Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama

Egzekutor

Grupa prywatna Prozysk

Rekomendowane odpowiedzi

Celem utworzenia grupy jest niepubliczne współdziałanie i zjednoczenie inwestorów celem obrony swoich interesów i swobodnej wymiany informacji w związku z sytuacją kryzysową w Prozysk i K-CH. Do grupy dołączani są tylko inwestorzy. Nie będą więc do grupy dopuszczane osoby pracujące dla Pro-Zysk ani osoby pracujące dla konkurencji.

Osoby, które chcą dołączyć do grupy a nie zostały zaproszone proszę o kontakt na PW (konieczna rejestracja konta na forum).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałbym dolaczyc niestety nie mogę wysłać PW ponieważ tylko 1 dziennie można...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do osoby, która korzysta ze skrzynki @live.com, nie otrzymasz od nas żadnego maila, bo Twoja skrzynka odbija wszystkie od nas :)Odradzam skrzynki w yahoo, live, wp.pl, onet. Najlepszy darmowy gmail.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jak dołączyć to tej grupy ?

czy może już jestem w niej ?

Edytowane przez Szyrek1975

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skontaktuj się poprzez prywatną wiadomość.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prośba nie wystarczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam proszę o dopisanie mnie do tej grupy, sytuacja wygląda tak byłem pracownikiem do grudnia windykatorem 3 dni przed swiętami zwolnili cały dział 256  osób , gdy zdawałem auto na centrale postanowiłem wybrać sie osobiście do prezesa aby dowiedzieć sie o pieniądze  pro zysku, zapewniał mnie  że zrobi wszystko zebym odzyskał swoje pieniądze, nie bedzie juz cesji jak dotej pory 3 raty zaległe zwrot pieniędzy (generalnie masakra) tylko sąd potem komornik i co sciagnie komornik to nam wypłaci , a co komornik umorzy to my jestesmy w plecy, generalnie jak odzyskamy sam kapitał bez straty będzie cud na wisłą, pytałem go co w przypadku kiedy wypowie mu umowe to mi powiedział ze odda wszystkie umowy i mam sobie radzić sam, (szczyt bezczelności) , nie śpię po nocach serce mnie boli generalnie jest źle

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moze jakies spotkanie inwestujących w Prozysk?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
W dniu 31.12.2017 o 11:36, Egzekutor napisał:

Skontaktuj się poprzez prywatną wiadomość.

Witam

Proszę o dołączenie mnie do grupy prywatnej - gdzie mam napisać prywatną wiadomość ?

Edytowane przez Szyrek1975

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakdipusac sie do grupy ? 

Jak dopisać się do grupy? Przepraszam za wcześniejszą „literówkę”

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Opisane w pierwszym poście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 30.12.2017 o 00:37, Egzekutor napisał:

Celem utworzenia grupy jest niepubliczne współdziałanie i zjednoczenie inwestorów celem obrony swoich interesów i swobodnej wymiany informacji w związku z sytuacją kryzysową w Prozysk i K-CH. Do grupy dołączani są tylko inwestorzy. Nie będą więc do grupy dopuszczane osoby pracujące dla Pro-Zysk ani osoby pracujące dla konkurencji.

Osoby, które chcą dołączyć do grupy a nie zostały zaproszone proszę o kontakt na PW (konieczna rejestracja konta na forum).

Proszę o dołączenie mnie do grupy prywatnej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta