Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

slawek107

BTC FAUCET (BETA) - www.thebestbitcoinfaucet.com

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Natrafiłem na kranik bez klikania "capcha". Bardzo prosty w obsłudze. Claim-y co 60 sek losowo do 50sat.

Limit kliknięć to 100 dziennie. Minimum do wypłaty 0.005BTC. Testuję i może kiedyś się dowiem czy płaci :P

Link do rejestracji ( wymagany tylko adres BTC bez zadnych e-mail i innych danych) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Średnio mi daje 28 satoshi na klik. Codziennie otrzymujemy 50 claim-ów pod warunkiem że je wyklikamy dzień wcześniej. Za poleconych nie otrzymujemy satoshi tylko dodatkowe claimy i skrócony czas miedzy klikami. Wszystkie informacje są w zakładce FAQ. Maksymalna ilość claim-ów to 500 dziennie.

The timer is based on the number of referrals you have as the following
Number Of Referrals Timer
0-10 60 seconds
11-50 45 seconds
51-250 30 seconds
251-1000 15 seconds
+1000 5 seconds

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po rejestracji miałem 100 claimów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, miałem tak samo 100 claim-ów. To chyba "pakiet" startowy potem codziennie dostajemy 50 szt + ewentualne od poleconych. Admin nie ukrywa że to wersja BETA i wszystko zależy od reklamodawców i może minimum do wypłaty ulegnie zmianie na bardziej osiągalny pułap. W wolnej chwili klikam może coś skapnie:lol:. Sie zobaczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ja też jestem. Zobaczmy co to będzie.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Małe podsumowanie po trzech dniach.

Balance: 0.00010712  Claimed 400 times.

Zarobki z 15 poleconych 673 claim. Licznik czasu 45s.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ja jestem w połowie tego co Ty.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podsumowanie po 7 -u dniach.

Balance: 0.00035758 Claimed: 1310 times.

21 poleconych claimed 1318

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ładnie suniesz :) ja dopiero 1/3 tego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Statystyka po 14 dniach.

Balance: 0.00058042                                                                                                                                                                                          Claims Available: 631                                                                                                                                                                                           You claimed: 2139 times                                                                                                                                                                                   You have 26 referrals                                                                                                                                                                                         Earned Claims: 1970

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kranik chyba się zescamił strona nie odpowiada:wacko:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To samo u mnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Strona powróciła:) Admin się tłumaczy atakiem ddos i zapewnia że wszystko już ok.

W ramach rekompensaty 100 claim gratis. Z tego co zauważyłem to podniesiono max do 100sat za klik. 

Czyli zabawa powróciła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Statystyka po 20 dniach, 2 dni strona nie była czynna.

Balance: 0.0010056                                                                                                                                                                                   Claims Available: 895                                                                                                                                                                                        You claimed: 3048 times                                                                                                                                                                                   You have 28 referrals                                                                                                                                                                                         Earned Claims: 2793

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wypłaca? Warto się tym zainteresować?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na razie odpuściłem, czekam na pojawienie się dowodów wypłat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta