Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam giełd kryptowalutowych z działającym programem partnerskim. Jeśli znacie coś ciekawego proszę o informacje. Nazwa giełdy, wysokość prowizji i okres jej naliczania. Najlepiej giełdy bez weryfikacji (oprócz Binance, Bitbay, Livecoin i BitMarket).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez WolfCoin
      Witam
      Chciałbym przedstawić nowy projekt który ruszył 16 Kwietnia 2018r.
      Bitnova Limited to firma która rzekomo zajmuje się handlem kryptowalut. Doświadczenie oraz umiejętności zespołu
      są podwalinami pod wysokie zyski z którymi dzieli się firma.
      Czym zajmuje się firma, numer firmy możecie znaleźć w filmie poniżej 
      Karta Debetowa: Firma daje możliwość uzyskania karty debetowej którą możemy płacić, szczerze to za wiele mi nie wiadomo na jej temat stąd mój krótki komentarz o niej ale warto wiedzieć ,że coś takiego znajduje się w opcjach firmy

Do dyspozycji mamy różne plany:

Ważne: Każdy pod każdym planem jest napis: Principal Included -  co oznacza ,że wkład jest wliczony. 
      Mamy też do dyspozycji 3-poziomowy program afiliacyjny 

Mój osobisty komentarz:
      Uważam ,że strona jest dobrze wykonana, jest unikatowa. Myślę że strona da zarobić sam wpłaciłem 30$, co widać na screenshotcie na poniżej:
      Reflink do programu (Dziękuję za każdą rejestrację)

• Przez Zgorzaly
      Polskie Stowarzyszenie Bitcoin opublikowało 2 godziny temu na swoim profilu na Facebooku informację, że Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) zażądała od polskich giełd i kantorów kryptowalutowych przekazania „całych baz danych transakcji oraz informacji o kontach i adresach BTC”.
      Źrodło: FB.com/PolskieStowarzyszenieBitcoin/

• Przez Cashandra
      Ethereum wygryzie Bitcoina jak pchły kota
      Takie są fakty, o tym mówią liczby, statystyki, pieniądze, wykresy, tak będzie czy tego chcesz czy nie. Oczywiście Bitcoin będzie cały czas czołową kryptowalutą, ale nie zapominajmy o tym, że jest to pierwszy projekt na tym rynku, stworzony raczej w ramach testu niż z poważną inicjatywą. Wiele innych kryptowalut ma bardziej stabilny, szybszy, przejrzysty system.

Liczb, wykresów, cyferek nie oszukasz, nie bez powodu MATEMATYKA NAZYWA JEST KRÓLOWĄ NAUK. - czy Tobie to się podoba czy też nie. Bitcoin w 2017 roku stracił kapitalizację połowy rynku kryptowalut (a ta pozycja aktualnego lidera będzie tylko stopniowo malała w tempie przyśpieszającym - tak zwany efekt kuli śniegowej) na rzecz innych alltcoinów w tym przede wszystkim Ethereum.