Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Gierka ekonomiczna polegająca na zasadzie - sadź zbieraj zbiory, sprzedawaj i zarabiaj :). 

W grze mamy możliwości zarobku

1. Zbiory i sprzedaż owoców

2. Bonus za codziennie logowanie się

3. Oglądanie reklam (od 0,025 do 0,065 ru. od 20-40 sek.)

4. System poleceń (2 poziomy poleceń - 7 i 3% + kasa za oglądanie reklam przez refów)

Walutą rozliczeniową w grze jest Rubel:

- istnieje możliwość rozliczenia na USD czy też BTC - w dostępnych formach: Payeer,  Free-Kassa, Yandex (money), AdvCash, Qiwi Wallet, BTC, Perfect Money (nie wiem od czego uzależnione jest które aktualnie są dostępne)

Na starcie dostajemy 10 Ru, za które kupuje 1 drzewko owocowe (miesięczną rentowność min 20%).

Zbiory z drzewek  to min. 100 owoców - które możemy sprzedać - po uzbieraniu 1000 szt owoców danego rodzaju.

W grze mamy 4 rodzaje owoców, gdzie mamy koszt zakupu drzewka: (im droższe drzewko tym wyższa rentowność miesięczna)

- Jabłka - zakup min 10 rubli

- Gruszki  - zakup min 30 rubli

- Śliwka - zakup min 50 rubli

- Brzoskwinia - zakup min 100rubli

Wartość sprzedaży 1000 szt danego owoca (w Rublach)

- Jabłka - 0,02315

- Gruszki  - 0,03646

- Śliwka - 0,04244 50

- Brzoskwinia -0,06655

Każde z drzewek można być poddane "rozwojowi" o 7 stopni co zwiększa wydajność i nasze zyski.

komentarz własny: dosyć rozbudowana gierka, brak warunków do wypłaty (min 1 rubel), powinna dłużej pociągnąć - jest możliwość wykupu reklam w grze a więc i jest finansowanie :).

czysty link:

https://fruitmoney.org/

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

podobnie jak hyip :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no tak bo to jest hyip tylko w szacie gry ;-) ale w hyip wypłaca od razu a tu trzeba mozolnie wypracowywać i jak cos sensownego uzyskasz jest koniec płaca od kilku dni do max miesiąca to zdecydowanie za mało tu się zawsze traci

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

zgadza się, ale tutaj to wypłąty min 1 rubel :) a wiec nawet z samego codzinnego losowania bonusu można uzbierać -  (+ przeglądanie reklam)

w innych hyip: jak coś dają za darmo np; moc obliczeniową to bez wpłaty de facto nic nie wyciągniesz a tutaj jest możliwość wypłaty :).

Ja dla zabawy coś tam wpłaciłem 30 rubli i mam 5 drzewek (jabłoni) na 1 poziomie.

przed chwilą zrealizowałem wypłate - instant na Payeera (nie mogę dodać  pliku jpg z potw.)

Operation date: 02 Nov 2017 15:38
Operation ID: 421543334
Operation type: transfer
Status: success
Credited: 4.95 p
Comment: Выплата пользователю Zdenio с проекта FruitMoney.Org

Edytowane przez Zdenio
.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No dobra, zarejestrowałem się. Pasmatrim na gierku. :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za ref. Jak korzystasz z firefoxa to trzeba wszystko zrozumieć - ten język wschodni.

Jeżeli masz chroma to jest ładne tłumaczone- w razie pytań - pytaj ... :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

i wypłata instant na koncie Payeer :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałem już kilka drobnych wypłat na Payeer (po 1 lub po 2 ruble). Ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka. ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no widziałem :), (na zakładce związanej z ref,,, możesz sprawdzić z czyjego linka jesteś i można sprawdzić jego statystyki)

zwróć uwagę że jak wpłacisz kasę na konto min 10rubli wówczas masz wyższe bonusy dzienne.

(tylko jak wpłacisz kasę to ona jest tylko na inwestycje nie będziesz jej mógł wypłacić ) - tylko jest możliwość kupna drzewka :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O, dzięki za info. Program sprawdzony, więc mogę "zaryzykować" 10 rubli. :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a u mnie kolejna wypłata instant :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

i kasa na koncie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dziękuję za rejestracje z ref- dostałem profkę - i oczywiście przelew dotarł natychmiast na payeera

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejna wypłata na payeerze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejna wypłata na payeerze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widzę że dość często wypłacasz. Zdradzisz ile mniej więcej tygodniowo lub miesięcznie udaje się na tej gierce zarobić? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez pepperoniss
      Ile bitcoina jest w bitcoinie?
      Oto jest pytanie...
      Sęk w tym, że w zasadzie tego nie wie nikt... Mamy już Bitcoin Core, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, Bitcoin Diamond.
      Ale to nie koniec...
      Szykują się kolejne widelce (forki) bictcoinów... W najbliższym czasie czeka nas pojawienie się: Super Bitcoin, Bitcoin Platinum, Bitcoin Cash Plus, Bitcoin Silver, Bitcoin Uranium i Bitcoin God (tak, tak... Bóg - to nie błąd - tak został nazwany fork!)
      Postaram się ten wątek aktualizować ale innych też proszę o pomoc w tym niełatwym zadaniu  
      Na ten moment widelce przewidziane w grudniu 2017 roku i styczniu 2018 roku. 
      Od razu zaznaczam, że nie będę poszczególnych widelców szczególnie badał i rozstrzygał, który jest prawdziwy a który fakowy. To niestety, musisz zrobić sam.
      Ja po prostu wychodzę obecnie z założenia, że jeśli mam na kontrolowanych przez siebie adresach jakieś bitcoiny a ktoś daje mi jakiś nowy odłamek bitcoina i jeszcze ktoś na jakiejś giełdzie chce to kupić choćby za kilka centów to skoro mnie to nic nie kosztuje to uprzejmie dziękuję, biorę i sprzedaję. Nie muszę żadnego wspierać...
      Te widły bitcoinowe mogą nie być prawdziwe, ale o ile wiemy w tym momencie, są prawdziwe [patrz uwagi poniżej, aby poznać szczegóły na temat każdej monety, jak do tej pory Bitcoin Platinum jest podobno fałszywy].
      Nie będę się nad tymi forkami zbytnio rozwodził i ograniczę się do podania ich nazwy, czasami krótkiego opisu i kilku linków oraz, co chyba najważniejsze nr bloku w którym ma nastąpić.
      Więc do dzieła:
      Super Bitcoin (SBTC)
      Bitcoin rzekomo oparty na inteligentnym kontrakcie (takim jak Ethereum).  Blok 498888 - czyli najpewniej 11-12 grudnia 2017 roku... http://www.supersmartbitcoin.com/index.html Bitcoin Platinum (BTP) :
      wizja zdecentralizowanej elektronicznej gotówki. Bloki 497757 / 498533 czyli ok. 12 grudnia 2017 roku    https://bitcoinplatinum.github.io/ko.html   UWAGA: Bitcoin Platinum wg strony LINK to oszustwo i fake Bitcoin Cash Plus (BCP) :
      spełnia pierwotną obietnicę i wizję bitcoina". block 501407 - czyli ok. 2 stycznia 2018 roku http://www.bitcoincashplus.org/ Bitcoin Silver (BTCS) 
      moneta ma na celu "Sprawić, by Bitcoin był zdecentralizowany kiedyś w grudniu chyba nie działająca strona https://bitcoinsilver.io/ i dyskusja na bitcointalk.org  https://bitcointalk.org/index.php?topic=2311582.0 . Bitcoin Uranium (BUM) :
      Make Bitcoin Great Again.  kiedyś w grudniu.   Https://bitcointalk.org/index.php?topic=2316506 Bitcoin God :
      prezent pod choinkę od chińskiego Gwiazdora - Chandlera Guo .  25 grudnia.   Https://cointelegraph.com/news/forgive-me-father-for-i-have-forked-investor-to-release-bitcoin-god  
      Krótko tylko komentując najciekawiej, przynajmniej w teorii wygląda Super Bitcoin ponieważ ma "kopnąć bitcoina w kierunku inteligentnych kontaktów. Bitcoin Platinum i Bitcoin Cash Plus w istocie niewiele w koncepcji różnią się od Bitcoin Cash.  Bitcoin Silver i Bitcoin Uran zdają się zaś być koncepcją zbliżone do Bitcoin Gold. Zaś bezkonkurencyjny   jest Bitcoin God.
      Jak w każdym forku by mieć dostęp do nowej waluty trzeba albo mieć dostęp do kluczy prywatnych albo korzystać z portfela/giełdy, który daną monetę nam odda.
    • Przez lordzuk
      Nazwa programu: Blockminer.biz

Plany inwestycyjne:9%-13% dziennie przez 16 dni
      Minimum inwestycyjne:0.001
      Akceptowane systemy płatności:BTC
      Wypłaty (manualne/aut.): Instant(nie znalazłem info jakie minimum , zapewne 0.0005)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu : A wiec mamy nowy ciekawy programik który wystartował 5.12.2017. Jest to program typu pseudocloudmining(ostatnio one nawet dają zarobić ) , wiecie niby kupujemy moc obliczeniową i wydobywamy BTC ale tak naprawdę to zwykły dobrze przygotowany ponziaczek . Program daje w najniższym planie 9% dziennie przez 16dni co da nam finalnie 144% ROI , wiec jest dobrze Program dobrze zrobiony na licencjonowanym goldcoders . Program partnerski 5-2-1. Obecny w programie za 320$ (0.03 BTC).
    • Przez lordzuk
      Nazwa programu : TurnBit

Plany inwestycyjne: 25% dziennie przez 5 dni
      Minimum inwestycyjne:0.001  BTC
      Akceptowane systemy płatności: BTC
      Wypłaty (manualne/aut.): Instant (min 0.001)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu : A wiec mamy nowy ciekawy programik znaleziony u WB , wystartował 2.12.2017. Program daje nam 25% dziennie od inwestycji przez 5 dni , finalnie po całym cyklu mamy 125% ROI wiec nie jest źle jak na tak szybki program. Depozyt dodawany jest automatycznie po uzyskaniu 1 potwierdzenia w sieci. Jestem obecny za 110$(0.01 BTC). Co ciekawe admin jeszcze nie rozpoczął promocji co jest w sumie dobre. Skrypt jest raczej unikalny , nie znalazłem informacji iż był by inny. Co tu dużo mówić to zwykły ponziaczek ale myślę że z potencjałem na kilka cykli . W programie dostajemy powitalny bonus 0.0001 BTC który możemy później wpłacić przy naliczeniu. Program partnerski 5% 
    • Przez pepperoniss
      No właśnie... 
      Stało się bańka pękła a w zasadzie dziesięć baniek...
      Dziś o 1:29 na Bitfinexie kurs Bitcoina przebił 10.000$
      Pisiadaczom gratuluję. 
      A tym, którzy zapomnieli haseł do swoich portfeli dobrze radzę zacząć kombinować jak sobie je przypomnieć... Może masz tam 100 Bitcoinów  wykopanych lub zakupionych przed laty za grosze a dziś wartych fortunę...
    • Przez lordzuk
      Nazwa programu :Mega Bitchain

Plany inwestycyjne: 8% -16% dziennie
      Minimum inwestycyjne:0.005 BTC
      Akceptowane systemy płatności: BTC,PM, PAYEERR
      Wypłaty (manualne/aut.): Instant ( min 0.0005)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:  Witam i przedstawiam nowy program , wystartował 22.11.2017. Program dalej 8% do 16% w przez 100 do 300 dni . Wiadomo ilość dni bierzemy z przymrożeniem oka, w zasadzie to możemy go traktować jak zwykłego forevera :). Program postawiony na licencjonowanym skrypcie gold coders, posiada GeoTrust EV SSL CA - G4 , wypłaty mamy instant, depozyty możemy składać poprzez BTC, PM PAYEER. Oczywiście jeżeli złożymy przez inny niż BTC zostaje nam przewalutowany na BTC. Wygląda  ciekawie dlatego wszedłem za 0.03 BTC( 250$). Liczę iż da zarobić. Program referencyjny 4%-2%-1%. Z racji iż to zwykły pozniaczek inwestujemy tyle ile możemy stracić