Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Rekomendowane odpowiedzi

Alliance Pay Systems

Program inwestycyjny, którego konstrukcja wskazuje jednoznacznie, że oparty jest na schemacie Ponziego. Nazwa projektu zbieżna jest z promowanym ostatnio przez NetLeaders nowym ogłoszonym w Barcelonie i wdrażanym przez nich systemem płatniczym umożliwiającym płacenie dascoinami, którego sposób tworzenia dla posiadaczy dascoinów dostępny jest pod tym linkiem AlliancePay Account - NetLeaders. Wobec zapowiedzi ICO projektu DasPay, którego AlliancePay jest częścią możliwe jest, że jest to strona testowa lub przedstartowa tego ICO aczkolwiek nie ma na to żadnego dowodu. Zgodnie więc z polityką Neleaders należy czekać na oficjalne potwierdzenie lub zaprzeczenie związków z tym projektem.

Obecnie bowiem mamy do czynienia jedynie z pewnymi poszlakami. Pierwszą jest nazwa programu. Kolejną to to, że strona główna zdaje się sugerować związki z Indiami a to dość mocno kojarzy mi się z uroczym i ekspresynym młodzieńcem - Sahil Arora - który na poprzednim londyńskim evencie wywołał u zgromadzonych posiadaczy licencji Neleaders i dascoina wielką euforię dając im cud maszynę do wypłay bicoinów i dascoinów

IMHO właśnie to związanie się przez Neleaders z tym młodym indyjskim przedsiębiorcą i wizjonerem może świadczyć o tym, że współtworzy on ten projekt jak zapewniają bowiem osoby zbliżone do CEO projektu Neleaders Michaela Mathiasa skupia on wokół siebie właśnie takich ludzi. Stąd też w gronie dyrektorów dascoina jest polska anielica biznesu Anna Hejka. Niestety, i znów to muszę podkreślić, nie ma żadnych dowodów na związek Sahila Arora z AlliancePay. To tylko takie luźne skojarzenia.

Kolejną poszlaką jest to, że siedzibą ego projektu są Stany Zjednoczone a przecież z oficjalnych informacji wynika, że Netleaders szykuje na wejście na amerykański rynek. Na konferencji w Barcelonie liderzy Netleaders uchylili rąbka tajemnicy i wyjawili, że jedną z przyczyn opóźnienia ze startem DasPaya, Das33 i AlliancePay jest dostosowywanie tych produktów do amerykańskich regulacji.

Wszystkim też jest znana cecha Michaela Mathiasa do dawania tym, którzy mu zaufali tego co najlepsze. Stąd też kolejną poszlaką związku Netleaders i dascoina z tym projektem jest jego prestiżowa lokalizacja: 555 Downing st. Suite 1000 New York, NY 10010 USA.

Całości obrazu dopełnia niesamowity plan zarobkowy i marketingowy dający wręcz nieograniczone możliwości zarobkowe

ltxtb3Z.png 

61cTP9d.png 

P7n6OuG.png 

Poszlaki, o których pisałem wcześniej nie dowodzą ale wskazują na pewną dozę prawdopodobieństwa, że za tym projektem mogą stać ludzie, którzy dali światu następce bicoina i dolara. Hybrydową kryptowalutę, która łączy w sobie dobre cechy wszystkich innych krypowalut i wszystkich innych walut fiduracyjnych i jednocześnie pozbawiona jest wszystkich ich wad.

Dlatego warto się zastanowić czy życie nie jest za krótkie by ciągle być biednym i pracować na etacie a zamiast wygrzewać się w tropikach od czasu do czasu zerkając na pęczniejące konto pieniędzy by móc cieszyć się ze słuszne podjętego ryzyka, że lepiej być bogatym niż biednym. Bo przecież wszyscy wiedzą, że ryzyko jest wszędzie a kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.

Czas zastanowić się czy nie warto skorzystać z szansy, z której skorzystali liderzy Netleaders, którzy też kiedyś byli biedni a dziś dzięki swojemu bogactwu mogą nieść altruistyczną pomoc głosząc wszem dobrą nowinę, że z szansy bycia bogatym nie należy rezygnować.

Czas kliknąć w

Link do rejestracji...

 

 

 

 

Uwaga!

Powyższy wpis nie odzwierciedla poglądów autora i ma charakter parodii sposobu prezentowania programu przez tzw. liderów dascoina.  Mimo, że odnosi się do projektu rzeczywiście istniejącego w sieci o nazwie tożsamej z systemem wdrażanym przez NetLeaders autor nie ma wątpliwości, że te programy nie są ze sobą w żaden sposób związane. Wizje zaprezentowane w powyższym wpisie zbudowane są jednak na równie wiarygodnych źródłach jak twierdzenia liderów Neleaders i w równoważny sposób udokumentowane. Wpis ten ma też na celu pokazanie jak dziś nieprofesjonalnie twórcy Neleaders podchodzą do kwestii PR i marketingu skoro naprędce wybrali akurat AlliancePay na nazwę swojego systemu płatności. Szczególnie, że nie prezentowany program nie jest jedyną negatywną informacją związaną z tą nazwą. Bardzo wysoko Google indeksuje link z brytyjską spółką, która nie wypełnia prostych obowiązków wobec rejestratora https://beta.companieshouse.gov.uk/company/10260220.

Wbrew więc zawartemu w treści wpisu wezwaniu do działania stanowczo odradzam wchodzenie w ten projekt, choć nikomu zabronić nie mogę...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Program został przeniesiony do działu SCAM.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A ten program to już nie płaci, że się znalazł w scamie?

Ponadto nie podoba mi się, że tworząc wątek o programie, wykorzystujesz ten program do naśmiewania się z innego zupełnie niezwiązanego z nim projektu (dascoin). Tym bardziej, że sam przyznałeś, że oba programy nie są ze sobą związane. 

Przeczytałem nawet regulamin forum i wydaje mi się że taki temat narusza zasady forum. Ktoś powinien się tym zająć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz...

Gdzie Waćpan widzi naśmiewanie się?

Nie ja wybierałem nazwę nowego rewolucyjnego tworu w postaci wirtualnej karty przepłaconej. Nie ja nazwałem ją AlliancePay. 

Nie ja też zrobiłem z Sahila Arora i jego splagiatowanego dascoinmatu główną atrakcję londyńskiego wieczoru dla dascoinposiadaczy. 

Nie ja także sprawiłem, że pochodzi on podobnie jak ten program z Indii.

Nie ja łgałem o uczestniczeniu CEO dascoina w konferencji ONZ na temat blockchanina i nie ja pozorowałem działania mającymi za cel przysporzenie projektowi nienależnego i niezasłużonego prestiżu.

Nie ja nazwałem dascoina walutą zaufania i także nie ja trzymałem w ścisłej tajemnicy by nie pogorszyć wyników sprzedażowych, że w Barcelonie z das33, daspy, kart płatniczych i nowych giełd nic nie będzie.

Za wszystkim tym stoi Michael Mathias...

Widzisz w biznesie jest tak, że przewagę konkurencyjną można zdobyć na łączeniu pozornie niezwiązanych z sobą faktów. Ktoś, kto wyczyta miedzy wierszami co zamierzają wielcy gracze może z tego skorzystać i nieźle na tym zarobić...

Ja tylko sobie pogdybałem co będzie jak będzie gdy będzie tak jak sobie pogdybałem.

W sumie zrobiłem to co na co dzień robią i dascoinowi admini oraz dascoinowi zaganiacze...

Wyraźnie jednak zaznaczyłem, że tekst ma charakter satyryczny oraz o przyczynach i celach jego powstania. A, że google go świetnie indeksuje... No cóż, to bardzo dobrze... 

36 minut temu, analizator1 napisał:

Przeczytałem nawet regulamin forum i wydaje mi się że taki temat narusza zasady forum. Ktoś powinien się tym zająć.

Nie przypominam sobie by Regulamin zabraniał satyry ani prezentowania programów o nazwach i domenach sugerujących możliwość związku z usługą wdrażaną przez inny projekt o podobnej, piramidalnej, proweniencji ale możesz zgłosić post zgodnie z Regulaminem. Niemniej nie liczyłbym na skuteczność Twoich apeli zawartych w tym wątku. Inna jest bowiem rola tego wątku.

Zapraszam więc do podzielenia się Twoją oceną dyskutowanego w nim projektu...

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, pepperoniss napisał:

Gdzie Waćpan widzi naśmiewanie się?

Sam napisałeś, że wpis ma charakter parodii, a jak wiadomo celem parodii jest wywołanie śmiechu.

Nie będę Ci odpowiadał tu na temat dascoina, bo ja nie wiem tak naprawdę jaki cel ma ten wątek i o czym można tu dyskutować. Czy o programie AlliancePaySystem, czy o dascoinie, czy o tych dwóch projektach naraz. Dla mnie to jest offtop.

16 godzin temu, pepperoniss napisał:

 możesz zgłosić post zgodnie z Regulaminem.

Już zgłosiłem to w skardze.

Aha, i nie odpowiedziałeś mi, czy ten program płaci. Liczę na odpowiedź.

Edytowane przez analizator1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, analizator1 napisał:

Sam napisałeś, że wpis ma charakter parodii, a jak wiadomo celem parodii jest wywołanie śmiechu.

To Twoje zdanie, którego nie podzielam. Gdy jeszcze raz przeczytasz powyższy tekst z łatwością zauważysz, że znacznie bliżej mu do ironii niż wywoływania śmiechu. Ale skoro widzisz coś śmiesznego w tym, że na bardzo luźnych związkach można zbudować wiarygodnie wyglądającą teorię to masz prawo się śmiać.

2 godziny temu, analizator1 napisał:

Nie będę Ci odpowiadał tu na temat dascoina, bo ja nie wiem tak naprawdę jaki cel ma ten wątek

Już spieszę Ci to wyjaśnić. Otóż celem tego wątku jest dyskusja na temat programu, który potencjalnie może mieć związek z innym projektem. W tym przypadku z dascoinem i jego twórcami.

Dlatego jeśli w przeciwieństwie do mnie o takich związkach jesteś przekonany albo na takie związki masz dowody serdecznie zapraszam do ich prezentacji właśnie w tym wątku. Wykazanie tych związków może bowiem przyczynić się - szczególnie wśród dascoinowej braci - do popularyzacji tego programu.

Możesz mi wierzyć, że mnie się da przekonać  do zmiany zdania, choć nie to jest najistotniejsze. Istotą dyskusji jest bowiem danie czytelniczkom możliwości wyrobienia swojego zdania.   

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.07.2018 o 06:34, pepperoniss napisał:

Kolejną poszlaką jest to, że siedzibą ego projektu są Stany Zjednoczone a przecież z oficjalnych informacji wynika, że Netleaders szykuje na wejście na amerykański rynek. Na konferencji w Barcelonie liderzy Netleaders uchylili rąbka tajemnicy i wyjawili, że jedną z przyczyn opóźnienia ze startem DasPaya, Das33 i AlliancePay jest dostosowywanie tych produktów do amerykańskich regulacji.

A jaki to związek? Miliony firm ma siedziby w USA i co z tego? Poszukaj setki innych firm, które w najbliższym czasie będą miały siedziby w USA i chcą wejść na amerykański rynek i napisz, że z tego powodu mogą  one mieć związek z dascoin. 

W dniu 9.07.2018 o 06:34, pepperoniss napisał:

Kolejną to to, że strona główna zdaje się sugerować związki z Indiami a to dość mocno kojarzy mi się z uroczym i ekspresynym młodzieńcem - Sahil Arora 

A gdzie tam widzisz związek z Indiami? Mnie Indie kojarzą się z ponad miliardem ludzi tam mieszkających. Czy to może znaczyć że ponad miliard ludzi może mieć związek z tym programem?

W dniu 9.07.2018 o 06:34, pepperoniss napisał:

Całości obrazu dopełnia niesamowity plan zarobkowy i marketingowy dający wręcz nieograniczone możliwości zarobkowe

A jaki to ma związek? Jakby był inny plan, to nie doszukiwałbyś się związku? Jaki związek ma ten plan z dascoinem? 

18 godzin temu, pepperoniss napisał:

Dlatego jeśli w przeciwieństwie do mnie o takich związkach jesteś przekonany albo na takie związki masz dowody serdecznie zapraszam do ich prezentacji właśnie w tym wątku. Wykazanie tych związków może bowiem przyczynić się - szczególnie wśród dascoinowej braci - do popularyzacji tego programu.

Nie widzę żadnych związków tego programu z dascoinem, a Twoje związki są tak naciągane, że chyba prędzej udałoby się wygrać 6 w totolotka, niż gdyby miało się okazać że te związki są prawdziwe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, analizator1 napisał:

A jaki to związek?

Nie pisałem o związkach lecz poszlakach. 

5 godzin temu, analizator1 napisał:

Poszukaj setki innych firm, które w najbliższym czasie będą miały siedziby w USA i chcą wejść na amerykański rynek i napisz, że z tego powodu mogą  one mieć związek z dascoin. 

Być może. I pasowałoby to nawet do bajek wciskanych przez Adminów piramid takich jak AlliancePay czy Dascoin. Nie wiem jednak dlaczego mielibyśmy rozmawiać w tym wątku o potencjalnych związkach tych firm z dascoinem skoro wątek ten dotyczy programu AlliancePay.

No, chyba, że uważasz te setki firm wpływają pośrednio za pośrednictwem dascoina na wartość i ocenę AlliancePay.

Szkoda, że miast uzasadnić dostrzegane przez Ciebie potencjalne związki oczekujesz tego od innych dyskutanów,

 

5 godzin temu, analizator1 napisał:

A gdzie tam widzisz związek z Indiami?

A jak przypuszczasz... W jakim kraju środkiem płatniczym jest indyjska rupia?

5 godzin temu, analizator1 napisał:

A jaki to ma związek?

Już Ci spieszę wyjaśnić....

Otóż za hipotezą przemawiającą za możliwymi związkami tych projektów świadczą łącznie - a nie każda z osobna - opisane przeze mnie poszlaki.

 

5 godzin temu, analizator1 napisał:

Nie widzę żadnych związków tego programu z dascoinem

Ja zaś widzę taką możliwość choć nie jestem przekonany, że taki związek istnieje. Oba projekty bazują bowiem na tym samym. Wciskaniu kitu. Rzekomo świetnych rozwiązaniach płatniczych, rzekomo opartych na krypowalucie....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, pepperoniss napisał:

A jak przypuszczasz... W jakim kraju środkiem płatniczym jest indyjska rupia?

A gdzie tam widzisz rupie indyjskie? Przecież ceny paczek podane są w dolarach.

18 godzin temu, pepperoniss napisał:

Nie wiem jednak dlaczego mielibyśmy rozmawiać w tym wątku o potencjalnych związkach tych firm z dascoinem skoro wątek ten dotyczy programu AlliancePay.

Może dlatego, że AlliancePay i dascoin to jedno i to samo bo sam pisałeś że te nazwy stosuje się zamiennie.

Ponadto wykazałem następującą poszlakę: siedzibą firmy jest USA, a inne firmy też mają swoje siedziby w USA, więc to może być poszlaka wskazująca na ich związek.

A tutaj to już się zdemaskowałeś:

W dniu 9.07.2018 o 06:34, pepperoniss napisał:

 Wizje zaprezentowane w powyższym wpisie zbudowane są jednak na równie wiarygodnych źródłach jak twierdzenia liderów Neleaders i w równoważny sposób udokumentowane.

W wątku o dascoinie jest mowa że liderzy są niewiarygodni, a tu twierdzisz że Twoje wizje są równie wiarygodne jak ich. Czyli  Twoje wizje wg tego kryterium są niewiarygodne. Te wszystkie poszlaki i związki są niewiarygodne, sam to przyznałeś. I jeszcze piszesz, że Twoje wizje są tak samo udokumentowane jak wizje liderów dascoina. A jeśli przyjąć że ich wizje są niewiarygodne, to całe to Twoje udokumentowanie związku AlliancePaySystems z dasoinem też jest niewiarygodne. Więc po co to wszystko? Dla zabawy? Z powyższej analizy mam taką poszlakę, że zrobiłeś to dla zabawy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, analizator1 napisał:

Może dlatego, że AlliancePay i dascoin to jedno i to samo bo sam pisałeś że te nazwy stosuje się zamiennie.

To, że dascoinowi posiadacze stosują zamiennie nazwy o niczym nie przesądza. Stanowi tylko poszlakę, że jakiś związek może między tymi projektami może istnieć.

Szczególnie, że jak pisałem niejednemu psu Burek na imię ale to nie wyklucza, że kilka osób wołając Burka woła tego samego...

Tymczasem pojawiła się kolejna poszlaka pozwalająca - w zależności od przyjętej optyki - na wiązanie z sobą tych projektów lub też na wykluczenie jakichkolwiek związków AlliancePay z Dascoinem czy też AlliancePay Systems.

Otóż znalazłem stronę

AlliancePay.io

Treści na niej - choć niezmiernie lakoniczne - częściowo pokrywają się z treściami podawanymi na stronie AlliancePay amerykańskiej spółki i częściowo z podawanymi przez dascoinowych posiadaczy. Co istotne strona nie oferuje obecnie żadnych funkcjonalności poza zapisaniem się na newslettera. 

Z tej strony wynika (LINK), że strona strona prowadzona jest przez irlandzką spółkę

Alliance Pay Ltd, 25 Herbert Place, Dublin 2...

Spółka posługuje się logo znanym z dascoina ale używa odmiennej nazwy AlliancePay albowiem oba słowa pisane są nie łącznie a rozdzielnie.

Co znacznie ciekawsze taka spółka nie istnieje w irlandzkim rejestrze spółek.

Udało mi się jednak ustalić, że pod tym adresem pod nr 616986 zarejestrowana jest spółka ALLIANCE PAYMENTS LIMITED zarejestrowana w grudniu ub. roku. Firma spółki została zmieniona na aktualną w kwietniu bieżącego roku a spółka nie złożyła jeszcze wymaganego raportu rocznego. Spółka obecnie nie posiada żadnych licencji ani koncesji, co oznacza, że samodzielnie nie może pełnić funkcji pośrednika płatniczego a tym bardziej instytucji pieniądza elektronicznego.

Myślę jednam, że różnice w pisowni a nawet użycie w nazwie innych słów nie przesądza o braku związków Allinace Payments Ltd z AlliancePay. Oczywiście, w żaden sposób też ich nie potwierdza.

Niemniej pozwala to na obserwowanie dalszego rozwoju wypadków w oczekiwaniu na potwierdzenie bądź wykluczanie związków między tymi programami i ewentualnego ich wpływu na dyskutowany w tym wątku program.

W dniu 13.07.2018 o 14:49, pepperoniss napisał:

Szkoda, że miast uzasadnić dostrzegane przez Ciebie potencjalne związki oczekujesz tego od innych dyskutanów

Ależ ja niczego nie oczekuję. 

Swoje zdanie zaprezentowałem. Jeśli potrafisz i chcesz wykazać bliskie związki między tymi projektami - zapraszam. Niemniej jednak ani tego od Ciebie nie wymagam ani nie oczekuję..

5 godzin temu, analizator1 napisał:

Czyli  Twoje wizje wg tego kryterium są niewiarygodne.

Czy są wiarygodne czy nie pozostawiam ocenie czytelników. Ja nie twierdzę, że są wiarygodne czy wielce prawdopodobne.

Ja wyłącznie krytycznie oceniłem wiarygodność źródeł na które się powołuję i wyraziłem swoją opinię, że są one tak samo wiarygodne jak źródła liderów Netleaders.

Sam więc sobie więc odpowiedziałeś, a mi wypada się tylko z Tobą zgodzić, że źródła i twierdzenia liderów Netleaders są niewiarygodne.

Natomiast co do udokumentowania to ja - podobnie jak liderzy Netleaders - niczego nie udokumentowywałem.

Oni ograniczają się do tworzenia i głoszenia swych nieudokumentowanych i niewiarygodnych wizji i nie podlegających twierdzeń. Ja od razu zwracam odbiorcy tych treści uwagę na ich wątpliwą jakość. To chyba uczciwsze...

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeszcze bardziej zagmatwałeś sprawę. I wątek jest już o co najmniej trzech programach, a nie o jednym. Może przeszukaj w archiwach okres 200 lat wstecz i znajdziesz jeszcze parę firm z podobną nazwą. 

To co napisałeś wyżej o kolejnej firmie to też w formie parodii, czy nie, bo nie wiem jak interpretować? No i taka prośba: Zrób sobie po prostu temat pt: "Śledztwo pepperonissa" czy jakoś tak i sobie tam dociekaj i szukaj związków, których nie ma. A ten temat zostaw zarezerwowany dla konkretnego jednego programu. 

31 minut temu, pepperoniss napisał:

Niemniej pozwala to na obserwowanie dalszego rozwoju wypadków w oczekiwaniu na potwierdzenie bądź wykluczanie związków między tymi programami i ewentualnego ich wpływu na dyskutowany w tym wątku program.

Przecież  dascoin może nawet nie wiedzieć że istnieje firma AlliancePaySystems. Kontaktowałeś się z dascoinem aby zapytać czy ma powiązania z AlliancePaySystems lub z tym drugim programem co go znalazłeś w archiwach AlliancePay.io, czy ltd. Pytałeś się ich o to? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, analizator1 napisał:

To co napisałeś wyżej o kolejnej firmie to też w formie parodii,

O Allinace Payments Ltd napisałem jak najbardziej poważnie. 

19 minut temu, analizator1 napisał:

Czyli jeszcze bardziej zagmatwałeś sprawę. I wątek jest już o co najmniej trzech programach, a nie o jednym.

Skąd ten wniosek? Nadal pozostaje możliwość, że to ciągle jeden i ten sam program albo kilka różnych programów z sobą luźno powiązanych albo też całkowicie niepowiązanych...

24 minuty temu, analizator1 napisał:

szukaj związków, których nie ma

Nie bardzo pojmuję... Tobie można gdybać...

6 godzin temu, analizator1 napisał:

Może dlatego, że AlliancePay i dascoin to jedno i to samo bo sam pisałeś że te nazwy stosuje się zamiennie.

A my mamy przyjąć, że jedynym, słusznym i niezaprzeczalnym związkiem jest związek AlliancePay z dascoinem? A niby z czego to wynika? Twoje sugestie są równie wiarygodne i udokumentowane  jak moje. Jednak Ty zdajesz się wymagać by przyjąć je jako aksjomat. 

Tutaj podobnie...

40 minut temu, analizator1 napisał:

szukaj związków, których nie ma

Ty wiesz, że nie ma i wymagasz wiary w to od innych. Ja pewności o co do tego nie mam i dzielę się swoimi wątpliwościami...

Co więcej, jakieś związki między niektórymi z tych stron/programów dostrzegają też dascoinzaganiacze z Hiszpanii 

Nie jestem więc odosobniony w zwracaniu uwagi na tego typu poszlaki.

Zważ, że strona https://alliancepay.io nie daje podstaw do wiązania jej z dascoinem, daspayem czy AlliancePay z USA. Jednak hiszpańscy dascoinowcy też dostrzegli potencjalne związki... 

50 minut temu, analizator1 napisał:

Kontaktowałeś się z dascoinem

A rozmawiałeś kiedyś z kryptowalutą i blockchainem z siecią ukrytą za potrójną gardą. Ja nie będę pisał na Berdyczów. Ale Ty możesz spróbować...

 

57 minut temu, analizator1 napisał:

Może przeszukaj w archiwach okres 200 lat wstecz i znajdziesz jeszcze parę firm z podobną nazwą

Hehe... To akurat świeża (dzisiejsza) strona a linkuję do archiwum ze względów praktycznych by po zmianie treści było wiadomo do czego się odnosiłem :) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, pepperoniss napisał:

A my mamy przyjąć, że jedynym, słusznym i niezaprzeczalnym związkiem jest związek AlliancePay z dascoinem? A niby z czego to wynika? Twoje sugestie są równie wiarygodne i udokumentowane  jak moje. Jednak Ty zdajesz się wymagać by przyjąć je jako aksjomat. 

Tutaj podobnie...

Ty wiesz, że nie ma i wymagasz wiary w to od innych. Ja pewności o co do tego nie mam i dzielę się swoimi wątpliwościami...

Liczy się stopień prawdopodobieństwa. Skoro napisałeś że nie masz wątpliwości że te programy nie są ze sobą powiązane, to oceniłeś prawdopodobieństwo wystąpienia takich związków na 0%. Więc po co się tym zajmować? Gdyby ludzie wyliczyli, że  prawdopodobieństwo wylosowania 6 w totolotku wynosi 0% to nikt by w to nie grał. Zaraz pewnie napiszesz, że ktoś może znaleźć jakiś dowód na związek i prawdopodobieństwo związku wzrośnie i stanie się bardziej prawdopodobne. Ale co z tego? To można by tworzyć setki takich dyskusji na inne tematy gdzie nie ma żadnych związków i liczyć że ktoś taki związek za nas znajdzie. Najpierw powinieneś skontaktować się z osobami z dascoina i zapytać ich o związki z innymi programami. Miałbyś jakiś punkt podparcia, jakieś oficjalne stanowisko i może ten temat nie byłby potrzebny bo by się okazało że takich związków nie ma i nie traciłbyś swojego czasu na szukanie związków. A Ty wolisz iść trudniejszą drogą i rozsiewać niesprawdzone domysły.

20 godzin temu, pepperoniss napisał:

A rozmawiałeś kiedyś z kryptowalutą i blockchainem z siecią ukrytą za potrójną gardą. Ja nie będę pisał na Berdyczów. Ale Ty możesz spróbować...

Chodziło mi o kontakt z osobami odpowiedzialnymi za dascoina. Taki skrót myślowy. Pytałeś się ich czy mają związek z innymi firmami? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

 • Podobna zawartość

  • Przez pepperoniss
   Poszukuję programistów, którzy pomogą pro publico bono takiemu laikowi jak ja oswoić dascoin blockchain.
   Mile widziana znajomość php i baz danych mongodb i/lub sql ale inne umiejętności też mogą się przydać gdyż potrzeby póki co zostały określone 
   Celem projektu jest dostarczenie zainteresowanym prostego narzędzia umożliwiającego uzyskanie z blockchain dascoina więcej informacji niż jest udostępnianych na oficjalnym dascoinexplorer oraz pozwalających na kontrolę bezpieczeństwa konta daswallet.
   Kontakt na PW. 
    
  • Przez pepperoniss
   Okazuje się, że portfele sprzętowe takie jak Trezor, Ledger Nano S i dascoinowy Validator  nie są tak bezpieczne jak się zwykło uważać.
   Tutaj film z konferencji hackerskiej DefCon na którym zaprezentowano hackowanie trezora, o ile dobrze zrozmiałem poprzez maniplowanie napięciami na hackowanym urządzeni z użyciem oprogramowania hackerskiego.
    
    
   Tylko nie podajmy w panikę i paranoję
   Akurat ten wektor ataku wymaga bezpośredniego dostępu  przez hackera do naszego urządzenia. Ale to tak ku przestrodze, by nie do niczego nie mieć bezgranicznego zaufania i w wypadku utraty urządzenia albo stracenia go z widoku na dłuższy czas zawsze dodatkowo zabezpieczyć się przenosząc środki na inny rozszerzony klucz publiczny (seed) i... całkowicie nowe urządzenie. Zawsze w takim przypadku należy założyć, że stary seed i stare urządzenie są skompromitowane.
    
  • Przez pepperoniss
   Jesteśmy na forum, na którym dyskutujemy o inwestowaniu w wysokoryzykowne przedsięwzięcia. Zwykle takie, o których z góry wiemy, że nie mogą dla wszystkich inwestorów skończyć się sukcesem.
   Często spotykam się z pytaniami przywodzącymi mi na myśl słynną frazę Jak żyć, panie premierze? Forumowicze nieraz, w różnych miejscach, pytają jak inwestować?, w co? jak rozpoznać? Skąd wiedzieć?
   Napisałem i opublikowałem na forum kilka poradników na ten temat. Pisał @Polon i inni forumowicze. A te pytania wciąż powracają...
   Ale oprócz pytań w dyskusji często słyszę... Czas pokaże... Zabierasz innym szansę na zarobek... Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana... Ryzyko jest zawsze...
   Spostrzegłem też, że wspólną cechą moich interlokutorów jest przekonanie mnie do inwestycji...
   Zadałem sobie pytanie co powoduję, że w jeden program wchodzę a w inny nie i od czego zależy moja decyzja. Dlaczego jest tak, że w niektóre programy, które odnoszą sukces nie wchodzę a zdarza mi się wejść w takie, które szybko padają...
   Stwierdziłem, że wszystko zależy od tego czy analizując inwestycję znalazłem wystarczający powód by w niego nie wejść.
   Ta konstatacja doprowadziła mnie do postawienia tytułowej tezy...
   Racjonalny inwestor szuka dobrego powodu by nie zainwestować
   - do inwestycji przekonują go inni.
   (Powodu - nie pretekstu!)
   Doszedłem jednak do wniosku, że tym razem to nie ja chcę kogokolwiek do swego zdania przekonywać czy też je uzasadniać.
   Chciałbym się dowiedzieć co Wy na ten temat uważacie. I nawet nie tyle czy się z tą tezą zgadzacie ale chciałbym poznać Wasze zdanie dlaczego uważacie, że ta teza jest błędna lub prawdziwa. Byście to w końcu Wy - nie ja - wspólnie napisali w tym wątku poradnik jak żyć
   Zapraszam do dyskusji...
   A ze swej strony postaram się w wątek nie wtrącać przez tydzień albo dwa a jak się rozpiszecie to może i dłużej
   nad wątkiem ankieta... Nieobowiązkowa oczywiście...
  • Przez pepperoniss
   EOS.io
   To chyba największe i najdłuższe ICO na Ethereum z jakim mieliśmy do czynienia do tej pory. Do tego o nietypowej dystrybucji. Nie będę rozpisywał się o tym czym ma być EOS. Nadmienię tylko ogólnie, że ma to być znacznie lepsze Ethereum.
   W ramach ICO wydanych zostanie 1.000.000.000 EOS w tym 900.000.000 w formie tokenów ERC20 na Ethereum. Natomiast dystrybucja była zorganizowana w nietypowy sposób.
   Projekt wystartował w dniu 26 czerwca 2017 roku.
   W ramach pierwszej dystrybucji między 26 czerwca 2017 roku (13.00:00 UTC) a 1 lipca 2017 roku (12:59:59 UTC) rozdystrybuowano 200.000.000 tokenów EOS.
   700.000.000 tokenów EOS jest dystrybuowanych poprzez inteligentny kontrakt w 350 cyklach trwających 23 godziny każdy począwszy od dnia 1 lipca 2017 roku (godz. 13:00:00) w pakietach po 2.000.000 tokenów EOS w każdym cyklu.
   100.000.000 tokenów zarezerwowanych jest dla block.one i nie będą one wydane w formie tokenu na Ethereum.
    
   Dystrybucja jest w pełni zautomatyzowana w oparciu o smart contract i działa w ten sposób, że w ramach pierwszej dystrybucji jaki i kolejnych 350 cykli przewidziane na dany cykl tokeny dzielone są proporcjonalnie wśród wpłacających w danym cyklu ETH na adres kontraktu.
   Od dłuższego czasu dawało to też możliwość swoistego arbitrażu połączonego z nutką hazardu polegającego na tym, że tokeny można było np. zakupić po korzystniejszej (acz niepewnej) cenie w ramach ICO i sprzedać drożej na giełdzie.
   Ja wypraktykowałem mechanizm polegający na cyklu pepperonissa  czyli późno, bo dopiero 29 listopada 2017 roku zakupiłem w ramach ICO tokeny, które następnie przelewałem na giełdę, tam je sprzedawałem a za uzyskane ETH znów kupowałem EOS w ramach ICO. Zainwestowałem 5,055 ETH, wówczas o wartości 2400$ i otrzymałem za nie wówczas ok. 819 tokenów. Dziś jestem w posiadaniu ok. 4364 tokenów o wartości ok. 93 ETH i 51700$. Daje to odpowiednio ROI w EOS - ok. 530%, w ETH - 1840% i w USD - 2140%. 
   Nadmieniam, że projekt nie ma żadnego systemu afiliacyjnego a ja nie dołożyłem ani jednego gwei  
   W ramach ICO można nabywać tokeny jeszcze do 1 czerwca br.
   Jeśli będzie zainteresowanie to przedstawię w kolejnych postach jak to zrobić
   Ten wpis powstał jednak z innej głównie przyczyny.
   Wiele osób inwestuje na giełdach w różne kryptowaluty. Pewnie są też tacy, którzy zainwestowali w EOS i być może go posiadają.
   Im właśnie chcę przekazać, że 2 czerwca 2018 roku o godzinie 22:00:00 UTC tokeny EOS zostaną zamrożone! 
   Oznacza to, że nie będziemy mogli po tej dacie przekazywać między adresami ETH i handlować na giełdzie.
   Ale bez obaw... 
   Po prostu EOS przechodzi na swój własny blockchain...
   Dlatego każdy posiadacz tokenów EOS będzie mógł je wymienić na "prawdziwy" EOS w stosunku 1:1.
   W tym celu powinien przed 2 czerwca 2018 roku do godziny 22:00:00 ETC zarejestrować tokeny i powiązać adres ETH, na którym przechowywane są tokeny z adresem EOS. Oczywiście nie powiązanie adresów w tym terminie nie pozbawi w przyszłości możliwości wymiany ale warto to zrobić w tym czasie co najmniej z kilku powodów.
   Przede wszystkim należy jednak przenieść tokeny z giełd na swój adres ETH. 
   Wynika to z tego, że giełdy najprawdopodobniej nie będą rejestrowały adresów na których są tokeny i na giełdzie nie będzie możliwości ich wymiany na "prawdziwy" EOS.
   Niemniej jednak nawet gdyby giełdy pozwoliły na zamianę rejestrując adresy to i tak warto mieć tokeny na adresie, który się w pełni kontroluję.
   Wszystko dlatego, że EOS ma otwarte, jawne źródła. Istnieje więc dość duże prawdopodobieństwo, że wystartuje nie jeden a kilka EOSów opartych na tym samym kodzie. Taki hardfork już na starcie  Każdy przecież może zrobić mogawkę stanu posiadania tokenów EOS i uruchomić własny łańcuch . Gdyby tak się stało nie ma pewności, że giełda będzie "dawać" wszystkie warianty EOS.
   Gdy będą zainteresowani i taka potrzeba to udzielę instrukcji rejestracji...
   Ciekawostką może być fakt, że najprawdopodobniej za ostatnim załamaniem kursu ETH stoi właśnie zespół EOS. Z tego co wyczytałem gdzieś w czeluściach internetu dokonał on ostatnio dość dużego zrzutu ETH pozyskanych w ramach ICO.
   Niemniej jednak osobiście spodziewam się znacznego wzrostu kursu po udanym przejściu na własny blockchain. 
   Ale proszę nie trkatować tej ostatniej opinii jako porady inwestycyjnej
  • Przez pepperoniss
   ZelaaCoin
   Czym jest ZelaaCoin wg jego twórcy Sahila Arora jest to ICO trzeciego co do wielkości producenta bitcomatów, w którym chce on pozyskać 101.000.000 USD na stworzenie aplikacji i bitcomatów pozwalającej na bezprowizyjną wymianę kryptowalut na fiaty i na odwrót. Bezprowizyjność ma być wg twórcy zapewniona dzięki reklamom wyświetlanym na monitorze bitcomatu i aplikacji na telefonach.
   Już na pierwszy rzut oka wygląda na to, że w pomyśle nie ma niczego specjalnie innowacyjnego... Pomysł pokrywania kosztów czy zapewnienia dochodu dzięki wyświetlaniu reklam jest wręcz dość oklepany i chyba trzeba jasno powiedzieć, że nigdy się nie sprawdził.
   Idea możliwości wymiany fiatów na kryptowaluty i odwrotnie w urządzeniach przypominających sama w sobie specjalnie rewolucyjna też nie jest. Świadczy o tym choćby to, że obecnie na świecie dostępnych jest co najmniej 3056 bitcomatów, w co najmniej 69 krajach, produkowanych przez co najmniej 31 producentów i obsługiwanych przez co najmniej 425 operatorów (źródło: https://coinatmradar.com).
   Oczywiście, nie oznacza to, że na bitcomatach zarobić się nie da. Niemniej z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością można przyjąć, że do tego trzeba trochę więcej niż pomysł produkowania maszyny i wyświetlającej reklamy a nawet wspieranej reklamami wyświetlanymi na ekranie...
   Jednak czytając whitepaper odnieść można wrażenie, że cała wizja do tego się sprowadza (źródło: https://drive.google.com/file/d/1pu9su9tpsI-cMhCrUtsVFlfdtEoDYXyw/view)
   CEO - Sahil Arora
   Ten młody, 18 letni człowiek z dalekiego kraju kreuje się na wizjonera...
   Z szybkiego researchu wynika, że w wieku 16 lat stworzył karierę w biznesie rozpoczął od założenia VeZelaa Group i od pomysłu by kierowcom Ubera dostarczać za darmo tableta do wykorzystania w czasie przejazdu przez podróżujących a zarobek miał się brać reklam wyświetlanych na tym tablecie. Przedsięwzięcie to nosiło nazwę Tabverts. Ze znalezionych w sieci informacji wynika, że na te przedsięwzięcie zbierał fundusze i ponoć zebrał 500.000$ (źródło: http://bwdisrupt.businessworld.in/article/Tabverts-Raises-500K-in-Seed-Round-of-Funding-from-Indus-Ventures/17-11-2016-108397/)
   Niestety, nie udało mi się znaleźć żadnych wiarygodnych danych jak ten biznes jemu i unwestorom wyszedł. W tym zakresie cisza w necie jak makiem zasiał. W każdym razie domena tabverts.in jest obecnie do kupienia
   Kolejnym jego produktem miał być E-Day. Rewolucyjna technologia skanowania tęczówki oka zwykłą smartforową kamerą z którą samsung nie mógł sobie skutecznie poradzić a Sahil Arora stworzył zrąb programu w 24 czy też 48 godzin (źródło: http://bwdisrupt.businessworld.in/article/Sahil-Arora-A-17-Year-Old-Entrepreneur-Plans-to-Launch-an-Incubation-Hub-Next-After-Path-Breaking-Technology-Eye-D-/05-09-2016-105253/).
   Niestety o losach projektu też trudno uzyskać jakieś rzetelne informacje. Też cicho-sza...
   Wygląda na to, że kolejnym "genialnym" pomysłem tego młodego człowieka stał się 
   Bitcomat
   Pomysł może kiełkował wcześniej, a może przyszedł spontanicznie lub został zainspirowany pewną kryptowalutą, która kryptowalutą nie jest... Jednak publicznie Sahil Arora objawił go 17 stycznia 2018 roku tym oto tweetem...
    
   Na 2 tygodnie przed premierą już wiemy, że wizja nabrała kształtu...
   Przede wszystkim poznajemy ZelaaCoin Lifstyle. Pewnie już wtedy zaczęło się ICO zelacoin...
   Możemy się też dowiedzieć, że bitcomat to 
   Zelaa ATM
   Bitcomat, który możemy kupić (a właściwie tylko próbować, bo mi się to nie udało) za jedyne 6000$ i cieszyć się tygodniowym zyskiem wysokości 2000$...
    
   Premiera
    
   Przyjrzyjcie się uważnie maszynie  I zapamiętajcie co mówi ów młody człowiek...
   Zobaczycie rzeczy, które do dziś nie istniały w świecie kryptowalut i branży blockchainów. To co zobaczycie w ciągu następnych dziesięciu minut JEST PREMIERĄ NA SKALĘ ŚWIATOWĄ I NIE ZNAJDZIECIE TEGO NIGDZIE INDZIEJ NA ZIEMI.
   A jeśli powiem, że to nie jakiś prototyp, i że W RÓŻNYCH MIEJSCACH NA ZIEMI 300 TAKICH MASZYN JEST GOTOWYCH DO UŻYTKU i już za 5 minut wystartują oznaczone marką DasCoin, wymieniając DasCoina całkowicie za darmo.
   Jeszcze raz przyjrzyjcie sie tej ślicznej skądinąd maszynie...
   Zachwyt dascoinowej braci...
   Po takich rewelacjach... Po otwarciu z taką pompą takiego biznesu nie dziwi zachwyt dascoinowej braci
   Szczególnie, że wraz z rewelacjyjną dla tej braci informacją, że można w tym bitcomacie, kupować i sprzedawać dascoiny bez prowizji dochodzi równie rewelacyjna informacja, że posiadając dascoiny można brać udział w ICO Zelacoin i to przy sztywnym kursie 1 ZLC = 1 DASC.
   Twarde zderzenie z rzeczywistością...
   Hm... Skoro w Londynie była światowa premiera, to udało mi się dotrzeć do prapremiery z udziałem tego samego młodziana...
   Niech nikogo nie zmyli data publikacji tego filmu.
   Bez wątpienia powstał on wcześniej... Ale o tym też za chwilę...
   Teraz przypomnę słowa nowego współpracownika Netleaders/dascoin....
   Zobaczycie rzeczy, które do dziś nie istniały w świecie kryptowalut i branży blockchainów. To co zobaczycie w ciągu następnych dziesięciu minut JEST PREMIERĄ NA SKALĘ ŚWIATOWĄ I NIE ZNAJDZIECIE TEGO NIGDZIE INDZIEJ NA ZIEMI.
   No to mamy kłamczucha...
    
   Ale... Ale... Co to?

   Skąd to znamy? A stąd...
    i stąd 
    
   A skąd znamy tę maszynkę?

   To też nie jest tajemnicą
   Metamorfoza? Chyba tak...
   Ale wróćmy do słów, które rzekł CEO tego projektu...
   A jeśli powiem, że to nie jakiś prototyp, i że W RÓŻNYCH MIEJSCACH NA ZIEMI 300 TAKICH MASZYN JEST GOTOWYCH DO UŻYTKU i już za 5 minut wystartują oznaczone marką DasCoin, wymieniając DasCoina całkowicie za darmo.
   No cóż... Kłamstwo ma krótkie nogi... 
   Wystarczy wejść na ich własną stronę... http://zlcatm.com
   Stoi tam jak byk...


   Na stronach projektu można przeczytać, że firma należąca do Sahil Arora należy do trójki największych producentów bitcomatów... Niestety... W niezależnych źródłach próżno jej szukać... LINK.
   Próżno też gdziekolwiek szukać lokalizacji choćby jednego Zelaa ATM na świecie. O 300 nawet nie wspomnę...
    
   Sahil Arora mija się z prawda bądź zajmuje sprzeczne z sobą stanowiska jeszcze w wielu innych sprawach. Ale to zostawię może na trochę później...
    
   W tym miejscu zwykle wklejam reflink by po nim dokonać krótkiego podsumowania projektu. Tak chciałem też zrobić w tym wątku ale zamierzałem dodać zastrzeżenie, że jeśli ktoś jest tak odważny albo tak przekorny, że po tej dawce faktów che dalej inwestować w zelacoin lub jego bitcomat to niech to uczyni z mojego reflinka, bo choć sam w program nie mam zamiaru wchodzić, to jeśli ktoś chce to przecież mu tego nie zabronię...
   Szybko jednak skonstatowałem, że regulamin forum wymaga inwestycji (a tej na pewno nie poczynię) oraz zabrania zachęcania do klikania w reflink...
   Tym to sposobem zamieszczam tu czysty link...
   ZelaaCoin
   Jednocześnie szczerze odradzam wydawania w tym programie choćby jednego satoshiego. W mojej bowiem ocenie nie ulega wątpliwości, że Sahil Arora jest pospolitym kłamcą i krętaczem a przygotowany przez niego projekt jest w najlepszym wypadku mizernym plagiatem znanych już od dawna rozwiązań a najprawdopodobniej jest oszustwem nastawionym na wyłudzeni kasy od inwestorów.


  Radar

  Komunikator inwestycyjny
  Wczytaj więcej
 • FUNDUSZE GWARANCYJNE

  Brak

 • Aktualności

 • Najnowsze newsy firm

 • Profile firm

 • Posty

  • Szczerze powiedziawszy ja miałem wrażenie, że @analizator1 - choć on pewnie temu zaprzeczy - to ta sama osoba lub działająca w identyczny sposób,  która swego czasu wpadła na forum bitcoin.pl i została tam szybko zbanowana. Myślę, że jest duże prawdopodobieństwo - coś mi ostatnio te poszlaki po głowie latają - że on całkiem świadomie wpadał pokazać jałowość dascoinowych argumentów i z dascoinem ma niewiele wspólnego. Ale... To nie powód do banowania. Przecież nie trzeba mieć dascoina by go zachwalać ani nie mieć by go krytykować. Jednak bez względu na to czy @analizator1 to rzeczywisty zwolennik dascoina czy tylko takiego dla zabawy sobie udaje to nie zmienia to faktu, że poza ogólnikami, zapominaniem o przeszłości i wieszczeniem świetlanej przyszłości nie bardzo ma co do powiedzenia. Szczególnie w dyskusji na otwartym forum. Bo choć i u nas zdarza się, że czasami pojawia się krytykanctwo to mimo wszystko dominuje rzeczowa krytyka.  Tu nie tylko pokazanie płatności wirtualną kartą za kubek na allegro by wywołać efekt "łał", braw i okrzyku działa... Nie wiem czy uczestnicy tego zgromadzenia równie euforystycznie reagują na każdy przypadek gdy komuś przedzie w Biedronce zapłata kartą za marchewkę. A powinni Na forum stwierdzenie czy pokazanie, że karta działa wywoła Proste Pytania. Jaka to karta? Jak działa? Jakie są ograniczenia? Prowizje. Dlaczego działa tak choć miało działać inaczej? I pewnie wiele innych.  Ale oprócz pytań czasami pojawią się też informacje niedostępne wprost. Tu na ten przykład udało się zlokalizować transakcje z tego film w blockchainie dascoina. Wpłata 500 dasc na kieszonkę karty przepłaconej https://dascoinexplorer.com/block/6606686 i Zapłata za kubek  https://dascoinexplorer.com/block/6606730. Na pozór wygląda więc, że jest jak mówią zaganiacze... Zapłacił 27,88 złotych a zeszło mu euro... Tyle, że w blockchain mówi zupełnie co innego... { "_id": "5b40a65b3bafa563a036709d", "previous": "0064cf89639c33ca794c7c1f9d6391a2936338dd", "timestamp": "2018-07-07T11:39:00", "witness": "1.6.1", "transaction_merkle_root": "b28f2b75be6b9e90f144a475b3b2855a3040ee01", "extensions": [], "witness_signature": "1f3626f1eeac36702f7e33b54c1fa4d838c027552f91948eecc1c6481bbdaa0234568431639f6051f06586e1cb720d52e53bcac75094b4765a4f6d0fe366d41916", "transactions": [{ "ref_block_num": 53129, "ref_block_prefix": 3392380003, "expiration": "2018-07-07T11:39:24", "operations": [[ 94, {"fee": { "amount": 0, "asset_id": "1.3.3" }, "payment_service_provider_account": "1.2.158986", "auth_key": "GPH7aQmHbopF1TaFCUY9EEARsgjiphAibPfqgiPb1gJMvCSnDx1bu", "account": "1.2.45012", "debit_amount": { "amount": 651, "asset_id": "1.3.1" }, "clearing_account": "1.2.158981", "transaction_id": "070741208085406996002292MMS0TW39GT", "details": "["000000002788","985","102 ","PayU*Allegro Poznan POL","PL12115 "]", "extensions": [] }]], "extensions": [], "signatures": [ "1f68b51626c462703ac1b93fac84d5a564628b22708e19942f202f1121773a9ea8358219201afeab8ac937d502b5f0f7c5bfb875c7da6c3219e479b1d68050faa4", "1f39bab026b40b4677d659183258b14552c16c8a7337b1f41c40b381245db55a1b3173da2a91e6fd8e02790e103ea2f56436494d87468e35ce7d2e38337ec4aa5a" ],"operation_results": [[ 2, { "amount": 6640000, "asset_id": "1.3.2" }]]}], "blockId": "0064cf8aff2edf29d330627444411aac919b1099", "blockNumber": 6606730 } Z kodu wyszarpanego z "wyszarpanego" z blockchaina wynika jednak, że 27,88 PLN przeliczono na 6,51 eur i tą kwotą uznano konto providera a kwotą 66,4 DASC obciążono kieszonkę usera. Przy okazji po "konsultacji" ze stroną Mastercard potwierdza się, że naliczane jest  1,5% prowizji.  
  • 1 cykl inwestycyjny, a więc pełne zakończenie planu. Reinwestycja depozytu rozpoczyna nowe kółko.
  • Taki mały offtop, co rozumiecie przez pojecie 1 kółko? 
  • GRID ilość reklam: 5
   wartość: $0.01 - $0.001
   klik poleconego: DR - $0.0005, RR - $0.001
   max. DR: 150
   max. RR: 75
   minimum do wypłaty: $5
   metody wypłat: PM, Payeer, BTC
   czas oczekiwania: Manual
   odstęp między wypłatami: 7
   dzienny zarobek: $0.041
   link polecający: http://www.clixsoul.com/?ref=eszmal
  • Konto Golden na miesiąc i $0.50 na PB.
   GRID ilość reklam: 13
   wartość: $0.005 - $0.001
   klik poleconego: 100%
   max. DR: Bez limitu
   max. RR: 2000
   minimum do wypłaty: $3
   metody wypłat: PP, PM
   czas oczekiwania: Instant
   odstęp między wypłatami: 7
   dzienny zarobek: $0.033 link polecający: http://myclix2020.com/?ref=eszmal
×