Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

romek76

Jak najlepiej wykorzystać bon w bet-at-home??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przed chwilą za kwotę 7 zł zakupiłem bon w bet-at-home. Na koncie mam dokładnie: 20,60 zł (pochodzące z tego bonu).

Macie pomysł jak wspólnie (jakiś arbitraż czy coś) wykorzystać tego typu promocję??

:):P:)

Bony można zakupić (nie jestem ich sprzedawcą) na allegro-są takie aukcje-po dokładnie 6,99 zł. Coś mi tam "świta"odnośnie arbitrażu-ale to troche byłoby skomplikowane. Może macie lepsze pomysły? Z tych bonów wychodzi około 13 zł za free. Opisujcie pomysły-może coś wspólnie zdziałamy.

:):P:D

P.S. By wypłacić kwotę bonusową jest prawdopodobnie wymagany 3-krotny obrót o kursie 1.5 dlatego zastanawiam się nad możliwością arbitrażu-by wykorzystać ten kupon.

Edytowane przez romek76

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znajomy miał zdobył taki bon i mu konto przyblokowali, nie wiadomo na pewno czy to z tego powodu, ale trzeba uważać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trochę dziwne- mi po zakupie od razu wszedł kod bonu. Nie mam pojęcia skąd Twoj znajomy zdobył swój kod bonusowy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak piszę prawdopodobnie coś innego kombinował na koncie. Jeśli kod bonu byłby nieaktualny to po prostu by nie wszedł po wpisaniu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chyba nie będę kombinował. Zbyt mała kwota. Po prostu postawię parę kursów po 1.5 i..tyle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Usunięte link pośredni - Proszę zapoznać się z regulaminem!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@kriss jeżeli chodzi o Bet-At-Home to oni mają takie odpały i potrafią blokować za nic konta.. Ale prawdopodobnie Twój znajomy musiał coś też kombinować(może miał kilka kont czy coś)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Blokują z jednego tylko powodu MULTIKONTA!!

Nikt nie przyznaje się do multikont a przez to blokują bez żadnej informacji z jakiego powodu zostało konto zablokowane

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie wiecie jaka jest zasada aby otrzymać od bet at home bon na urodziny rozmawiałem z kolegą i dostał bon na urodziny 3 tyg temu a mój brat zarejestrował się tydz temu urodziny miał wczoraj ale dostał tylko życzenia :P supoort jeszcze nie odp  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

bony okazjonalne tj. jak na urodziny przyznawane są drogą losową (odp. supportu). Sam też nic nie otrzymałem pomimo 4lat u nich.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Można też obrócić bon i wpłacić im jakieś pieniądze, 10-15zł, aby w razie W nie zbanowali konta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta