Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama
Egzekutor

Fundusz bezpieczeństwa HBM Corporation

Rekomendowane odpowiedzi

FUNDUSZ BEZPIECZEŃSTWA HBM Corporation

 

 
Fundusz bezpieczeństwa ma na celu minimalizację ryzyka inwestycyjnego inwestorów objętych funduszem. Jego funkcjonowanie jest niezależne od administracji programu HBM Corporation, co gwarantuje jego niezależność i realność oraz egzekwowalność zgromadzonych na nim środków. Jest bowiem pod pełną kontrolą zewnętrznego serwisu: money-monitor.com. Fundusz ten został na starcie zasilony kwotą $2000. Aktualny stan tego funduszu będzie wyświetlany na stronie money-monitora w tym miejscu. Fundusz będzie zasilany z dochodów z reklam zakupionych przez HBM Corporation.
 
ZASADY
 
- środki funduszu są umiejscowione na prywatnym portfelu money-monitora. Będą one aktualizowane za każdym razem, gdy uzupełnione zostanie ich źródło. 
 
- ochroną funduszu są objęte osoby na 1 poziomie polecenia konta 'mmonitor'. Nasz link polecający (wyczyść ciasteczka w przeglądarce (alt+ctrl+del) przed jego użyciem). Po zarejestrowaniu konta powinieneś ujrzeć komunikat w zakładce partners:
 
fSouUcy.png

Jeśli taki komunikat się pojawia to rejestracja jest prawidłowa.
 
- po prawidłowej rejestracji należy złożyć depozyt (min. $100) i przesłać w ciągu 24h od złożenia depozytu na PW albo poprzez formularz kontaktowy następujące informacje:
 
1) data depozytu i kwota (min. $100)
 
2) plan inwestycyjny
 
3) nazwa użytkownika w programie
 
4) kontakt (e-mail i/lub skype)
 
5) portfel AdvCash/BTC użytkownika do ewentualnego pokrycia straty
 
Tylko tak zarejestrowany depozyt będzie podlegał ochronie. Jeśli te dane potwierdzimy (od depozytu zostanie nam naliczona prowizja, którą skutecznie wypłacimy), to od tego momentu depozyt podlega ochronie funduszu. Każdy kolejny depozyt również należy zgłaszać w podobny sposób, pomoże nam to w odpowiednim dokumentowaniu transakcji. Przed złożeniem depozytu sprawdź status wypłacalności programu!
 
- Ochroną funduszu objęte są tylko te depozyty, które zostały złożone po dołączeniu do funduszu bezpieczeństwa.
 
- Środki z funduszu zostaną uruchomione jeśli program HBM Corporation uzyska status NOT PAYING w money-monitorze. Aktualny status. Środki zostaną wtedy rozdysponowane według aktualnego stanu na system płatności Advcash/Bitcoin proporcjonalnie do uzyskanej straty. Osoby, które więc nie będą posiadały straty nie otrzymają pokrycia z funduszu. Zysk/stratę obliczamy odejmując od kwoty depozytu naliczenia za dni, w ciągu których program był wypłacalny (liczymy te dni, podczas których nasze wypłaty były zrealizowane).
 
Nie możemy zagwarantować 100% pokrycia ewentualnej straty.

Jeśli chodzi o historyczne wyniki, to poprzednie fundusze gwarancyjne objęły ochroną niemalże 100% zainwestowanego kapitału.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze drobna uwaga, ochronie funduszem podlegają nowe depozyty a nie reinwestycje wewnątrz konta. Aby więc kolejny depozyt podlegał ochronie należy wypłacić środki i złożyć depozyt ponownie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

 • Podobna zawartość

  • Przez Egzekutor

    
   Przyklejony temat do 7 kwietnia 2017 r.
   Fundusz bezpieczeństwa: 
    
   Detale:

   Program: HBM Corporation
   Zwrot:  0.6-1% dziennie przez 365 dni
   Wypłaty: manualne

   Informacje ogólne

   HBM Corporation to program, który wg zapewnień osób nim zarządzających ma wprowadzić nową jakość na rynku programów inwestycyjnych online. Oczywiście, każdy swój program chwali i uważa, że ten jego będzie właśnie naj naj, ale HBM ma coś w sobie co urzeka, przynajmniej mnie. Jest bowiem profesjonalnie i starannie przygotowany. Dodatkowo mam też zapewnienie od jednej z osób zajmujących się promocją programu, a który jest w dobrym kontakcie z administracją, że jest to mocny long-term, co zresztą można zauważyć po rozmachu jeśli chodzi o organizację konferencji czy lokalnych biur, ale o tym później. 
   Wg zapewnień właścicieli firmy spółka działa w wielu kierunkach, m.in. tworzy sieć lombardów. W najbliższych planach jest tworzenie sieci oferującej mikro-pożyczki, kantoru kryptowalut a w długoterminowych planach utworzenie biura maklerskiego.
   Administracja programu docenia też polski rynek przygotowując i tłumaczenie strony na język polski jak i przetłumaczoną prezentację PDF dostępną tutaj. Firma jest także zainteresowana otwarciem oddziału w Polsce i poszukuje osoby chętnej w organizacji biura, wkrótce napiszę więcej na ten temat w oddzielnym wątku. Stworzę również oddzielną forumową recenzję dla tego programu, nie rozpisuje się więc zbyt szczegółowo tutaj.
   Tutaj filmik z ostatniego otwarcia biura we Lwowie:
   i pierwszego w Kijowie:
   Sama spółka zarejestrowana jest w UK jako HIGHER BUSINESS MANAGEMENT LTD, pod numerem rejestrowym 10993069.
   A teraz kilka słów a samej stronie. Na pierwszy rzut oka jej przygotowanie jest wzorowe. Mamy więc zabezpieczenie SSL, ładnie i przejrzysto zwizualizowane opisy planów inwestycyjnych i afiliacyjnych, kalkulator inwestycyjny dostępny na głównej stronie, tłumaczenie jej na jezyk rosyjski, niemiecki, turecki, włoski i francuski. Czekamy na polski  Zauważyć można też mocny nacisk na wsparcie klienta, dostępny jest chat online, chat telegram, wsparcie na skype a także poprzez nr telefonów:
   +442921679903    +380683377733    +380954070888. 
   Przetestowałem czat skype, działa znacznie lepiej niż czat online, który przesyła jedynie ogólne info.
   Możemy również śledzić wpisy firmy na portalach społecznościowych, facebook i twitter.
    
   Plan inwestycyjny
   Na ten moment dostępny jest jeden plan, który oferuje zmienny dzienny zysk wahający się od 0.6 do 1% dziennie (od poniedziałku do piątku). Średni zysk na podstawie historycznych wyników wynosi 0.9% dziennie. Minimum inwestycyjne to $100. 
   W zakładce withdrawal na swoim koncie możemy dostrzec 3 różne salda konta: saldo podstawowe dostępne do wypłaty, saldo "On hold" - służy do kumulowania dziennych naliczeń. Nie są one możliwe do wypłaty natychmiastowo, lecz każdego 1 i 15 dnia miesiąca następuje przesunięcie środków z salda "on hold" na saldo podstawowe i stają się możliwe do wypłaty. Trzecie saldo, to saldo bonusowe, gdzie otrzymujemy bonusy od programu.
   Czas realizacji wypłat trwa od 1 minuty do 5 dni roboczych.
   Minimum do wypłaty to $0.2.
   Program przyjmuje wpłaty poprzez Advcash, PM, Payeer i BTC.
    
   Program afiliacyjny
   Mocno rozbudowany jest tutaj program afiliacyjny, szczegółowo opiszę go w recenzji, do której link podam potem w temacie. Kolejne stopnie tego programu są zależne od poziomu wkładu własnego oraz obrotu własnej struktury. Aby móc zarabiać na programie afiliacyjnym należy wpłacić do programu co najmniej $100. Prowizja waha się od 6 do 10%.

   Wkrótce odbędzie się też duże wydarzenie promocyjne programu (od 9 do 12 marca 2018 roku), pierwszy międzynarodowy kongres liderów w Dubaju. Warunkiem darmowego uczestnictwa jest złożenie depozytu w wysokości $10,000 lub obrót struktury 1-liniowej na poziomie $10,000. Przy obrocie $30,000 otrzyma się również możliwość zabrania dodatkowej jednej osoby za darmo. Czas na spełnienie warunków - do 2 marca 2018).
   W programie: zapoznanie się z liderami i menedżerami firmy, prezentacja osiągnięć i planów rozwojowych na 2018, ceremonia wręczenia nagród najlepszym liderom, szkolenia biznesowe, wypoczynek w pięciogwiazdkowym hotelu, a także uroczysta kolacja, wycieczka po mieście i prawdziwe jeep safari na pustyni 
   W programie istnieje również możliwość otrzymania $10 bonusu w formie depozytu za rejestrację. Warunki:
   weryfikacja konta zamieszczenie informacji o programie za pomocą portali społecznościowych i umieszczenie linków do postów w specjalnych sekcjach na koncie posiadanie co najmniej jednego aktywnego poleconego celem odblokowania wypłat Wniosek o bonusowy depozyt składamy na mail support@hbmcor.com.
   Na pokładzie melduję się z $1000.
    
   LINK DO PROGRAMU: www.hbmcor.com
   LINK DO MONEY-MONITORA: www.hbmcor.com
  • Przez Egzekutor
   Here could be a beautiful legend about the creation of our company, the difficulties that we went through and the achievements that we are very proud of. Could, but will not. Because acquaintance with deception - not appropriate. At least for us. Who are we? We are a young creative team, changing the world; we make bold decisions, think globally and work with a common goal. We are confident of the success of those ideas that we embody in our work. To high professionalism, every member of our team went its own way, which taught how to work, so as to consistently achieve success. We are always looking for new ways to conquer new frontiers; implement breakthrough approaches to go further and faster. Speed, thirst, resourcefulness and agility inherent in the companies-newcomers, in our case, complemented by high professionalism and common sense, spirit and desire to change. And we believe that this combination of qualities makes us unique. In addition, we know that strength lies in diversity and that in order to be successful, it is necessary to cooperate and act together. We are convinced that the foundation of success is a close-knit team of specialists, which makes us proud and confident. Our professionals who come to us from insurance, administration, financial management and business management carefully study the market and allow us to offer our clients expert solutions in almost any field of activity. Our long-term plans and plans for the next 3, 5 and 10 years are constantly updated and supplemented taking into account the analysis of trends in the world economy market.
   We already have several projects at once, which we are developing in different directions. One of them is the creation of a reliable, civilized and stable developing network of pawnshops and the provision of operational, quality, and profitable services. We are not going to earn on overestimated interest and undervaluation of collateral and cash in on the material difficulties of customers. Our goal is a modern financial tool for obtaining operational cash and reliable assistance in difficult times.
   Another of our goal, the nearest achievement of which we are aiming at - is a progressive micro-credit organization with a high quality of providing financial services. Quick loans are called upon to provide in the shortest possible time with cash any person who needs them. The prevalence of this type of financial services is largely due to the minimum time spent on obtaining the required amount and the ease of the clearance procedure itself. Using modern technologies and high standards of microfinance, we will ensure high quality of customer service in accordance with the best world experience.
   Another one is the creation of our own exchange of crypto currencies - the trend of the number one financial market and one of the most profitable and popular earning opportunities. Dynamically growing interest in crypto currency provides their high potential profitability.
   In our long-term plans - the creation of one of the leading brokerage offices with modern and efficient brokerage services; participation in the New York Stock Exchange; The leading real estate agency with a full range of services for buying, renting and selling real estate all over the world.
   Today we are laying a solid foundation and developing our advantages to become better in the day of tomorrow. Are you with us?


×