Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

DrZajkoo

Zarabianie poprzez oglądanie reklam-sprawdzony

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Szukam sprawdzonego programu w którym zarabia się na oglądaniu reklam.

Np w futureadpro oglądamy reklamę i po 30 sekundach włączamy kolejną i kolejną aż do obejrzenia 10 reklam dziennie.  A mi chodzi o program gdzie tych reklam mamy nieograniczoną ilość czyli możemy siedzieć 24h na dobę 7 dni w tygodniu i za każdą obejrzaną dostajemy jakieś pieniądze.

Czy coś takiego istnieje ? 

Wiele jest tematów na forum ale zero konkretów, nie ma info ile można zarobić ile jest reklam dostępnych dziennie i innych PODSTAWOWYCH informacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na forum są przedstawiane programy inwestycyjne.. raczej mało kogo interesuje samo klikanie w reklamy. Programy których szukasz istnieją [gptr/gptc], ale stawki za klik są dosłownie nawet nie groszowe. Szkoda prądu. Masz np. sejfik.com - reklam do wyklikania jest bardzo dużo (licząc kliki konkursowe za pkt -> pkt. sie wymienia później na złotówki), oprócz tego sporo serwisów od adnox: np. zielonymail, centrum reklamy, imperium reklamy, puls reklamy, świat reklam :>

Zanim się rzucisz na takie klikanie.. polecam przeliczyć czy to się faktycznie opłaca. Swojego czasu (kilka lat temu) było głośno o tym, że konto z największą liczbą poleconych (bodajże to było w centrum reklamy, ale głowy sobie nie dam uciąć) zarabia 1zł dziennie.... Jakbyś chciał się dowiedzieć więcej jak to wszystko działa, tutaj opisałem perspektywę admina i usera: http://getpaid20.pl/artykul/mozliwosci-programow-gptr/ .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja bym temu nie poświęcał nic czasu bo klikał by to napisany boot ale jak mówisz, że zarobki osoby która ma najwięcej poleconych oscylują w granicach 30zł miesięcznie to faktycznie szkoda zachodu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak było kiedyś, może teraz się coś zmieniło :) To 30zł to było tylko z jednego serwisu tego typu. Jeśli to bot.. i komputer masz tak czy siak włączony, możesz sprawdzić sam ile Ci wyjdzie dziennie - ale moim zdaniem szkoda zachodu, to będą raczej bardzo małe kwoty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szkoda czasu na takie rzeczy. Często, żeby nazbierać minimum do wypłaty to trzeba zbierać parę miesięcy, a też pewności nie mamy czy serwis do tego czasu będzie wypłacalny. Jak ktoś tutaj zarabia więcej, to zarabia dzięki polecaniu. Generalnie wszystko w tym całym internecie kręci się wokół polecania.. więc jak już polecać to co konkretnego, a nie buxy..

To chyba u Ciebie mysc czytałem kiedyś na blogu, że tego typu programy gdzie ogląda się reklamy są świetnym biznesem.. ale dla twórców, a nie dla użytkowników.. i ja się z tym w 100% zgadzam, szanujmy swój czas :)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 9.11.2017 o 13:48, mysc napisał:

Swojego czasu (kilka lat temu) było głośno o tym, że konto z największą liczbą poleconych (bodajże to było w centrum reklamy, ale głowy sobie nie dam uciąć) zarabia 1zł dziennie.... Jakbyś chciał się dowiedzieć więcej jak to wszystko działa, tutaj opisałem perspektywę admina i usera: http://getpaid20.pl/artykul/mozliwosci-programow-gptr/ .

Informacje z pierwszej ręki: Przy około 40 aktywnych poleconych "zarabiam" w CentrumReklamy obecnie około 0,6 zł do 1 zł dziennie (w zależności od ilości dostępnych reklam i aktywności poleconych w danym miesiącu).

Zajmuję 3 miejsce w konkursie na najlepszego polecającego w tym programie, więc konta z największą ilością aktywnych poleconych nie skupiają tutaj jakiś wielkich i nieosiągalnych ilości poleconych.

Przechwytywanie+w+trybie+pe%25C5%2582noe

Więc całkiem możliwe, że konto z największą liczbą poleconych zarabiało 1 zł dziennie. Tylko nie było to z pewnością konto z tysiącami czy milionami poleconych, tylko konto z kilkudziesięcioma aktywnymi poleconymi (tylu aktywnych poleconych mają najlepsi polecający). 1 zł dziennie to mało, ale takie są realia "zarabiania" w programach GPTR, nawet z poleconymi.

PS. A ile na przykład potrzeba codziennie ludzi, żeby zarabiać 1 zł dziennie w programie oferującym zarabianie na skracaniu linków? Też pewnie całkiem sporo tych ludzi musi kliknąć codziennie link :)

W dniu 10.11.2017 o 20:09, wrzochal11 napisał:

reklamy są świetnym biznesem.. ale dla twórców, a nie dla użytkowników.. i ja się z tym w 100% zgadzam, szanujmy swój czas :)

Usługodawcy zawsze zarabiają najwięcej (w każdej branży), ale podejrzewam, że programy GPTR, nie są wcale aż takim świetnym biznesem — nawet dla ich twórców :)

Właściciele programów GPTR nie zarabiają wcale jakichś kokosów na użytkownikach. 

Programy GPTR utrzymują się głównie z reklam. Niewielu ludzi zwraca jednak uwagę, jak tani jest tutaj koszt zakupu reklamy. Przykładowo 1000 gwarantowanych wejść w programie CentrumReklamy kosztuje - 15.36 PLN (tyle reklamodawca zapłaci za 1000 zakupionych klików). --

15.36 PLN : 1000 klików = 0.01536 PLN za klik (tyle otrzyma admin od reklamodawcy za klik w reklamę).

Z tego 0,01 PLN admin musi zapłacić użytkownikowi klikającemu w reklamę PTC (każda reklama w CentrumRekalmy warta jest 1 grosz), więc za każdą taką zakupioną reklamę ile pozostaje adminowi?
Pozostaje mu 0,00536 PLN. Z tego musi odprowadzić jeszcze część na podatek, ZUS, koszty serwera itp.
Więc jeśli ktoś uważa, że admini programów GPTR zbijają jakieś kokosy na użytkownikach, to być może się myli :)

Edytowane przez owl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skracanie to już jest CPA, tutaj nie ma problemu żeby robić 5-10$/dzień - ale po prostu jest to nieopłacalne, bo dużo więcej na tym samym ruchu zarabia się na innych ofertach. Żeby zarobić 1zł na dzień na skracaniu.. potrzeba około:

- 28 osób z Polski które wejdą w Twoje skrócone linki 5x w ciągu 24h

- 140 osób z Polski które wejdą w link 1x w ciągu 24h

- 11 osób z USA które wejdą w Twoje skrócone linki 5x w ciągu 24h

- 55 osób z USA które wejdą w link 1x w ciągu 24h

Admini GPTR bazują na tym, że zdecydowana większość NIGDY nie dobije do wypłaty - także zysk jest znacznie wiekszy od tego który przedstawiłeś :) Dalej jest jednak zależny od pozyskanych klientów na reklamy, także to raczej nie są kokosy.

Gratuluję miejsca w konkursie :>

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za szczegółowe wyliczania ;)

No właśnie panuje takie przekonanie, że admini programów GPTR bazują na tym, że większość nigdy nie dobije do minimum. Zastanawiam się, ile w tym przekonaniu (co do zamiarów adminów) jest prawdy, a ile z legendy. Teoretycznie adminom takich programów powinno także zależeć na zatrzymaniu użytkownika. Przecież każdy użytkownik, to potencjalny klient, który być może kupi reklamę. Każdy użytkownik to również potencjalny polecający, który może przyciągnie do programu kolejnych użytkowników. Im większa baza użytkowników, tym program jest atrakcyjniejszy dla reklamodawców. Więc w interesie adminów mogłoby być również zatrzymanie użytkownika :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że 100% prawdy :) Ile jest się tam w stanie zarobić dziennie bez polecania?:) Z tego co kojarzę średnio około 5 groszy, czasem 10, czasem 3 - zależy ilu jest reklamodawców. Bazuje się na "cyklu użytkownika", który na początku jest tym zafascynowany, kupuje reklamy, szuka poleconych, ale po jakimś czasie zdaje sobie sprawę że to bez sensu. Na pewno zdecydowana większość do wypłaty nie dobije nigdy, wcześniej zrezygnuje - a na ich miejsce przyjdą kolejni w pierwszej fazie "cyklu".

W interesie adminów - a przynajmniej tak myślę - jest tylko zatrzymywanie dobrze polecających użytkowników, stąd np. ten konkurs :)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ile można zarobić dziennie bez polecania w CentrumReklamy? Bardzo, bardzo mało, ale i tak więcej niż można zarobić dziennie (bez polecania, bez pozyskiwania klientów) np. w programach partnerskich, gdzie bez polecania, bez pozyskiwania klientów zarabia się ...zero ;)

W CentrumReklamy bez polecania można zarobić więcej, niż bez ludzi da się zarobić na skracaniu linków lub na Sub-SMS-ach (w tych programach bez klientów, którzy wykonają akcję, zarabia się przecież 0).

W CentumReklamy bez polecania można zarobić więcej, niż zarobi sprzedawca odkurzaczy czy samochodów wynagradzany w systemie prowizyjnym, jeśli nie pozyska żadnego klienta ;)

Obecnie w CentrumReklamy jest około 10 reklam dziennie (8 reklam PTC + 2 maile dziennie), czyli bez polecenia zarabia się "aż" 10 groszy dziennie. To bardzo mało i ale i tak więcej niż można zarobić bez polecania w niektórych innych popularnych metodach zarabiania.

To prawda, masz rację, większość użytkowników się szybko zniechęca i porzuca program. Tylko myślę, że nie można mieć o to pretensji do adminów programów. Zasady takich programów są jasne. Nikt nie ukrywa raczej wysokości stawek za klik w reklamę, czy minimum potrzebnego do wypłaty. Udział w takich programach jest dobrowolny i jeśli ktoś rezygnuje w połowie drogi do "wypłaty", to pretensje może mieć jedynie do siebie :)  

Zarobki w takich programach są niewielkie, ale i tak ciągle istnieje grupa ludzi, która szuka takich prostych, nieskomplikowanych metod zarabiania. No i take proste metody mogą być inspiracją do poznawania tych trudniejszych i bardziej skomplikowanych metod zarabiania :)

Edytowane przez owl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja nie mam żadnych pretensji do adminów, mówię tylko jak to wygląda :)

Co do programów partnerskich.. to w przypadku polecania samemu sobie (np. zakładając konto bankowe) można zarobić w jeden dzień tyle co klikając kilka lat - również nie potrzeba do tego polecania innym ludziom :) 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W interesie adminów - a przynajmniej tak myślę - jest tylko zatrzymywanie dobrze polecających użytkowników, stąd np. ten konkurs

Oprócz konkursów na najlepiej polecających istnieją też konkursy na najbardziej aktywnych użytkowników. Na przykład konkursy aktywności w takich serwisach jak Sejfik.pl czy w programach firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo. Te konkursy aktywności mogłyby być argumentem za tym, że adminom takich programów zależy w jakimś stopniu na zatrzymaniu aktywnego użytkownika :)

Zakładanie kont bankowych na siebie (dla pozyskania prowizji) to dla mnie trochę wypaczenie idei zarabiania w programach partnerskich. Mnie by się nie chciało bawić w zakładanie kont na siebie (a później je likwidować itp.) — ale nie neguję, że można w ten sposób zarobić dużo więcej niż w programach GPTR ;)

Edytowane przez owl
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta