Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

SPAM

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez WolfCoin
      Witam
      Chciałbym przedstawić nowy projekt który ruszył 16 Kwietnia 2018r.
      Bitnova Limited to firma która rzekomo zajmuje się handlem kryptowalut. Doświadczenie oraz umiejętności zespołu
      są podwalinami pod wysokie zyski z którymi dzieli się firma.
      Czym zajmuje się firma, numer firmy możecie znaleźć w filmie poniżej 
      Karta Debetowa: Firma daje możliwość uzyskania karty debetowej którą możemy płacić, szczerze to za wiele mi nie wiadomo na jej temat stąd mój krótki komentarz o niej ale warto wiedzieć ,że coś takiego znajduje się w opcjach firmy

Do dyspozycji mamy różne plany:

Ważne: Każdy pod każdym planem jest napis: Principal Included -  co oznacza ,że wkład jest wliczony. 
      Mamy też do dyspozycji 3-poziomowy program afiliacyjny 

Mój osobisty komentarz:
      Uważam ,że strona jest dobrze wykonana, jest unikatowa. Myślę że strona da zarobić sam wpłaciłem 30$, co widać na screenshotcie na poniżej:
      Reflink do programu (Dziękuję za każdą rejestrację)

• Przez lordzuk
      Nazwa Programu : Redium Trade LTD

Plany inwestycyjne:7-10% dziennie przez 19 dni
      Minimum inwestycyjne: 10$  - Program ma stały przelicznik dla BTC =9000$ oraz LTC = 170$
      Akceptowane systemy płatności:Perfect Money, AdvCash, Payeer, Bitcoin, litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash Dash.
      Wypłaty (manualne/aut/instant) -Instant ( min  0,5 USD; 0,0005 BTC; 0,005 LTC; 0,005 ETH; 0,0005 BCH; 0,005) Fee przy wypłatach USD, BTC, LTC = 0,00; ETH = 0,0012 ETH; BCH = 0,0002 BCH; DASH = 0,001 DASH

Komentarz własny i szczegółowy opis programu : No i mamy kolejnego pozniaczka  do kolekcji, program wystartował 26.03.2017 po północy. W programie jest tylko jeden plan natomiast różni się tylko dziennym procentem naliczeń , przedział do 7-10% przez 19 dni . A wiec można stwierdzić że mamy program który daje 7% dziennie przez 19 dni co da nam  133% ROI wiec nie jest źle W programie jest stały przelicznik dla BTC oraz LTC i wynosi on 9000$ i 170$. Depozyty są przeliczane na $ właśnie po tych kursach dla tych walut , natomiast dla reszty po aktualnych , wiec polecam składać depozyty jeżeli chodzi o krypto właśnie w LTC oraz BTC . Program posiada ładny przejrzysty desing, stoi na licencjonowanym skrypcie gold coders , SSL od comodo. Program ref 4-1-1 więc polecając nie drenujemy aż tak mocno programu. Załadowałem się do programu za 300$ co wyniosło po stałym kursie  0.03333334 BTC. Jest to zwykły ponziaczek dlatego jeżeli chcesz zainwestować to inwestuj tyle ile możesz stracić

• Przez lordzuk
      Nawa programu: Bithholder.io

Plany inwestycyjne:7-15% dziennie
      Minimum inwestycyjne: 0.002
      Akceptowane systemy płatności: BTC,  ETH, Bitcoin Cash
      Wypłaty (manualne/aut/instant) -Instant ( min  0.0002 ) 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program typu ''maszynka'' BTC i ETH, BCH, wystartował 20.03.2018. Program dalej 7 % od depozytu na ''zawsze'' tzn jest to typowy forever . Ja osobiście lubię forevery i liczę iż da zarobić, po 14 dniach mamy zwrot inwestycji, dalej już wypłacamy na plus  o ile program da radę i się nie zescami za szybko  Na dzień dzisiejszy opłaty za transakcje są malutkie wiec wypłaty nie będą tak drenować programu . Skrypt gold coders na licencji, ssl od comodo(green bar) . Program na moje dobrze zrobiony wiec jestem za 0.05 BTC (400$).  Inwestuj tyle ile możesz stracić gdyż to zwykły pozniaczek. Program ref 5-1. Na moje oko wchodzimy tak do 3 od startu

• Przez pgruzewski
      Litecoin Club

Plany inwestycyjne:

Minimum inwestycyjne: 1 Litecoin
      Akceptowane płatności: Litecoin
      Wypłaty: od razu na portfel LTC codziennie, nie ma minimum, wypłaty idą automatycznie
      Program partnerski:

Opis programu:
      Nowy program, w którym może pomnożyć swoje LTC o 100%. W programie mamy binarkę. Rzekomo "kopiemy" Litecoina.
      Program wydaje się rozwojowy, z tego co wiem to dopiero wystartował, więc jak ktoś lubi takie programy i ryzyko, to można sobie zająć miejsce w strukturze.
      Wiadomo, że w tym typie programów może to być opłacalne.
      Bonus dostajemy 10% ze słabszej nogi (z binarki). Aby otrzymać bonus musimy mieć jedną osobę na lewej nodze i 1 na prawej.
      Można sobie robić podkonta, np. żeby uruchomić binarkę. Opis będę uzupełniał, w tej chwili podaję podstawowe informacje.
      Dane domeny - https://www.whois.com/whois/litecoin.club
      EDIT: Dowiedziałem się, że wypłaty idą z automatu bez mininum.
      Prezentacja w PDF - link

REJESTRACJA W PROGRAMIE - www.litecoin.club
      MOJA WPŁATA:

UWAGA: Program oczywiście jest ryzykowny. Inwestuj tylko tyle ile możesz stracić.
    • Przez lordzuk
      Nazwa Programu : Block Extraction Limited

Plany inwestycyjne:7-15% dziennie
      Minimum inwestycyjne: 0.0015
      Akceptowane systemy płatności: BTC,  ETH
      Wypłaty (manualne/aut.): Instant(w FAQ jest że nie ma minimalnej wartości ale zapewne będzie 0.0005-0.0001 BTC, ETH)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program typu maszynka BTC i ETH , wystartował 20.02.2018. Program dalej 7 % od depozytu na ''zawsze''. Czyli taki jak osobiście lubię i liczę iż da zarobić, po 14 dniach mamy zwrot inwestycji, dalej już wypłacamy na plus  o ile program da radę Na dzień dzisiejszy opłaty za transakcje są malutkie wiec wypłaty nie będą tak drenować programu . Skrypt gold coders na licencji, ssl od comodo. Program wydaje się być dobrze przygotowany . Jestem za 0.03(320$) BTC.  Program ref 5-2 .Inwestuj tyle ile możesz stracić.