. Hybrydowość rozwiązania polega na tym, że w przeciwieństwie do innych firm reklamowych ta akurat nie ograniczy się do podbijania świata reklamy ale  będzie podbijała też podniebienia piwoszy przeznaczając część wpływów z zakupionych paczek reklamowych na zakup brandowango piwa z jakiegoś lokalnego browaru o mikroskopijnej produkcji (może nawet i dobrego - sam lubię piwa z niewielkich lokalnych browarów), które później zostanie sprzedane ze 100% zyskiem. To jest właśnie ten rzekomy crowdfunding.

Szczerze powiem, że sam pomysł brandowania piwa i jego sprzedaży sam w sobie jest jakimś pomysłem na realny biznes.

Podobnie jak zbudowanie wokół tego brandu jakiejś tam społeczności.

I pomijając przyjęte założenia biznesowe i ich realność w pełni pomysł mógłby być finansowany w ramach crowdfundingu acz w mojej ocenie lepszym byłby typowy MLM.

Inna sprawa, że w mojej ocenie projekt skazany jest na niepowodzenie w tej branży. Zbyt duża konkurencja i brak jakiejkolwiek unikalnej cechy oferowanego produktu. Po prostu zwykły pomysł na handel piwem. Do tego pomysł jak zarobić nie ryzykując swoich własnych pieniędzy.

Natomiast revshare, który z założenia ma się dzielić zyskami, rzekomo realnymi, jest po to by uzyskanej od inwestorów kasy nie oddać.

Model przerobiony w MX ale też we wcześniejszych biznesach Karola Scoville. Po prostu naliczenia ustali się na mikroskopijnym poziomie, podniesie limity wypłat, wprowadzi obowiązkowa miesięczną subskrypcję, część naliczeń przypisze się do bilansu reklamowego - ogólnie zrobi się wszystko by nie wypłacić.

Inaczej rzecz ujmując. W mojej ocenie rzeczywiste zainwestowanie środków w biznes piwny oznacza, że potencjał projektu jako HYIPa maleje niesamowicie.

Na filmie Admin mówił że gdyby wzięli pożyczkę to na co najmniej 20% więc dlatego Founder Packi stworzyli, które będą dawały 120% zwrotu osobom które je kupią i pomogą w ten sposób zebrać potrzebna sumę.

20% za kredyt?

A nie 5% - 8% w skali roku?

To koszt  kredytu na 2 - 4 lata

Nawet jeżeli...

A co to jest skoro zysk z jednego obrotu ma wynieść ponoć 100%?

Naprawdę uważasz, że taniej wychodzi dać 20% czy choćby 10% liczone procentem składanym?

Oczywiście... 

Może być korzystniej pod jednym warunkiem...

Paczka będzie się zamykała dłużej niż 2 - 4 lata.

W każdym innym przypadku wyjdzie drożej.

I tak na marginesie, bo może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, finansowanie nieudziałowe, w formie pożyczki czy też kredytu jest w zasadzie zawsze tańsze niż finansowanie udziałowe. Oczywiście w biznesie dobrze zaprojektowanym. Wynika to z prostego faktu, że inwestor ponosi większe ryzyko i jednocześnie oczekuje z tego powodu większego zysku niż z lokaty czy obligacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Ja to tak zrozumiałam że chodzi o Founder Packi - jest ich 3000 sztuk, koszt to 100$ za 1 Founder Pack czyli potrzeba im 300000$ na cały biznes. Na filmie Admin mówił że gdyby wzięli pożyczkę to na co najmniej 20% więc dlatego Founder Packi stworzyli, które będą dawały 120% zwrotu osobom które je kupią i pomogą w ten sposób zebrać potrzebna sumę.

Tylko że nie ma przedstawionego żadnego projektu crowdfundingowego. Taka zbiórka crowdfundingowa powinna być przeprowadzana na prawdziwej platformie crowdfundingowej, aby w razie gdy nie uda się zebrać całej kwoty, wtedy dotacje są zwracane darczyńcom, a tutaj? Kto co zwróci? To nie jest żaden crowdfunding. 

Słyszałem ten fragment na filmie, że zamiast pójść do banku po pożyczkę, gdzie musieliby zwrócić o 20% więcej, to wg nich lepiej, jak dadzą te dodatkowe 20% ludziom. A ja widzę inny powód: Oni nie pójdą do banku, bo w banku trzeba przedstawić realny, prawdziwy biznes. A jeśli oni nawet nie potrafią ludziom przedstawić niby projektu crowdfundingowego, to z czym chcieliby iść do banku? Ponadto, a może przede wszystkim, twórcy doskonale wiedzą, że w razie wtopy bank nie darowałby im tej kasy, a jak wezmą po trochu od ludzi, to ludzie machną ręką w razie czego.

Edytowane przez Polon
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pomysł bardzo ciekawy, Admin od dawna znany ze swojej pasji do piwa :)

Na filmie była tam mowa o tym że osoby które kupią Founder Packi otrzymają realne certyfikaty, tak aby mogły mówić że zainwestowały w ten biznes, za to w tradycyjnym revshare nie mówi się że inwestujemy tylko że kupujemy reklamy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Polon.

Ty nie wiesz co to z twór?

To hybryda.

Panowie oferują Tobie sprzedaż paczek reklamowych w nowej firmie na rynku reklam z nowatorskim podejściem do biznesu, z których każda da Ci ROI 110% - 120%, na zapłatę którego to zobowiązania złożą się zyski ze sprzedaży paczek reklamowych przez reklamodawców, którzy będą jednocześnie odbiorcami reklam. Hybrydowość rozwiązania polega na tym, że w przeciwieństwie do innych firm reklamowych ta akurat nie ograniczy się do podbijania świata reklamy ale  będzie podbijała też podniebienia piwoszy przeznaczając część wpływów z zakupionych paczek reklamowych na zakup brandowango piwa z jakiegoś lokalnego browaru o mikroskopijnej produkcji (może nawet i dobrego - sam lubię piwa z niewielkich lokalnych browarów), które później zostanie sprzedane ze 100% zyskiem. To jest właśnie ten rzekomy crowdfunding.

Tylko, że już były dziesiątki podobnych programów, gdzie te programy nie ograniczały się do paczek reklamowych, tylko były jakieś wynalazki typu podróże, wydobywanie ropy z dna oceanu, itd i niby ludzie inwestowali w rozwój takich "firm" a kończyło się jak zwykle i też można by uznać że to takie hybrydy. Po prostu dowolną bajkę można wymyślić i wmieszać w to crowdfunding.

Na filmie była tam mowa o tym że osoby które kupią Founder Packi otrzymają realne certyfikaty, tak aby mogły mówić że zainwestowały w ten biznes, za to w tradycyjnym revshare nie mówi się że inwestujemy tylko że kupujemy reklamy.

A jak biznes nie wypali? A jak nie sprzedadzą wszystkich founder packów i nie będą mogli zrobić biznesu to co się stanie? Czy taki certyfikat cokolwiek będzie gwarantował, jakieś zwroty czy cokolwiek, co będzie on wart? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polon,jezeli nie mozesz znalezc lub zrozumiec czegos zwiazanego z tym programem,wejdz na bloga mycarlow,tam jest wszystko opisane :)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zostawie to "wszystko co najwazniesze" bez komentarza .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli kogoś zainteresuje taki opis to się może zapisać i zobaczyć od środka jak to wygląda (skrypt jest identyczny jak w MX.World).

Jedno też jest pewne że można tu stracić tak samo jak i w innych programach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@hcpdyzio, niestety nie znalazłem odpowiedzi w miejscu które wskazałeś, ale dzięki za chęci  :)

więcej szczegółów nikt poza Adminami nie zna.

No właśnie i to jest problem, bo w sferze projektu crowdfundingowego wszystko powinno być przejrzyste. A tu nawet nie ma podstawowych szczegółów projektu, który miałby być finansowany przez ludzi...To jest wręcz zaprzeczenie crowdfundingu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja się tutaj zapisałam bo 1. lubię MX a to jest program stworzony przez jego Admina, 2. bo lubię mojego sponsora który mi ten program polecił i 3 bo wydaje się że to będzie coś długoterminowego a zmęczona jestem już zapisywaniem się do wciąż nowych i nowych programów które szybko padają i 4 bo czuje deal :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to bylo oczywiste,ze nic konkretnego nie znajdziesz,poza typowym dla naganiaczy ogolnym belkotem,Janus kupi browar I podzieli sie z inVestorami zyskami ...:)reszta to cichosza

,niespodzianka....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja natomiast raczej nie wejdę do programu z następujących powodów:

1. Nieprzekonywujące a momentami wręcz niespójne tłumaczenia twórców odnośnie tego programu i jego wizji.

2. Brak opisanego szczegółowo projektu crowdfundingowego na bazie którego miałby być stworzony biznes.

3. Brak opisanych zasad na podstawie których funkcjonowałaby zbiórka crowdfundingowa na sfinansowanie biznesu. 

4. Zbiórka pieniędzy umiejscowiona w systemie programu, a nie na prawdziwej platformie crowdfundingowej, co jeszcze bardziej mnie odstrasza, ze względu na brak zewnętrznej kontroli takiej zbiórki.

5. Wątpliwości co do konkurencyjności wytwarzanego piwa na bogatym w piwa piwnym rynku, co przekłada się bezpośrednio na sukces lub brak sukcesu biznesu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Pomysł bardzo ciekawy, Admin od dawna znany ze swojej pasji do piwa :)

To trochę za mało by stworzyć biznes.

Do tego w żaden sposób nie uzasadnia przyjęcie takiej zyskowności jak to czyni w swoich wypowiedziach.

100% zysku na NIEZNANYM na rynku piwie jest nierealne.

filmie była tam mowa o tym że osoby które kupią Founder Packi otrzymają realne certyfikaty,

I co taki certyfikat da?

Nic...

Udział w zysku firmy, także brytyjskiej, zapewnia objęcie udziału w tejże.

A tu polsko-niemiecki team (zresztą drugi już na polskim rynku hyipowych "realnych biznesów" - po FutureNet) 4 dni temu za parę funtów otwiera brytyjską spółeczkę - agencję reklamową - o kapitale udziałowym 2000 funtów, z czego nie raczą opłacić ani jednego funta i promują wielki biznes związany z piwskiem, bo jedne z nich jest piwoszem...

Tłumacząc na język polski.

Ci dwaj panowie będą dzielili się między sobą, po połowie, zyskiem uzyskanym z działalności tej firmy.

Z sobą.

Nikim innym.

Dowód: https://beta.companieshouse.gov.uk/company/10935308

Reszta to tylko i wyłącznie ich zobowiązania, za które odpowiadają do kwoty... 2000 funtów...

Więc jeszcze raz...

Inwestorzy dostaną certyfikat na...

No właśnie... Na co?

A....

O to chodzi...

tak aby mogły mówić że zainwestowały w ten biznes,

A bez certyfikatu nie mogą mówić?

Sęk w tym, że to dalej niczego nie zmienia.

Ten papier nie tylko, że nie ma żadnej wartości to nadto nie daje żadnych praw...

za to w tradycyjnym revshare nie mówi się że inwestujemy tylko że kupujemy reklamy.

Wybacz...

Mówić można co się chce...

Cały projekt jest piramidą...

Na wszystkich paczkach... To zwykły pseudoprodukt. Dla wciskania kitu jelonkom...

Ale o tym przecież wiesz...

Jedno też jest pewne że można tu stracić tak samo jak i w innych programach.

Otóż nie!

W normalnych biznesach można stracić ze względu na ryzyka, które każdy może poznać w memorandum albo wynikające z koniunktury rynkowej, różnic kursowych, zmian przepisów prawnych, niewłaściwego zarządzania.

Tu WIĘKSZOŚĆ MUSI STRACIĆ.

Bo to jest zaszyte w tym modelu.

Różnica między normalnym biznesem a piramidą jest więc taka, że w normalnym biznesie można stracić lub zyskać bez względu na to kiedy się do biznesu wejdzie. W piramidzie zawsze jest taki moment, że już można tylko stracić. Choć o tym wiadomo dopiero po fakcie.

Oczywiście pomijam adminów i zarabiających na prowizji od tych, którzy stracą.

Ja się tutaj zapisałam bo 1. lubię MX a to jest program stworzony przez jego Admina, 2. bo lubię mojego sponsora który mi ten program polecił[

[---]

i 4 bo czuje deal :)

To rozumiem...

i 3 bo wydaje się że to będzie coś długoterminowego a zmęczona jestem już zapisywaniem się do wciąż nowych i nowych programów które szybko padają

To w zasadzie też tyle tylko, że MX długowiecznym też się nie okazał mimo hucznych zapowiedzi.

Natomiast opowieści o piwsku i piwnym biznesie w mojej ocenie, gdy się w nie uwierzy, dyskwalifikują projekt jako hyip/revshare.

A gdy się nie uwierzy - zostaje zwykły ponziak :)

Z normalnymi, ponziakowymi zasadami - kto pierwszy ten lepszy, chyba że admin nie zechce nikomu dać zarobić...

@Polon.

Przecież doskonale wiesz, jak chyba wszyscy obecni dyskutanci, że to zwykłe ponzi jest a nie żaden crowdfunding.

I nie zmieni tego nawet to, jeśli admini kasę z niego pozyskaną zainwestują w swoje marzenia o piwnym biznesie.

Na razie wierzą w ten biznes na 0 funtów.

Tyle zdecydowali się weń zainwestować. Od ludków oczekują 300.000$...

Fajnie sobie to wymyślili...

Ale pewnie naiwnych wierzących w piwny biznes znajdą...

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta