Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

truebiz

ALTERNET - Revshare, matryce, platforma społecznościowa - www.alternet.com / adblast.online

Rekomendowane odpowiedzi

Alternet to portal społecznościowy który upodabnia się do FutureNet? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Łączę z wątkiem macierzystym 

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@WolfCoin

Tyle co ma z Futurenet to dołączenie do reva i matryc konstrukcji platformy społecznościowej, reszta wynalazków nie jest innowacją wymyśloną przez futurenet, wiec "upodabnia"  jest nietrafne. Z tego co widzę to odbijają od futurenet, bo zrobili kopalnię, czego FN nie ma, robią prywatną i anonimową (to zobaczymy) kryptowalutę, a nie zcentralizowaną jak ma fn. Poza tymkrypto jak dobrze zrozumiałem ma wyjść podczas ICO, a nie w kupowaniu pakietów miningowych jak u konkurencji. Zobaczymy jak będzie, na ten czas się wywiązują ze wszystkiego, projekt jest duży ładnie zrobiony. Ja zainwestowałem trochę kasy wiec trzymam kciuki :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kupiłem paczki kopiące Bitcoin LTC i Etherum i jedną paczke brokerska , ciekaw jestem naliczania :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam czy trzeba zakupic matryce zeby wyplacac ?i jak nalicza czy juz ktos moze powiedziec ze nalicza dobrze  ,i jak bardzo to oplacalne

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie trzeba zakupić matryc aby wypłacać pieniądze z AdBlast lub kopalni. 

Nalicza dobrze i wyplaca instant (maks czekałem okolo 8h). Opłacalność i zyski opisane są w poprzednich postach, przeczytaj i jeżeli chcesz się rejestrować to zapraszam pode mnie, poinstruuje dokładnie co i jak :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Próbuje zrozumieć ten program, jakie są tu możliwości zarabiania ? Bardzo zawiłe i skomplikowane to się wydaje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@gienio w skrócie:
AdBlast
kupujesz pakiety reklamowe, które zwracają do 125% Twojego wkładu. dodatkowo program partnerski o 5 poziomach w głąb
Matrix w Alternet.com
Tworzysz zespół ludzi i zarabiasz prowizyjnie na wydanych przez nich środkach. Matryce 3x3 płacące 10 poziomów w głąb
MineBlast
Kupujesz pakiety kopiące kryptowaluty czyli kopalnia kryptowalut rozliczająca się w USD

Więcej informacji znajdziesz np. na youtubie gdzie użytkownicy tłumaczą krok po kroku jak to działa
https://www.youtube.com/results?search_query=adblast

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez lordzuk
      Nazwa Programu: HashMania.net

Plany inwestycyjne: 8.33% dziennie
      Minimum inwestycyjne: 0.0015 BTC
      Akceptowane systemy płatności: BTC
      Wypłaty (manualne/aut.): manualne(0.0001)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam przedstawiam nowy program typu cloudmining, który wystartował 23.05.2018. Program daje 8.3% dziennie od depozytu na ''zawsze''. Jest to typowy pseudomining tzn kupujemy moc obliczeniową i sobie ''kopiemy'' , celowo kopiemy jest w cudzysłowie bo tak naprawdę to zwykły dobrze przygotowany pozniaczek Strona dobrze przygotowana i mam podejrzenia ze to jest program admina titanmine co swoja drogą dał ładnie zarobić Za samą rejestracje mamy bonus 150GH. Program dobrze przygotowany , unikalny skrypt SSL(greenbar) od comodo . Program ref 6-3-1 (moc dodawana do naszej) . Jestem w programie za 0.03 BTC
    • Przez MaRika076
      Cześć,
      Gracie na giełdach kryptowalut? Znacie jakieś godne polecenia giełdy i waluty? Jakie są Wasze strategie?  Co myślicie o zamknięciu Abucoinsa i ucieczce na Maltę BitBaya? 
      Wszelkie opinie mile widziane. Jestem w tym temacie początkująca i liczę na pomoc od bardziej doświadczonych krypto graczy  
      Z góry dziękuję pięknie i życzę miłego dnia 
    • Przez lordzuk
      Nazwa programu : BIT DATA TRADING LIMITED

Minimum inwestycyjne: 0.0025 BTC lub równowartość LTC, ETH gdyż depozyty inne niż BTC są konwertowane na BTC  
      Akceptowane systemy płatności:Bitcoin, litecoin, Ethereum,
      Wypłaty (manualne/aut/instant): Instant min 0.0005 BTC

Komentarz własny i szczegółowy opis programu : Biorę nowy program na tapetę A wiec Bitdatatrading wystartował w dniu dzisiejszym (09.05.2018), w programie mamy dość sporo planów co widać na obrazu , ja osobiście wybrałem  plan opitimal 6.5% dziennie przez 30dni , nie lubię jakoś planów after Program na moje starannie przygotowany, stoi na unikalnym skrypcie i ma ładny przejrzysty desing, zabezpieczana od Comodo, SSL green . Legenda programu - branża krypto itp itd ale to tylko legenda i to jest zwykły pozniaczek Program ref 5% dla reprezentantów 8%.  Z racji czym program jest jeżeli zdecydujesz się na inwestycje licz się z ryzykiem utraty kapitału Obecny w programie za 0.03 BTC
    • Przez lordzuk
      Nazwa programu: Tokenizer.biz

Minimum inwestycyjne: 0.01 BTC 0.25 LTC
      Akceptowane systemy płatności: Bitcoin, Litecoin, póżniej maja być dodane ETH i BCH
      Wypłaty (manualne/aut/instant): manualne ( do sprawdzenia) min 0.001 BTC, 0.0024 ETH, 0.004 LTC, 0.004 BCH

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Nowy temat , program wystartował 30.04.2017. W programie mamy jeden plan i naliczenia ruchome w przedziale 5-7% w dni robocze oraz 2 % w weekendy i święta aż do uzyskania 150% ROI. Sam program generalnie starannie przygotowany, stoi na unikalnym skrypcie , SSL od comodo (green bar ) + od razu został  dodany na ISA  wiec wszedłem za 0.03 BTC i liczę na pozytywny wynik Program referencyjny 5% od depozytu poleconego +5% od jego zarobków. Legenda programu-inwestycje w tokeny krypto Pamiętajcie iż to zwykły hiypek oparty na schemacie pozniego wiec istnieje ryzyko utraty kapitału.
    • Przez xaos
      Hey, nowa piramida ETH Dividends na smart kontrakcie, nie da sie oszukac i nic ukrasc.
      Whitepaper https://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm?abstract_id=3161248
      Smart kontrakt jest skolonowany z innej piramidy ktora dziala dlugi czas.
      Kupujemy ETX i kazdy zakup zwieksza cene kupna. Kazdy kupiony token o 0.2%
      Kazdy sprzedany token EPX zmniejsza cene sprzedazy o 0.2%

Do tego kontrakt placi dywidendy 10% od kazdego buy/sell

Wszystko wyjasnione na stronie.

Dodatkowo dopiero powstala wiec szansa zeby byc na dole piramidy

https://ethdividends.com