Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama

Ghosty77

[ICO/LENDING] Pagarex.com - trading, staking, lending do 48% miesięcznie.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Pagarex

White paper:

https://pagarex.com/content/assets_frontend/others/PGX_WhitePaper_v1_4_2_Low_EN.pdf

Specyfikacja:

kIlD6G.jpg

Lending:

7uKWax.jpg

Staking:

rLOPg3.jpg

Mining:

z4ocQq.jpg

ICO Commission:

ypYURf.jpg

Roadmap:

96Voih.jpg

nkqSxA.jpg

Moje depozyty:

tpw9Un.jpg

Akceptowane systemy platnosci:

Bitcoin, Dash

Bitcoina mozna kupic w exchange na platformie. Placimy wire transfer. Co ciekawe dane platnosci to CREDIT AGRICOLE BANK POLSKA S.A.

Zainwestowalem w ICO nie ze wzgledu na platforme lendingowa, ale raczej w coina.

Coiny wrzucan w staking wallet i za 2-3 miesiace miejmy nadzieje ze wartosc coina bedzie kolo 20-30$

Aktualnie juz jest 14% do przodu przez sam wzrost wartosci coina na ICO. Obecnie 2$.

Link do rejestracji:

https://pagarex.io

Edytowane przez Egzekutor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uwaga na ten program

Zleciłem wypłatę jakiejś części na portfel btc a po kilkunastu minutach Expired 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Smiechu

UNIQUE SEQUENCE
      START:
      12.02.2018r
      PLAN:
      2.2% dziennie "na zawsze" 
      MINIMUM:
      10$ albo 0.0025 BTC 
      MAXIMUM:
      1.000.000$
      Wypłaty:
      INSTANT
      MIN DO WYPLATY : 
      $0.1 albo BTC 0.0005
      PROCESORY:

Planowane dodanie kolejnych w przyszłości

PROGRAM AFILACYJNY:

LEGENDA:
      Unique Sequence inc należy do grona wiodących światowych producentów węgla metalurgicznego.
      Mamy również interesy w przemyśle naftowym, gazowym i energetycznym.
      Produkujemy i przetwarzamy węgiel, minerały, ropę naftową i gaz pozyskiwany ze źródeł, które znajdują się głównie w Ameryce, Rosji, Australii.
      Nasze produkty sprzedawane są na całym świecie.
      Mamy dobrze rozwiniętą sieć transportową:
      szlaki morskie i powietrzne, linie kolejowe;
      W naszych oczyszczalniach pracuje ponad 70 pracowników.
      Kluczowe działania Spółki są następujące:
      • Produkty energetyczne
      Obejmują one działalność przemysłową i marketingową obejmującą ropę naftową i węgiel, w tym kontrolowane i niekontrolowane wydobycie węgla, jak również inwestycje w sprzęt strategiczny wykorzystywany podczas przetwarzania, magazynowania i transportu ładunków.
      • Metale i minerały
      Inwestujemy w miedziowe wydobycie cynku i ołowiu, nikiel, żelazostop, tlenek glinu, aluminium i dzwonek. Interesuje nas zarówno kontrolowane, jak i niekontrolowane wydobycie, topienie, przetwarzanie i przechowywanie.
      Siedziba Unique Sequence inc znajduje się w Oklahomie. Firma macierzysta znajduje się w USA, Denver i jest zarządzana przez jedną Radę Dyrektorów.
      Ponieważ nasz zespół składa się z 70 000 pracowników i wykonawców, przywiązujemy dużą wagę do zdrowia i bezpieczeństwa naszych pracowników, dążąc do stworzenia bezpiecznego środowiska bez ryzyka śmierci, urazów i chorób zawodowych.

KOMENTARZ WŁASNY:
      Pierwsze co przykuło moją uwagę wchodząc na stronę tego projektu była starannie przygotowana strona oraz jej backoffice. 
      To jednak co skłoniło mnie do dodania na forum byla rejestracja firmy w Oklahoma w USA co nie jest częstym procederem w tego typu programach
      Można zweryfikować tutaj :
      https://www.sos.ok.gov/corp/corpInformation.aspx?id=3512631867 

Na stronie - przetłumaczonej na 8 jezykow - dostepne są zdjęcia, prawdopodobnie spreparowane ale i tak całkiem nieźle im to wyszło

Zaczal sie tez presale ich US Coina ktory ma wejsc na najwieksze gieldy krypto ale oczywiscie - czas zweryfikuje

Mają też podobno ubezpieczenie depozytów w Zurychu ... Tak twierdzą

Jednak pamiętajmy - podchodzimy do tego jak do HYIPa - czyli inwestujemy tyle ile jesteśmy skłonni stracić
       Ogólnie cały projekt został przygotowany starannie i wyróżnia się w mojej opinii od innych tego typu. 
      Dla przecietnego kowalskiego moze sie wydawac nawet jako bardzo wiarygodny ;] 
      Jednak
      Program juz widnieje na kilku monitorach jako Paying wiec zdeycdowalem sie zaryzykować 100$ na początek 
      Aha, wchodząc na kanał projektu na Telegramie mamy informację że jeżeli zarejestrujemy sie w programie, dołączymy do kanału na telegramie oraz dodamy adres ETH otrzymamy za darmo 31.03.2018 5 US COINów za ten proces oraz kolejne 5 za każdą zarejestrowaną osobę. 

LINK DO PROGRAMU:
      https://us-inc.co/?ref=Smechu

DOWOD WPLATY:

• Przez housemaster
      Witam,
      Nie wiem czy zauważyliście, że ostatnio leci ICO za ICO, tokeny za tokenami, a gdyby kurcze ktoś chciałby nam zapłacić za oglądanie tego wszystkiego...
      NO TO JEST KTOŚ TAKI

Jest to rodzaj portalu społecznościowego, który płaci za rejestrację, weryfikację, podłączenie portali społecznościowych oraz ODBIERANIE E-MAILI i wypełnianie ankiet.
      Najniższa stawka to 1 USD i szczerze mówiąc jest to dobry łatwy pieniądz.
      Wystarczy się zarejestrować np. FB i dobrze jest posiadać adres Ethereum (ale nie na Coinbase tylko zaciągnięty)
      Ostatnio codziennie przychodzą ankiety z zaproszeniami do ICO (najczęściej to 3 pytania, adres Ether do darmowych tokenów,  rejestracja w grupie telegram i potwierdzenie chęci uczestnictwa).
      Generalnie portal się rozwija i jest tam coraz więcej ludzi przez co coraz częściej pojawiają się reklamodawcy ze świata tokenów, krypto, itp...
      Wypłaty idą na BTC, no. Coinbase
      Link do programu:
      earn.com/housemaster/referral/?a=w62eny3c1l9oo57b
    • Przez marcin21467

FALCON COIN
      Platforma inwestycyjna bez manipulacji i spekulacji cenowych - swobodny i organiczny wzrost.
      Akceptowane systemy płatności: Bitcoin
      Minimum inwestycyjne: 1 usd (lending)
      ROADMAP  2018
      Opis programu:
      Na pierwszy rzut oka program niczym się nie różni od innych platform tego typu. Jestem w nim od początku czyli od fazy ICO. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony ale team Falcon bardzo ciężko zapracował na moje zaufanie. Dlatego postanowiłem się nim z Wami podzielić. Myślałem ze będzie to kolejna platforma typu "pump and dump" czyli wejście na giełdę zewnętrzną duża pompa ceny a następnie wyprowadzenie pieniędzy, spadek ceny i śmierć naturalna platformy. Twórcy postanowili nie manipulować ceną tokena i zapewnić naturalną swobodną wymianę. Myślę że ta strategia jest o wiele lepsza przy tego typu platformach i zapewni znacznie dłuższą jej żywotność w perspektywie czasu. Program miał na starcie sporo problemów które zostały finalnie rozwiązane i naprawione. Obecnie team pracuje nad nowym ulepszonym skryptem do wypłaty odsetek od pożyczek. W lutym planowana jest opcja stakingu. Developerzy cały czas są aktywni na mediach społecznościowych. Widać że zależy im aby projekt odniósł sukces. W poniedziałek 22.01.2018 ma ruszać globalna kampania marketingowa. Ja na razie mam 370 tokenów i kupię pewnie jeszcze z 1000 bo obecnie są po atrakcyjnej cenie 0.30-0.50 usd. Mam głęboką nadzieję że będą sumiennie wypełniać poszczególne etapy swojej roadmap na 2018 i cena niedługo znacznie wzrośnie dając zyski z inwestycji.
      Plan lendingowy:

Link do telegramu
      Oficjalna strona na facebooku

Link do programu

Moje obecne saldo FFC:

Kolejny depozyt na zakup:

Inwestycja wysokiego ryzyka. Inwestuj tylko tyle ile możesz stracić.

• Przez BastekB
      IOS (Internet of Services) oferuje solidną infrastrukturę dla wszystkich rodzajów dostawców usług internetowych. Jego ultra-wysoki TPS, ochrona prywatności, skalowalny i bezpieczny blockchain zapewnia nieskończenie wiele nowych możliwości dostawcom usług internetowych do obsługi ich bazy klientów. 
      Projekt po sprzedaży Prywatnego CAPU nie będzie sprzedawał publicznie dlatego część niesprzedanych tokenów (ICO) zostaje rozdana. Każdy może zaprosić następną osobę ze swojego linku za którą dostaje się 68 Tokenów
      należy przez link referencyjny podać swój adres ETH następnie zapisać się do grupy na telegramie i podać swój kod z linka referencyjnego i to wszystko. Po rozdaniu wszystkich tokenów zostaną one przesłane na nasz adres ETH
      [spam]
      Link do projektu -> http://iost.io

• Przez pepperoniss
      Na początku zapraszam do zapoznania się czym jest ICO. Tutaj mój artykuł na ten temat  Czym jest ICO - Initial Coin Offering. 
      W watkach dotyczących poszczególnych programów będę dość szczegółowo przedstawić samą ofertę ICO pod względem finansowym a w mniejszym stopniu prezentować koncepcję stojącą za samym startupem. Chodzi o to by potencjalny inwestor przed inwestycją zasięgnął języka w innych źródłach.

kyc.legal
      Już sama nazwa ICO - kyc.legal - sugeruje w którym kierunku zmierzają jego twórcy. 
      Przy okazji, pół żartem, pół serio wyszło mi znów - ale tym razem niechcący - odniesienie do  Netleaders i dascoina.  Może, jeśli ta piramida przetrwa rok lub dwa to będzie korzystała z tego rozwiązania.
      Otóż Zespół kyc.legal proponuje rozwiązanie ułatwiające szybką, transgraniczną weryfikację tożsamości...

Podstawowe dane i Terminarz Dystrybucji ICO
      Nazwa tokena: KYC
      Rodzaj tokena: ERC20 (wymagany adres i portfel ethereum obsługujący tokeny np. www.myetherwallet.com)
      Cena tokena w ICO: 1,00$ - 2,50$
      Początek sprzedaży tokenów: 29 listopada 2017 roku
      Zakończenie sprzedaży: 13 stycznia 2018 roku z automatycznym zakończeniem w przypadku wcześniejszego osiągnięcia głównego celu ICO
      Maksymalna ilość tokenów: 42.000.000 KYC
      Zasady emisji: niesprzedane i nieprzydzielone tokeny zostaną spalone, emisja nowych tokenów nie będzie możliwa
      Główny cel: 35.000.000 USD
      Formy płatności: Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Litecoin (LTC), Dash (DASH),  Visa/MasterCard
      Minimalna inwestycja: obecnie 10 KYC - 10$
      Struktura dystrybucji:

Terminarz
      Tokeny sprzedawane będą do 1 lutego 2018 roku bądź do czasu wyprzedania wszystkich tokenów.

UWAGA!
      Notowanie na giełdzie zewnętrznej planowane w okolicach miesiąca czerwca 2018 roku. Bez żadnych limitów. Obsługa od chwili ich przydzielenia przez dowolny portfel. Cena ustalana przez rynek. Nie wymaga korzystania z żadnych zewnętrznych urządzeń ale też takiego korzystania nie wyklucza.
      Link do rejestracji
      Moja inwestycja: 

Autor postu posiada niewielką inwestycję w ten token. Projekt oferuje użytkownikowi 5% tokenów zakupionych przez jego poleconego. Jest to jedyna gratyfikacja jaką autor posta otrzymuje od twórców projektu. Inwestycja w ICO wiąże się z dużym ryzykiem i powinna być poprzedzona własnymi badaniami.