Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

turboonostrilvision

Inwestycje dla forumowiczow, male kwoty inwestycji. Gwarancja zysku.

Rekomendowane odpowiedzi

Uaktualniam listę:

1. Navy

2. CienkiBolek

3. MooseMalloy

4. m_x_c

5. Grublit

6. kamikadze22

7. dolar

8. Dakkar Fezboul

9. Kris

10. artu75

Rezerwowa

11. jecher

12. wrm_pl

13. FSG

14. Sharlih

15. seal

16. boba13

17. malgosiaaaa

18. Kabal

19. walduss

20. nico

Rezerwa poziom drugi:

21. wojownik

22. alamakota

23. kapitann

24. BubaInwest

25. Pawelmatk

26. Irek

27. myther

28. krysti

29. robi88

30. d1zelek

31. pepperoniss

Kończę listę na 30 osobach do czasu, aż turbo podejmie decyzję, co chce zrobić z taką ilością chętnych. Temat przypinam i jednocześnie chwilowo zamykam, żeby nie robić tutaj śmietnika.

@turbo, napisz do mnie albo zgłoś tego posta - otworzymy wątek, jak będziesz miał plan.

Na razie zakaz pisania pisania oprócz autora tematu, czekamy na jego decyzję.

nico

Edytowane przez nico
Poprawiłem listę, bo rzeczywiście tuż przede mną zameldował się jeszcze nico. Otworzyłem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam artu75 w pki i gratuluje. Jest 10 osob zgodnie z planem. Oto pelna lista :

1. Navy

2. CienkiBolek

3. MooseMalloy

4. m_x_c

5. Grublit

6. kamikadze22

7. dolar

8. Dakkar Fezboul

9. Kris

10. artu75

Po otrzymaniu wplaty $10 od kazdego zacznie sie pierwszy miesiac, po jego uplywie wyplace zarobionego dolara na wybrany przez Was procesor, lub wyplace $11 jesli ktos nie bedzie chcial dalej brac udzialu, lub poczekam az doplacicie brakujaca kwote do rozpoczecia etapu 2. Teraz to na moich barkach spoczywa obowiazek uzyskania co najmniej 10% zysku w skali miesiaca ( jestem mysli iz zarobie wiecej niz te 10% ). Tu macie namiar na procesory platnicze : LR: U5509408, PM: 692913, Payza : kraju3@wp.pl, STP : kraju3wppl. Przy wplacie prosze podac nazwe programu : pki oraz swoj nick z forum.

Jeszcze raz Wam dziekuje za zaufanie i pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie doczytałem do końca i nie dopisałem "PKI" ale środki już przelane na Payza z adnotacją mojego nicka z forum

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przepraszam wszystkich ale na ten moment musze sie trzymac planu, jesli sytuacja sie zmieni dam znac, przemysle to ale z podjeciem decyzji nie bede sie spieszyl. Jesli bedzie nowa opcja to nie predzej niz za 1 miesiac. Dziekuje wszystkim i pozdrawiam. Troche jestem w szoku musze przyznac na taki odzew.

nie dopisałem "PKI" ale środki już przelane na Payza z adnotacją mojego nicka z forum

Nie bedzie to duzym problemem.

Rozumiem, że ryzykujemy 50/50, czyli albo się uda albo się nie uda?

Dla osob uczestniczacych w pki ryzyko = 0. Tylko ja tu ryzykuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak się uczyć to od najlepszych ;)

za miesiąc znowu spróbuję i będę pierwszy na liście :ph34r:

pzdr @turbo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziekuje za wplaty :

1. Navy lr

2. CienkiBolek lr

3. MooseMalloy lr

4. m_x_c pay

5. Grublit lr

6. kamikadze22 ep

7. dolar pay

8. Dakkar Fezboul pay

9. Kris stp

10. artu75 pay

Od jutra start pierwszego miesiaca. Jesli ktos zdecyduje ze chce sie wycofac po pierwszym etapie prosze dac znac a ja wysle $11 na konto z ktorego przyszly lub na inny procesor.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzisiejszy zysk ( 80% ) pochodzi z darmowego sygnalu na opcjach binarnych.

Sygnal : call na eurusd

11:19 05/09/12 € 10 EUR/USD 1481331 1.25366 Call ▲ 12:00 05/09/12 1.25508 € 18 won

:)

turbo- świetny pomysł, kibicuję pełną parą twojemu pomysłowi i będę obserwować Twój sukces

Dzieki Perla1, to duzo ciezkiej pracy i bede stawial glownie na opcje binarne, a czy sukces bedzie to sie okarze.

Z kolejnego darmowego sygnalu : "PUT/SELL on Morgan Stanley (MS)"

nie skorzystam gdyz nie mam go u brokera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam komentarz do bierzacej sytuacji, jak wiecie trzeba byc mocnym psychicznie aby sprostac walce na rynku walut ( forex ), o to sie tu glownie rozchodzi ale nie tylko, dzis prosze o krytyke od osob przeciwnych tworzeniu takiego typu projektow jak pki, chodzi mi o to abym dowiedzial sie od Was co nie podoba sie Wam w tego typu pomyslach, z zaslyszanej na tym forum opinii dowiedzialem sie iz nie robi sie takich rzeczy obcym kapitalem i tu ze tak powiem pojechalo mi troche po morale. Czy nieslusznie postepuje wystepujac z tego typu propozycja dla forumowiczow? Prosze tylko o glosy negatywne.

Dla uczestnikow pki : na chwile obecna nie bede wykonywal transakcji 'recznych' na rynku forex w celu uzyskania profitow dla pki, jedynie opcje binarne, w tej sprawie jestem w kontakcie z przedstawicielem Ioption celem ustalenia szczegolow przystepowania nowych osob ( gdyby takie sie pojawily ) osobiscie dostalem skromny bonus startowy 25% depozytu ( prosze nie traktowac tego jako reklamy brokera ani zachety do otwarcia takiego rachunku, opcje binarne sa nie mniej ryzykowne od grze na rynku forex a ryzyko utraty kapitalu jest duze ), tak jak wspomnialem na to bedzie odrebny watek, kolejna rzecz, inwestuje fundusze pki w strategie automatyczne ( dokladajac troche swoich ) , ktore maja przyniesc zyski dla pki, jest to proces mozolny ale co jakis czas bede dodawal nowy watek zwiazany z rozwojem projektu ktory pomimo pojawiajacych sie przeciwnosci chcialbym kontynuowac.

p.s. W razie tworzenia 'pseudo reklamy' prosze modow o wyciecie fragmentow.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze chwileczke, jeszcze momencik:

Binary Open Positions

• Open Trades Payout
  • €52.10

Jesli sie sytuacja nie zmieni beda kolejne profity dla pki. Transakcje wykonane zostaly na opcjach binarnych :

• DISNEY
  • 20:05
  • €10
  • optionArrPut.png
  • -
  • 52.64500

• GBP/USD
  • 17:10
  • €10
  • optionArrCall.png
  • -
  • 1.62344

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Źałuję, że dopiero teraz (i to całkiem przypadkowo) trafiłem na info.

@turbo: może uruchomiłbyś kolejną 10. z opcją wejścia po 20$? ;)

Ewentualnie jakieś inne opcje?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Juz teraz chce poinformowac iz nie planuje na ten moment przyjmowania kolejnych osob do pki a jedynie uzupelniac od gory z listy tych ktorzy sie zdecyduja odejsc.

Odpowiedzialnosc zarzadzania nie swoimi pieniedzmi jest bardzo duza a mi zalezy aby rozwoj byl zrownowazony, na otwarcie dla kolejnej dziesiatki zdecyduje sie jedynie gdy wszystkie inwestycje beda przebiegaly zgodnie z planem.

Dzisiejszy dzien przyniosl 140% zysku, w sumie od poczatku 220% ( z zainwestowanych 30 - zwrot 52.60 )

Execution Date Investment: Asset Position Id Rate Type Expire Date Expiry Rate Payout Win/Lose 14:29 14/09/12 € 10 DISNEY 1571359 52.64500 Put ▼ 20:05 14/09/12 52.34000 € 17 won 11:36 14/09/12 € 10 GBP/USD 1569348 1.62344 Call ▲ 17:10 14/09/12 1.62414 € 17.6 won

Nie wszystkie sygnaly moge uzyc co powoduje iz zyski sa duzo mniejsze, dzieje sie tak z uwagi na uzywanie tylko jednego brokera ktorego juz w przyszlym tygodniu przedstawie Wam na forum. Na 2 runde pki postaram sie wprowadzic kolejnego brokera i zasilic go pieniedzmi pozyskanymi od uczestnikow pki.

Na ewentualne zyski z pozycji dlugoterminowej przyjdzie nam poczekac 2 tygodnie:

• Asset
  • Expiry
  • Investment
  • predicted Payout
  • Entry Rate
  • Current Rate

• USD/JPY
    • 28/09/12
      17:10
    • €10
    • optionArrCall.png
    • €17.6
    • 77.703
    • 78.390
    • Future Position

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proszę zatem o oficjalne dodanie mnie do listy.

Wynik jest imponujący.

Powodzenia @turbo. :afro:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jakby dalo rade sie gdzies wcisnac to chetnie, tylko cos na wieksza kwote

powodzenia wszystkim zycze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@navy: kompletujesz nadal listę?

Nie chciałbym, żeby mnie pominięto w następnej edycji. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Turbo inwestujesz tylko u jednego brokera? Może jest jakaś opcja z kontami PAMM?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@turbo

mam pelna swiadomosc ze to co robisz do najlzejsych nie nalezy. ale mam nadzieje ze do drugiej tury sie zalapie. drugi na liscie rezerwowych :).

keep the good job.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też bym wszedł w coś takiego, tylko może od 100$ :P świetny pomysł bede obserwował jak idea sie rozkręca

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Póki co nie ma sensu robienia żadnej listy, także proszę nie pisać "jestem x w kolejce", bo kolejki nie ma. Jeśli turbo będzie chciał otworzyć kolejną grupę, to z pewnością nas poinformuje i stworzy się listę. Kolejne wpisy o dopisanie do nieistniejącej listy będą usuwane, a autorzy odpowiednio karani.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Turbo inwestujesz tylko u jednego brokera? Może jest jakaś opcja z kontami PAMM?

Jesli chodzi o opcje binarne to tylko u jednego na ten moment, konto pamm chce otworzyc w tym miesiacu o ile zostane zaakceptowany przez brokera.

Lista osob juz tu istnieje w tym watku i nie ma potrzeby aby ktos staral sie dopisac do niej, jest duzo osob chetnych i jesli sie zdecyduje na pki2 to bede bral pod uwage osoby ktore wyrazily chec wziecia udzialu w tym projekcie juz na samym jego poczatku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Krotki 'update' z dnia zarobkow, kolejne 70% dla pki zarobione ( lacznie 290% od kwoty zainwestowanej ) transakcja ta mogla byc rownie dobrze stratna gdybym ja otworzyl za wczesnie:

Execution Date Investment: Asset Position Id Rate Type Expire Date Expiry Rate Payout Win/Lose 14:54 17/09/12 € 10 GOOGLE 1581578 711.5050 Put ▼ 20:10 17/09/12 709.2500 € 17.1 won

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejne dwie zyskowne transakcje dla pki, jedna wczoraj, jedna dzis :

Execution Date Investment: Asset Position Id Rate Type Expire Date Expiry Rate Payout Win/Lose 9:18 19/09/12 € 10 AUD/USD 1599544 1.04446 Put ▼ 10:00 19/09/12 1.04390 € 17.5 won 15:01 18/09/12 € 10 APPLE 1593284 699.8300 Call ▲ 20:10 18/09/12 701.9400 € 17.1 won

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na dobry koniec dnia jeszcze zarobek z Mcdonald's :

• Asset
  • Expiry
  • Investment
  • predicted Payout
  • Entry Rate
  • Current Rate

• USD/JPY
    • 28/09/12
    • €10
    • optionArrCall.png
    • €17.6
    • 77.703
    • 78.354
    • Future Position

[*]

• OIL
    • 28/09/12
    • €10
    • optionArrPut.png
    • €17.5
    • 97.2450
    • 91.6063
    • Future Position

[*]

• McDonald's
    • 09:56
    • €10
    • optionArrPut.png
    • €17
    • 93.0850
    • 92.8750

Chcialbym juz przedstawic Wam brokera Ioption na forum, moze jutro gdyz czekam na kontakt z ich strony w sprawie wprowadzania nowych osob i bonusow startowych dla przystepujacych, spodziewam sie jutro rozmowy na skype w tej sprawie.

Execution Date Investment: Asset Position Id Rate Type Expire Date Expiry Rate Payout Win/Lose 14:16 19/09/12 € 10 McDonald's 1602938 93.0850 Put ▼ 20:05 19/09/12 92.9200 € 17 won

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czy te 10 osób które już z Tobą współpracują będą się musiały ponownie zapisywać czy obligatoryjnie maja już miejsca zaklepane ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na dobry koniec dnia jeszcze zarobek z Mcdonald's : :)

Haha a już myślałem że się w Mc zatrudniłeś :D a tak na poważnie to miło widzieć jak pieniążki pracują, tak trzymaj :cool:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta