Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam!

W internecie da się znaleźć wiele monitorów hyip ale zastanawia mnie jedno: Czy znacie może jakiś monitor który jest wyznacznikiem pewności i jakości hyipów (wiem że w tym świecie to sie wyklucza ale jednak...)itp. taki według którego najczęściej kierują się inni?

Chodzi mi ogólnie o profesjonalizm ludzi którzy takim moinitorem administrują.

[---]

Z góry dzięki :)

Edytowane przez vojtec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Allhyipmonitors dużo osób z niego korzysta 

Edytowane przez vojtec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Proszę pamiętać o powszechnym zakazie linkowania do tzw. "hyip monitorów", poza partnerskim serwisem MoneyMonitor.

Informacja na ten temat znajduje się w regulaminie.

Edytowane przez vojtec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Allhyipmonitors dużo osób z niego korzysta 

Korzysta pewnie wielu ale:

- to w zasadzie nie jest monitor tylko bardziej hub prezentujący statusy w innych monitorach,

- wyniki są absolutnie niereprezentatywne i nie poddawane w zasadzie żadnej analizie.

A odpowiadając na pytanie autora wątku...

Ja słusznie zauważyłeś w świecie hyipów pewne rzeczy się wykluczają...

I w tym jest całe sedno.

O jakości monitora nie można mówić po programach, które są na nim prezentowane i ich losach.

No, w każdym bądź razie nie wprost.

Wynika to z tego, że monitory, w dużym skrócie, zarabiają na tym, że admin hyipa decyduje się na umieszczenie swojego programu na danym monitorze.

I tu jest pierwsze sito do oceny monitora.

Należy omijać szerokim łukiem te monitory, które zamieszczają wszystko jak leci.

Scam monitory dość łatwo rozpoznać. Roi się na nich od reklam programów typu 500% albo 5000% w dzień...

Często, acz nie zawsze, jest na nich wiele pustych miejsc reklamowych i... zwykle są tanie jak barszcz...

Co istotne, większość monitorów nie inwestuje w program swoich własnych pieniędzy lecz pieniądze otrzymane od admina a otrzymane wypłaty naliczeń ponownie reinwestuje w program.

Stąd też wyznacznikiem "jakości" projektu nie jest sama ilość monitorów na których program jest promowany.

Dużą rezerwę powinny budzić programu, które tuż po stracie są widoczne na np. Allhyipmonitors jako reklamowane na 15, 20 czy 30 monitorach. Ale to dotyczy oceny programu a nie monitora :)

Kolejną kwestią, która powinna zapalić żółte światełko jest brak własnej analizy projektu z plusami i minusami.

Nawet najskromniejsza i najprostsza ocena plusów i minusów jest lepsza niż jej brak.

I tutaj uwaga... Właśnie dlatego osobiście wolę korzystać nie tyle z monitorów co blogów - szczególnie rosyjskich blogerów hyipowych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za odpowiedź.

Nasuwają mi się tylko trzy pytania:

1) W takim razie o ocenie monitora może świadczyć to ile wydaje na inwestycje? Pytam bo znalazłem taki który w okresie całej swojej działalności zainwestował ( tak podają i dopóki ktoś doiadczony mi nie powie to mam wątpliwości )4811165 $  a wczoraj na przykład 11534$.

2) Możesz wytłumaczyć obszerniej co oznacza że nie zamieszcza programów jak leci ? To znaczy np z tygodniowym opóźnieniem w dodatku z wykupioną reklamą ?

3)Czyli jeżeli monitor "mówi" że program płąci od 711 dni ( taki znalazłem na dość dobrym innymmonitorze hyipów) to nic w zasadzie nie znaczy ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ciekawe zagadnienie, będę musiał się nim zainteresować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta