Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Ivaho

Praca chałupnicza, chałupnictwo, praca w domu

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele osób poszukuje pracy w internecie, wpisując w wyszukiwarkę hasło:

praca chałupnicza, praca online.

Chciałbym przestrzec osoby poszukujące tego rodzaju pracy. łatwo przychodzi nam myśl, że skoro mamy internet i troche czasu, to dlaczego by nie spróbować tego rodzaju pracy? Praca na akord, bezkonieczności codziennych podróży do miejsca pracy wydaje się być atrakcyjna. Wiedzą o tym również osoby oferujące tego typu pracę jak: składanie długopisów, pudełeczek, adresowanie kopert czy montaż zabawek lub wypełnianie ankiet.

Niestety 99% tych osób żeruje na ludzkiej naiwności.

Zazwyczaj tego typu firmy żądają wpłaty kilkudziesięciu złotych, rzekomo na koszty przesyłki oferty, katalogów itp, i na tym zazwyczaj kontakt sie konczy.

Czasami udaje sie uzyskac adresy do róznych firm, czasami nawet uda nam sie otrzymac jakies elementy do złożenia ale najczesciej zleceniodawca karze nam we wlasnym zakresie sprzedac gotowe produkty!

Prosze wiec byc bardzo ostroznym w temacie pracy chalupniczej, a szczegolnie pod zadnym pozorem nie wysylac pieniedzy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość flasher2

Aby zarabiać na pracy chałupniczej należy ocenić czy faktycznie kwota którą nam oferują jest możliwa.

Link wymoderowano

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość olo325

Moja znajoma raz na coś takiego się nabrała :/ ja odradzam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość nigraS

a gdy chcą, by im jeszcze zapłacić za podesłane materiały, ta na 100% jest to ściema.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na 100%? równie dobrze biorący te "materiały" moze je upłynnić i tyle. Ja znam opcje pracy przy skręcaniu biżuterii. Zarobki nie są oszałamiające ale jakies 2 -3zł za skrecenie naszyjnika która to produkcja zajjmuje jakieś 10min przy odrobinie wprawy. to jakieś 20zł na godzinę wyjdzie. Kokosy to nie są ale zawsze dorobić się da.

SPAM

Proszę zapoznać się z regulaminem forum.

Edytowane przez nobody
nie przestrzeganie regulaminu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A konkretnie to gdzie jest taka sprawdzona oferta?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja znam opcje pracy przy skręcaniu biżuterii. Zarobki nie są oszałamiające ale jakies 2 -3zł za skrecenie naszyjnika która to produkcja zajjmuje jakieś 10min przy odrobinie wprawy. to jakieś 20zł na godzinę wyjdzie. Kokosy to nie są ale zawsze dorobić się da.

Znasz czy korzystasz? Bo to dwa różne pojęcia. Co do prac chałupniczych ja poszukiwałem (nie tylko dla siebie) już kilkanaście lat temu ... niestety ... sami oszuści i sprawy kończyły się albo powiadomeniami, że policja zamknęła oszustów, albo w sądzie na rozprawach. To było jeszcze jak nie było netu, aczkolwiek lubię wiedzieć co się dzieje aktualnie też w tej materii ..... często wysyłam zapytania ..... i niestety schemat od tamtej pory nie zmienił się ... i dalej twierdzę ..... W NECIE NIE MA OFERT PRACY CHAŁ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jeśli już coś się ciekawego znajdzie to i tak okazuje się telemarketingiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale jak by nie patrzał to programu które obsługuje się w sieci to też praca chałupnicza, troche czasu trzeba poświęcic.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tak z ciekawosci. Jest jakakolwiek ucczicwa praca chalupnicza?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przez internet, nie ma takiej opcji, oczywiście to tylko moje prywatne spostrzeżenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedyś (~ 15 lat temu) praca chałupnicza była ok. Teraz gdy szukałem pracy w domu (składanie długopisów/karteczek..) wszysct życzą sobie przedwpłaty niby za wyrobienie licencji i pokrycie kosztów przesyłki - to są zwykli naciągacze.

Moim zdaniem w obecnych czasach nie istnieje "Praca Chałupnicza"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ileż już osób nabrało się na te super oferty i jeszcze są tacy co się nabiorą widzę. Polska to widać wielki rynek:)Najpierw radziłbym tym osobą np. sprawdzić na allegro cenę złożonego długopisu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tak z ciekawosci. Jest jakakolwiek ucczicwa praca chalupnicza?

Witam.

Kilka lat temu może z osiem dokładnie nie pamiętam mojej byłej dziewczyny mam składała jakieś klipsy. Dokładnie nie pamięta ale wiem, że dorabaiała na tym jakieś 200-300 miesięcznie nie więcej. A troche wieczorów z tego co pamiętam na to poświęcała. Więc nawet jak znajdziecie już konkretną firmę to ciężko żeby jakieś koksy na tym były.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A tam jest praca chałupnicza tylko trzeba umic ją sobie zorganizować. Jeden będzie składał długopisy, drugi pisał teksty, a trzeci  chociażby jakiś mlm. Wystarczy być trochię przedsiębiorczym i faktycznie możemy sobie zrobic miejsce pracy w domu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

SPAM

Edytowane przez wojownik
SPAM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnio sprawdziłem pewne ogłoszenie, ii dostajemy np. długopisy musimy za nie zapłacić wysyłamy je (ilość ok. 50szt) Okej dostajemy zwrot kasy ii więcej długopisów dostajemy ok.1000 szt musimy za nie zapłacić, aa potem je sprzedać samemu...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

o ja! co za beznadzieja!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moją sąsiadkę też tak zrobili. Nie dziwne jest, że nie chcą na to żadnych rachunków ani faktur? To powinno być zastanawiające.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od dawna szukam pracy w domu, gdyż zmusza mnie do tego moja sytuacja, lecz jak do tej pory nie trafiłem na konkretną ofertę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

i raczej będzie ciężko bez konkretnego fachu w ręku jak programowanie lub ogólnie pojęta branża IT.Albo zamij się MLM jak masz gadane ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ściema, nie próbuj się w to wkręcać. Oszukają Cię, nie zapłacą - niestety firmy tego typu są po prostu naciągaczami według mnie... :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od dawna szukam pracy w domu, gdyż zmusza mnie do tego moja sytuacja, lecz jak do tej pory nie trafiłem na konkretną ofertę.

polecam ci serwis Etsy.com jest to strona na której możesz sprzedawać rzeczy które sam zrobiłeś np. grafiki , rysunki, obrazki , bibeloty aż po szycie ubrań dla dorosłych i dla dzieci co kto potrafi  może ci się przyda....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spróboeać by można było, kiedyś robiłem takie cuda, tylko nie widzę siedziby w Polsce, oraz zmiany języka na polski.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta