Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy posiada ktoś tutaj bank w

Lloyds TSB

??

Potrzebuje lekkiej pomocy o przelanie zaledwie 2F na konto w celu zlikwidowania debetu na koncie, oddaje na polski bank ! Jezeli ktoś były w stanie pomoc prosze o PW badz napisze w temacie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdaje sie, ze Turbo...mieszka w Anglii...napisz do NIego na priv moze pomoze....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedyś również miałem problem z Lloyds TSB ponieważ włączyli mi usługę powiadamiania sms ile mam na koncie. Nie wiedziałem o tym a zadłużenie rosło. Zadzwoniłem na infolinię gdy dostałem list z banku że zadłużenie wynosi 140L. Na infolinii kobieta mnie poinformowała że istnieje możliwość zlikwidowania debetu, ponieważ oni mają jakieś tam ubezpieczenie i raz do roku mogę z tego skorzystać. Poprosiłem aby zgłosiłą taki wniosek ode mnie jak również wyłączyła usługę płatnych sms. Bez problemu saldo na koncie mi się wyzerowało i po pół roku konto samoczynnie zamknęło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam czy posiada ktoś tutaj bank w

Lloyds TSB

??

Potrzebuje lekkiej pomocy o przelanie zaledwie 2F na konto w celu zlikwidowania debetu na koncie, oddaje na polski bank ! Jezeli ktoś były w stanie pomoc prosze o PW badz napisze w temacie

Bez problemu można przelać pieniądze z polski do LLOYDS jedną metodą, przez WESTERN UNION DIRECT DEBIT .zarejestruj sie tam dokładnie..i mozesz robic przelewy prosto ze swoje karty Polskiej Debetowej dowolnej taki przelew do 500 zl kosztuje 10 zl - automatycznie przelicza na FUNTY - pieniądze idą 3 dni robocze, a bank LLOYDS niepobierze żadnej prowizji z tego tytułu ....inna droga to tradycjny przelew z Banku - ale jest bardzo drogi 100 zl ponad minium i idzie dlugo oko 5 dni ....przechodzi przez wszystkie banki Europy a one sobie naliczają duze prowizje.......w razie co pytaj - odpowiem Ci

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta