Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Makowa

W co warto obecnie inwestować?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Chciałabym zainwestować powiedzmy 200, 300$ w coś jak najbardziej stabilnego.

Co w obecnym czasie polecacie?, proszę o konkretne propozycje.

Pozdrawiam

Makowa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sa inwestycje mniej i bardziej ryzykowne, z rożna stopą zwrotu. Osobiście skupiam się na tych mniej agresywnych do 3% dziennie.

Obecnie moim faworytem jest niedawno powstały program o dość stabilnej budowie dający 3-3,5% codziennie od poniedzialku do piątku.

http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/4049-skycrown-ok-35-dziennie-przez-50-dni-wwwskycrowncom/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sa inwestycje mniej i bardziej ryzykowne, z rożna stopą zwrotu. Osobiście skupiam się na tych mniej agresywnych do 3% dziennie.

Obecnie moim faworytem jest niedawno powstały program o dość stabilnej budowie dający 3-3,5% codziennie od poniedzialku do piątku.

http://www.hyipforum...wwwskycrowncom/

wiesz, że ciągle powstają coraz to nowsze programy do 3% dziennie i padają jak muchy.

Wolałabym coś pewniejszego, sprawdzonego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W tym przypadku nie ma czegoś takiego jak "sprawdzone", jeśli widać, że program się reklamuje i ma duże zainteresowanie, ponadto jest dużo pozytywnych spekulacji, a do tego program jest młody, to warto zaryzykować. "Sprawdzone" w kontekście hyip nie istnieje :), bo im dłużej trwa, tym większe ryzyko :peace:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W tym przypadku nie ma czegoś takiego jak "sprawdzone", jeśli widać, że program się reklamuje i ma duże zainteresowanie, ponadto jest dużo pozytywnych spekulacji, a do tego program jest młody, to warto zaryzykować. "Sprawdzone" w kontekście hyip nie istnieje :), bo im dłużej trwa, tym większe ryzyko :peace:

Możliwie młody i możliwie sprawdzony ;) wiem, że obecnie trudno znaleźć taki program.

Obecnie nie interesują mnie starocie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

TheBig5 jest obecnie takim programikiem, który moim zdaniem rokuje bardzo dobrze. Świetne przyrosty i nawet najmniejszych problemów jak do tej pory. No i jest prawie nowy :) Polecam z czystym sumieniem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zacznijmy od tego jakich programów poszukujesz? Czy interesują Cię z oprocentowaniem dziennym, miesięcznym, czy rocznym i na jakim poziomie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zacznijmy od tego jakich programów poszukujesz? Czy interesują Cię z oprocentowaniem dziennym, miesięcznym, czy rocznym i na jakim poziomie?

Interesują mnie programy z oprocentowaniem dziennym do 5%

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja bym poleciła intofarm. Sprawdzony, stabilny i istnieje już 1,5 roku.

polecam poczytać wątek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, tez jestem nowy , mam pare tys i chcialbym zainwestowac(raczej zaryzykowac inwestycje) w pare programow. Gdzie moge znalezc jakies porzadnie wyplacajace programy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie

Chciałabym zainwestować powiedzmy 200, 300$ w coś jak najbardziej stabilnego.

Co w obecnym czasie polecacie?, proszę o konkretne propozycje.

Pozdrawiam

Makowa

badzmy szczerzy - z taka kwota stabilnie nie zainwestujesz w praktycznie nic.

z taka kwota powiem ci, że mozesz sprawdzic ilosciowo ile mozesz zarobic na rynku CFD, na platformie handlowej.

ja pracuje dla firmy zajmujacej sie supportowaniem transakcji na rynku CFD, czyli pochodnej gieldy.

plus taki, ze majac 300$ mozesz 100$ wrzucic w kontrakty CFD (zasada marginesu bezpieczenstwa max 30% w kontrakty), a dzialajac z dzwignia 20:1, mozesz wejsc w pozycje, gdzie kwota 100$ kontrolujesz kwote 2000$!

Fakt - zyski moga byc z tego ogromne, ale tez straty.

Grunt to inwestowanie w ten sposob z profesjonalistami + wiadomo margines zabezpieczejacy w mysl zasady: "oops, it goes down, but i have money here, so bring it on! what goes down, will get up again". i to dziala za kazdym razem w przypadku spolek w ktore my inwestujemy. po to sie zatrudnia analitykow, zeby wylawaiali idealne momenty do inwestowania, prawda?

rynek CFD i potezne wsparcie duzej firmy analitycznej, to cos, gdzie majac 300$ tez mozesz zarobic. i to nie malo. minimum jakie wychodzi z naszych statystyk to 10% w skali miesiaca, 110% w skali roku, z przypadkami, gdzie niektorzy wyjeli nawet 600% w ciagu roku.

chcecie przyklad? black monday po dealuacji juana. wall street zanurkowalo. na pozycjach short (czyli zlecenia sprzedazy, gdzie zarabia sie na spadkach cen) mozna bylo zarobic prawie 70% kapitalu zdeponowanego na koncie, a gdy cena osiagnela dno, i otwarto wall street, ceny poszybowaly czesciowo w gore, co zaskutkowalo kolejnymi 40% depozytu w ciagu 2h.

wynik: depozyt 75000zl, 5 godzin, zysk 83000zl! (osiemdziesiat trzy tysiace zlotych)

fakt jest taki, ze do takiego inwestowania potrzeba miec i kase, i jaja, i nerwy ze stali, ale to tez jest mozliwe.

danych tego klienta podac nie moge z oczywistych wzgledow :)

kolejny np tzw scalper (poczytajcie sobie kto to taki) wplacil okolo 4500zl na konto, skalpowal skalpowal, bo lubil, ale podalem mu pare sugestii, i w ciagu miesiaca wyskalpowal 7000zl!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Michał bądźmy szczerzy jak masz ochotę coś komuś doradzić to napisz konkrety a przynajmniej zarys oferty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@MichalKras

Uwielbiam takie podawanie przykładów ludzi, którzy zarobili kupę kasy, zawsze można coś takiego znaleźć - równie łatwo, a nawet łatwiej znaleźć takich co stracili (ok. 80% traci).

Pracowałem jakiś czas dla jednego z brokerów Forex/CFD jako sprzedawca. Ulubionym produktem były debiuty giełdowe, dostępne w platformie (nie wszystkie oczywiście, wybrane). Tak czy siak, jako flagowy produkt (myślę, że najłatwiejszy do sprzedania komuś kto kompletnie nie ogarnia tematu), mieliśmy takie właśnie przykłady wcześniejszych debiutów, które obsługiwaliśmy. Jednym z takich debiutów, na których opieraliśmy sprzedaż był PayPal - w skrypcie widniało, że dało się na tym zarobić bodajże 15% w ciągu jednego dnia. Oczywiście było to możliwe, ale jak tylko spojrzałem na wykres, wiedziałem jaki kit wciskamy tym biednym ludziom.

Po debiucie PP spadł o jakieś 10% i dopiero od tej kwoty odbił o 15% w górę, czyli względem ceny startowej wzrósł o 3,5% (rzucam tymi liczbami, nie mam przed sobą wykresu - tak to natomiast z grubsza wyglądało). Jeśli jakiś klient startował w tym debiucie, prawdopodobnie pozycja zamknęła się na SLu przy pierwszym ruchu w dół, jeśli trzymał do końca - zarobił 3.5%. Czy ktoś w rzeczywistości (z naszych klientów) wszedł w pozycje w dołku i wyszedł z zyskiem 15%? Nie sądzę. A to tylko jeden z wielu przykładów - w końcu uznałem, że wciskanie ludziom kitu nie jest dla mnie i odszedłem.

Nie zrozum mnie źle, sam jestem na rynku Forex/CFD i jak najbardziej próbuję go popularyzować i wiem, że można na nim nieźle zarobić. Potrzeba jednak na to wiele, wiele nauki i doświadczenia. Rzucanie przykładami, że tu można było zarobić ileśtam procent w kilka dni, pokazywanie wielkich sum zarobionych przez kogoś tam, sprowadza tylko na ten rynek taką opinie, jaką głównie się słyszy. Ludzie myślą, że zarobią kupę kasy, bo będą wchodzić według prognoz analityków itd. Pewnie sam dobrze wiesz, że to nie prawda. Mało kto zarabia, znaczna większość traci i trzeba być tego świadomym.

Edytowane przez beler

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Forex to dla mnie takie same ryzyko jak zakłady bukmacherskie..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam bitcoin póki co daje ładnie zarobić :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Forex to dla mnie takie same ryzyko jak zakłady bukmacherskie..

Na tej samej zasadzie możesz uznać całą giełdę za bukmacherkę. Bo w końcu na GPW akcje/indeksy/towary mogą pójść w górę lub w dół, jak na FOREX. Z tym że na FOREX się to dzieje szybciej, a dzięki dźwigni (KNF w PL ograniczył ją 1:100, wciąż są miejsca gdzie są dźwignie 1:500 czy 1:1000 - i ludzie skuszeni wizją zarobienia ze stu złotych tysiąca w minutę wchodzą. Nie wiedząc, że jak kurs się obsunie to w minutę ten tysiąc stracą...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bitcoin mimo ostatniego spadku nadal jest wart inwestycji :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

osobiście uważam (po szybkim looku na wykres), że spadek ceny BTC do $850 jest jak najbardziej realny. Dopiero odbicie od tego poziomu może dać sygnał wejścia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam podpinam się pod temat

w jaki program poradzilibyście wejść?

nie interesują mnie hyip itp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Opcji inwestowania jest na pewno sporo. Ze swojej strony polecamy zapoznanie się z modelem inwestowania w pożyczki za pośrednictwem platformy www.rockefeller.com.pl .

Zysk jaki można osiągnąć jest wysoki, współczynnik spłacalności praktycznie najwyższy w branży a możliwość skorzystania z Programu Zwrotu Kapitału praktycznie wyklucza ryzyko jakiejkolwiek straty .

Od 1 lipca ruszamy z wakacyjną promocją, będzie więc okazja do zwiększenia zysku o dodatkowe 4%. Jest to więc idealny moment do przetestowania serwisu. 

Zapraszamy na naszą stronę lub do oddzielnego wątku na forum:

http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/18438-zarabiaj-na-po%C5%BCyczaniu-z-rockefellercompl/

Edytowane przez rockefellercompl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja polecam cryptowaluty - BTC, BCC, ETH, LSK, LTC

moim zdaniem są najpewniejsze, ale to TYLKO MOJE ZDANIE, każdy MYŚLI SAMODZIELNIE!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta