Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Egzekutor

[SCAM] MiningMount - 2.6-3.3 dziennie - www.miningmount.com

Egzekutor

Money-Monitor online status: | Link do Money-Monitora | Ostatnie wypłaty | Zgłoś problem

Wiadomość dodana przez Egzekutor

Rekomendowane odpowiedzi

468.gif

Detale:

Program: MiningMount
Zwrot: 2.6-3.3 dziennie
Wypłaty: manualne

Mój komentarz:

MiningMount to dzisiaj uruchomiony program typu mid-term. Oparty jest o popularny skrypt ze stajni Goldcoders (licencjonowany). Zarejestrowany w UK.

Statystyki na start:

Days Online: 0 Days

Visitors Online: 33

Total Accounts: 173

Total Deposits: $ 5576.30

Total Withdrawals: $ 18.00

Dostępne są 4 plany, wszystkie dzienne:

2.6% dziennie, min. $20 max. $500, zyski zaczynają się po 38 dniach

2.83% dziennie, min. $501 max. $1500, zyski zaczynają się po 35 dniach

3.06% dziennie, min. $1501 max. $5000, zyski zaczynają się po 32 dniach

3.3% dziennie, min. $5001 no max. zyski zaczynają się po 30 dniach

Plan nie ma końca, tzn. płaci dopóki starczy mu sił :)

Program jest więc prosty i schludny. Wrzuciłem $100.

Akceptuje PM, Payeer, Advcash i btc/ltc.

LINK DO PROGRAMU: MiningMount
LINK DO MONEY-MONITORA: MiningMount

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2 naliczenia i próbna wypłata. Albo to był automat albo bardzo szybki manual :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozumiem, że to jakiś świeżak, ale już wypłaciłeś coś  ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, dziś pierwsza wypłata dotarła na konto.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie również pierwsze centy już na koncie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z PMu jest instant. Dzisiejsza wypłata dotarła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tym razem z PM w pending. Czkawka?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Edit: przyszlo z manuala.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
27 minut temu, Egzekutor napisał:

Edit: przyszlo z manuala.

Ja na swoją też czekam także oby było podobnie - wydaje mi się, że jeśli jest kapitał w programie i withdraw na poziomie 1500 $ o ile to prawda 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No u mnie to samo z kolejną wypłatą. Daję problem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko ciekawe, co ten problem ma oznaczać czy "sezon urlopowy" jak w World Mining czy może zbierają zabawki bo wybiorą sobie depozyt 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Program został przeniesiony do działu SCAM.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Egzekutor

Detale:

Program: Caribbean Dream
      Zwrot: 1% dziennie przez 20 dni

Mój komentarz:

Caribbean Dream, czyli karaibski sen, to program, który dziś dodał się do Money-Monitora. Jak można się domyśleć, głównym motywem programu są piraci  I tutaj muszę złożyć programowi gratulacje, a właściwie grafikowi tego szablonu, gdyż wygląda on wyśmienicie. I jeszcze w tle ta delikatna muzyczka i czujemy się jakbyśmy razem płynęli tą łajbą  Przyznaję, że dawno nie widziałem tak dobrze zintegrowanego szablonu ze skryptem GC. Od redakcji monitora ten szablon otrzymał 10/10 punktów, co chyba się jeszcze nie zdarzyło w historii. I jak na piratów przystało jest on w wersji pirackiej, hehe.
      Program ma bardzo proste zasady, i co mi się podoba to jego ostrożne ramy. Posiada on bowiem tylko jeden plan: 1% dziennie przez 20 dni roboczych. Po tym okresie depozyt jest zwracany. Minimum depozytu wynosi $10 a maksimum jedyne $300. To rzadka sytuacja, aby program przyjmował tak niskie maksymalne depozyty. Czyżby admin w ten sposób chciał ograniczyć zbyt duży napływ kapitału? Jeśli tak, to admin ma za ten krok plus. Dodać jeszcze można, ze prowizja od poleconych jest bardzo niska i wynosi jedyne 1%. Admin jednocześnie nie oszczędzał na stronie wizualnej. Czy taka strategia przyniesie programowi sukces i zagości na dłużej w monitorze i na forum? Czas pokaże...
      Depozyty możemy składać tylko przez system płatności PerfectMoney.
      Tak więc ahoj i do boju piraci!
      ps. program wystartował 26 czerwca.

LINK DO PROGRAMU: wwww.caribbean-dream.biz
      LINK DO MONEY-MONITORA: www.caribbean-dream.biz
    • Przez truebiz
      Alternet.com i AdBlast.online - nowy hybrydowy program zarobkowy

Dlaczego akurat Alternet?
      - serwis dostępny w 10 językach: Angielski, Polski, Niemiecki, Francuski, Hiszpański, Rosyjski, Koreański, Wietnamski, Chiński, Japoński
      - drugi, zupełnie nowy portal społecznościowy z możliwością zarabiania
      - revshare  z 5 poziomami prowizji, 3 różne AdPacki
      - 6 różnych matryc do 60.000 użytkowników w drużynie
      - bardzo przejrzysty i niezawodny interfejs
      - wypłaty realizowane przez: Bitcoin, Etherum, Litecoin, Dash, NEO, NEM, Perfect Money, Dotpay, Epay, AdvCash, stale są dodawane nowe procesory
      -firma ze Stanów Zjednoczonych zarejestrowana w stanie Nevada
      - możliwość zarabiania także bez inwestycji (polecanie, aktywność w sieci społecznościowej)
      - firma płaci tylko z realnych zysków wygenerowych przez użytkowników (sprzedaż reklamy, pośrednictwo w sprzedaży produktów itd)
      - ciekawe plany na przyszłość w tym giełda kryptowalut i własna kryptowaluta już na przełomie 2018/2019
      - firma jest aktywna w mediach społecznościowych, oraz sprawnie odpisuje na wiadomości
      Ode mnie: dobre rozwiązanie zwłaszcza jak ktoś się spóźnił na pociąg w konkurencyjnym serwisie, wszyscy wiemy jakim. W Alternet (wraz z AdBlast) mamy kilka możliwości zarobku i to na bardzo dobrych warunkach, tj:
      RevShare czyli AdBlast.online - platforma reklamowa od Alternet. Tutaj mamy 3 rodzaje AdPacków.
      Zarabianie przez zakup pakietów reklamowych, naliczanie co 30 minut:
      AdPack 100
      Koszt: 100$
      Zarabia: 125$ (125% wpłaty)
      Zamyka się po: 110 dniach
      AdPack 50
      Koszt: 50$
      Zarabia: 60$ (120% wpłaty)
      Zamyka się po: 120 dniach
      AdPack 10
      Koszt: 10$
      Zarabia: 12$ (120% wpłaty)
      Zamyka się po: 130 dniach

Zarabianie przez polecanie programu:
      W programie zarabiamy z poleconych 5 poziomów w głąb na wysokich prowizjach:
      9% - 5% - 1% - 1% - 1%
      Oczywiście zaczynanie od razu od najmocniejszego AdPacka (100$) jest najkorzystniejsze, ponieważ zarabia najwięcej i najszybciej (125% w 110dni).

Matryce czyli Alternet Biznes
      Program oferuje 6 różnych matryc 10$, 25$, 50$, 100$, 500$, 1000$. Prowizja jest wypłacana do 10 poziomów w głąb w strukturze 3x3 , 5% za każdego poleconego na każdym poziomie.
      Każda matryca od 10$ do 1000$ może przyjąć prawie 60 000 uczestników, zatem możliwości rozwoju są duże. Matryce są połączone z revsharem (adblast) tak więc struktura buduje się równomiernie po obu stronach (przy spełnieniu określonych warunków). Ponadto środki zarobione przez revshare można transferować do Matryc. Matryce także warto wykupić od razu na poziom Royal aby nikt z naszej drużyny nam nie uciekł wykupując wyższa matrycę.

Portal Społecznościowy i Media Points
      Platforma daje możliwość zarabiania poprzez użytkowanie serwisu. Mamy także do dyspozycji Media Points, które będą używane do uzyskiwania zniżek podczas zakupów w obrębie platformy oraz u partnerów firmy. Poniżej screen (nie mój profil):
      Własna kryptowaluta i giełda kryptowalut
      Tutaj cytuję Alternet: Rozpoczęliśmy proces tworzenia stabilnej giełdy kryptowalut oraz własnej zdecentralizowanej kryptowaluty opartej o blockchain. Otwarty kod źródłowy, Whitepaper 2018 , ICO 2019
      Także tyle ode mnie. Serwis wygląda obiecująco, wiąże sprawdzone już rozwiązanie z jeszcze lepszymi warunkami dla użytkowników. Kosmetycznie wygląda przejrzyście i schludnie to duży plus. Rejestrując się na AdBlast tworzymy konto na Alternet i odwrotnie więc nie ma znaczenia od czego zaczynamy.
      Pomocne linki:
       link: https://alternet.com
       link revshare: https://adblast.online - zgoda na reflink polskiklikacz.
      Link do prezentacji AdBlast:
      https://adblast.online/files/Adblast_marketing-plan.pdf
      Link do tutoriala Matrix (trzeba mieć konto)
      https://matrix.alternet.com
      Link do Fanpage Alternet
      https://www.facebook.com/Alternetcom-1896218814029944/
      Link do Fanpage Adblast
      https://www.facebook.com/AdBlast-210673212806990/
      Link do Twittera:
      https://twitter.com/Alternet_com
      [---]

• Przez Egzekutor

Detale:

Program: Dominant Finance
      Zwrot: 8-20% miesięcznie
      Wypłaty: manualne, raz w tygodniu

Mój komentarz:

Dominant Finance to nowy duży projekt, którego otwarcie ma nastąpić pod koniec lipca. Jednakże już dziś mogę zdradzić kilka szczegółów dotyczących tego programu,  choć ogólne info będzie jeszcze ubogie. CEO programu to Thomas Eklundh:

Wyszukiwarka nam niewiele podpowiada, więc nie wiemy za bardzo kim jest ten pan i jakie ma doświadczenie.
      Program zarejestrowany będzie a właściwie już jest w 5 krajach jako:
      International Business Company w Belize
      Private Limited Company w UK
      Limited Company w Hong Kongu
      Limited Liability Company w USA
      OOO w Rosji
      i będzie posiadać konta bankowe w 2 bankach: szwajcarskim (CIM Bank) oraz cypryjskim (Bank of Cyprus).
      Dla programu ma być ustanowiony fundusz bezpieczeństwa w wysokości 1.000.000 $ (250.000 $ za każdą transakcję wymiany) w gotówce, aby zagwarantować swoim klientom zwrot strat. Choć szczerze, dopóki taki fundusz nie będzie zarządzany przez podmiot trzeci albo nie będzie odpowiednio zaudytowany, to trudno traktować go poważniej. 
      Wydobywanie kryptowalut ma być dostępne w czasie rzeczywistym: będzie można oglądać cały sprzęt górniczy za pomocą kamery internetowej. Przy pomocy tej kamery będzie również można oglądać czat online i wyświetlać własne komentarze. Poniżej pierwsze zdjęcie, które wysłał CEO:

Inne cechy programu: 
      - smsowa i mailowa notyfikacja każdej transakcji
      - rosyjski i angielski support

Czym program się zajmuje?

Dominant Finance ma zatrudniać dwóch profesjonalnych traderów kryptowalut z Rosji i Niemiec, którzy realizują swoje transakcje na czterech największych giełdach kryptograficznych i mają osiągać około 15% miesięcznego zysku z tych transakcji. Wszystkie transakcje tych traderów mają być opublikowane na oficjalnej stronie internetowej tego podmiotu i podparte screenami z giełd, filmami video i webinariami.
      Oprócz tego program ma również oferować udział w kopaniu kryptowalut. Dominant Finance ma posiadać farmę górniczą w Szwecji z 200 platformami wydobywczymi.

Plany inwestycyjne
      Dostępne mają być 4 plany inwestycyjne:

1. Crypton
      Ten pakiet inwestycyjny obejmuje pulę inwestycyjną o wartości 8.000 $ na uruchomienie farmy GPU składającej się z 6 wysokiej jakości kart graficznych GeForce GTX 1070 Ti.
      Depozyt: 10$ to 8.000$
      Okres inwestycji: 400 dni
      Dzienny zysk: 0.26% do 0.46%
      Miesięczny zysk: 8% do 14%
      Całkowity zysk: 104% do 186%
      2. Altpool
      Ten pakiet inwestycyjny obejmuje pulę inwestycyjną o wartości 10 000 $ na uruchomienie farmy GPU składającej się z 8 wysokiej jakości kart graficznych GeForce GTX 1070 Ti.
      Depozyt: 50$ to 10.000$
      Dzienny zysk: 0.30% do 0.53%
      Miesięczny zysk: 9% do 16%
      Całkowity zysk: 120% do 214%
      3. Dominant
      Ten pakiet inwestycyjny obejmuje pulę inwestycyjną o wartości 15 000 $ na uruchomienie farmy ASIC składającej się z 5 wysokowydajnych górników gASIC Antminer S9-13.5TH / s firmy Bitmain (najbardziej znany producent sprzętu górniczego).
      Depozyt: 100$ to 15.000$
      Dzienny zysk: 0.33% do 0.60%
      Miesięczny zysk: 10% do 18%
      Całkowity zysk: 132% do 240%
      4. Mastodon
      Jest to indywidualna oferta dla klientów, którzy chcą zainwestować 30 000 $ w działalność wydobywczą.
      Depozyt: 30.000$
      Dzienny zysk: 0.36% do 0.66%
      Miesięczny zysk: 11% do 20%
      Całkowity zysk: 144% do 266%
      Naliczenia mają być codziennie i mają być możliwe do wypłaty co tydzień.
      Program ma oferować przejrzyste statystyki wypłat. Będzie możliwość śledzenia, ile kryptowalut wygenerował sprzęt wydobywczy.

Program polecający

Program polecający ma być wielopoziomowy i oferować prowizję zaczynającą się od 4%. Ma również oferować promocyjne gadżety oraz nagrody za osiąganie odpowiednich poziomów, w tym koparki (Antminer S9-13.5 TH/s) a także wycieczki, samochody i zaproszenia na eventy.

Rejestracja w programie

Rejestracja w programie nie jest jeszcze dostępna.

Podsumowanie:

Z zapowiedzi wynika, że szykuje się spory projekt, może da coś zarobić
      Subskrybuj temat aby otrzymywać bieżące informacje.

LINK DO PROGRAMU: Dominant Finance - Rejestracja jeszcze nie jest możliwa
      LINK DO MONEY-MONITORA: Dominant Finance
    • Przez Egzekutor

TEMAT PRZYKLEJONY DO 5 lipca 2018

Detale:

Program: NeoCrypto
      Zwrot: 105-125% po 1 dniu i inne
      Mój komentarz:

Program typu after który dopiero co wystartował. Pozornie wygląda podobnie do innych, ale jednak wieloma rzeczami się wyróżnia i daje nadzieję na dłuższą egzystencję. Po pierwsze posiada doświadczonego i otwartego na kontakt admina. Twierdzi, że nie jest typowym scammerem i że nie zamknie programu zbyt szybko. Wręcz napisał mi, iż inwestorzy z naszego forum mogą śmiało wskakiwać, gdyż na starcie nie będzie ryzyka. Jak wiadomo to tylko słowa, ale w mojej ocenie są wiarygodne, gdyż admin ten potrafi dobrze promować i posiada spory budżet. Jego sympatia do Polski objawia się również tym iż uruchomił on polski kanał telegram czat  a wkrótce ma również uruchomić polskie tłumaczenie strony. Wykupiony zostanie również banner na naszym forum a także podpięty temat.
      Co do samego programu, to może on się podobać. Połączenie typu SSL, licencjonowany skrypt GC, rejestracja w UK, a nawet roadmap, choć o jakąkolwiek realną działalność trudno ten program podejrzewać. 
      Plany są następujące:
      po 1 dniu

po 3 dniach

po 5 dniach

po 7 dniach

po 15 dniach

po 21 dniach

po 35 dniach

po 45 dniach

Oczywiście działa to na zasadzie, ze im dłuższy plan tym wyższe ryzyko, gdyż zyski widzimy dopiero po zakończeniu planu. Wydaje mi się jednak, że ten 1-3 a nawet 5 dniowe plany powinny cykle się wypełnić.

Istnieje również program afiliacyjny: 5% a dla reprezentantów 10%. Można się zgłaszać jak ma się przynajmniej jednego aktywnego poleconego.
      Program akceptuje następujące systemy płatności:
      PM, Advcash, Payeer, Bitcoin, Bitcoin cash, Bitcoin Gold, LTC, Doge, Dash, ETH.

LINK DO PROGRAMU: NeoCrypto
      LINK DO MONEY-MONITORA: NeoCrypto
    • Przez Egzekutor
      Detale:

Program: Cryptonia
      Zwrot: 10-12% dziennie
      Mój komentarz:

Nowy program dodany do Money-Monitora. Pięknie wykonana grafika i user-friendly nawigacja strony umożliwiająca przejrzenie całej zawartości treści na jednej stronie. Podobny efekt mamy przy interfejsie użytkownika, co jest bardzo wygodne i efektowne. Administrator zapewne trochę włożył środków w przygotowanie strony, bo podobnego efektu jeszcze nie widziałem w tej branży. Admin wykupił również top banner na naszym forum. Znacznik meta w źródle strony pokazuje, że mamy tutaj do czynienia z rosyjskim projektem:

Sam program jest zarejestrowany w UK i oferuje plany typu after:

Minimalny depozyt to $20.
      Plany więc typowo agresywne, szczególnie przy większych depozytach. Ja na razie testuję plan 1-dniowy. Obok planów mamy dostępny kalkulator, za pomocą którego możemy wyliczyć oczekiwane zyski. 
      Z polecenia 3%, a jeśli jest się przedstawicielem to 5%.
      Akceptuje PM, Payeer, BTC i Advcash.
      Statystyki na dziś:
      Użytkowników - 2607
      Depozyty - $812 345
      Zyski - $377 657

LINK DO PROGRAMU: Cryptonia
      LINK DO MONEY-MONITORA: Cryptonia

Radar

Komunikator inwestycyjny
    Wczytaj więcej
  • FUNDUSZE GWARANCYJNE

Brak

• Aktualności

• Najnowsze newsy firm

• Profile firm

• Szczerze powiedziawszy ja miałem wrażenie, że @analizator1 - choć on pewnie temu zaprzeczy - to ta sama osoba lub działająca w identyczny sposób,  która swego czasu wpadła na forum bitcoin.pl i została tam szybko zbanowana. Myślę, że jest duże prawdopodobieństwo - coś mi ostatnio te poszlaki po głowie latają - że on całkiem świadomie wpadał pokazać jałowość dascoinowych argumentów i z dascoinem ma niewiele wspólnego. Ale... To nie powód do banowania. Przecież nie trzeba mieć dascoina by go zachwalać ani nie mieć by go krytykować. Jednak bez względu na to czy @analizator1 to rzeczywisty zwolennik dascoina czy tylko takiego dla zabawy sobie udaje to nie zmienia to faktu, że poza ogólnikami, zapominaniem o przeszłości i wieszczeniem świetlanej przyszłości nie bardzo ma co do powiedzenia. Szczególnie w dyskusji na otwartym forum. Bo choć i u nas zdarza się, że czasami pojawia się krytykanctwo to mimo wszystko dominuje rzeczowa krytyka.  Tu nie tylko pokazanie płatności wirtualną kartą za kubek na allegro by wywołać efekt "łał", braw i okrzyku działa... Nie wiem czy uczestnicy tego zgromadzenia równie euforystycznie reagują na każdy przypadek gdy komuś przedzie w Biedronce zapłata kartą za marchewkę. A powinni Na forum stwierdzenie czy pokazanie, że karta działa wywoła Proste Pytania. Jaka to karta? Jak działa? Jakie są ograniczenia? Prowizje. Dlaczego działa tak choć miało działać inaczej? I pewnie wiele innych.  Ale oprócz pytań czasami pojawią się też informacje niedostępne wprost. Tu na ten przykład udało się zlokalizować transakcje z tego film w blockchainie dascoina. Wpłata 500 dasc na kieszonkę karty przepłaconej https://dascoinexplorer.com/block/6606686 i Zapłata za kubek  https://dascoinexplorer.com/block/6606730. Na pozór wygląda więc, że jest jak mówią zaganiacze... Zapłacił 27,88 złotych a zeszło mu euro... Tyle, że w blockchain mówi zupełnie co innego... { "_id": "5b40a65b3bafa563a036709d", "previous": "0064cf89639c33ca794c7c1f9d6391a2936338dd", "timestamp": "2018-07-07T11:39:00", "witness": "1.6.1", "transaction_merkle_root": "b28f2b75be6b9e90f144a475b3b2855a3040ee01", "extensions": [], "witness_signature": "1f3626f1eeac36702f7e33b54c1fa4d838c027552f91948eecc1c6481bbdaa0234568431639f6051f06586e1cb720d52e53bcac75094b4765a4f6d0fe366d41916", "transactions": [{ "ref_block_num": 53129, "ref_block_prefix": 3392380003, "expiration": "2018-07-07T11:39:24", "operations": [[ 94, {"fee": { "amount": 0, "asset_id": "1.3.3" }, "payment_service_provider_account": "1.2.158986", "auth_key": "GPH7aQmHbopF1TaFCUY9EEARsgjiphAibPfqgiPb1gJMvCSnDx1bu", "account": "1.2.45012", "debit_amount": { "amount": 651, "asset_id": "1.3.1" }, "clearing_account": "1.2.158981", "transaction_id": "070741208085406996002292MMS0TW39GT", "details": "["000000002788","985","102 ","PayU*Allegro Poznan POL","PL12115 "]", "extensions": [] }]], "extensions": [], "signatures": [ "1f68b51626c462703ac1b93fac84d5a564628b22708e19942f202f1121773a9ea8358219201afeab8ac937d502b5f0f7c5bfb875c7da6c3219e479b1d68050faa4", "1f39bab026b40b4677d659183258b14552c16c8a7337b1f41c40b381245db55a1b3173da2a91e6fd8e02790e103ea2f56436494d87468e35ce7d2e38337ec4aa5a" ],"operation_results": [[ 2, { "amount": 6640000, "asset_id": "1.3.2" }]]}], "blockId": "0064cf8aff2edf29d330627444411aac919b1099", "blockNumber": 6606730 } Z kodu wyszarpanego z "wyszarpanego" z blockchaina wynika jednak, że 27,88 PLN przeliczono na 6,51 eur i tą kwotą uznano konto providera a kwotą 66,4 DASC obciążono kieszonkę usera. Przy okazji po "konsultacji" ze stroną Mastercard potwierdza się, że naliczane jest  1,5% prowizji.  
    • 1 cykl inwestycyjny, a więc pełne zakończenie planu. Reinwestycja depozytu rozpoczyna nowe kółko.
    • Taki mały offtop, co rozumiecie przez pojecie 1 kółko? 
    • GRID ilość reklam: 5
      wartość: $0.01 - $0.001
      klik poleconego: DR - $0.0005, RR - $0.001
      max. DR: 150
      max. RR: 75
      minimum do wypłaty: $5
      metody wypłat: PM, Payeer, BTC
      czas oczekiwania: Manual
      odstęp między wypłatami: 7
      dzienny zarobek: $0.041
      link polecający: http://www.clixsoul.com/?ref=eszmal
    • Konto Golden na miesiąc i $0.50 na PB.
      GRID ilość reklam: 13
      wartość: $0.005 - $0.001
      klik poleconego: 100%
      max. DR: Bez limitu
      max. RR: 2000
      minimum do wypłaty: $3
      metody wypłat: PP, PM
      czas oczekiwania: Instant
      odstęp między wypłatami: 7
      dzienny zarobek: $0.033 link polecający: http://myclix2020.com/?ref=eszmal