Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

ProgramyInwestycyjne

Franczyza Noricum - fizyczne złoto inwestycyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Od dawna jesteś w programie?

Ile w tym czasie zarobiłeś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Temat rozpocząłem przed wakacjami. Czas urlopowy tradycyjnie zmniejsza zainteresowanie inwestowaniem, natomiast teraz pomimo zamieszania jakie wywołało AG na rynku złota wzrosło zainteresowanie fizycznym kruszcem, a do tego od sierpnia złoto sysytematycznie wzrasta. Ktoś kto kupował złoto na początku wakacji ma do przodu 10 % zysku...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem świeżo po prezentacji.

Nie było okazji, żeby spokojnie zapytać.

Źeby być pełnoprawnym członkiem programu trzeba wpłacić 3000 pln i można już spokojnie działać.

Mowa była jeszcze o opłacie inicjacyjnej.

Byłem kiedyś wcześniej na jednej z prezentacji, ale nie zapamiętałem, o co dokładnie chodziło.

Możesz coś na ten temat napisać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Robert, napisałeś o tzw. opłacie franczyzowej - wynosi ona dokładnie 3000 zł. Uprawnia do korzystania z prowizji za zakupy przez osoby polecone - 1,2 % a po drugie do otrzymania premii za polecenie franczyzy. Możesz polecać wtedy złoto w sztabkach (Mennica Śląska), miedź zabezpieczoną proszkiem (Anderson) i nieruchomości w ramach inwestycji Anderson.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli, wpłacam 3 tys. pln, ale nie kupuję za to niczego? Jest to po prostu opłata rejestracyjna?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest to opłata za zakup franczyzy (zamknięte piątkowe szkolenia webinarowe, możliwość pobierania prowizji, premii z tytułu poleceń...). Osoba, która chce być wyłącznie inwestorem nabywającym złoto poprzez Mennicę Śląską nie wykupuje franczyzy. Inwestor, a franczyzobiorca (konsultant) - to dwie rożne propozycje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Próbując uściślić: wpłacam 3 tys. i nie kupuję jeszcze w tym momencie żadnego depozytu. Dopiero kolejne wpłaty powodują założenie konta inwestycyjnego?

Nic na ten temat na webinarach nie usłyszałem.

Jeśli jestem w błędzie, to proszę popraw mnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Złoto kupuje inwestor - pierwsza wpłata 250 zł, kolejne minimum 100 zł (nie żadziej niż raz na 2 lata), a jeżeli ktoś kupuje franczyzę (3000 zł) staje się konsultantem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przepraszam, ale w dalszym ciągu nie otrzymałem prostej odpowiedzi wprost: czy wpłacając 3 tys. kupuję jakiekolwiek złoto, czy nie? Na webinarze nie uzyskałem odpowiedzi. Trochę to irytujące.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za odpowiedź, o to mi własnie chodziło. Czyli tak jak myślałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za odpowiedź, o to mi własnie chodziło. Czyli tak jak myślałem.

wydaje mi się, że cały czas jesteś w błędzie i uważasz, że TRZEBA wpłacić 3 000 żeby móc inwestować, podczas gdy (ja to tak rozumiem) jest to druga opcja.

można albo po prostu inwestować albo wpłacić te 3 k i budować strukturę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no przeciez to własnie wynika z 2 kolejnych postów nie wiem czego wy nie mozecie zrozumiec? Kiedys prowadziłem dyskusję z Alfredem F ktory własnie noricum promował strasznie ekspansywny gość :) znał sie na wszystkim i wszsytko oprócz złota było nic nie wartym szmelcem dla niego :)

Widze ze tu zawitało również. no cóz na złocie była korekta coś w okolice 1500$ za uncje kilka miesiecy temu ale zawsze warto mieć cześć kapitału w tym kruszcu, wiec moze to i Ciekawa opcja nabycia, ale te 3000zł to trzeba "sprzedać" w struktrze za prawie 300 tys zł zeby sie zwróciło wiec moim zdaniem słąbo to opłacalne jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@duzypawel: Po pierwsze: nie jestem w błędzie tylko szukam konkretnej odpowiedzi bez marketingowego pier.......

Masz rację, co do tego, że żeby inwestować nie muszę wpłacać 3 tysiące (ale ja o tym wiem od dawna, czyli od czasu, gdy byłem na jednym z pierwszych webinarów Noricum). Temat mnie wtedy nie wkręcił, więc nie dociekałem szczegółów.

Teraz wróciłem do niego.

Wkur...... jest, że nikt przez długi czas nie chciał otwarcie mi przyznać, że żeby polecać temat dalej i na nim zarabiać, to trzeba zapłacić haracz 3 tysiące.

I tylko o to tak naprawdę mi chodziło.

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@duzypawel: Po pierwsze: nie jestem w błędzie tylko szukam konkretnej odpowiedzi bez marketingowego pier.......

Masz rację, co do tego, że żeby inwestować nie muszę wpłacać 3 tysiące (ale ja o tym wiem od dawna, czyli od czasu, gdy byłem na jednym z pierwszych webinarów Noricum). Temat mnie wtedy nie wkręcił, więc nie dociekałem szczegółów.

Teraz wróciłem do niego.

Wkur...... jest, że nikt przez długi czas nie chciał otwarcie mi przyznać, że żeby polecać temat dalej i na nim zarabiać, to trzeba zapłacić haracz 3 tysiące.

I tylko o to tak naprawdę mi chodziło.

spokojnie, bez nerwów :) ja w tym nawet nie siedzę. czytałem tak ooo z ciekawości i chciałem zwrócić Twą uwagę na to, że niesłusznie mieszasz te 2 pojęcia. Grzeje mnie to czy w to wejdziesz czy nie - żeby nie było niedomówień :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To nie ja mieszam tylko na webinarach nie mówią otwarcie, stąd moje wcześniejsze wątpliwości.

A skoro nie jesteś w temacie, to co po co zabierasz głos?

Prosiłem o wypowiedź człowieka z systemu opartą na własnym doświadczeniu i nie o teoretyczne dywagacje.

Przy okazji: Forum służy do merytorycznej dyskusji a nie do nabijania postów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

przeczytałem wątek i zrozumiałem lepiej niż Ty, że istnieją 2 różne rzeczy w tym programie, nie należy ich mieszać i chciałem Cię wyprowadzić z błędu, gdyż wszystko wskazywało na to, że cały czas to mylisz - w kolejnych postach dopytywałeś czy, żeby inwestować należy wpłacić 3k, po czym sam sobie przytaknąłeś, że dobrze myślałeś.

Moim celem nie było nabicie postów, tylko bezinteresowan pomoc.

PRZEPRASZAM jeśli Cię tym uraziłem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok. nie uraziłeś mnie, ruszyło mnie raczej, że tak jakbyśmy mówili o dwóch różnych rzeczach.

Dookreślając sytuację: na webinarze była mowa, że możesz wpłacić, np. 250 pln i te pieniądze są inwestowane, ale jeśli chcesz być partnerem programu, czyli budować grupę i na niej zarabiać, to musisz wpłacić od razu 3000 pln. Rzecz rozbijała się o to, że nie można było uzyskać na webinarze informacji (prowadzący skutecznie unikał tematu), że te 3 tys. to franszyza, a nie inwestycja. Źeby zatem być i partnerem, i inwestorem jednocześnie, należy wpłacić 3 tys. pln + x.

Tego właśnie nie można było wydobyć od prowadzącego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no własnie to ile kapitału muszą wniesc poleceni zeby sie zwróciło to 3000zł? ktos pisał o 1% z wpłat poleconych dobrze to zrozumiałem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem, że jakiś info było na stronie.

Próbowałem wejść przed chwila, ale chyba są jakieś prace serwisowe, bo strona nie odpowiada.

Spróbuj może później zajrzeć na www.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Firma NORICUM !!!

Jeśli chodzi o firmę Noicum, to tworzą ją ludzie, którzy na webinarach nieprzyzwoicie manipulują uczestnikami i urządzają " pranie mózgów ". Oferują zakup złota fizycznego ( w sztabkach } w ramach zorganizowanej grupy zakupowej NORICUM twierdząc, że dokonują zakupów w cenach najniższych na rynku , a jest to oczywiste kłamstwo . Zachęcają do kupna złota w mennicy Śląskiej czy też austriackiej, twierdząc, że jest to najtańszy 1 gram złota na rynku, nie podają jednak , że jest to cena 1 grama zawartego w sztabce 10 gramowej. A sztabkę 10 gramową wszędzie na rynku można kupić w niższej cenie niż w ich grupie zakupowej .

Ponadto , aby móc kupować złoto w grupie zakupowej NORICUM należy wpłacić 3000 złotych, tzw. opłaty inicjacyjnej , z której od czasu do czasu można być zwolnionym, jeśli trafi się na promocję w Mennicy Śląskiej. Źeby zaś zarabiać z Noricum trzeba wpłacic następne 3000 złotych za tzw . franczyzę .

Reasumując , aby z NORICUM kupować najdroższe złoto , trzeba za tą możliwość opłacić haracz w wysokości 6000 złotych . Jest to więc propozycja dla naiwnych, których chyba nie brakuje , gdyż ta grupa zakupowa liczy już kilkaset osób .

Ostrzegam więc potencjalnych Inwestorów aby się dobrze zastanowili zanim podejmą jakąkolwiek decyzję związaną z zakupem złota i nie ufali cwaniakom i oszustom , których w Polsce i na świecie nie brakuje . Szczególnie należy uważać na różnorakie MLM-y .

Pozdrawiam i życzę powodzenia .

Alidas .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to dołożyłeś kolejną informację (nie koniecznie zachęcającą) do mojej dotychczasowej wiedzy.

Do tej pory żyłem w przekonaniu, że 3 tys. to opłata jedynie dla osób, które chcą promować system dalej i na tym zarabiać dodatkowe pieniądze.

Jeśli jednak "zwykły" inwestor oprócz ceny zakupu, ma jeszcze dodatkowo zapłacić 3 tys., to pytam: za co niby?

Rozważałem kiedyś możliwość wejścia do systemu, ale zawsze staram się (w miarę możliwości) zbadać ofertę na ile to możliwe i wygląda na to, że moje kunktatorstwo się opłaciło.

Może ktoś jeszcze dołoży jakąś ciekawą informację na temat programu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta