Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 2 godzinki i jestem tam. Narazie u mnie jest wszystko ok były 2 rolowania i 1 spłata za 8 dni cesja ale jeśli nie będzie to napewno nie będę czekał bezczynnie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 godzin temu, Karolo napisał:

Ja mam 2 godzinki i jestem tam. Narazie u mnie jest wszystko ok były 2 rolowania i 1 spłata za 8 dni cesja ale jeśli nie będzie to napewno nie będę czekał bezczynnie. 

Kiedy miałeś tą spłatę i czy kasa ze spłaty doszła na konto?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

19.06 tak doszla

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rolowania tez otrzymałem, ostatnie 19.06, ale cesje nie są od ok. miesiąca odkupywane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam 2 cesje, informacja o jednej jeszcze widnieje na moim koncie wysłana 14.06.18 r, a druga wysłana 25.05.18 już zniknęła mi z mojego konta, więc myślałem, że czas rozliczenia nastał, ale nic z tego. Tą cesję z maja wysłałem na ul. Portową, więc miła Pani prosiła abym przesłał skan umowy i potwierdzenie wysłania z poczty - tak zrobiłem, ale cisza! Jestem pełen obaw!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie bez zmian jedna cesja z maja już zniknęła mi z konta bez spłaty tak jakbym nic nie miał (tylko umowa cesji w ręku notabene podpisana tylko przeze mnie, bo ta wysłana jeden Bóg wie gdzie jest). Druga cesja z 14. czerwca też cisza. Jak jest u was?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wyślij pismo do zapłaty i do prawnika lec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jutro zadzwonie zapytam co o tym wszystkim myślą, nic się nie zmieni to ruszę kancelarię prawną, trudno pieniądz jest pieniądz. Generalnie to najbardziej mam do nich pretensję, że milczą! Rozumie mają problemy to niech powiedzą, mogę poczekać, ale tu ani słowa cesje znikają konto aktualizuje się a kasy nie ma i nikt nic nie informuje, a już mam następną cesje 100 dni windykacji, a w kolejce stoją kolejne już cesje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam za 3 dni cesję i zamierzam ich cisnąć lub nawet pojadę i wręcze cesję osobiście. Zadzwoń do ludzi z umów i zapytaj się czy brali i czy spłacili swoje pożyczki. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak to czy brali pożyczkę? to chyba nie podlega dyskusji! skoro jest na to umowa. A faktycznie warto sprawdzić, czy ci ludzie spłacali pożyczki, czy nie bo jesli tak to znaczy, że przetrzymują kasę! Mi teraz cesję bedą schodzić praktycznie co 15-20 dni. I jeszcze jedno bo mi przy wcześniejszych cesjach pojawiała się taka sytuacja, że cesja opiewała na kwotę pożyczki plus jedna 4% rata a powinna być 3 raty. Musiałem za każdym razem monitować i i te trzy niezapłacone raty otrzymywałem. Teraz też te dwie cesjie to samo kwota pożyczki plus jedna rata a powinny być 3 raty, jednak jak się ze mną rozliczą nie wiem bo pieniędzy za cesje nie widze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Radca prawny. Bo jeśli klient spłacil go możesz mieć roszczenia do tpw. A jeśli nie spłacil to możesz sam dochodzić windykacji 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cesje wysłane 18.06. doszły do TPW 22.06. Pani z TPW powierdziła jak dzwoniłem i pytałem. Ale jak na razie na tym sie skończyło. Cesje doszły i nic sie nie zmienia. W systenie windykacja jest już na ponad 100 dni...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to jak cesje odebrane to już połowa sukcesu, bo rozumiem że masz potwierdzenie na stronie z poleconego listu. Na który adres wysyłałeś cesje?

Czy komuś jeszcze udało się skutecznie dostarczyć cesje?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi się udało. Czekali do ostatniej chwili całe 2 tyg. Teraz pytanie ile zajmie im przelew

1.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cesje wysłałem na ul. Słowińcow 7, ale musiałeem przez kilka dni dzwonić i ich "męczyć", ale w końcu Pani się poddała i powiedziała, że cesje dotarły :) Potwierdzenia jeszcze nie otrzymałem. Dzisiaj dzwoniłem z pytaniem kiedy otrzymam pieniążki, ale Pani powiedziała, że teraz cesje czekają na zatwierdzenie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W styczniu ostrzegałem, tpw to pewnie zwykły scam. Na moje trudne pytania już w styczniu postanowili nie odpowiadać. Sprawdził ktoś chociaż czy słynny lombard w Kołobrzegu w ogóle istnieje? Jeśli tak to czy właściciel się, że udziela tyłu pożyczek? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie przerażajcie mnie! A tak w ogóle to nie mogę się dziś od rana zalogować do TPW. Może to przypadek, ale wkurza mnie już ta cała sytuacja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No z tym logowaniem to chyba nie była TPW, bo po godzinie prób wszedłem, ale niestety bez zmian 1 cesja już ponad miesiąc i pieniązków nie mam, druga 13 dni i też nic. Podobno z jednej umowy mam rolowanie, ale też śladu nie ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jak dzwonisz to co Ci mowią, że co zrobili z rolowaniem? Cesje czekają na zatwierdzenie ale kogo? Przecież nigdzie nie ma napisane o dodatkowym terminie. To wygląda jak celowe wydłużanie i odwlekanie spłaty. Masakra jakaś.

Ja mam wszystko w windykacji a do cesji jeszcze 25 dni więc nawet nie bardzo mam po co ich męczyć i czym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nawet bym nie wiedział, że mam rolowania, ale po kilku rozmowach tel. Pani przesłała mi na maila które pożyczki się zrolowały a które zostały wykupione. Po pewnym czasie pieniądze wpłynęły za 2 rolowania i zwrot kasy za wykupioną pożyczkę, natomiast o jednym rolowaniu ani widu ani słychu. Rozmawiałem ponownie na ten temat i Pani potwierdziła, co do cesji również potwierdziła i obiecała, że bedzie monitować w dziale księgowości, ale coś mi się zdaje, że ta Pani (bardzo miła zresztą) chyba wszystkim mówi to samo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi we wtorek jak dzwoniłem Pani obiecała, że we wtorek ewentualnie w środę moje dwie cesje, które już maja ponad 100 dni windykacji zmienią status. Niestety okazało się to kłamstwem, ponieważ ani we wtorek ani w środę nic się nie zmieniło. Mamy dzisiaj czwartek, więc dzwonię do TPW (po raz 20 już chyba) aby się dowiedzieć co z moimi cesjami. No i miła Pani mi odpowiedziała, że dział księgowości na chwilę obecną nie funkcjonuje i nie ma kto zatwierdzać cesji... Wg niej przyczyną takiego stanu rzeczy jest niedyspozycyjność tej osoby... (choroba czy coś takiego).

A to oznacza, że możemy sobie dalej czekać i czekać...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chyba sobie ktoś tu jaja robi. Przelewy pewnie przyjmują księgują, ale cesji to podpisać nie ma kto. Generalnie jako osobę prywatną czy firmę gdzie już jest po terminie nie powinno obchodzić czy ma kto zatwierdzić przelew/cesję.

Z powodu niedyspozycyjności działu księgowego przedstawiciel TPW też się tu nie wypowiada? Zastanawiam się co możemy teraz zrobić i gdzie to zgłosić skutecznie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

do radcy prawnego z papierami wystawic wezwanie do zapłaty i potem pozew sadowy. Jeśli pozyczki nie zostaly spłacone to będziesz sądzić tego kto pozyczke brał, jeśli spłacona została to Tpw.  

Poszperałem troche i udało mi się ustalić kto jest prezesem spółki TPW, w jakich spółkach jeszcze jest w zarządzie oraz jego zona itp. gdzie mieszkaja na jakich ulicach oraz jakimi samochodami jeżdzą :) Narazie nie będe udostępniał tego na forum, zobacze czy spłyną mi pożyczki. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do mnie Pani z TPW oddzwoniła i powiedziała, że jednak jest osoba, która zatwierdza cesje. Może przeczytali moją wcześniejszą wypowiedż? Nie wiem, ale osoba od zatwierdzania cesji już ozdrowiała... Więc czekamy dalej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To, że zatwierdzili twoją cesje to to jeszcze nie sukces. Ja mam 2 cesje zatwierdzone (jedna już przeszło miesiąc), ale pieniędzy pomimo monitów nie widzę.

3 godziny temu, Karolo napisał:

do radcy prawnego z papierami wystawic wezwanie do zapłaty i potem pozew sadowy. Jeśli pozyczki nie zostaly spłacone to będziesz sądzić tego kto pozyczke brał, jeśli spłacona została to Tpw.  

Poszperałem troche i udało mi się ustalić kto jest prezesem spółki TPW, w jakich spółkach jeszcze jest w zarządzie oraz jego zona itp. gdzie mieszkaja na jakich ulicach oraz jakimi samochodami jeżdzą :) Narazie nie będe udostępniał tego na forum, zobacze czy spłyną mi pożyczki. 

Chyba czas zabrać się za to towarzystwo, bo zostaniemy z ręką w nocniku. Aż dziw, że w obecnej sytuacji polityczno-gospodarczej ludziom przychodzi do głowy, aby innych w tak perfidny sposób ru...ć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta