Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Tixaro

BeerBiz - do 120% - www.beerbiz.pro

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Po 17 dniach promowania "biznesu" wyniki dość mizerne. Sprzedano ledwo 37 fundatorskich paczek piwnych... To średnio ledwo nieco ponad 2 dziennie i 0,01233 część zapotrzebowania...

I sprzedaż katastrofalnie spada, bo w ostatnich 7 dniach sprzedano 7 paczek fundatorskich, czyli średnio jedną dziennie w tym okresie. Jeśli sprzedaż na takim poziomie się utrzyma do końca, to sprzedaż pozostałych paczek potrwa jeszcze 2961 dni, czyli nieco ponad 8 lat. Nie wiem, czy właściciele tego browaru będą aż tacy cierpliwi aby tyle czasu czekać, nie mówiąc już o użytkownikach, którzy wtopią w to swoją kasę.

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

No to jest pewnie tragedia dla twórców tego programu. Kompletny brak zainteresowania paczkami fundatorskimi, co wcale mnie nie dziwi widząc jak ten program jest prowadzony. Widzę że trzeba zaktualizować przewidywany czas potrzebny na dokończenie zbiórki. Otóż w ostatnich 4 dniach sprzedano 1 (słownie: jedną) paczkę fundatorską, co przy takim tempie sprzedaży oznacza, że zbiórka potrwałaby jeszcze trochę ponad 32 lata. Całkowita klapa, brak jakiejkolwiek promocji programu + udawana crowdfundingowa bajka w którą nikt nie wierzy + brak perspektyw na termin zwrotu inwestycji + kupy się to wszystko nie trzyma.

Wg mnie, twórcy powinni zakończyć ten program i zwrócić użytkownikom wpłacone przez nich pieniądze. 

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ależ niczego nie muszą zwracać.

W regulaminie wszak napisali, że niczego nie gwarantują a reklam przecież nie zabraniają zamieszczać. Nigdzie też nie napisali, że reklamy nie będą obejrzane w całości przez tych, którzy je zamieścili.

Pamiętaj @Polon, że inwestorzy nie są inwestorami tylko reklamodawcami :)

Zysków nie będzie, więc nie ma więc nie ma co dzielić.

Ups...

Przepraszam... Zagalopowałem się. Nie dzieli się przez zero. Ale zero jest podzielne przez dowolną liczkę...

Więc zgodnie z Regulaminem mogą dzielić zerowy zysk...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O ile jestem w stanie zrozumieć, że nie zwrócą pieniędzy za zakupienie zwykłych paczek, bo to było traktowane jako produkt w postaci paczki reklamowej,  to już wg mnie sytuacja z paczkami fundatorskimi jest inna. Tutaj było to kreowane jako crowdfunding. Perspektywy dokończenia zbiórki są właściwie nierealne i w prawdziwym crowdfundingu nastąpiłby zwrot wpłaconych pieniędzy. Ale tutaj nawet nie określono ram czasowych trwania zbiórki, więc mogą to ciągnąć w nieskończoność.

Ba, tutaj nawet w regulaminie programu ani raz nie pada słowo "crowdfunding", a słowo "beer" w odniesieniu do piwa pada tylko raz i to w kontekście zagrożeń spożywania alkoholu. Więc program, którego fundamentem miało być piwo i zbiórka crowdfundingowa, nie posiada kompletnie żadnych zasad opisujących te kwestie w swoim regulaminie. Dlatego tenże regulamin nie różni się niczym od regulaminów pospolitych hyipowych piramid. I ten program też jest taką piramidą.

Natomiast jeden z twórców programu - Stan Suchy w filmie z pytaniami jasno zadeklarował, że w przypadku niepowodzenia lub zmiany planów zaoferuje fundatorom alternatywę lub zwrot pieniędzy. I ja w zasadzie na tym bazuję w kwestii zwrotu pieniędzy. Oczywiście tutaj mogą występować różnice jeśli chodzi o ocenę, czy program już można zaliczyć do nieudanych, czy jeszcze nie. Twórcy pewnie będą stać na stanowisku, że jeszcze wszystko przed nimi, a zniecierpliwieni fundatorzy, że nic z tego już nie będzie. Niemniej wcześniej czy później zwroty za paczki fundatorskie powinny nastąpić na podstawie deklaracji twórcy programu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzisiejszy News z BeerBiz:

"Od teraz proces weryfikacji ID będzie BEZPŁ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

To praktycznie nic zmienia. Przesyłanie skanów dowodu czy paszportu do tego programu jest co najmniej ryzykowne. Najpewniej twórcy zauważyli, że program praktycznie stoi w miejscu i darmowa weryfikacja miałaby zachęcić nowych użytkowników. Ale ja w to wątpię. Wg mnie to nie koszt weryfikacji jest główną przyczyną niepowodzenia programu, tylko brak spójności przedstawianego projektu, brak jakiegokolwiek jego realizmu oraz obowiązek wysyłania skanów dokumentów, a swoje dokłada też brak promocji programu. 

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

W programie trwa też KONKURS na największą ilość poleconych przez nas osób (zweryfikowanych).

Może to zachęci do wejścia i promowania programu. Do wygrania są darmowe członkostwa - tzw upgrede konta. Można wygrać nawet dożywotnie upgrede wg poniższej tabelki:

2iqh4kw.jpg,

Edytowane przez MyCarlow

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hehe...

Ja myślę, że panowie dwaj żyją jednak w równoległej rzeczywistości a efekt konkursu może być odwrotny od zamierzanego, bo właśnie dzięki niemu potencjalni userzy dostrzegą absurdalność planu kompensacyjnego w którym admini karzą sobie słono płacić praktycznie za nic...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pan (J)anus jest mi winien trochę forsy z biznesu z Walentyną którą, jak widać nie od dzisiaj, ładuje w piwsko. I teraz JA mam za to piwsko płacić?? Ł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Valentine kupił 10 koparek ale nie ma to nic wspólnego z piwnym biznesem. Zapowiada w swoim ostatnim video start kopania na początek grudnia.Do tego czasu chyba powinni zamknąć ten Beer Biz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Malutkie podsumowanie po miesiącu czasu funkcjonowania programu:

Przez 31 dni sprzedano 45 paczek fundatorskich, co daje średnio około 1,45 paczki dziennie (przy takim tempie sprzedanie pozostałych paczek zajęłoby ponad 5,5 roku).

Natomiast w ostatnich 20 dniach sprzedano 13 paczek fundatorskich, co w tym okresie daje średnio 0,65 paczki dziennie (przy takim tempie sprzedanie pozostałych paczek zajęłoby prawie 12,5 roku).

Ale uwaga, świeża wiadomość: 

Dzisiaj rozpoczyna się podział zysków i naliczenia.

Kopia-079_qrxxrqn.jpg

Zasadnicze pytanie jest takie: Skąd się teraz biorą zyski, które będą od dzisiaj rozdzielane? 

Ponadto do 15 października mają być wakacje polegające na tym, że użytkownicy nie będą musieli klikać w reklamy tylko będą automatycznie zakwalifikowani do naliczeń. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No łaskawe pany z tych adminów.

Micro naliczenia ale przez parę dni nie trzeba będzie klikać reklam, w których jak znam życie wielu piwnych userów będzie reklamowało piwny biznes adminów :)

Powodzenia i wysokich zarobków życzę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na dziś 6 paczek fundatorskich sprzedane...

Ten program jeszcze żyje, promuje go coś czy został odpuszczony przez adminów i promotorów?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmm, mister Kujawa coś niedawno wspominał o przeprowadzce poza granicę bo w Polsce go  ludzie drażnia.

Z tej okazji nawet nie chce już swojego wymarzonego domu i zapewne swój cenny czas przeznacza na ogarnięcie logistyczne przeprowadzki.

Klapczarek już na emeryturze, pan Marcin S zajął się innym tematem tak że sami widzicie. Nie ma kim robić panowie. Nie ma kim robic.

Były szef Januska, ten w hawajskiej koszuli z Filipin co prawda delikatnie mu kibicuje dodając z rzadka wpis w typie " verry good"  i " nice" no ale powiedzmy sobie szczerze -- naganiacz z niego nie będzie.  

Moze za niskie prowizje dawają?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W wielu watkach tego forum dostawałem od szanownych forumowiczów burę za to, głośno mówiłem, że z tego, że ktoś, gdzieś zbudował dużą strukturę i/lub dużo zarobił w tym czy w innym hyipowym programie wcale nie wynika, że stworzony przez niego hyip ma jakiekolwiek szanse na powodzenie.

Promowanie hyipa a administrowanie nim to 2 różne kwestie...

Ten projekt pokazuje to  jak na dłoni.

Bo to co widzimy należy uznać wręcz za klęskę adminów...

Co się na nią złożyło?

Ano, zbytnia pewność siebie...

Sorry, ale muszę to napisać, debilna legenda...

Nachalne reklamy wewnątrz programu, zbędne KYC i szukanie domniemanych oszustów in spe na starcie programu...

Admini dwaj w swych userskich podejściach i wyobrażeniach o hyipach przyjęli swoje napędzone bajkami adminów teorie za pewnik i miast logicznie myśleć, że z punktu widzenia admina w zasadzie jest obojętne komu płacą prowizję byle tylko kasa wpływała do programu od razu zrazili potencjalnych userów KYC i straszeniem banami...

Jakoś ich uwadze umknęło, że przeważająca większość adminów bana i KYC używa nie dla ograniczenia wpływów kasy do programu tylko do ograniczenia wypływu... To zresztą dość naturalne. Tyle, że to jest naturalne dla admina, który łapie z czego jest dla niego kasa a nie dla usera, który kupuje adminowe bajki jaką to szkodę dla programu niosą multikonciarze, dla userów którzy nie w adminach a innych userach widzą złoczyńców i przyczynę upadku programów....

I wcale nie chodzi tu o multikonciarzy, bo ich zawsze będzie margines. Tylko o to, że głupotą było przeniesienie używanego w rzekomej walce z nimi ograniczenia z okresu upadku padania programu na sam jego start. Taki prewencyjny KYC przy najdrobniejszej nawet inwestycji skutecznie zniechęcił do projektu chyba nawet osoby lubiące adminów...

Tak na marginesie... Wystarczy przyjrzeć się większości programów, szczególnie tych, które mają abonament, by z łatwością zauważyć, że admini tak kształtują zasady by userowi, któy chce przyjść z większą kasą ale niekoniecznie chce do programu naganiać dać możliwość zaprojektowania swojej inwestycji w korzystniejszy dla niego sposób właśnie z użyciem kilku powiązanych z sobą kont. Bo dla admina i projektu naprawdę nie ma znaczenia komu wypłaci prowizję. Liczy się kasa. A, że w regulaminie najczęściej jest zakaz multikont, to dzięki takiemu faktycznemu przyzwoleniu na ich zakładanie admini mają w kolejnym etapie możliwość na wskazanie wrogów programu w postaci rzekomych multikonciarzy i banowanie po uznaniu kogo tylko chcą.

Tej lekcji admini piwnego biznesu nie odrobili. Wręcz oblali egzamin.

Tak na marginesie KYC w ponziaku to zawsze gruba przesada a w ponziaczku na stracie to już wręcz katastrofa...

Kolejna sprawa...

Legenda...

Otóż cały pic z legendami jest taki, że przeciętnemu Kowalskiemu, na pierwszy rzut oka, bez wchodzenia w bardziej szczegółowe analizy musi się ona wydawać co najmniej możliwa do szybkiego zarobkowania przez adminów. Musi w jakiś sposób wyjaśniać dlaczego admini potrzebują szybko, dużo kasy i dlaczego mogą na niej szybko i dużo zarobić.

Legenda nie jest dla hyipowców. Ci wiedzą, że to bajka.

Legenda jest dla jelonków.

Ale źle dobrana legenda jest dla programu zabójcza...

Pomysł w inwestycję w stacjonarny browar z butelkowanym piwem jako produktem jest dla potencjalnego Kowalskiego niewiarygodny zarówno jako źródło szybkiego zarobku ale też pokazuje mankamenty tzw. marketingu afiliacyjnego. Natomiast dla hyipowców problem jest inny. Hyipowiec sobie pomyśli, że może admini rzeczywiście chcą w browar zainwestować. Tyle tylko, że wtedy wypompują całą kasę z programu. Więc po co w takie coś wchodzić.

Dlatego też osobiście lubię rosyjskie piramidy, w których niespecjalnie admini kryją się z piramidalnością programu...

IMHO, ten program powinien być doskonałym przykładem dla najmniej doświadczonych userów czym w rzeczywistości są programy prezentowane na tym forum. Bez względu na legendę.

Nie da się zbudować portalu społecznościowego, handlu forexowego, firmy reklamowej, firmy transportowej czy wreszcie nowej kryptowaluty w oparciu o środki za które trzeba zapłacić znacznie więcej niż za pożyczkę czy kredyt bankowy i do tego zapłacić znacznie szybciej.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pamietajcie jaki nowak to cham wiec ja osobiscie odradzam jakie kolwiek biznesy z tym gosciem, zreszta sami juz wiecie po jego chamskich postach na grupie poswieconej mx i tak dalej i jakie on ma odzywki. Coz nie dziwie sie gosciowi, mentalnosc szwabsko - polska, z historii jeszcze nie wyciagneliscie wnioskow? Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wy - to znaczy?

Ja na ten przykład nie znam Nowaka.

Nie używam facbooka, więc siłą rzeczy nie byłem w grupie mx i nie mogłem poznać jego rzekomo chamskich postów.

Nie wiem też na czym ma polegać owa mentalność szwabsko-polska.

Wolałbym byś jednak przedkładał konkretne informacje i oceny. Z Twojego postu bowiem kompletnie nic nie wnosi do dyskusji o programie ani tez jego adminach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bedac w przeszlosci na grupie poswieconej mx. I wielu innych uzytkownikow tejze grupy potwierdzali to. Niegdys moi znajomi na fb. Podostawali bany z grupy. Ja Sam odszedlem. Na dzien dzisiejszy nie mam kontaktu z nikim I nie chce miec. Zreszta nuektore posty mozesz zobaczyc na poscie o mxrevshare na tym forum. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Up

Ja się domyślam jak wyglądają facbookowe grupy tworzone w celu naganiania do programu.

I zdaję sobie sprawę z tego, że Ci którzy np. w grupie mx uczestniczyli wiedzą o czym piszesz.

Tyle tylko, że oni to wiedzą nawet bez Twojego posta.

Natomiast ci, których na tych grupach nie było z Twojego posta nie dowiedzieli się nic poza tym, że nie lubisz jednego z adminów tego programu.

Trudno więc wyciągać wnioski z czegoś czego się nie zna.

Ja nadal nie wiem jakie to miałyby być wnioski :)

Nie obraź się ale z tego, że ktoś jest chamski nie wynika jeszcze, że projekt jest do niczego. Inna sprawa, że to może być wystarczająca podstawa do niechęci do programu i odradzania wejścia weń.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do mnie nie do konca Janus przemawia. Bylem juz swiadkiem (na wlasnej skorze takze), ze niewygodne posty na grupie MX byly kasowane razem z kontami w MX i banami dla osob, ktore je pisaly. Nie wyobrazam sobie sytuacji, ze kupuje "paczki" za 1.500PLN i chce o cos zapytac na grupie (bo cos mi sie nie podoba) i dostaje z marszu bana bez zadnych refleksji. Temat brzmi fajnie (chociaz nie widzi mi sie polecanie na moim wall'u piwa ;) ), ale mimo wszystko wymaga przemyslenia raz jeszcze.

Edytowane przez DanielKepa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Akurat cenzura facbookowych grup poszczególnych programów to w zasadzie standard ich adminów. Stąd też, w przeciwieństwie do ich uczestników zawsze powtarzam, że najgorszym źródłem informacji o programie są facbookwe grupy - dokładnie tak samo jak najgorszą informacją o podatkach jest urząd skarbowy. W jednym i drugim przypadku będą opowiadać bzdury by osiągnąć swój cel a jeśli ktoś będzie miał inne zdanie to posypią się sankcje.

Natomiast znacznie bardziej niepokojąca jest informacja, że ban na grupie kończył się usunięciem konta w MX.

To pokazuje, że Nowak miał jednak trochę więcej wspólnego z MX, niż twierdzi oraz pozwala na przyjęcie, że podobne standardy stosowane będą w programie, którego jest adminem. A, że ma dość autorytarne podejście widać po sztywności pewnych zasad beerbiz.pro  i chęci permanentnej kontroli, wymuszania wyłączenia adblocka, itd., itp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Warto poczytać przed każdą inwestycją. Jeśli już jesteś na tym forum i w tym wątku to najlepiej chociaż kilka, kilkanaście postów wstecz...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta