Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ethereum wygryzie Bitcoina jak pchły kota

Takie są fakty, o tym mówią liczby, statystyki, pieniądze, wykresy, tak będzie czy tego chcesz czy nie. Oczywiście Bitcoin będzie cały czas czołową kryptowalutą, ale nie zapominajmy o tym, że jest to pierwszy projekt na tym rynku, stworzony raczej w ramach testu niż z poważną inicjatywą. Wiele innych kryptowalut ma bardziej stabilny, szybszy, przejrzysty system.

Ethereum wygryzie Bitcoina jak pchly kota

Liczb, wykresów, cyferek nie oszukasz, nie bez powodu MATEMATYKA NAZYWA JEST KRÓLOWĄ NAUK. - czy Tobie to się podoba czy też nie. Bitcoin w 2017 roku stracił kapitalizację połowy rynku kryptowalut (a ta pozycja aktualnego lidera będzie tylko stopniowo malała w tempie przyśpieszającym - tak zwany efekt kuli śniegowej) na rzecz innych alltcoinów w tym przede wszystkim Ethereum.

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co rozumiesz przez "wygryzie Bitcoina"? Czym według Ciebie jest Bitcoin, a czym Ethereum? I co to za filmik? Ciężko się go ogląda, więc wybacz, ale nie dotrwałem do 40 sekundy

Bitcoin jest protoplastą Kryptowalut i ma pełno niedociągnięć. Niemniej pozostaje najbardziej rozpoznawalną Krypto na świecie i tak zostanie jeszcze przez jakiś czas. Bitcoin jest obecnie moim zdaniem (i nie tylko moim) wirtualnym złotem sposobem na przechowywanie wartości (po angielsku Store of Value). Jest wiele przedmiotów więcej wartych niż złoto obecnie, a mimo wszystko, to złoto jest uważane za "dobrą inwestycje na lata, która jest bezpieczna".

Ethereum jest czymś innym (lepszym?) niż Bitcoin i to wiedzą wszyscy, ale wciąż nie jest to najlepszy projekt. Jest najpopularniejszy z tych które obecnie znamy i mamy. A tuż za top 5 rośnie NEO, rośnie LSK, rośnie pełno innych "krypto" które mogą okazać się lepsze od ETH. I co? Za rok będzie drama, że ETH traci do NEO i LSK i że nie warto inwestować w ETH?

Ale porównywać ETH z BTC to jak porównywać akcje Googla ze Złotem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez WolfCoin
      Witam
      Chciałbym przedstawić nowy projekt który ruszył 16 Kwietnia 2018r.
      Bitnova Limited to firma która rzekomo zajmuje się handlem kryptowalut. Doświadczenie oraz umiejętności zespołu
      są podwalinami pod wysokie zyski z którymi dzieli się firma.
      Czym zajmuje się firma, numer firmy możecie znaleźć w filmie poniżej 
      Karta Debetowa: Firma daje możliwość uzyskania karty debetowej którą możemy płacić, szczerze to za wiele mi nie wiadomo na jej temat stąd mój krótki komentarz o niej ale warto wiedzieć ,że coś takiego znajduje się w opcjach firmy

Do dyspozycji mamy różne plany:

Ważne: Każdy pod każdym planem jest napis: Principal Included -  co oznacza ,że wkład jest wliczony. 
      Mamy też do dyspozycji 3-poziomowy program afiliacyjny 

Mój osobisty komentarz:
      Uważam ,że strona jest dobrze wykonana, jest unikatowa. Myślę że strona da zarobić sam wpłaciłem 30$, co widać na screenshotcie na poniżej:
      Reflink do programu (Dziękuję za każdą rejestrację)

• Przez Egzekutor
      We see NEXUS as an international company which follows a different approach regarding leadership. Those leaders who create the company culture with us together are much more important than only focusing on the turnover.

• Przez DGTMarket
      Ceneo.pl udostępniło ciekawy raport z bardzo ładnymi infografikami dotyczący świadomości Polaków (a konkretniej użytkowników ceneo.pl) odnośnie Bitcoin. Polecamy!
      Co Polacy wiedzą o bitcoinach? [Raport Ceneo.pl]
      Ankieta przeprowadzona przez serwis Ceneo.pl wykazała, że aż 84% jego użytkowników wie, czym są bitcoiny. Skąd bierze się tak ogromne zainteresowanie kryptowalutami? Zobacz, co na temat bitcoina sądzą eksperci.     https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/Bitcoiny-mlodzi-Polacy-zainteresowani-kryptowaluta-RAPORT
    • Przez pepperoniss
      Najprawdopodobniej dziś na bloku 5500000 łańcucha Ethereum Classic nastąpi niby-Fork w wyniku, którego powstanie nowy, równoległy łaćuch Callisto.
      Każdy kto posiada w chwili wydobycia tego bloku ETC uzyska taką samą ilość CLO w łańcuchu Callisto.
      Jeśli więc masz w swoich portfelach ETC to nie zapomnij odebrać swoich Callisto a jeśli z tym niby-Forkiem wiążesz jakieś szanse na zarobek to zostało troszkę czasu by nabyć ETC i utrzymywać je do czasu rozgałęzienia łańcuchów.
      Dlaczego pisze niby-Fork. Otóż z tego powodu, że oficjalnie nie jest to fork lecz utworzenie łańcucha bocznego wspieranego przez deweloperów i społeczność ETC, który ma pomóc ETC wyjść z marazmu.
      W szczegóły nie chcę wchodzić. W sensie praktycznym CLO będzie jednak odrębną kryptowalutą.