Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama

Smiechu

Zelius - od 5.5% do 8.8% dziennie przez 30 dni - www.zelius.io

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nigdy nie dodawałem takiego pseudo - mining - hyipu ale ten - mimo wysokich naliczeń - mi się spodobał, w dodatku tylko dziś dostałem zaproszenie do niego od kilku rożnych promotorów co nie zdarza się często, więc...zaczynamy - mowa o : 

720x90.gif 

ZELIUS

START : 
06.02.2018

PLANY:

(Naliczanie co minutę)

j0uE4G.jpg 

Gdzie kolejne progi to :
PLAN ADVANCE - od 101$ do 1000$
PLAN PREMIUM - od 1001$ w górę

Minimum do inwestycji:

egMfUt.jpg 

Minumim do wypłaty: 

0.50 $, 0.0003 BTC, 0.002 LTC, 0.002 DASH, 0.0004 BCH, 0.0024 ETH 

Procesory:

Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Dash, Payeer, Perfect Money, AdvCash.

Program poleceń: 

15% - 5%  PLUS 0.10$ z każdej rejestracji

uVrmas.jpg 

Cryptowalutowa Ruletka :D

Pierwsze zakręcenie i juz wygrana ;)

ZRPzn5.jpg 

Nie oszukujmy się - 0.0008 LTC to jakies grosze ale fajny dodatek dla zabawy można zakręcić co 12 h ;)

Komentarz własny:

Świeży ciekawy pseudo - mining - hyip, ruszył dziś, mocno promowany.
Bardzo ladnie przygotowany, fajny design strony, przyjrzysty i prosty jednocześnie.

Przetłumaczona strona na 6 języków, ciekawy system prowizyjny, bo poza standardowym dwupoziomowym programem poleceń, mamy płacone 0.10$ za każdą rejestrację.

Należy zwrócić uwagę również na crypto - koło "fortuny" ;) które to uaktywnia się 12 h po zakręceniu

Staty na dziś:

WCGptS.jpg 

LINK:

https://zelius.io?ref=Mk7mcv

Dowod wplaty : 

HsERzj.jpg 

720x90.gif 

UWAGA! Jest to program wysokiego ryzyka!
Pamietaj aby inwestować środki z którymi stratą możesz się pogodzić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Dla sportu wszedłem za 0.12 LTC i mianowicie po jakim czasie dodaja balans na ltc? , mam już milion potwierdzeń i zero reakcji , wysłałem ticket

Edytowane przez lordzuk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ladnie przygotowany projekt, troche duzy procent patrzac dlugo terminowo. Ale naprawde ladnie wszystko wyglada 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, lordzuk napisał:

Dla sportu wszedłem za 0.12 LTC i mianowicie po jakim czasie dodaja balans na ltc? , mam już milion potwierdzeń i zero reakcji , wysłałem ticket

Ja miałem z adv w momencie 

Najpierw dodałem na balance potem wykupilem moc;)

Znajomy miał problem z rejestracją więc może jakieś poczatkowe techniczne komplikacje  

@probs zgodzę się- z depozytem powyżej 1000$ % zwrot kosmiczny - dlatego raczej nastawiam się na jedno kolko 

Ale.widac że ktoś się przyłożył do warstwy wizualnej ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Smiechu no jak tak samo zrobiłem , tzn inaczej nie można najpierw musisz dodać na balas a później wykupić moc :) BTW admin wydaje się trochę nierozgarnięty po rozmowie, mają mi dodać maualnie ale on twierdzi że oni nie kontrolują swoich portfeli tylko a jakaś inna firma :huh:i że wysłałem inna kwotę niż była przy depozycie :D chodź ewidentnie widać że na adresie depozytowym jest dokłada ilość jaka ma być :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może to support średnio wyszkolony;)

Albo rzeczywiście admin na początku swej "kariery" :D

Zobaczymy czy tam wszystko rozwiąże żeby było dobrze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po upomnieniu admin dodał depozyt :) wiec śmiało mogę powiedzieć ze jestem za końcówkę z portfela 0.12 LTC :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

No to super ;] 

Witaj na pokładzie @lordzuk :D

Grunt ze idze sie dogadac 

Ja dzis zrobilem pierwsza wyplate testową

po godzince na adv 

DOWOD

Edytowane przez Smiechu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie chciałbym zapeszać ale 15% refcom to sporo... Miejmy nadzieję, że admin to łebski chłop ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Racja sporo - ale dziala to w dwie strony - z jednej duzo z programu wychdzi srodkow, z drugiej strony przyciaga sporo promotorów (co odczulem na swojej skrzynce mailowej;])

Osobiscie licze tu na jedno kółko i bede zadowolony :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dołączyłem do tematu dzisiaj z refa jednego z promotorów, jestem za 0.2 ETH + 0.005 BTC niech lata. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj na pokładzie Klikaczu;)

Mamy dzień drugi i 6400 osób w projekcie 

Pamiętajcie o ruletce co 12h żeby zakręcić 

Drobne wpadają ale cieszą:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@polskiklikacz, mamy taką niepisaną etykietę, że wchodzimy z refa założyciela tematu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taka niespisana etykieta jest niezauważalna, prześledzę tutaj już blisko  10 tematów z mojej strony gdzie ludzie wpisywali się, że są  z innego refa jak w moim przypadku, mam info wczesniej wiec jestem z innego refa prosta zasada :P A jako, ze w projekcie jestem  to i go podbijam właścicielowi tematu na tym forum ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No na prawdę program wygląda mega przyjaźnie, wbiłem z refa za 25$

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj na pokladzie @Wentarlo :) 

Statystyki na dziś : 

IiYs6f.jpg 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak pod sprawdzenie z jednego pakietu dość szybko na koncie ;)

Spoiler

cc937-clip-26kb.png?nocache=1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Program płaci INSTANT

Po sekundzie kasa na adv

DOWOD 

W programie juz: 

M6yFNG.jpg 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wbiłem z refa za 25$ :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj na pokładzie @TOMEKV

Oby pohulalo jaknajdluzej;]

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wypłata w kilka minut na koncie  tzn kilak wypłat bo już 5 na BTC 2 na USD i 2 na ETH ^^ 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co ztymi nagrodami z gry /koła  one gdzieś są dodawane do wypłaty?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wszystko co zdobędziesz/wpłacisz musisz z reinwestować 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

adv instant

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytanko do lepiej obeznanych:

W Sobotę wszedłem za jakieś grosze (około 20$), dzisiaj coś tam wpadło i znowu dorzuciłem. Może w Poniedziałek dorzucę ostatni raz i tu moje pytanie. Depozyty mam w ETH i po każdej inwestycji otwiera się kolejny depozyt w tej samej walucie. Co w takim przypadku z wypłatami ? Czy kwoty ETH się zsumują i można dokonać wypłaty z dwóch lub trzech depozytów na raz czy trzeba z każdego osobno ? Bo jak tak to bez sensu gdyż tracimy sporo już na samym fee.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez polskiklikacz
      Nazwa Programu: CoinTradeFinance

Plany inwestycyjne:
      Minimum 25$

Do 125%  po 1 dniu
      190% - po 3
      300% - po 5
      420% - po 7
      1200% -- po 21

oraz kilka VIP planów za większą kasę

Procesory płatnicze:

We cooperate with Perfect Money, Payeer, AdvCash, Bitcoin and Litecoin.

Minimum wypłat:

No, we don't have any hidden fees for Perfect Money, Payeer, AdvCash.
      Withdraw fee Bitcoin - 0.001 BTC

1$ - procesory,  BTC z wliczonym fee

Komentarz:

Szybkie plany, nie wybrane bez powodu przeze mnie,  temat monitorowany na wielu stronach, zmieniłem podejście i system,   omijam nowe tematy po za tym,   odbijam się na "starociach" płacą kilkaset dni  a dają lepsze zyski niż te nowe scam kupy. 

Jestem w temacie za parę groszy na 5 dni, większe sumy w tematy 100 dni + dołożyłem z kilkoma  zyskami już za mną, ryzyko w cale nie większe niż w nowych 8%  + dziennie. Każdy inwestuje tyle ile może, i ma w głowie, że tyle może stracić. Amen. 

CoinTradeFinance - link do programu
    • Przez Smiechu

UNIQUE SEQUENCE
      START:
      12.02.2018r
      PLAN:
      2.2% dziennie "na zawsze" 
      MINIMUM:
      10$ albo 0.0025 BTC 
      MAXIMUM:
      1.000.000$
      Wypłaty:
      INSTANT
      MIN DO WYPLATY : 
      $0.1 albo BTC 0.0005
      PROCESORY:

Planowane dodanie kolejnych w przyszłości

PROGRAM AFILACYJNY:

LEGENDA:
      Unique Sequence inc należy do grona wiodących światowych producentów węgla metalurgicznego.
      Mamy również interesy w przemyśle naftowym, gazowym i energetycznym.
      Produkujemy i przetwarzamy węgiel, minerały, ropę naftową i gaz pozyskiwany ze źródeł, które znajdują się głównie w Ameryce, Rosji, Australii.
      Nasze produkty sprzedawane są na całym świecie.
      Mamy dobrze rozwiniętą sieć transportową:
      szlaki morskie i powietrzne, linie kolejowe;
      W naszych oczyszczalniach pracuje ponad 70 pracowników.
      Kluczowe działania Spółki są następujące:
      • Produkty energetyczne
      Obejmują one działalność przemysłową i marketingową obejmującą ropę naftową i węgiel, w tym kontrolowane i niekontrolowane wydobycie węgla, jak również inwestycje w sprzęt strategiczny wykorzystywany podczas przetwarzania, magazynowania i transportu ładunków.
      • Metale i minerały
      Inwestujemy w miedziowe wydobycie cynku i ołowiu, nikiel, żelazostop, tlenek glinu, aluminium i dzwonek. Interesuje nas zarówno kontrolowane, jak i niekontrolowane wydobycie, topienie, przetwarzanie i przechowywanie.
      Siedziba Unique Sequence inc znajduje się w Oklahomie. Firma macierzysta znajduje się w USA, Denver i jest zarządzana przez jedną Radę Dyrektorów.
      Ponieważ nasz zespół składa się z 70 000 pracowników i wykonawców, przywiązujemy dużą wagę do zdrowia i bezpieczeństwa naszych pracowników, dążąc do stworzenia bezpiecznego środowiska bez ryzyka śmierci, urazów i chorób zawodowych.

KOMENTARZ WŁASNY:
      Pierwsze co przykuło moją uwagę wchodząc na stronę tego projektu była starannie przygotowana strona oraz jej backoffice. 
      To jednak co skłoniło mnie do dodania na forum byla rejestracja firmy w Oklahoma w USA co nie jest częstym procederem w tego typu programach
      Można zweryfikować tutaj :
      https://www.sos.ok.gov/corp/corpInformation.aspx?id=3512631867 

Na stronie - przetłumaczonej na 8 jezykow - dostepne są zdjęcia, prawdopodobnie spreparowane ale i tak całkiem nieźle im to wyszło

Zaczal sie tez presale ich US Coina ktory ma wejsc na najwieksze gieldy krypto ale oczywiscie - czas zweryfikuje

Mają też podobno ubezpieczenie depozytów w Zurychu ... Tak twierdzą

Jednak pamiętajmy - podchodzimy do tego jak do HYIPa - czyli inwestujemy tyle ile jesteśmy skłonni stracić
       Ogólnie cały projekt został przygotowany starannie i wyróżnia się w mojej opinii od innych tego typu. 
      Dla przecietnego kowalskiego moze sie wydawac nawet jako bardzo wiarygodny ;] 
      Jednak
      Program juz widnieje na kilku monitorach jako Paying wiec zdeycdowalem sie zaryzykować 100$ na początek 
      Aha, wchodząc na kanał projektu na Telegramie mamy informację że jeżeli zarejestrujemy sie w programie, dołączymy do kanału na telegramie oraz dodamy adres ETH otrzymamy za darmo 31.03.2018 5 US COINów za ten proces oraz kolejne 5 za każdą zarejestrowaną osobę. 

LINK DO PROGRAMU:
      https://us-inc.co/?ref=Smechu

DOWOD WPLATY:

• Przez Smiechu
      W zasadzie rzadko wchodze ostatnio w tematy wysokoprocentowe ale czasami jest tak że jak coś mi wpadnie w oko - to nie ma wyjścia i musze dodać

Dziś wpadł mi w oko 
      Trezer Bit Limited 
      Nalicza on 8 % dziennie w dni robocze - co daje nam 160 % ROI
      START : 
      01.02.2018

Wiekszosc wymogów mamy tutaj : 

Program poleceń:

Procesory :

Legenda :
      Naturalnie inwestycja w kryptowaluty

Komentarz własny : 
      Strona swiezutka - 359 partnerow - wyglada na dopracowaną, plany - powiedzmy że jeszcze w miare rozsądne (w granicach normy;D) - jako że nalciza nam w dni robocze wychodzi 60 % zysku po ok miesiącu
      Backoffice przejrzysty, mamy też cały wahlarz videorecenzji uzytkownikow, przygotowany juz na start co jest raczej oznaką dobrego przygotowania ze strony admina.
      Zdaje sie tez ze mozna przesylac kase wewnatrz programu pomiedzy uzytkownikami
      ORaz przesylac sobie pomiedzy procesorami - ale nie testowalem tej opcji jeszcze i nie wiem jak funkcjonuje
      Support moge powiedziec ze poki co funkcjonuje sprawnie
      Generalnie podsumowując - program mi się spodobał, licze na chociaz jedno kółko

Jestem za 100 $ z ADV

LINK:
      https://trezerbit.com/?ref=Smiechu

DOWOD : 

Pamietaj aby inwestować tyle ile możesz stracić

• Przez polskiklikacz
      Nazwa Programu: HashCloud

Plany Inwestycyjne:

Minimum inwestycyjne:
      0.001
      Akceptowane systemy płatności:
      BTC

Wypłaty:

0.0005

Program reff: 5%

Komentarz:

Nowy projekt, odbyłem krótką rozmowę z nimi, dopiero wystartowali co pokazuje strona główna, kilkanaście rejestracji, na pytanie jakie zadałem czy jest to ich pierwszy projekt odpowiedzieli, że tak jest to pierwszy projekt, który będą chcieli zaliczyć do udanych, dość dobry % zysku jak na "mining"  Próbujemy, wchodze początkowo skromnie za kilkadziesiąt $, jak wypali dołożę, udokumentuję jeszcze dziś zapewne, jeśli nie to już jutro około południa   

HashCloud - link do rejestracji

"inwestuj tyle ile możesz stracić"
    • Przez Smiechu
      Witajcie
      Chciałbym przedstawić projekt ktory wchodzi dopiero do kraju i robi sie w jego temacie gorąco – obecnie tylko 30 osób w polsce 
      A że w programie system poleceń jest w postaci binarki – wazne jest aby zająć wysoko pozycje i  czerpać profity z rosnącej struktury
      Crypto World Evolution
      Bo o nim mowa - jest to platforma tradingowa na której znaleźć możemy szkolenia z tradingu, bot półautomatyczny oraz automatyczny
      AUTOMATYCZNY BOT, bo on nas najbardziej interesuje
       Działa na automacie...24h na dobę  Generuje przyzwoity zysk (1-3% dziennie)...  Nie musisz martwić się już o swoje środki bo są pod twoją całkowitą kontrolą na giełdzie...  Ma oszałamiającą skuteczność...  Uczestnicy, którzy go testowali tylko w grudniu zarobili 280 mln$...  Trejduje za ciebie na otwartym rynku...  Już nie musisz się martwić, że ktoś ucieknie z twoimi pieniędzmi...  Działa na kilku największych giełdach Crypto...

Po 3 filmach na kanale, licznych niewytłumaczonych frazach na stronie oraz tej "prezentacji"  - zdaje się że projekt ma korzenie Hiszpańskie   Przyznacie że filmik jest dość ... oryginalny  

Videoprezentacja mojego upline:
      https://www.youtube.com/watch?v=3qr3PzG7YnA

BAckoffice:

Bot działa głównie na 2 najbardziej znanych gieldach – Bittrex oraz Binance
      Ale także na HITBTC i OKEX
      Wypracowuje dziennie od 1% do 3 % czystego zysku
      Wybiera sobie 15 par walutowych – otwiera i zamyka z zyskiem
      Opłata jest jednorazowa na rok czasu – 500$ - mamy wtedy limit do 2500$ kapitału obracanego przez Bota
      Jeżeli chcemy obrać wiekszymi kwotami (do 10.000$) potrzebujemy wyższy pakiet za 2000$

Ja wrzucilem tutaj 500$ na pakiet i bocik już pracuje ;]

Obecnie system reflikow jest nieaktywny(jeszcze przez ok 2 tygodnie) i musimy dokonywać rejestracji ręcznie – wiec jezeli jestes zainteresowany to mozemy sie umowic na rozmowe na skype i przebrniemy wspolnie przez rejestracje. Jako że jest to faza startowa (rejestracja manualna przez lidera) to ja muszę Cię zarejestrować i umieścić w strukturze "ręcznie". 
      Potrzebuję adresu email, resztę danych podaje ogólnych, a później Ty sobie zmieniasz, żeby nie podawać mi poufnych danych teleadresowych.
      Po rejestracji i opłaceniu pakietu dostaniesz maila z danymi dostępowymi do serwisu. Nie ma innej możliwości, reflinki będą za ok. 2 tygodnie. W tej chwili zajmujemy miejsca w strukturze. 

Podsumowując uważam że jest to świetna alternatywa/dopełnienie dla wszyskim nam dobrze znanym programom inwestycyjnym - w ktorych łatwo o utrate kapitału. 
      Tutaj oczywiscie ryzyko zawsze istnieje, i nie należy o tym zapominać - ale jakoś spokojniej człowiek funkcjonuje kiedy nie musi wpłacać depozytu na konto jakiegoś admina którego na oczy nigdy nie widział (i pewnie nie zobaczy;)

Zapraszam również na grupę FB - LINK