Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama
Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
ostatnio do mojej firmy wpłynęły trzy umowy z kredytów frankowych "inwestorskich", jako że jest to przedmiot mojej działalności - zainteresowało mnie - jakie różnice w warunkach sprzedaży kryją w sobie kredyty inwestorskie i jaka jest ich skala, czy ktoś z Was posiada taki kredyt? Jeżeli tak - w którym roku został wzięty.


Z góry dziękuje za odpowiedzi,
chętnie również odpowiem na pytania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

 • Podobna zawartość

  • Przez tpw
   Drodzy forumowicze,
    
   Poniżej przybliżymy w zwięzły sposób genezę powstawania naszego portalu oraz kilka zdań o aktualnej ofercie z jaką występujemy do was z ofertą współpracy w ramach inwestycji w pożyczki społecznościowe.
   Niektórzy z forumowiczów są z nami jako inwestorzy już od końca 2013 roku. W tym czasie przeszliśmy wiele etapów i testowaliśmy wiele koncepcji prowadzenia działalności. Początkowo udzielaliśmy wspólnie pożyczek chwilówek na podstawie uproszczonego scoringu klienta (bazy dłużników, oświadczenia klienta) i wytrwale walczyliśmy ze scoringiem sięgając po doświadczone w tej kwestii osoby na Dolnym Śląsku z którego pochodzi wiele firm pożyczkowych. Kolejne próby i testy nie pozwalały nam na utrzymanie spłacalności pożyczek na zadowalającym poziomie umożliwiającym satysfakcjonujący rozwój. Kontakty z ludźmi z branży uświadomiły nam, że większość firm stosuje w tej kwestii „kreatywną księgowość” i przedstawiane oficjalnie problemy ze spłacalnością są w rzeczywistości kilkukrotnie większe. Niektóre firmy dzięki temu, że podawały zmodyfikowane wyniki w tej kwestii, sprzedawały z sukcesem obligacje korporacyjne lub docelowo przekształciły się w poważniejsze podmioty finansowe. Doszliśmy w pewnym momencie do ściany, przez którą nie mogliśmy się przebić ze zbyt szybko rosnącą wartością portfela cesji, który blokował i tymczasowo zjadał wszystkie nasze zyski (na dzisiaj zostało nam jeszcze kilka milionów zł w egzekucjach komorniczych, najstarsze przeciągane przez pożyczkobiorców sprawy sądowe o nakaz zapłaty dotyczą jeszcze 2014 roku) a wysiłki i konsultacje ze specjalistami nawet na poziomie międzynarodowym nie przynosiły zadowalających wyników.
   Koniecznym etapem była zmiana formuły udzielania pożyczek. Postawiliśmy na pożyczki zabezpieczone zastawem na ruchomościach należących do klienta. Ten sposób od początku pozytywnie wpłynął na rentowność działalności, jednak automatycznie znacznie zmniejszył się zasięg i ilość udzielanych pożyczek przez co niektórzy inwestorzy wycofywali niepracujące środki z systemu a mimo to niektórzy z pozostałych nie byli zadowoleni z dłuższego oczekiwania na wykorzystanie kapitału. Aktualnie przeszliśmy sporą reorganizację i jednomyślnie zdecydowaliśmy się podążać torem pożyczek zabezpieczonych przedmiotami należącymi do klienta – czyli popularnie zwanymi pożyczkami lombardowymi. Udzielamy pożyczki pod zastaw złota, samochodów, maszyn rolniczych, sprzętu RTV, AGD. Tak jak każdy lombard z kilkoma dodatkowymi zaletami, które powoli będziemy przedstawiać. U nas klient m.in. nie jest zmuszony do zaniesienia złotej kolii do lombardu, ale lombard może przyjechać wykonać wszystkie czynności do klienta. Dla nas a co za tym idzie także dla inwestorów taka forma działania to nieporównywalnie większe bezpieczeństwo środków a minimalizacja ryzyka jest właśnie kluczowym elementem tego biznesu. W przypadku, kiedy klient nie spłaci w terminie pożyczki oraz nie przedłuży terminu jej spłaty poprzez „rolowanie”, mamy przecież zabezpieczoną kwotę pożyczki na zastawie przedmiotów należących do klienta, które możemy sprzedać i stosunkowo szybko odzyskać zainwestowany przez inwestora kapitał (Dla porównania odzyskiwanie kapitału z pożyczek bez zabezpieczenia udzielanych w 2013-2014 roku trwa w wielu przypadkach do dzisiaj).
   Przypomnijmy, że aktualnie ten proces dla inwestora przedstawia się następująco:
    
   1. Pożyczki udzielane są zazwyczaj w kwotach od kilkuset zł do kilkunastu tysięcy zł w zależności od wyceny zastawianych ruchomości. Inwestor udziela pożyczki pożyczkobiorcy w określonej kwocie za pośrednictwem platformy TPW.
    
