Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Ivaho

Praca chałupnicza, chałupnictwo, praca w domu

Rekomendowane odpowiedzi

warto sprawdzić opinie w necie o takim potencjalnym pracodawcy czy zleceniodawcy. ostatnio było głośno o firmie work.lll.net.pl - regulamin współpracy z nimi jest skonstruowany mocno niekorzystnie dla wykonawcy dzieła.

Edytowane przez Ivaho

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czy udało się Wam skręcając np. długopisy zarobić na wakacje? Ja pracuje dla większej firmy kosmetycznej na etacie, a w weekendy "pracuje w domu", i w ten sposób dorabiam, udało mi się zarobić na bilety lotnicze do Anglii dla siebie, dla dzieci i dla męża. Myślę, że to dobry pomysł, porozmawiać ze swoim pracodawcą o możliwości takiej pracy (nie będziemy obawiać się oszustwa).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

:D Witam. 3 razy się nabrałam- więcej się nie dam nabrać. Zapłaciłam i dostałam instrukcję- jaka zarabiać :blush:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

spam

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

NABIJANIE POSTÓW

:offtopic:

Edytowane przez Robertpl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy w ogóle jest ktokolwiek, kto natknął się na tego typu pracę i okazało się, że wszystko jest ok? Bo chyba jeszcze nie słyszałem, by to się komuś sprawdziło. Sam próbowałem kiedyś jako małolata poszukać czegoś w tym rodzaju, żeby zarobić na drobne wydatki, ale odpuściłem właśnie przez negatywne opinie na ten temat. Od czasu do czasu kopię gdzieś po forach, sprawdzam i czytam wciąż takie same wypowiedzi - że oszustwo. Źe też ludzie dają się jeszcze na to nabierać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Xnaście lat temu można było taką pracę mieć i nawet dobrze płacili. Teraz te wszystkie ogłoszenia to tylko pic na wodę wyłudzające pieniądze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

moja znajoma  skręcała długopisy, ale to były grosze .. to tak jakby ktoś chciał sobie dorobić ale dużo się na tym nie zarobi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wcześniej byłoby można zarobić teraz to tylko sporadycznie slychać o tego typu pracach

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ale może gdyby ktoś miał "lekkie pióro" pisać teksty SEO dla agencji reklamowych

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na tekstach SEO da się zarobić, ale jeśli nie pracujesz na stałe w agencji interaktywnej tylko dorywczo piszesz teksty to wtedy jest dodatkowy zarobek, fajny np. jak sie ma jeszcze studia bo z tego się człowiek nie utrzyma

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

[spam]

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta