Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poruszam temat w związku z zapytaniami o możliwość prowadzenia konta PAMM. Testowałem póki co konto na LiteForex. Niestety mam złe doświadczenia z racji problemów technicznych. Wyłączana pozycja na SL, kiedy na rynku nie było takiej ceny itp itd. Owszem reklamacje są rozpatrywane pozytywnie ale czas poświęcany na to i pisanie po angielsku to koszmar.

Z tego co się poważnie rozejrzałem to mamy:

Alpari

HotForex

FXOpen

InstaForex

LiteForex.

Jeżeli wiecie o jakimś koncie Pamm z licencjami i najlepiej z polskim supportem proszę o info.

Chciałbym na dniach uruchomić 2 konta:

1. Systematyczny wzrost - gra małymi pozycjami i mały przyrost - bezpieczeństwo bezpieczeństwo.

2. Agrsywny- gra troszke wiekszymi pozycjami, gdzie klient wie że sąmozliwości większego zarobku ale także świadom jest ryzyka.

Proszę o opinie czy po wybraniu konta PAMM także osoby z forum zaciekawią się tematem. Mamy czas ale warto temat ruszyć.

Edytowane przez ForexQuality

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chętnie bym wszedł ale wszystko zależy od wyników i stabilności :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy na kontach PAMM na Alpari można podglądać czy trader nie kisi jakichś starych stratnych pozycji?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co wiem, ale nie jestem pewien to inwestor widzi online co robi Trader, a osoby zainteresowane wejściem mogą zaglądać ale jest poślizg chyba dnia.Dzisiejsze transakcje widzą dopiero na drugi dzień ( histo).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

:offtopic:

Edytowane przez Robertpl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, akurat znam sie na temacie poniewaz gram dla innych od niedawna. Samemu wybieralem okolo 1 miesiaca i tak na mojej stronie mozecie zobaczyc sa dwie opcje:

1. Instaforex - nie polecam choc kapital od $1 - to jest bukmacher ( market maker ), nie broker, czyli nieregulowany broker. Scalping czy day trading wiaze sie z dodatkowym ryzykiem u takich.

2. Sunbird FX - goraco polecam z kapitalem poczatkowym od $250 ( Ci maja wszystko, sa regulowani ( rzadowo gwarantuja Twoj kapital ) nie ma RE QUOTES czyli jak kilkasz to dzieje sie to co zamierzales/as, dokladaja nowe instrumenty ale nie maja ich za duzo. Jezeli ktos potrafi grac to profit bedzie robil az milo, jak nie potrafi grac, nie powinien otwierac konta :). Konto typu MAM, nie PAMM. Ciezko bylo znalezc tak dobrego brokera.

Dodatkowo mozna rowniez Hotforex, ale tutaj depozyt od $500. No i Ci niby STP,ale zachowanie jak bukmacher, ze slabym wsparciem technicznym. Tyle, ze maja wiecej instrumentow.

Kontakt ze mna jak na mojej stronie: SPAM. Nie dlugo przetlumacze ja po Polsku rowniez.

Acha, ja pomagam na kazdym kroku poniewaz nie ma wsparcia w j. Polskim

SPAM

Zapoznaj się z regulaminem. 

Edytowane przez Robertpl
Usunięto reflinki SPAM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekawe rozwiązanie kont zarządzanych ma XM. Takiego konta u nich ja osobiście nie mam, ale jak napisałeś o tym braku wsparcia w języku polskim... tutaj support jest w naszym języku bezproblemowy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta