Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

cryptoinvestment

FIX CLUB - 1%-2.9% dziennie 20-365 dni - rej. w Nowej Zelandii - fix.club

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

logo

Data powstania - trudno powiedzieć, 2-3 tygodnie temu może, ale wypłynął dzisiaj na social media

Podobno program, na który długo czekali weterani, podoba mi się - to wchodzę i będę testował :)

PLANY INWESTYCYJNE (USD LUB BTC):

h8lItZ.jpg

TOqzAw.jpg

Standardowo depozyt zwracany na koniec, naliczenia w dni robocze o 14.00 UTC +1.

Są też plany na 365 dni, równieź w USD i BTC - depozyt nie jest zwracany, czyli jest wliczony w naliczenia.

mnDVTE.jpg

3nIeu2.jpg

MINIMALNA INWESTYCJA: 

20$ (plany na 365 dni) lub 50$ (plan na 20 dni)

OBSŁUGIWANE PROCESORY:

Ra9bj0.jpg

MINIMALNA WYPŁATA:

w trakcie uzupełniania

PROGRAM PARTNERSKI:

dość skomplikowany, jest to wytłumaczone na filmie, wygląda to ciekawie i oryginalnie

OwaA0G.jpg

OPIS:

Nowy program, na który podobno wielu wytrawnych hyipoholików czekało od paru miesięcy - takie chodzą słuchy na "netach". 

Program wykonany bardzo przyzwoicie, wiele języków (w tym polski), myślę, że może to być fajny temat, mam przeczucie, że to trochę pochodzi.

Na razie nie spekuluję co to za admin, ale wygląda na mój ulubiony typ programu, czyli ruski wynalazek, który pochodzi parę cykli, na co liczę.

Firma jest zarejestrowana w Nowej Zelandii, na stronie są dokumenty, dane kontaktowe i linki do social media. 

Jest profil na YouTube i prezentacje video po polsku:

w trakcie uzupełniania

LINK DO REJESTRACJI: www.fix.club

MOJA INWESTYCJA POCZĄTKOWA:

100$ w plan USD, wpłacane w BTC

LINK DO BLOCKCHAIN

w planach być może nieco większa inwestycja

Edytowane przez cryptoinvestment

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli z 50 $ na 20 dni w miesiąc robimy 60 $ :D ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Program płaci jak na standardy Hyipowe może trochę mniej, ale może to lepiej.

Ten pierwszy plan to taki tester, drugi plan jest już trochę lepszy - edit: plan liczy się w dni kalendarzowe, ale płaci w robocze.

Nie ma tu rewelacji, ale może dzięki temu program trochę pożyje.

Program płaci, pisze, że do 3 dni, ale u mnie wypłata wczoraj wieczorem zlecona dotarła dzisiaj.

Dowód pierwszej wypłaty tutaj.

błąd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Teraz widzę, że tu jest trochę jak w Pandex. Plany liczą się w dniach kalendarzowych, ale płacą tylko w dni robocze.

Trochę to w sumie zmienia, jeśli patrzeć na Roi.

Dlatego może jest do tego ww. programu porównywany.

Ja sam testuję, może wpłacę w drugi plan jeszcze 500$ na 30 dni, ale zysk netto to tylko 130$ przy tej kwocie.

Nie ma tu jakichś mega zysków, można na dziwnej strukturze niby zarobić, nie wiem co mam myśleć o tym, bo wygląda to, że jest potencjał na parę kółek.

Wypłaty min to chyba 1$, tyle sam wypłacałem, w BTC pewnie jest większe, ale nie znalazłem info nigdzie na stronie.

• HOW ARE THE PAYOUTS PROCESSED WITHIN THE ASSET MANAGEMENT SYSTEM?

Profit payments for your active deposit under the asset management are processed five days a week (Mon-Fri) and paid to your balance.

• WHAT ARE THE LIMITS FOR ADDING/WITHDRAWING FUNDS?

You can apply for any amount above $1.

• HOW MUCH TIME DOES FUNDS WITHDRAWAL TAKE?

If you use such payment systems as AdvCash, PerfectMoney, Payeer, Bitcoin, Ethereum, LiteCoin, Ripple, then it may take up to three days for you to receive funds.

Oczywiście mogę się mylić, wiadomo, że to ponziak przecież i ryzyko jest zawsze duże.

NriQ96.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Analizując 

Wpłacasz 100 na 20 dni

Nakręci Ci bez weekendów hmm 15-16 $które możesz wypłacić od razu po naliczeniach, a po 20 dniach zwrot depozytu do dyspozycji - a jak z fee? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na advcash nie ma fee, nie wiem jak z BTC, bo ja zazwyczaj na adv wypłacam, pewnie jest jakieś większe min. może, jak będę miał jak to sprawdzę to.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jak najmniej kosztowo wypłacić kasę z adv ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I jak tam rozwój programu ? Ktoś wpłacił jakąś większą sumę ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez King
      Witam.
      Dziś mogę podzielić się z Wami informacją, że właśnie zakończone zostały prace nad platformą Bergtrade.pl i jej CEO jest znany w świecie polskiego krypto oraz platform poświęconych zarabianiu przez internet. Strona pięknie się skaluje na wszystkich urządzenia od komputera po smartfon. SSL Comodo, czyli włączone zabezpieczenia https. Jak się trochę posurfuje strona działa bardzo płynnie. Dodatkowe zabezpieczenia nadanym pinem oraz pytaniem ogólnym. Inwestycja, czyli złożenie depozytu jest tez banalnie proste,w panelu głównym wybieramy zakładkę Dashboard, następnie z rozwijanego menu Make Deposit, wbijamy kwotę inwestycji tu 1000$ i klikamy przycisk SUBMIT. Następnie wciskamy przycisk DEPOSIT. System przekierowuje nas do systemu płatności CoinPayments 
      Pakiety szkoleniowe pracują dla Ciebie przez 120 dni, zarabiając od 1% do 1,1% każdego dnia.
      Link do rejestracji:
      https://bergtrade.pl

Nazwa planu:                         Bronze    Cooper   Silver    Gold      
      Czas trwania:                       120 dni     120 dni  120 dni  120 dni
      Minimalna inwestycja:        50 USD    20000   100000   500000     
      Maksymalna inwestycja:   10000       50000   250000 1000000         
      Odsetki:                                    1%          1,03%    1,05%     1,10% dziennie                            
      Całkowity zwrot:                    120%       123,6%  126%       132%
      Przy każdym pakiecie mamy kalkulator, gdzie możemy obliczyć rentowność inwestycji.
      WPROWADZONO PROGRAM PARTNERSKI Bergtrade

Do tego świetny plan marketingowy dla osób lubiących polecać:
      1 level 8%
      2 level 3%
      3 level 1%
      , a gdy wprowadzisz do programu 50 osób i łączny depozyt tej grupy wyniesie 200000 USD USD otrzymasz rangę “President”
      1 level 10%
      2 level 5%
      3 level 2%
      Podsumowując, moja opinia o Bergtrade
      Śledząc profil założyciela na FB od prawie dwóch lat wiem, że lubi zwalczać wszystkie przeciwności losu i dąży do celu, twardy bezpośredni marketingowiec i specjalista w branży Blockchain i bliskich mu krywtowalut.
      Firma zarejestrowana w Polsce jako Bergtrade LLC, ul. Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań, numer KRS 0000686184.
      Forma działania firmy zbliżona do Rockwall Investments, tu na razie tylko trading, arbitraż oparty o kryptowaluty. Choć w regulaminie wzmianka o inwestycjach poczynionych przez firmę w kopanie krypto dla zwiększenia zysków firmy.
      Strona dopracowana z protokołem szyfrowania SSL i zabezpieczeniem Anty DdOS
      Plan i projekt  strony, unikalny wśród wielu projektów, które widziałem.
      Program dobry dla marketingowców, z uwagi na trzystopniowy program poleceń, gdzie można budować swoją grupę.
      Zapraszam serdecznie.

• Przez lordzuk
      Nazwa programu: DEXMO FOUND LTD

Minimum inwestycyjne: 0.005
      Akceptowane systemy płatności: Bitcoin
      Wypłaty (manualne/aut/instant): manualne min 0.0005 BTC

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: A wiec mamy nowy ciekawy programik , wystartował 22.06.2018. Miałem go na tapecie od startu ale dopiero dziś zainwestowałem. Dlaczego zainwestowałem ano dość dobrze jest wykonany + dość spory ruch u ruskich . Skrypt jest unikalny( tutaj mały edit jest to zmodyfikowany licencjonowany skrypt goldcoders )  , design przejrzysty , plany realne do wyrobienia wiec wszedłem za 0.03 BTC i liczę na zarobek Program ref 6-1-1. Pamiętajcie iż jest to hyip wiec jest ryzyko utraty kapitału

• Przez lordzuk
      Nazwa Programu: Coinerbtc LTD

Minimum inwestycyjne: 0.005 BTC
      Akceptowane systemy płatności: BTC
      Wypłaty (manualne/aut/instant): Instant min 0.001

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Nowy temat , program wystartował 22.06.2018. W programie mamy jeden plan 4,5% przez 35 dni kalendarzowych co dam nam 157,5% ROI. Sam program generalnie staranie przygotowany zarówno od strony technicznej jak i wizualnej. Stoi na zmodyfikowanym licencjonowanym skrypcie goldcoders , SSL GeoTrust EV RSA CA 2018 DigiCert Inc(green bar ). Zawitałem w programie za 0.03 BTC . Program ref 6-3-1. Pamiętajcie iż to zwykły pozniaczek wiec istnieje ryzyko utarty kapitału  

• Przez mbank
      Nazwa programu: Brilfund

Minimum inwestycyjne: 10$

Akceptowane systemy płatności: Bitcoin, PerfectMoney, AdvCash, Payeer

Wypłaty (manualne/aut/instant): manualne
      Plany inwestycyjne:
      9% dziennie przez 15 dni lub plany "after":
      130% after 10 days
      150% after 15 days
      220% after 20 days
      500% after 30 days

Inne plany wydają się być mało prawdopodobne do zrealizowania.
      Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Postanowiłem przedstawić świeżutki programik opierający się na inwestycjach w kamienie szlachetne. Program posiada green baar, DDOS. Dostępne social media to telegram, tweeter i facebook. System afiliacyjny nie powinien wyssać wielkiego kapitału z programu. Program pojawił się na wielu monitorach jako paying, w tym na ISA. Popularny również na MMGP. Osobiście proponuję pierwszy plan 9% dziennie, to najmniejsze ryzyko utraty całości kapitału. Zapraszam do inwestycji.
      Mój depozyt:

Link:

https://brilfund.com/?ref=mbank

Radar

Komunikator inwestycyjny
    Wczytaj więcej
  • FUNDUSZE GWARANCYJNE

Brak

• Aktualności

• Najnowsze newsy firm

• Profile firm

• Szczerze powiedziawszy ja miałem wrażenie, że @analizator1 - choć on pewnie temu zaprzeczy - to ta sama osoba lub działająca w identyczny sposób,  która swego czasu wpadła na forum bitcoin.pl i została tam szybko zbanowana. Myślę, że jest duże prawdopodobieństwo - coś mi ostatnio te poszlaki po głowie latają - że on całkiem świadomie wpadał pokazać jałowość dascoinowych argumentów i z dascoinem ma niewiele wspólnego. Ale... To nie powód do banowania. Przecież nie trzeba mieć dascoina by go zachwalać ani nie mieć by go krytykować. Jednak bez względu na to czy @analizator1 to rzeczywisty zwolennik dascoina czy tylko takiego dla zabawy sobie udaje to nie zmienia to faktu, że poza ogólnikami, zapominaniem o przeszłości i wieszczeniem świetlanej przyszłości nie bardzo ma co do powiedzenia. Szczególnie w dyskusji na otwartym forum. Bo choć i u nas zdarza się, że czasami pojawia się krytykanctwo to mimo wszystko dominuje rzeczowa krytyka.  Tu nie tylko pokazanie płatności wirtualną kartą za kubek na allegro by wywołać efekt "łał", braw i okrzyku działa... Nie wiem czy uczestnicy tego zgromadzenia równie euforystycznie reagują na każdy przypadek gdy komuś przedzie w Biedronce zapłata kartą za marchewkę. A powinni Na forum stwierdzenie czy pokazanie, że karta działa wywoła Proste Pytania. Jaka to karta? Jak działa? Jakie są ograniczenia? Prowizje. Dlaczego działa tak choć miało działać inaczej? I pewnie wiele innych.  Ale oprócz pytań czasami pojawią się też informacje niedostępne wprost. Tu na ten przykład udało się zlokalizować transakcje z tego film w blockchainie dascoina. Wpłata 500 dasc na kieszonkę karty przepłaconej https://dascoinexplorer.com/block/6606686 i Zapłata za kubek  https://dascoinexplorer.com/block/6606730. Na pozór wygląda więc, że jest jak mówią zaganiacze... Zapłacił 27,88 złotych a zeszło mu euro... Tyle, że w blockchain mówi zupełnie co innego... { "_id": "5b40a65b3bafa563a036709d", "previous": "0064cf89639c33ca794c7c1f9d6391a2936338dd", "timestamp": "2018-07-07T11:39:00", "witness": "1.6.1", "transaction_merkle_root": "b28f2b75be6b9e90f144a475b3b2855a3040ee01", "extensions": [], "witness_signature": "1f3626f1eeac36702f7e33b54c1fa4d838c027552f91948eecc1c6481bbdaa0234568431639f6051f06586e1cb720d52e53bcac75094b4765a4f6d0fe366d41916", "transactions": [{ "ref_block_num": 53129, "ref_block_prefix": 3392380003, "expiration": "2018-07-07T11:39:24", "operations": [[ 94, {"fee": { "amount": 0, "asset_id": "1.3.3" }, "payment_service_provider_account": "1.2.158986", "auth_key": "GPH7aQmHbopF1TaFCUY9EEARsgjiphAibPfqgiPb1gJMvCSnDx1bu", "account": "1.2.45012", "debit_amount": { "amount": 651, "asset_id": "1.3.1" }, "clearing_account": "1.2.158981", "transaction_id": "070741208085406996002292MMS0TW39GT", "details": "["000000002788","985","102 ","PayU*Allegro Poznan POL","PL12115 "]", "extensions": [] }]], "extensions": [], "signatures": [ "1f68b51626c462703ac1b93fac84d5a564628b22708e19942f202f1121773a9ea8358219201afeab8ac937d502b5f0f7c5bfb875c7da6c3219e479b1d68050faa4", "1f39bab026b40b4677d659183258b14552c16c8a7337b1f41c40b381245db55a1b3173da2a91e6fd8e02790e103ea2f56436494d87468e35ce7d2e38337ec4aa5a" ],"operation_results": [[ 2, { "amount": 6640000, "asset_id": "1.3.2" }]]}], "blockId": "0064cf8aff2edf29d330627444411aac919b1099", "blockNumber": 6606730 } Z kodu wyszarpanego z "wyszarpanego" z blockchaina wynika jednak, że 27,88 PLN przeliczono na 6,51 eur i tą kwotą uznano konto providera a kwotą 66,4 DASC obciążono kieszonkę usera. Przy okazji po "konsultacji" ze stroną Mastercard potwierdza się, że naliczane jest  1,5% prowizji.  
    • 1 cykl inwestycyjny, a więc pełne zakończenie planu. Reinwestycja depozytu rozpoczyna nowe kółko.
    • Taki mały offtop, co rozumiecie przez pojecie 1 kółko? 
    • GRID ilość reklam: 5
      wartość: $0.01 - $0.001
      klik poleconego: DR - $0.0005, RR - $0.001
      max. DR: 150
      max. RR: 75
      minimum do wypłaty: $5
      metody wypłat: PM, Payeer, BTC
      czas oczekiwania: Manual
      odstęp między wypłatami: 7
      dzienny zarobek: $0.041
      link polecający: http://www.clixsoul.com/?ref=eszmal
    • Konto Golden na miesiąc i $0.50 na PB.
      GRID ilość reklam: 13
      wartość: $0.005 - $0.001
      klik poleconego: 100%
      max. DR: Bez limitu
      max. RR: 2000
      minimum do wypłaty: $3
      metody wypłat: PP, PM
      czas oczekiwania: Instant
      odstęp między wypłatami: 7
      dzienny zarobek: $0.033 link polecający: http://myclix2020.com/?ref=eszmal