Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

turboonostrilvision

konto zarzadzane na hotforex niepubliczne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zapraszam do wielkiej gry.

Nazwa brokera:                                                                   Hotforex.com
Nazwa konta PAMM:                                                             Wformation
Data powstania konta PAMM.                                               11 Pazdziernik 2012
Depozyt  konta PAMM w dniu rozpoczęcia tematu.              1150 USD 
Dźwignia na koncie PAMM.                                                    200 
Waluta konta PAMM.                                                             USD
Depozyt min. wejścia dla inwestora.                                    500 
Podział zysków pomiędzy Traderem a inwestorem.             30%-trader / 70% inwestor
Styl gry na koncie PAMM.                                                       Gra automatem, ea. mieszany, gra reczna i Gra automatami, ea. (expert advisor)

System. (techniczna, fundamentalna, mieszana):                 Techniczna
Zakładane obciążenie depozytu na jedną transakcje:          Rozmiar minimalny/ rosnace wraz z iloscia otwartych zlecen

Zakładany zysk:                                                                       nieznane

Max. strata dzienna po której trader nie handluje tego dnia  nieznane

Max. strata po jakie zostaje zamknięte konto PAMM:             nieznane

Opis osoby, Trader:                                                                Osobiście nadzoruje to konto

Link do monitora konta PAMM:                                               Dostepny tylko dla osob zainteresowanych/ konto niepubliczne

Istnieje ryzyko utraty części bądź całości kapitału.

Edytowane przez Robertpl
Na prośbę użytkownika zmienieniono od 18.06.2014 opis stylu gry

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Super!

Opisz proszę jeszcze dokładniej Twoje zasady. Rozliczanie co miesiąc?

Czy przydaje się MYFX Platform? Widzę że jest dostępna od poziomu 2k za darmo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zasady sa ogolne dla wszystkich , takie jak dla innych kont pamm z hotforex, zadna platforma nie jest do tego Wam potrzebna, wystarczy konto ( wallet ) z hotforex. Ja bede gral na koncie currenex ( oplata $5 za pelny lot ) rozmiarami 0.07 - 0.1 na kazdy $1000 na koncie. Mialem byc pierwszym inwestorem w tym koncie ale mam maly ' problem techniczny ', jednak nawet jak nie bede pierwszym inwestorem to na pewno sie przylacze w ciagu kilku tygodni.

Rozliczanie bedzie raz na miesiac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Patrząc na godziny Waszych postów jestem pełen podziwu (i może lekkiego współczucia :P)

@turbo bardzo chętnie się przyłączę jak skapnie mi $$$ z innych programów. Czy dobrze rozumiem, że przekazuję pieniądze i spokojnie czekam na rozwój wydarzeń? Jestem zielony, jeżeli chodzi o forex i chcałbym się upewnić, czy nie bedziesz od nas wymagał okazjonalnych działań. I jeszcze jedno pytanie, ile można stracić, tzn: czy bedzie gdzieś ustawiony stop loss, czy teoretycznie możemy stracić wszystko?

PS: Jestem bardzo wdzięczny, że się tego podejmujesz i życzę powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Karolek:

To Ty nie wiedziałeś, że kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje ;) ?

SL możesz ustawić zawsze, sam określasz sobie poziom akceptowanego ryzyka.

Ja osobiście rynek forex znam kilka ładnych lat, chociaż sam tam żadnej kariery nie zrobiłem.

Mimo wszystko uważam, że warto uczyć się nowych rzeczy i jeśli to nie będzie absorbowało mnie zbytnio, to wykorzystam konto na hotforex do niewielkiej dywersyfikacji portfela, chociaż na ogromne zyski nie liczę.

Plusem tu jest obsługa LR, gdyby jeszcze wpłaty przez STP było dostępne to już byłoby miodzio.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Turbo, czy to jest projekt, który zapowiadałeś w innym wątku, a który ma ruszyć za 2-3 tygodnie? Czy Hotforex daje możliwość wglądu w historię Twoich transakcji oraz możliwość śledzenia wszystkich operacji w czasie rzeczywistym? Jakie rezultaty prognozujesz?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy trzeba "zweryfikować" (skany dokumentów, rachunków itd. ) konto, aby podłączyć się do do PAMM?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy dobrze rozumiem, że przekazuję pieniądze i spokojnie czekam na rozwój wydarzeń? Jestem zielony, jeżeli chodzi o forex i chcałbym się upewnić,

czy nie bedziesz od nas wymagał okazjonalnych działań.

I jeszcze jedno pytanie, ile można stracić

Celem dolaczenia do tego konta pamm nalezy postepowac zgodnie z tym co podalem wczesniej, jak juz bedzie ktos kto otworzy wallet i zdeponuje $ poinformuje jak je przeslac na rachunek konta pamm.

Uczestniczacy w koncie pamm nie musza wykonywac zadnych czynnosci na koncie.

Kazdy musi sie zapoznac z zasadami przystepowania do kont pamm i zapoznac sie z poziomem ponoszonego ryzyka ( mozliwa utrata kapitalu )

Turbo, czy to jest projekt, który zapowiadałeś w innym wątku, a który ma ruszyć za 2-3 tygodnie?

Czy Hotforex daje możliwość wglądu w historię Twoich transakcji oraz możliwość śledzenia wszystkich operacji w czasie rzeczywistym?

Jakie rezultaty prognozujesz?

Tak, to ten projekt.

Historia bedzie dostepna jedynie po zamknieciu transakcji.

Planuje zarabiac w przedziale 150- 300 pipsow na miesiac.

Czy trzeba "zweryfikować" (skany dokumentów, rachunków itd. ) konto, aby podłączyć się do do PAMM?

O ile dobrze pamietam to tak gdyz wymagane jest to do dokonywania wyplat z konta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potrafisz unikać takich błędów jak traderzy z hotforex, gdzie w ciągu jednego dnia zerują konto?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, potrafie, nalezyte zarzadzanie kapitalem nie jest mi obce, mowa o dostosowaniu rozmiaru posiadanego kapitalu wzgledem wielkosci zlecanej transakcji oraz uzytego leverage z pozostawieniem duzego dostepnego kapitalu ( ekspozycja na rynku - czestotliwosc ) czyli ograniczone ryzyko polegajace na zlecaniu pending orders z ustalonym 1x sl i 1x tp. Glownie pary zawierajace eur i usd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czesc turbo. Wlasnie otworzylem hotforex wallet i wplacilem fundusze. Prosze o dalsze instrukcje . Napisz jak przeslac pieniadze na twoje konto pamm. A tak w ogole to kiedy zaczynasz dzialac? Pisales wczesniej ze jakies 2-3 tygodnie. Czy cos sie wykrystalizowalo?

Generalnie to zycze nam i osoba ktore dolacza powodzenia. A tobie turbo gratuluje odwagi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

robi88

bede sie staral w tym tygodniu cos zlecic na koncie jesli zostana zdeponowane srodki, nie sprawdzalem konta ale mozliwe ze sie juz $ pojawily, sam mam problem z depozytem, chce wplacic $1500, po zdeponowaniu srodkow na wallet nalezy sie kontaktowac z hotforex celem przetransferowania $ na konto zarzadzane gdzie zostana dodane do wartosci konta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Konto założone, pieniądze przelane.

Mogę dodać od siebie, że bez weryfikacji konta nie mogłem przetransferować środków z wallet'a na konto PAMM. Cała weryfikacja dokumentów trwała ok 10 min. więc tragedii nie ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pierwsze srodki sa juz na koncie jednak granie sie jeszcze nie rozpoczyna gdyz czekamy na kolejne depozyty a otwarcie transakcji przedluzyloby ich dodanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakie konto na hotforex zalozyc? Micro, Premium, Vip?

Są jakieś opłaty z tym związane? (z samym założeniem)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wilczk

potrzebujesz wallet a nie konto do grania, po zalozeniu walleta zdeponujesz w nim $ a nastepnie zlozysz zlecenie przetransferowania ich na konto zarzadzane.

Czy przydaje się MYFX Platform? Widzę że jest dostępna od poziomu 2k za darmo.

Sorki, pominalem to pytanie, nie wiem co to jest myfx platform.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czesc Turbo. Zweryfikowalem sie i pieniadze juz sa na twoim koncie PAMM.

Zycze nam wszystkim owocnych tranzakcji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I jak wyglądają inwestycje w tym PAMM?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak w pierwszym poscie nico, minimum do przystapienia to $500.

W tym tygodniu mam zamiar wejsc z moimi $ jednak bede musial poczekac do czasu zamkniecia wszystkich transakcji aby dodac srodki do konta, sa tez $ oczekujace na wplate na konto od innych inwestorow. Trzeba czekac az usdzar zejdzie do poziomu zysku.

Stosowana obecnie strategia ma zawsze okreslone sl i tp i jest uzywany dobry mm wiec ryzyko jest niskie, na starcie otwarlem kilka zbyt duzych transakcji mylac konta ( platforma mt4 ) ale w tej chwili prawie wszystko idzie na 0.01, zostanie to podniesione w miare przyrostu kapitalu na koncie, tu jednak musimy sie uzbroic w cierpliwosc, moze byc tak ze nie kazdy miesiac bedzie zyskowny, zakladam 2-5% wzrost w skali miesiaca. Jak sie kapital powiekszy i bedzie stabilna sytuacja zaczne stopniowo grac bardziej agresywnie.

Edytowane przez turboonostrilvision

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

sl rozumiem - stop loss, a co to jest tp? i mm?

i czy jest mechanizm, przy którym sl jest podnoszony na zasadzie procentowej (czyli przy 500$ sl jest załóżmy na 450$, więc jak zysk podniesie do 600$, to sl będzie już na 540$)

Gdyby nie te opóźnienia z wypłatami PC to już bym wszedł, a tak niestety muszę poczekać...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Celem money management (MM) jest obliczenie jak dużą pozycję możesz i powinieneś zająć. Dzięki rygorystycznemu stosowaniu zasad MM osiągasz dwa efekty:

- ograniczasz ewentualne straty do z góry założonego ułamka wartości konta; w przypadku niepowodzenia Twoje konto nie ucierpi zbyt dotkliwie;

- zapewniasz rachunkowi dynamiczny rozwój wykorzystując efekt procentu składanego (compounding); w miarę przyrostu wartości konta Twoje pozycje stają się coraz większe i w przypadku powodzenia transakcji zapewniają dalszy geometryczny przyrost jego wartości.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@ ForexQuality

Dziekuje za pomoc w wyjasnieniu pojecia mm. Taki wlasnie jest zamiar aby budowac kapital na zasadzie procentu skladanego.

Jednak najpierw trzeba sobie zasluzyc na zaufanie inwestorow a na to trzeba bardzo skrupulatnie pracowac.

Przypominam iz to konto pamm to nie jest sprint tylko maraton.

Zalozmy ze z zainwestowanych $500 po roku byloby $800, uznalbym to za wynik zadowalajacy. Na ten moment poza ten okres bym nie wykraczal.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta