Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

jarox91

"Jak bronić się, gdy fiskus zarzuca nam posiadanie nielegalnych dochodów?" - ARTYKUŁ

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra robota, bardzo przydatny artykuł ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tia... rzeczywiście dobra robota z tym ctrl+c i ctrl+v :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ktoś to musiał zrobić :) wiesz, że wielu nie potrafi używać wyszukiwarek :) a to tylko na "in plus" dla hyipforum :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla mnie to jest zwykły bandytyzm . .."MUSISZ nam płacic za ochronę,rozumiesz? bo jak nam nie bedziesz płacił to nie bedzie juz czego ochraniać.."

Dlaczego ja mam moje wlasne,ciezko wyklikane pieniadze komus oddawac? i nie piszcie mi czasami,ze to idzie na remonty chodnikow..zapraszam do mojego miasta to zobaczycie na co ida podatki..

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak ktoś ma za duże dochody to trzeba je umiejętnie wydawać - z głową. Artykuł ciekawy jak każdy na HF :)

Poproszę cukierka bo wytrwałem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rezydencja podatkowa w Polsce to jedno wielkie nieporozumienie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla mnie to jest zwykły bandytyzm . .."MUSISZ nam płacic za ochronę,rozumiesz? bo jak nam nie bedziesz płacił to nie bedzie juz czego ochraniać.."

Dlaczego ja mam moje wlasne,ciezko wyklikane pieniadze komus oddawac? i nie piszcie mi czasami,ze to idzie na remonty chodnikow..zapraszam do mojego miasta to zobaczycie na co ida podatki..

A policja? Wojsko? Szeroko pojęta infrastruktura, emerytury (co roku budżet do tego dopłaca) i jeszcze masa innych rzeczy, z których korzystasz, często nieświadomie. Wiesz, że w Warszawie przychody z biletów komunikacji miejskiej pokrywają mniej niż 50% kosztów? Jak myślisz, skąd się bierze reszta? Bo chyba nie od krasnoludków pilnujących garnca złota na końcu tęczy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta