Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama

Egzekutor

Money-Monitor online status: | Link do Money-Monitora | Ostatnie wypłaty | Zgłoś problem

Wiadomość dodana przez Egzekutor

Rekomendowane odpowiedzi

Scenariusz jest raczej oczywisty, pytanie tylko kiedy nastąpi i od jakiego pułapu;]

Chociaż zawsze jest opcja że to wszystko jeb*ie naturalnie :)

Ale bądźmy może lepiej dobrej myśli;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na wstępie zaznaczam, że jestem bardzo początkującym w podobnych programach. Jestem z refa za 50, ale coś mi nie pasuje. właśnie mija 26 godzina od depozytu a naliczeń brak? Aktualne środki 0-11? Podpowie ktoś coś w tym temacie? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
11 minut temu, Zax93 napisał:

z ADV coś ruszyło ?

w tym tygodniu ma być 

2 minuty temu, Fredzik napisał:

Na wstępie zaznaczam, że jestem bardzo początkującym w podobnych programach. Jestem z refa za 50, ale coś mi nie pasuje. właśnie mija 26 godzina od depozytu a naliczeń brak? Aktualne środki 0-11? Podpowie ktoś coś w tym temacie? 

Wybrałeś plan na 11 dni co oznacza że naliczenia czyli zysk wraz z depozytem zostanie oddany po 11 dniach na available balance

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Super. Dzięki za szybkie wyjaśnienie :) Myląca jest ta informacja z konta 0-11, ale teraz mam pełną jasność.

A jednak nie do końca tak jest :D Po równo 27 godzinie pojawiło się pierwsze naliczenie i status zmieniony został z 0-11 na 1-11. Niepotrzebnie szerzona panika. :) 

Edytowane przez Fredzik
Aktualizacja danych

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, Zax93 napisał:

z ADV coś ruszyło ?

juz jest :) 

a ja mam juz wklad wyplacony, teraz tylko na czysto 54% :)

Screenshot_9.jpg

Edytowane przez Mighty21

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 godzin temu, Fredzik napisał:

Super. Dzięki za szybkie wyjaśnienie :) Myląca jest ta informacja z konta 0-11, ale teraz mam pełną jasność.

A jednak nie do końca tak jest :D Po równo 27 godzinie pojawiło się pierwsze naliczenie i status zmieniony został z 0-11 na 1-11. Niepotrzebnie szerzona panika. :) 

A no tak, sorki, zysk sam w sobie otrzymujesz w dni robocze
Po 11 dniach wraca depozyt 

W planie 35 natomiast otrzymujesz zysk wraz z częscią depozytu 

2 godziny temu, Mighty21 napisał:

juz jest :) 

a ja mam juz wklad wyplacony, teraz tylko na czysto 54% :)

Screenshot_9.jpg

No to pięknie, teraz z górki
;)
I Adv uruchomiony, admin mial go wczoraj wrzucic ale jakies problemy byly podobno

Niebawem może się pojawić reklama na forum ;]

Edytowane przez Smiechu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oby ten program podziałał jak najdłużej.  :)  Może zdążę zrobić Jeszcze jeden depo  .

Edytowane przez dees

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem.dobrej myśli. 

Ale wiadomo w tych tematach jak jest 

Nigdy nie możesz być niczego pewien;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za refka @Zax93

I witaj na pokładzie ;]

Mamy nową grafikę na stronie głównej ;]

Nasza flaga widać sie adminowi dobrze kojarzy :D

FuyUZA.jpg

W depozytach już 236 tyś $
4lCew0.jpg 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Program Tudor Games LTD został dodany do Money-Monitora. Jak można zauważyć administrator wykupił również topową reklamę na okres 1 miesiąca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też jestem dobrej myśli, zrobiłem reinwest z naliczeń i ponad 300$ pracuje:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli póki co dotrzymuje danego słowa :)
I nie szczędzi na reklamę jak widać ... Topowy banner u nas na Forum, 21 monitorów, recenzja na davidnews.com i kilku innych a także  czołówcka na ISA

8ADXdl.jpg Widać że to nie pierwszy program admina

• Dziękuję! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lamerskie pytania... Co to ISA i z czym to się je? 

Edytowane przez belmondziak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spoko @belmondziak, też kiedyś nie wiedzialem o co im wszystkim chodzi z tym ISA ;]
MOżna powiedzieć że jest to monitor, w którym reklamuja sie raczej programy doświadczonych adminów

Oczywiście nie jest to żaden wyznacznik ze program zawsze bedzie placil tyle ile deklaruje ale jest to pewien sygnał że admin reklamujący tam swój program nie jest "z pierwszej łapanki" ;]

• Dziękuję! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Naliczenia są od poniedziałku do piątku 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
32 minuty temu, wpozycjonowanie napisał:

Ja wczoraj wniosłem  depozyt, jeszcze nie było naliczenia

Jezeli wplacasz gdzies swoje pieniadze to nalezaloby sie dowiedziec cos na temat, nawet na glownej stronie programu masz ze naliczenia w dni robocze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Często się ludziom nawet nie chce poczytać skróconego opisu na forum A co dopiero ma stronie patrzeć jak plan wygląda ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak wiem, słusznie zauważyliście, wiedziałem, czytałem ale mam kilka for w zakładkach a jest wekeend no a po % no wiadomo:)

Dywersyfikuje, czytam, wpłacam ostrożnie a po nie dużym potem trochę więcej no i jest "zabawa":) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W miare rozsądnie dobieraj tematy i zabawa potrwa dłużej ;]

Ale wiadomo ze pewności jak sie skonczy nigdy nie ma ;D 

Jutro admin podnosi limit do 2000 $

W przyszlym tygodniu natomiast planuje poprowadzić webinar

Podoba mi sie strategia powolonego, ciekawego rozwoju ;]

Oby tak dalej :D

FrKgAu.jpg 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   1 użytkownik

• Podobna zawartość

• Przez Melon153
      Nazwa programu: Mining Coin Group
      Plany inwestycyjne:                                                                                                             Dzierżawa sprzętu:
      Plan 1: 25$-499$ 20 dni 1% dziennie                                                                                 Rent 1: 500$-999$ 365 dni 2,0% dziennie            
      Plan 2: 500$-2499$ 40 dni 1,2 % dziennie                                                                        Rent 2: 1000$-24999$ 365 dni 2,2% dziennie
      Plan 3: 2500$-9999$ 60 dni 1,4% dziennie                                                                       Rent 3:25000%-49999$ 365dni 2,8% dziennie
      Plan 4:10000$-39999$ 80 dni 1,6% dziennie                                                                   Rent 4: 50000$-99999$ 365 dni 3,2% dziennie
      Plan 5:40000$-99999$ 100 dni 1,8% dziennie                                                                 Rent 5:100000$-249999$ 365 dni 3,6% dziennie
      Plan 6: 100000$-299999$ 120 dni 2,0% dziennie                                                            Rent 6:250000$-499999$ 365 dni 4% dziennie
      Plan 7: 300000$-499999$ 140 dni 2,2% dziennie                                                            Rent 7:500000$-999999$ 365 dni 4,4 % dziennie
      Minimum inwestycyjne: 25$
      Akceptowane systemy płatności: ADV, PerfectMoney, Payeer, Bitcoin
      Wypłaty (manualne/aut.): manualnie ale w ciagu od 5min do 72h
      Program afilacyjny :
      PROGRAM POLECONYCH «PLAN» to 7%,4%,3%,1%,1%,0.8%,0.5%,0.2%
      PROGRAM POLECONYCH  RENT to 8%,5%,3%,1%,1%,0,5%,0,5%
      PRPROGRAM POLECONYCH «RENT»OGRAM POLECONYCH «RENT»
      Opis programu:
      Komentarz własny :
      Mysle ze ten Program bedzie nam dobrze sluzyl i długo . Ja sam jestem przekonany i zrobiłem grubą wpłate na łącznie 999$. Nie dodawałem go tutaj wcześniej gdyż sam go testuje dokładnie od 28 grudnia i dopiero teraz mogę stwierdzić iż program jest godny polecenia. Nalicza i wypłaca jak w zegarku. Dowód wkleje w odpowiednim dziale. 
      Ruscy wchodzą w ten projekt a wiadomo oni wymiatają w tego typu programach;) Nie chce wspominać Skyllexa ale nie ukrywam że ja na nim zarobiłem dlatego też wszedłem w MCG razem z moim sponsorem ze Skyllexa. Dodatkowo mamy kontakt z kolegą z Rosji który ostro wszedł w ten program od samego początku i twierdzi ze to 2 Skyllex. Ma już obrót na 100 tys $ w grupie.  Czas pokaże  Wiadomo Hyip to hyip musimy zdać sie na dobrą wole Adminów:) W Polsce dopiero raczkuje  Dopiero młyn się zaczyna w tym pragramie:) ( Jak kto ktoś mi powiedział ostatnio:) Ale wolę być na samym początku jeśli to ma być Skyllex 2.
      Papiery tej firmy do weryfikacji na stronie.
      MOJE DEPOZYTY:

Potwierdzenia transakcji: ID transakcji BTC
      Depozyt 1:Transaction 8278abac4bef817fda205a33e8da2ff34e508476a123ee094c90b1bb3860f4c2
      Depozyt 2:Transaction 06bfa66fa24df717c2227be5b87f3b2bc14a702ed4ec4af72f084cc4402cdda3
      SERDECZNIE ZAPRASZAM W TEN PROJEKT MAM NADZIEJE ŻE DA NAM SIĘ NACIESZYĆ Z ZYSKÓW WSPÓLNIE:
      Link do programu:  https://miningcoingroup.com/pl/register?ref=Melon153

!!! PAMIĘTAJ ZAWSZE INWESTUJ W HYIPA TYLE ILE JESTEŚ W STANIE STRACIĆ!!!
      Wypłata testowa tutaj 

• Przez Egzekutor

Detale:

Program: Piggy Bank
      Zwrot: 0.13-0.22% na godzinę
      Wypłaty: instant

Mój komentarz:

Program do zabawy, który oferuje naliczenia godzinowe. Oparty jest o całkiem przyjemny dla oka szablon graficzny oraz skrypt Gold Coders (posiada licencję). Poprzedni projekt admina ciągnął około 2 miesięcy, jest więc szansa na to, że i tutaj się wyjdzie na plus, szczególnie, że projekt działa od 7 stycznia. Oprócz standardowego angielskiego tłumaczenia strony możemy też przełączyć to tłumaczenie na język chiński i rosyjski. Sam program zarejestrowany jest w UK pod nr rej. 10804076 jako PIGGY B. LIMITED.
      Na stronie w zakładce "PAYMENTS PROOF" możemy śledzić ostatnie wypłaty w programie.
      Administrator wykupił również na forum reklamę na okres 1 miesiąca.

Naliczenia jak wspomniałem są w programie godzinowe:
      Są 4 plany inwestycyjne:
      Piggy 1 - 0.13% na godzinę - czyli około 3.12% dziennie, min. 0.001 btc lub $16
      Piggy 2 - 0.14% na godzinę - czyli około 3.36% dziennie, min. 5 btc
      Piggy 3 - 0.18% na godzinę - czyli około 4.32% dziennie, min. 8 btc
      Piggy 4 - 0.22% na godzinę - czyli około 5.28% dziennie, min. 13 btc
      Naliczenia są wieczne, tzn. do czasu aż zdecydujemy się wycofać swój depozyt. Po 3 dniach można wypłacić depozyt z opłatą 7%. Po zakończeniu planu nie jest zwracany depozyt. Wypłaty są realizowane w trybie instant. 
      Akceptuje PM, Advcash, Payeer i btc.

LINK DO PROGRAMU: Piggy Bank
      LINK DO MONEY-MONITORA: Piggy Bank
    • Przez Kebab

Wystartował: 8.01.2018
      Dostępne plany:

Minimum inwestycyjne we wszystkich planach: 10$, 0.001BTC
      Minimum do wypłaty: 10$, 0.001BTC
      Wypłaty: manualne do 24h w tygodniu i do 48h w weekendy i święta
      Dostępne procesory: na dzień startu tylko BTC i PerfectMoney ale w kolejce do dodania czekają LTC, DASH, ETH, AdvCash i Payeer
      Depozyty w BTC nie są konwertowane (przeliczane) na dolary.
      Strona posiada podstawowy certyfikat SSL i jest zabezpieczona przez DDOS GUARD, domena wykupiona na rok.
      Komentarz:
      Program bardzo przypomina SUMWEX czyli projekt działający w zeszłym roku - niedoceniany na początku, ostatecznie dał nieźle zarobić. Właśnie to głównie skłoniło mnie do wejścia. Oczywiście nie ma żadnej gwarancji, że to ten sam admin ani, że nie będzie to szybki SCAM - jak zwykle czas pokaże...
      Legenda programu oparta jest o HFC (High Frequency Trading) na rynku kryptowalut. Chwalą się, że stworzyli własną "technologię"
      Dzienne naliczenia zależą od planu na jaki się zdecydujemy. Różnią się one czasem trwania:
      - 6% dziennie przez 28 dni - zaczynamy zarabiać od 17 dnia - zysk po zakończeniu: 68%
      - 7% dziennie przez 21 dni - zaczynamy zarabiać od 15 dnia - zysk po zakończeniu: 47%
      - 8% dziennie przez 17 dni - zaczynamy zarabiać od 13 dnia - zysk po zakończeniu: 36%
      - 9% dziennie przez 14 dni - zaczynamy zarabiać od 12 dnia - zysk po zakończeniu: 26%
      - plan typu "after" 7 dni - po 7 dniach wypłacamy depozyt wraz z 10% zyskiem
      Plany jak widać są ambitne
      Wszedłem testowo w najkrótszy plan z dziennymi naliczeniami czyli RAPID. Zobaczymy jak to się rozwinie...

LINK DO PROGRAMU
    • Przez NathanDrake

Nazwa programu : Shava Invest LTD
      Start: 31.12.2017
      Plany:

Min inwestycyjne: 10$
      Wyplaty:  Manualne do 12h
      Min do wyplaty 0,1$, brak prowizji przy wypłacie
      Procesory: BTC, Perfect Money, Payeer 
      Program afilacyjny:
      1 poziom: 1%
      2 poziom: 0,75%
      3 poziom: 0,5%

Legenda: Inestycje na rynku Forex i handel kryptowalutami
      Komentarz własny:
      Przedstawiam świeżutki program, który wystartował w ostatni dzień 2017 roku  Legenda programu raczej standardowa, czyli giełda Forex i handel kryptowalutami. Jak pochwalił się admin na stronie głównej to właśnie ten drugi element pozwalał na osiągnięcie najwyższych stop zwrotu w zeszłym roku.
      Podobają mi się rozważne plany inwestycyjne, a przede wszystkim brak rozdawnictwa w programie afiliacyjnym - 1% to raczej symboliczna kwota
      Firma zarejestrowana w dniu 21.12.2017 na terenie Wielkiej Brytanii pod nr 11121756, szczegóły pod tym linkiem.
      Na tą chwilę program nie jest mocno promowany - obecny na kilku monitorach i jednym ruskim forum. Jak udało mi się ustalić z adminem w najbliższym czasie planują popracować nad promocją i jak napisali "są otwarci na wszelkie propozycje".
      Jeśli chodzi o support - nie mam żadnych uwag, odpowiedzi w czasie poniżej minuty.
      Dowód wpłaty:

Statystyki w momencie wejścia do programu:
      Depozyty: 3244$, Wypłaty: 71,85$, Inwestorzy: 101

• Przez mojbiznes

Plany inwestycyjne:
      4.5% dziennie przez 34 dni robocze 112% po 12 dniach kalendarzowych Minimum inwestycyjne:
      $25/0.1BTC
      Procesory płatnicze:
      Na razie tylko Payza. W stopce również PM, BTC, AdvCach, PM, STP.
      Wypłaty:
      Minimum $1/BTC 0.005. Do 24h.
      Program afiliacyjny:
      10% - 1% - 1%
      Komentarz:
      Program wystartował dzisiaj. Zarejestrowana firma w Australii. Skrypt i design unikalny. Roczne COMODO RSA Extended Validation Secure Server CA COMODO CA Limited. Whois ukryte. Strona dostępna po angielsku i hiszpańsku. Obecnie możliwy depozyt tylko poprzez Payza. niedługo będzie BTC. Dostępne media społecznościowe. Legenda oparta o bliżej nie określone inwestycje. Chodzą słuchy że powrót pewnego admina..,
      Video promujące:

https://www.youtube.com/watch?v=sgevtGq8028
      Mój depozyt - nie mam więcej na Payza. 

Link do rejestracji - https://profitablemorrows.com/?ref=mojbiznes