   2. Czas trwania pożyczki to jeden miesiąc z możliwością przedłużenia terminu spłaty pożyczki przez klienta w przypadku, w którym klient np. nie posiada całości środków na spłatę pożyczki w terminie. W tym wypadku inwestor otrzymuje na swoje konto bankowe miesięczny zysk z pożyczki przelany przez pożyczkobiorcę. Jeśli inwestor przelał 1000 zł a klient dwukrotnie przedłuży termin spłaty pożyczki a za trzecim razem ją spłaci to oznacza zysk inwestora w wysokości 40 zł za pierwsze przedłużenie (opłata ta natychmiast trafia do inwestora), 40 zł za drugie przedłużenie oraz 40 zł za spłatę pożyczki, co daje w sumie 120 zł (3 x po 4%, czyli łącznie 12% od inwestycji). Po spłacie pożyczki, inwestor otrzymuje środki na swoje konto bankowe i na tym proces pożyczki się kończy, lub
    
   3. W przypadku braku spłaty pożyczki przez klienta, TPW bierze na siebie windykację oraz sprzedaż zastawionych przedmiotów. Inwestor w ramach częściowej spłaty pożyczki otrzymuje środki jakie uda się windykować od klienta w trakcie trwania tej windykacji. Niezależnie jednak od wyników samej windykacji i procedury sprzedaży przedmiotów zastawu, po 3 miesiącach firma odkupuje cesją umowę od inwestora przelewając mu pozostałą, niespłaconą kwotę inwestycji oraz zysk z inwestycji. Po odkupieniu pożyczki przez TPW proces pożyczki się kończy, umowa jest zamknięta.
   4. Klient posiada zainwestowane w pkt 1. środki powiększone o zysk z inwestycji na swoim koncie bankowym i może je dowolnie wykorzystać czy też reinwestować w kolejne pożyczki na platformie TPW.
   Dopracowaliśmy procesy systemowe, workflow dotyczący działalności na tyle aby skutecznie móc zwiększyć sprzedaż do czego niezbędne jest dołączenie nowych inwestorów w celu poszerzenia zasięgu, zwiększenia konkurencyjności i rentowności firmy. Z powyższego naturalne zdaje się wynikać to, że aktualnie stawiamy na działalność lombardów a także współpracujemy w tym zakresie z lombardami, jak również planujemy stworzyć formułę franchisingową dla osób zainteresowanych tego typu działalnością, nie posiadających jednak wystarczających własnych środków na prowadzenie lombardu.
    
   Ponieważ stawiamy na zrównoważoną formę rozwoju, nie jesteśmy w stanie przyjąć dowolnej liczby inwestorów i prosimy o zrozumienie, jeśli poprosimy o wstrzymanie się z inwestycją o miesiąc czy dwa w przypadku, kiedy nie zwiększymy sprzedaży na tyle aby móc wykorzystać potencjał kolejnych inwestorów. Nie chcemy doprowadzić do tego, aby aktualni inwestorzy musieli nadmiernie czekać na wykorzystanie zadeklarowanego kapitału z powodu zbyt szybkiego przyjęcia zbyt dużej ilości inwestorów do systemu.
    
   Zapraszamy do współpracy!
    
   Prosimy zainteresowane osoby o kontakt poprzez forum, adres mailowy: inwestycje@tpw.pl
   Skontaktujemy się z Państwem przybliżając szczegóły działalności i odpowiadając na ewentualne pytania dotyczące Państwa inwestycji.
  • Przez Fareeha

    
   Plany inwestycyjne:
    
    
   SWIEZYNKA!!!!!! WARTO WEJSC GDYZ TO POCZATEK!!!!  
    
   1% / 5% / 4% DZIENNIE
    
   115% / 150% / 180% 
    
   15 / 30 / 45 DNI
    
   Minimum inwestycyjne:
    
   10$
    
   Akceptowane systemy płatności:
    
   BitCoin
   Perfect Money
   Payeer
   AdvCash
    
   Wypłaty (manualne/aut.):
    
   Manualne

   Komentarz własny i szczegółowy opis programu:
    
   Adminka wraz z przyjacielem zajmujaca sie trade'ingiem na forex i roznych rynkach walut oraz kryptowalut. Ponoc wiele lat doswiadczenia i maja pokazywac wyniki. Pierwszy program tej osoby. Osoba bardzo szczera, prowadzi wlasna grupe oraz strone na Facebook'u. Plany inwestycyjne calkiem przyjemne, prowizje za poleconych 5% - 2% - 1%. Strona rowniez calkiem ladnie zrobiona jak na pierwszy projekt, szybko sie laduje i sprawnie dziala, widac ze poswiecila wiele czasu na przygotowania. Jedyny minus poki co to oczekiwanie na weryfikacje AdvCash, wiec mozna zlozyc depozyt z AdvCash ale wyplacic na Payeer. 
    
    
    
   Link do programu: 
    
   www.cryptoncy.com
  • Przez kamilsonn
   Nazwa programu:

   Plany inwestycyjne widoczne na screenie : 
    
   Minimum inwestycyjne: 10$ USD
   Akceptowane systemy płatności: BTC przeliczane na USD $
   Wypłaty (manualne/aut.): Manualne , natchmiastowe ( instant ) .
   Screen wypłaty wszysko doszło jak należy.
    
   [---]
    
   Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Legalnie zarejestrowana firma w Wielkiej Brytanii , w roku 2016. Brak problemu z wypłatami 2,200 użytkowników.
   Prawie zawsze dostępny ,aktywny support. Duża ilość certyfikatów bezpieczeństwa w tym ddos oraz ssl. Firma zarabia generalnie na obrocie bitcoinami. W skrócie płaci regularnie brak problemów z wypłacalnościa jak narazie widzę dobre perspektywy.
    
    
    
   Link do programu: KLIKNIJ TUTAJ
  • Przez housemaster
   Nazwa programu: Buy Carbon Today

   Plany inwestycyjne: od 2% dziennie przez 15 dni 
    

    
   Minimum inwestycyjne: 25 USD
   Akceptowane systemy płatności: BTC, Payeer, PM, AdvCash 
   Wypłaty (manualne/aut.): auto

   Komentarz własny i szczegółowy opis programu:
    
   Wszyscy o krypto a tu o węglu. Firma oczywiście rejestrowana, działa już od 24 godzin.
   Strona jest wykończona, rejestracja jest, zielony pasek na firmę jest, więc mamy tu coś co może na przykład trochę nas pocieszyć.
   Nawet in się chciało zrobić stronę Fejs-zbuka.
   Przekonało mnie to tak na 25 USD

    
   Link do programu: https://buycarbontoday.com/?ref=housemaster
  • Przez DragonPL
   Nazwa programu:
   Proffie.PRO

    
   Plany inwestycyjne:
   2% for life 0.01 - 0.49btc
   3% for life 0.5 - 4.99btc
   5% for life 5 - 15btc

    
   10% for 20days 15btc - 50btc
   20% for 15days 50btc - UNLIM
    
   Minimum inwestycyjne:
   0.01 BTC

    
   Akceptowane systemy płatności:
   BTC

   Wypłaty (manualne/aut.):
   manualne/24h (tak twierdził użytkownik FB, do potwierdzenia, jak potwierdze to skasuję ten komentarz)

   Ref: do 10%

   Komentarz własny i szczegółowy opis programu:
   Nowy program inwestycyjny, który jak widzę ruszył dziś. Dostałem link od jakiegoś użytkownika na FB. Procenty nie są wysokie (dla tych realnych wartości, które wpłacamy), ale daje to nadzieje, wg mnie na to że program pochodzi kilka miesięcy (2% to zwrot po 50 dniach i zaczynamy zarabiać). Nazwa przypomniała mi o chattie.pro, ale to jakieś moje osobiste skojarzenie, z racji że chattie miło wspominam i zapewne nie tylko ja ;-)


   Facebook: https://www.facebook.com/supportProffie.pro/
   Twitter: https://twitter.com/ProffiePRO
   Link do programu:
   https://proffie.pro
    
   Wrzuciłem 0.15BTC - mam nadzieje, że nie będzie wtopy.. - czekam na potwierdzenie. Zrobię zrzut ze strony jak potwierdzi.


×