Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

19_12_12_568.gif

Nazwa - Opteck

Min. Depozyt - 200 USD/EUR/GBP/17, 000JPY
Min/Max Transakcja - 25/1000$
Min. wypłata - Nie istnieje minimalna kwota wypłaty. Klient może wypłacać w każdym momencie i dowolną kwotę. Nie ma prowizji od wypłat, miesięcznego ograniczenia ilości wypłat ani innego rodzaju prowizji bądź ograniczeń.
Zysk - Do 100%
Rynki - Forex, Indeksy, Akcje, Towary
Platforma - Platforma Opteck.com oparta na Markets Pulse
Bonus - Do 50%
Zwrot z Inwestycji - Opteck oferuje 5%-15% zwrotu od nieudanych transakcji.
Obsługiwane języki - polski, angielski, włoski, holenderski, arabski, rosyjski, turecki, japoński, hiszpański, francuski

Chcielibyśmy przedstawić międzynarodowego brokera Opcji Binarnych Opteck, który właśnie udostępnił Platformę Handlową Opcji Binarnych w języku polskim. Opteck.com działa na całym świecie i charakteryzuje się nowoczesną i profesjonalną platformą umożliwiającą inwestowanie w ponad 80 aktywów na czterech głównych rynkach finansowych: Walut, Indeksów, Towarów oraz Akcji. Interfejs platformy jest przyjazny użytkownikom bez względu na to czy mają oni doświadczenie w handlu opcjami czy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie. Opteck.com oferuje inwestowanie prosto z wykresu za pomocą jednego kliknięcia myszy, co daje inwestorom jeszcze lepszy wgląd w sytuacje na rynku w momencie zawierania transakcji. Ponadto, Opteck zapewnia bezpieczeństwo wszystkich transakcji dzięki zabezpieczeniom SSL COMODO. Klienci nie muszą martwić się o bezpieczeństwo i poufność wykonywanych akcji handlowych.
Edukacja z zakresu inwestowania w opcje jest czynnikiem bardzo istotnym. Dlatego też Opteck oferuje swoim klientom szeroko rozbudowany dział edukacji, personalnego doradcę do spraw konta, indywidualne szkolenia oraz różnego rodzaje pomoce naukowe w formie eBooka bądź tutoriali wideo.

Wszystkie środki na koncie klienta są płynne, co oznacza, iż może on wypłacić swoje fundusze w każdym dogodnym dla niego momencie. Jako dodatek do konta opteck.com oferuje różnorakie bonusy oraz promocje, które są dostępne po zarejestrowaniu się na platformie. Użytkownikom platformy udostępnia się również Konto Demo, na którym można przeprowadzać wirtualne transakcje i uczyć się strategii inwestowania w opcje oraz zarządzania środkami na koncie.

Opteck podaje wartości realne aktywów, identyczne z tymi podanymi przez Reuters. Nie pobiera on żadnego rodzaju prowizji za swoje usługi, nie istnieją także spready, co oznacza, że cena dla kupna i sprzedaży opcji jest taka sama.
Rejestracja na platformie Opteck jest szybka i przebiega całkowicie online. Nie ma potrzeby pobierania dodatkowego oprogramowania, wszystko, co jest potrzebne do inwestowania to komputer i połączenie z internetem. Aby uczynić handel opcjami jeszcze wygodniejszym Opteck udostępnia również aplikację mobilną „binary opteck”, którą można pobrać i zainstalować za darmo.
Obsługa Klienta Opteck jest dostępna 24/h za pomocą telefonu, maila bądź czatu.
Zarejestrowanie się, złożenie depozytu i zapoznanie się z podstawowymi zasadami handlu zajmuje tylko kilka minut.

Opteck jest firmą brytyjską dzialajaca od 2011 roku.

Pomoc
Obsługa klienta za pośrednictwem telefonu, emaila bądź czatu 24/7, a także tego foldera forumowego

Płatności
Karty Kredytowe/Debetowe (Visa, Master Card, Diners, Amex), Przelewy Bankowe, Western Union, CashU oraz JCB.
W tym momencie nie istnieje polskie konto, na które można wpłacać, jednakże być może pojawi się taka opcja w przyszłości. Opteck proponuje wpłaty za pomocą kart kredytowych, gdyż są one najszybsze i klient nie jest obciążony żadną prowizją w takim wypadku.

Rejestracja jest szybka, nie ma potrzeby pobierania ani instalacji dodatkowego oprogramowania, wszystkie transakcje odbywają się online. Otworzenie konta, złożenie depozytu, zapoznanie się z zasadami handlu oraz wykonywanie pomyślne transakcji zajmuję dosłownie kilka minut.

Link rejestracyjny dla forumowiczów, umożliwiający otrzymanie dodatkowego 5% bonusu powyżej bonusu standardowego:

Rejestracja Opteck

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Promocje Opteck.

Od 15 do 22 lipca klienci Opteck mają szansę wygrać zegarek Rolex Air King White Roman Numeral Dial Domed Bezel jeżeli otworzą konto typu Silver.

A od 28 do 31 lipca klienci otrzymają 5% zwrotu pieniędzy od P&L.

W tym tygodniu odbędzie się też maraton w polskim dziale wsparcia klienta będzie działał 24/6, czyli prawie cały tydzień cała dobę.

Aktualna recenzja brokera:

http://www.eopcje.pl/opteck/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekawa oferta.Dzięki za info.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdyby ktoś nie wiedział, to Opteck zrezygnował z opcji binarnych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Masz rację MLN Opteck nie prowadzi już opcji binarnych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez AutoForex
      W końcu nadszedł ten długo oczekiwany dzień w którym miałem trochę więcej czasu i postanowiłem przetestować na prawdziwych pieniądzach opcje binarne na Zulutrade.

Nie chciałem szaleć, więc wziąłem moją kartę debetową, założyłem konto i wpłaciłem minimalną kwotę, czyli 100$.

Pewnym utrudnieniem była weryfikacja konta bo o ile kartę już miałem wcześniej zweryfikowaną w AAAFX to pojawił się komunikat, że muszę wgrać wymagany dokument - „Proof of Incomeâ€. Z opisu wynikało, że jest to kopia sprawozdania podatkowego za ubiegły rok.

Wgrałem po prostu PIT za 2015 rok ale po 2 dniach konto ciągle  było nieaktywne. Napisałem krótkiego maila do suportu i po kilku godzinach odpisali mi, że moje konto jest już aktywne.

Zalogowałem się i od razu zauważyłem, że pobrali 2,5% za płatność kartą. Miałem więc do dyspozycji 97,5$.

Po sprawdzeniu listy inwestorów szybko znalazłem takich, którzy mi się spodobali. Na początek dodałem czterech ale już przy wstępnych ustawieniach zauważyłem, że minimalna stawka na opcję to 25$.

Pomyślałem, że sobie nie poszaleję. Trzy przegrane pozycje i konto wyczyszczone. I tak postanowiłem spróbować.

Po dodaniu tych inwestorów pojawił mi się kwestionariusz do wypełnienia. Na początku pojawiał mi się komunikat, że ze względu na regulacje nie mogę przejść do konta. Po zamknięciu automatycznie mnie wylogowało.

Znowu szybki mail do suportu i czekam na odpowiedź. Odpisali, że powinienem sprawdzić jeszcze raz formularz i poprawić niektóre odpowiedzi. Jeśli dalej będę miał problem to mam się z nimi skontaktować.

Zrobiłem tak jak zasugerowali i podkręciłem niektóre odpowiedzi. Po tym zabiegu udało mi się zalogować do konta.

Niestety kolejnym problemem okazało się, że akceptowany przeze mnie procent ryzyka, który podałem w kwestionariuszu pozwala na pozostawienie tylko jednego inwestora.

Usunąłem, więc pozostałych i zostałem tylko z tym:

https://polska.zulutrade.com/binary-trader/11204

Od wczoraj miał dwie wygrane pozycje, więc jestem zadowolony z wyniku.

Postanowiłem również spróbować opcji binarnych samodzielnie. Okazało się, że tutaj jest trochę lepiej bo po wejściu w „Binary Options†i „Sixty Seconds†mamy możliwość wybrania stawki 5$.

Mamy do wyboru stawki 5, 10, 20, 50, 100, 150, 200 i 250 dolarów.

Co do czasu - to pomimo tego, że te opcje nazywają się „Sixty Seconds†to można otworzyć opcje na 60, 90, 120, 180 i 300 sekund.

Postanowiłem przyjąć jakąś prostą taktykę i otwierać pozycje. Założyłem, że będę otwierał pozycje blisko linii wsparcia lub oporu i że nie zostaną one przebite.

Otwieram pozycje zawsze na maksymalny czas, czyli 5 minut. Jest to wystarczająco długo, żeby kurs poszedł ewidentnie w jeden z kierunków. Dzięki temu broker ma małe pole manewru jeśli chodzi o manipulację wynikiem.

Stwierdziłem również, że warto posługiwać się wskaźnikiem „Trader Choiceâ€, który znajduje się pod wykresem.

Pokazuje on odsetek osób, które wybrały poszczególne opcje. Ponieważ na rynkach walutowych zdecydowana mniejszość zarabia, dlatego przeważnie wchodzę w pozycję, którą wybrała mniejszość. Oczywiście są przypadki w których świece pokazują coś całkiem innego. Wtedy sugeruję się świecami.

Unikam też par walutowych, na których wskaźnik jest w równowadze, czyli 50%/50%. Traktuje to jako konsolidację i nie wchodzę wtedy w opcję.

Ostatnią rzeczą jako dołożyłem do mojego „systemu†było odrabianie strat poprzez zwiększanie stawki po każdej stracie. Przy małym depozycie założyłem, że jak przegram za 20$ (3 opcje z rzędu) to odchodzę od komputera i później zaczynam od 5$. Teraz gdy mam już ponad 200$ to zwiększyłem ten limit do 50$ (4 przegrane opcje z rzędu).

Nie zwiększam bardziej stawki bo to może doprowadzić do wyczyszczenia rachunku. Skoro możemy wygrywać 10 pozycji z rzędu to można także tyle przegrać. Trzeba na to uważać.

Poniżej zobaczysz moje zestawienie za pierwszy dzień tradingu.

Jeśli chcesz spróbować to jak zwykle oferuję swoją pomoc. Wystarczy, że zarejestrujesz się z poniższego linku i napiszesz do mnie wiadomość. Prześlę Ci więcej informacji odnośnie mojego systemu.

https://polska.zulutrade.com/signup-live

W „Rodzaj platformy†należy wybrać „Opcje binarneâ€.

Na dzisiaj to tyle. Będę na bieżąco informował Cię o moich postępach.
    • Przez TRex4eX
      To mój pierwszy wpis w nowym blogu.
      Nie traktuję tego jak 'fetysz', ale z założenia i dla oddzielenia od wcześniejszych poczynań online, jest poświęcony tematyce rynku 'forex'.
      Źeby usystematyzować i (tak dla siebie jak i dla innych) mieć pełen wgląd to, co się w moich działaniach w tej sferze przytrafiło (tak dobrego jak i złego), zacznę od uporządkowania wcześniejszych komentarzy dotyczących 'FX'.
      Wybaczcie zatem, że w najbliższych dniach będzie sporo treści, ale kiedy już uporam się z 'prehistorią', publikacje będą pojawiać się na bieżąco.
      Miłej lektury zatem i zapraszam do współredagowania/komentowania.
    • Przez dakota
      Witam, poszukuje redaktora znajacego tematyke opcji binarnych . 

Wymagania : znajomość środowiska opcji binarnych
                  umiejetnosc pisania wysokiej jakości tekstów ( strategie , recenzje brokerów, porady ) 
                  updatowanie strony 1-2 w tygodniu  
                  podstawowa znajomość wordpresa (update strony ) 

oferty kierować na PW
    • Przez TRex4eX
      Po kilku latach przerwy wróciłem do tematu, który przyprowadził mnie kiedyś na hyipforum.pl...
      Za namową kilku osób, które od początku 'FX-reinkarnacji' są wtajemniczone w moją obecność na rynku i bieżące wyniki, postanowiłem wystosować ofertę specjalną, dedykowaną do użytkowników hyipforum.pl.

Podstawowe założenia projektu:

1/ Oferta skierowana jest w pierwszej kolejności do aktywnych i zaangażowanych w życie forum userów, którzy mają minimum miesięczny staż i conajmniej 100 postów*
      2/ W tej chwili saldo na rachunku wynosi ponad 23.300 EURO (do wglądu na życzenie każdego potencjalnego, spełniającego ww. kryteria inwestora), nie jest to zatem projekt nastawiony na dorabianie się i ryzykowanie cudzym kapitałem, a raczej odwrotnie: Istotą pomysłu jest wspólne działanie na wymagającym rynku, dla osiągnięcia zysku niemożliwego do osiągnięcia samodzielnie przez którąkolwiek ze stron.
      3/ Ze względu na konieczność rozliczania samodzielnie przeze mnie całości przedsięwzięcia w cyklach miesięcznych, nie ukrywam, że zależało by mi zdecydowanie na mniejszej ilości inwestorów z większym kapitałem (np. 5 osób x 10 tys. EURO), niż odwrotnie (np. 50 osób x 1 tys. EURO), stąd następująca propozycja podziału wypracowanych, comiesięcznych zysków (wyrażonych w postaci przyrostu salda/balansu na przestrzeni od pierwszego do ostatniego dnia danego miesiąca):
      Kwota inwestycji (EURO)  -> podział zysku w % inwestor/trader
      - 500 - 999                        -> 50/50
      - 1000 - 2499                    -> 60/40  
      - 2500 - 4999                    -> 70/30
      - 5000 - 9999                    -> 80/20
      - 10000 - 49999                -> 90/10
      - pow. 50000                     -> 100/0
      Ktoś może trzeźwo od razu zapytać, to co... przy najwyższym progu nie zarabiasz wcale na takiej współpracy...???
      Bazując, zgodnie z tym, co pisałem wcześniej, na własnym kapitale, oraz biorąc pod uwagę to, że istotą przedsięwzięcia jest wspólne czerpanie korzyści, ma to sens.
      W sposób bezpośredni wygląda na to, że nie, ale ze względu na wielkość konta, skorzystam na obniżonych opłatach typu 'spread' / 'rollover', na transakcjach zawieranych na wspólnym, czyli też własnym kapitale.
      4/ Przyjmowanie zapisów/depozytów na kolejny okres (miesiąc) będzie odbywać się w ostatnim tygodniu okresu poprzedzającego.
      5/ Podział zysków będzie ustalany w bardzo prosty sposób, mianowicie, na początku każdego miesiąca/okresu rozliczeniowego, kapitał opłacony przez każdego z uczestników zostanie określony jako konkretny % w całej puli kapitału. Nietrudno się domyślić, że dokładnie proporcjonalny do tego będzie jego udział w zysku, podzielony między inwestora/tradera, zgodnie z pkt. 3.
      6/ Zyski obligatoryjnie będą wypłacane wszystkim uczestnikom, maksymalnie w ciągu 5. dni roboczych po zamknięciu i podliczeniu okresu poprzedniego. Mniejsze kwoty, o ile będę dysponował wolnymi środkami  i nie będzie konieczne naruszanie salda rachunku FX, postaram się realizować zdecydowanie szybciej. 
      7/ Nie ma (przynajmniej na tym etapie) możliwości reinwestycji.
      8/ Na życzenie użytkownika możliwe jest wycofanie całości kapitału, łącznie z wypracowanym zyskiem, jednak nie wcześniej niż po 30. dniach od rozpoczęcia inwestycji. Czas realizacji: maksymalnie w ciągu 5. dni roboczych po zamknięciu i podliczeniu okresu poprzedniego.
      9/ Formy składania depozytu: przelew bankowy PLN/EURO.
      10/ Banki: mBank/Alior/PKO-Inteligo.
      11/ Przy zdeklarowanych wpłatach na poziomie min. 10 tys. EURO, jestem skłonny spotkać się osobiście w dowolnym, wcześniej umówionym miejscu w RP.
      12/ Aktualne statystyki: TRex4 - Dziennik Tradera (link w sygnaturze).
      13/ Dyskusja nt. dziennika: Trex4eX - Dziennik Tradera - komentarze (link w sygnaturze).
      14/ Jeśli projekt spotka się z odpowiednim zainteresowaniem, okaże się zyskowny dla stron, zgromadzi w puli odpowiednią kwotę (min. 100 tys. EURO), to w dalszej, w tej chwili kompletnie nieokreślonej perspektywie, możliwe jest powołanie celowej spółki offshore i rozwinięcie przedsięwzięcia na wzór chociażby http://5gulden.com/

Zapraszam do dyskusji nt. projektu.

Proszę piszcie, cokolwiek Wam przyjdzie do głowy, niezależnie od tego, czy w pierwszym momencie Waszym zdaniem ma to sens, czy nie.
      Będę wdzięczny za dosłownie każdy, nawet najbardziej 'odjechany' pomysł.
      Wielokrotnie obserwowałem, jak z niepozornych pierwotnie idei rodziły się wielkie rzeczy.
      Niezależnie od tego, co wspólnie uda nam się stworzyć, z pewnością nie będzie to czas stracony...
      ... a liczę po cichu, że w gronie tak różnorodnych osobowości jakie są na tym forum, wywiąże się 'mega' ciekawa dyskusja i nawet nie chcę się ograniczać, i myśleć w jakim kierunku nas zaprowadzi...

Czekam na Wasze komentarze i sugestie...

* W wyjątkowych i uzasadnionych przypadkach, możliwe jest odstąpienie o jednego z ww. kryteriów

Nazwa brokera - FXGM
      waluta - EURO
      styl gry - manual
      system - mieszany