Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama

Smiechu

Zelius - od 5.5% do 8.8% dziennie przez 30 dni - www.zelius.io

Rekomendowane odpowiedzi

Ok juz kumam, jak macie prowizje z poleconych i nie wiecie gdzie są to wbijacie w buy contract
I tam z prowizji mozna zalozyc nowe depozyty

I teraz panowie i panie ktorym admin zakosił 1000 $ - dajcie tu swoje nicki i pocisne tego głąba żeby to ogarnął.

Też jak napisalem ze popelnilem blad w mailu to przestal sie odzywać.

Jak mu podeslalem dowod ze jestem zalozycielem tematu na forum to sie nagle obudził skubany.

I wytlumaczyl gdzie ta kasa z prowizji jest 

oczywisie jezeli ktos z mojego refa wchodzil za 1000 + to nie zaliczyło 

Jak bede mial loginy to go przyaatakuje żeby Wam pooddawał 

WArto sprobować, może sie uda 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

saczex  - możesz dodać do listy    to ode mnie osoba ale mam tylko jedną taką,  sam miałem pisać dodatkowe info do nich  ale moze grupowo lepiej,    miałem ładny przyrost ludzi masa jeszcze chciała wkładać w to  i sami sobie kopią dołki , kolega 0.3 BTC wsadził w temat, jak by nie brał po uwagę osób z po za widoku Twojego ref to daj znać sam ogarnę   ale zrobie mu taki nalot spamu od ludzi, ze   odechce mu się kręcić.   

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Smiechu dzieki za zainteresowanie to mój login " easypc  "  kwota 1001$

Także może faktycznie w grupie siła

Strona pochodzi z tąd 

zelius.jpg

Edytowane przez materos1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok referacik wysłany, zobaczymy czy odpisze 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Wszędzie grupa ma moc,  moja liczy kilkaset osób  i to nie jakichś  top inwestorów a już nie raz   pokazało, że   ilość da radę,   Była opcja z wypłata w jakimś hyipie każdy dostawał a pare osób nie,  tak dla  jaj   napisałem tekst i dałem ludziom,  poszło od razu na mail admina 40   takich samych  i  nagle sie naprawiło..  Tutaj nie mam czym szpanować  bo  weszło ponad 20 osób  moze z 7k$ inwestycji  ogólnie i stop bo zaraz po tym  główny polecony nie moze sie zalogować  od paru dni nie promuję  przez to, ale dla  admina to wielka strata raczej nie jest, zmienić mogę  ale  nie chce ludzi na mine pchać.     Ale chetnych na inwestycje było i nadal jest masa..   Hyipy, ciężko ogarnąć  kase projektu  i płacić w nie skończoność ale  ograniczyć straty nowych do minimum można jest tylko opcji aby ustawić system pracy  tematu,  aktualnie  masa oszustów  zbiorą kasę i zaraz out,  nie lepiej sukcesywnie ale  aktywnie..  Nieistotne zresztą żaden admin   i tak tu nie trafi nie przeczyta :D mojego komentarza akurat;]      Ale można ich wspólnie choć trochę ukrócić nauczyć, że wystarczy okradania , tylko tu masa promotorów z zasiegami 1k ludzi plus   jakie było by to zdziwienie adminów gdy na starcie dostają maile od tysięcy osób w jednej sprawie czy w razie problemu powtórka,   może marnowanie czasu   ale przynajmniej jakieś działanie.  Żale kieruje do sytuacji z ostatnich dni.  Elder i jego pseudo kopie - EarnHash - dodałem temat na grupie kontrolnie, depozytu nie widać jaki pod test wysłałem  no i dziwnym trafem sie zalogować nie mogę ;)  szata space mining oczywiście a zdjęcia tych samych panów co w sierra ;]   

Kolejny Ocitimining jaki też tu jest,  dzień przed upadkiem Eldera wyszedł nagle   z taką samą szatą jak elder i na tym koniec  oddali mi wypłate naliczenia z tego depozytu 0.0045  ..

Dodam, że kolega admin z EarnHash  odp na maila, że Sierra, Space, Elder to jedni ludzie a oni "EarnHash" nie mają nic wspólnego z nimi, pfff  rozmowa niżej:

Spoiler

642f3-clip-9kb.png?nocache=1

A dziś szczyt..  dostałem z 20 refów z tego na str jak widać 28k ludzi, 5 dzień, ale co dziwne zapisy ref z dziś mają id rejestracji 1-3k:

Spoiler

Zdjęcie użytkownika Adela Sarnecka.

Wiadomo hyipy ryzyko inwestycji wysokie, ale daleko tu nam od inwestycji i utraty  bo admin nie wyrobił z depozytem w obrocie  i ludzie olali, tu jak na dłoni czyste okradanie,  odpalenie, zebranie   i ucieczka i  za kilkanaście godzin powtórka,  jak to inne osoby nie z sierry i space to zniszczyli tamtym reputacje totalnie.     

Wybaczcie za spam ale temat trochę powiązany i dotyczy każdego kto inwestuje w hyip projekty. \

Spoiler

2919b-clip-35kb.png?nocache=1

Edytowane przez polskiklikacz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

taka uwaga: przy reinwestycji kwota najpierw wskakuje na balance i dopiero stamtąd możemy kupić nowy kontrakt 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pierwsza wypłata instant na Payeer.

naliczeni zelius.JPG

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

adv instant

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jaki adres trzeba wpisac w ADV wallet przy wypłacie ?

Pytanie czy wpłacając przez Payeer mogę wypłacić na ADV ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

adres email
NIe, mozesz tylko z tego procka z ktorego wplacales - tak mi sie wydaje 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok sprawdziłem.

Można wypłacać na inny procek.   Wpłacałem  przez Payeer a wypłaciłem  na ADV.  Instant.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejny znajomy stracił konto tym razem za 690$

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pisalem kilka razy do admina w tej sprawie, nawet mu grozilem ze pozaluje, zero odzewu niestety

Dziwny typ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Probowalem wypłacić 11 dolków i za każdym razem canceled, na koniec zablokowali mi konto. Lipa i nie rekomenduje tego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi póki co wypłaca małe kwoty.

Ale większych nie zalecamy tu wkładać 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kolejne 8$ na ADV praktycznie instant

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Działa wam opcja wypłaty ?

Klikam Withdrawl Funds i żadnej reakcji.

Edytowane przez dees

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mi zblokowali konto, takze nawet nie moge sie zalogowac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok. sytuacja opanowana. Napisałem do admina  - odpisał w ciągu 2 min . Restart przeglądarki i wypłata zlecona dociera w 1 min na ADV .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mimo wielu dziwnych akcji, program nadal placi instant

Dowod

Staty na dziś :

HOslkR.jpg 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Musi płacić, z mojego zespołu łącznie  4 osoby straciły konta z depozytem 500$ +,  okradli co drugie wieksze konto to   nie wypada im nie płacić reszcie :D  Ale bez żartów, admin to typowy chu.. na kiju i tyle, złodziej i kręt mimo zysków u mnie i reszty ref, tematów uznać za udany do konca nie możemy, bo nasze zyski przerodziły siew utratę u innych wiec 50/50 tak za nie,   liczmy przynajmniej na to, że za to złodziejstwo projekt postoi nie co dłużej niż obstawiane przeze mnie 20 dni :) Dziś na payeer instant na BTC czekam póki co 3 godzinę ale to standard był. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie przy depo 102 - wypłaty i naliczenia prawidłowe. Na ADV  wyplata instant.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez polskiklikacz
      Nazwa Programu: CoinTradeFinance

Plany inwestycyjne:
      Minimum 25$

Do 125%  po 1 dniu
      190% - po 3
      300% - po 5
      420% - po 7
      1200% -- po 21

oraz kilka VIP planów za większą kasę

Procesory płatnicze:

We cooperate with Perfect Money, Payeer, AdvCash, Bitcoin and Litecoin.

Minimum wypłat:

No, we don't have any hidden fees for Perfect Money, Payeer, AdvCash.
      Withdraw fee Bitcoin - 0.001 BTC

1$ - procesory,  BTC z wliczonym fee

Komentarz:

Szybkie plany, nie wybrane bez powodu przeze mnie,  temat monitorowany na wielu stronach, zmieniłem podejście i system,   omijam nowe tematy po za tym,   odbijam się na "starociach" płacą kilkaset dni  a dają lepsze zyski niż te nowe scam kupy. 

Jestem w temacie za parę groszy na 5 dni, większe sumy w tematy 100 dni + dołożyłem z kilkoma  zyskami już za mną, ryzyko w cale nie większe niż w nowych 8%  + dziennie. Każdy inwestuje tyle ile może, i ma w głowie, że tyle może stracić. Amen. 

CoinTradeFinance - link do programu
    • Przez Smiechu

UNIQUE SEQUENCE
      START:
      12.02.2018r
      PLAN:
      2.2% dziennie "na zawsze" 
      MINIMUM:
      10$ albo 0.0025 BTC 
      MAXIMUM:
      1.000.000$
      Wypłaty:
      INSTANT
      MIN DO WYPLATY : 
      $0.1 albo BTC 0.0005
      PROCESORY:

Planowane dodanie kolejnych w przyszłości

PROGRAM AFILACYJNY:

LEGENDA:
      Unique Sequence inc należy do grona wiodących światowych producentów węgla metalurgicznego.
      Mamy również interesy w przemyśle naftowym, gazowym i energetycznym.
      Produkujemy i przetwarzamy węgiel, minerały, ropę naftową i gaz pozyskiwany ze źródeł, które znajdują się głównie w Ameryce, Rosji, Australii.
      Nasze produkty sprzedawane są na całym świecie.
      Mamy dobrze rozwiniętą sieć transportową:
      szlaki morskie i powietrzne, linie kolejowe;
      W naszych oczyszczalniach pracuje ponad 70 pracowników.
      Kluczowe działania Spółki są następujące:
      • Produkty energetyczne
      Obejmują one działalność przemysłową i marketingową obejmującą ropę naftową i węgiel, w tym kontrolowane i niekontrolowane wydobycie węgla, jak również inwestycje w sprzęt strategiczny wykorzystywany podczas przetwarzania, magazynowania i transportu ładunków.
      • Metale i minerały
      Inwestujemy w miedziowe wydobycie cynku i ołowiu, nikiel, żelazostop, tlenek glinu, aluminium i dzwonek. Interesuje nas zarówno kontrolowane, jak i niekontrolowane wydobycie, topienie, przetwarzanie i przechowywanie.
      Siedziba Unique Sequence inc znajduje się w Oklahomie. Firma macierzysta znajduje się w USA, Denver i jest zarządzana przez jedną Radę Dyrektorów.
      Ponieważ nasz zespół składa się z 70 000 pracowników i wykonawców, przywiązujemy dużą wagę do zdrowia i bezpieczeństwa naszych pracowników, dążąc do stworzenia bezpiecznego środowiska bez ryzyka śmierci, urazów i chorób zawodowych.

KOMENTARZ WŁASNY:
      Pierwsze co przykuło moją uwagę wchodząc na stronę tego projektu była starannie przygotowana strona oraz jej backoffice. 
      To jednak co skłoniło mnie do dodania na forum byla rejestracja firmy w Oklahoma w USA co nie jest częstym procederem w tego typu programach
      Można zweryfikować tutaj :
      https://www.sos.ok.gov/corp/corpInformation.aspx?id=3512631867 

Na stronie - przetłumaczonej na 8 jezykow - dostepne są zdjęcia, prawdopodobnie spreparowane ale i tak całkiem nieźle im to wyszło

Zaczal sie tez presale ich US Coina ktory ma wejsc na najwieksze gieldy krypto ale oczywiscie - czas zweryfikuje

Mają też podobno ubezpieczenie depozytów w Zurychu ... Tak twierdzą

Jednak pamiętajmy - podchodzimy do tego jak do HYIPa - czyli inwestujemy tyle ile jesteśmy skłonni stracić
       Ogólnie cały projekt został przygotowany starannie i wyróżnia się w mojej opinii od innych tego typu. 
      Dla przecietnego kowalskiego moze sie wydawac nawet jako bardzo wiarygodny ;] 
      Jednak
      Program juz widnieje na kilku monitorach jako Paying wiec zdeycdowalem sie zaryzykować 100$ na początek 
      Aha, wchodząc na kanał projektu na Telegramie mamy informację że jeżeli zarejestrujemy sie w programie, dołączymy do kanału na telegramie oraz dodamy adres ETH otrzymamy za darmo 31.03.2018 5 US COINów za ten proces oraz kolejne 5 za każdą zarejestrowaną osobę. 

LINK DO PROGRAMU:
      https://us-inc.co/?ref=Smechu

DOWOD WPLATY:

• Przez Smiechu
      W zasadzie rzadko wchodze ostatnio w tematy wysokoprocentowe ale czasami jest tak że jak coś mi wpadnie w oko - to nie ma wyjścia i musze dodać

Dziś wpadł mi w oko 
      Trezer Bit Limited 
      Nalicza on 8 % dziennie w dni robocze - co daje nam 160 % ROI
      START : 
      01.02.2018

Wiekszosc wymogów mamy tutaj : 

Program poleceń:

Procesory :

Legenda :
      Naturalnie inwestycja w kryptowaluty

Komentarz własny : 
      Strona swiezutka - 359 partnerow - wyglada na dopracowaną, plany - powiedzmy że jeszcze w miare rozsądne (w granicach normy;D) - jako że nalciza nam w dni robocze wychodzi 60 % zysku po ok miesiącu
      Backoffice przejrzysty, mamy też cały wahlarz videorecenzji uzytkownikow, przygotowany juz na start co jest raczej oznaką dobrego przygotowania ze strony admina.
      Zdaje sie tez ze mozna przesylac kase wewnatrz programu pomiedzy uzytkownikami
      ORaz przesylac sobie pomiedzy procesorami - ale nie testowalem tej opcji jeszcze i nie wiem jak funkcjonuje
      Support moge powiedziec ze poki co funkcjonuje sprawnie
      Generalnie podsumowując - program mi się spodobał, licze na chociaz jedno kółko

Jestem za 100 $ z ADV

LINK:
      https://trezerbit.com/?ref=Smiechu

DOWOD : 

Pamietaj aby inwestować tyle ile możesz stracić

• Przez polskiklikacz
      Nazwa Programu: HashCloud

Plany Inwestycyjne:

Minimum inwestycyjne:
      0.001
      Akceptowane systemy płatności:
      BTC

Wypłaty:

0.0005

Program reff: 5%

Komentarz:

Nowy projekt, odbyłem krótką rozmowę z nimi, dopiero wystartowali co pokazuje strona główna, kilkanaście rejestracji, na pytanie jakie zadałem czy jest to ich pierwszy projekt odpowiedzieli, że tak jest to pierwszy projekt, który będą chcieli zaliczyć do udanych, dość dobry % zysku jak na "mining"  Próbujemy, wchodze początkowo skromnie za kilkadziesiąt $, jak wypali dołożę, udokumentuję jeszcze dziś zapewne, jeśli nie to już jutro około południa   

HashCloud - link do rejestracji

"inwestuj tyle ile możesz stracić"
    • Przez Smiechu
      Witajcie
      Chciałbym przedstawić projekt ktory wchodzi dopiero do kraju i robi sie w jego temacie gorąco – obecnie tylko 30 osób w polsce 
      A że w programie system poleceń jest w postaci binarki – wazne jest aby zająć wysoko pozycje i  czerpać profity z rosnącej struktury
      Crypto World Evolution
      Bo o nim mowa - jest to platforma tradingowa na której znaleźć możemy szkolenia z tradingu, bot półautomatyczny oraz automatyczny
      AUTOMATYCZNY BOT, bo on nas najbardziej interesuje
       Działa na automacie...24h na dobę  Generuje przyzwoity zysk (1-3% dziennie)...  Nie musisz martwić się już o swoje środki bo są pod twoją całkowitą kontrolą na giełdzie...  Ma oszałamiającą skuteczność...  Uczestnicy, którzy go testowali tylko w grudniu zarobili 280 mln$...  Trejduje za ciebie na otwartym rynku...  Już nie musisz się martwić, że ktoś ucieknie z twoimi pieniędzmi...  Działa na kilku największych giełdach Crypto...

Po 3 filmach na kanale, licznych niewytłumaczonych frazach na stronie oraz tej "prezentacji"  - zdaje się że projekt ma korzenie Hiszpańskie   Przyznacie że filmik jest dość ... oryginalny  

Videoprezentacja mojego upline:
      https://www.youtube.com/watch?v=3qr3PzG7YnA

BAckoffice:

Bot działa głównie na 2 najbardziej znanych gieldach – Bittrex oraz Binance
      Ale także na HITBTC i OKEX
      Wypracowuje dziennie od 1% do 3 % czystego zysku
      Wybiera sobie 15 par walutowych – otwiera i zamyka z zyskiem
      Opłata jest jednorazowa na rok czasu – 500$ - mamy wtedy limit do 2500$ kapitału obracanego przez Bota
      Jeżeli chcemy obrać wiekszymi kwotami (do 10.000$) potrzebujemy wyższy pakiet za 2000$

Ja wrzucilem tutaj 500$ na pakiet i bocik już pracuje ;]

Obecnie system reflikow jest nieaktywny(jeszcze przez ok 2 tygodnie) i musimy dokonywać rejestracji ręcznie – wiec jezeli jestes zainteresowany to mozemy sie umowic na rozmowe na skype i przebrniemy wspolnie przez rejestracje. Jako że jest to faza startowa (rejestracja manualna przez lidera) to ja muszę Cię zarejestrować i umieścić w strukturze "ręcznie". 
      Potrzebuję adresu email, resztę danych podaje ogólnych, a później Ty sobie zmieniasz, żeby nie podawać mi poufnych danych teleadresowych.
      Po rejestracji i opłaceniu pakietu dostaniesz maila z danymi dostępowymi do serwisu. Nie ma innej możliwości, reflinki będą za ok. 2 tygodnie. W tej chwili zajmujemy miejsca w strukturze. 

Podsumowując uważam że jest to świetna alternatywa/dopełnienie dla wszyskim nam dobrze znanym programom inwestycyjnym - w ktorych łatwo o utrate kapitału. 
      Tutaj oczywiscie ryzyko zawsze istnieje, i nie należy o tym zapominać - ale jakoś spokojniej człowiek funkcjonuje kiedy nie musi wpłacać depozytu na konto jakiegoś admina którego na oczy nigdy nie widział (i pewnie nie zobaczy;)

Zapraszam również na grupę FB - LINK