Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Kazdy forumowicz, ktory skorzysta z linka partnerskiego forum, otrzyma o 5% wyzszy bonus od standardowego (do 50%), ktory otrzymuje kazdy inny uzytkownik rejestrujacy sie na stronie Opteck.

Bonus przyznawany jest od pierwszego depozytu.

W Opteck, w przeciwieństwie do innych firm, bonus nie jest dodawany bezpośrednio do stanu konta ale dodawany jest do zakładki zwanej: bonus oczekujący. Pieniądze inwestora są dzięki temu płynne co oznacza, iż klient może wypłacić środki w każdym momencie, bez potrzeby wykonywania określonej ilości transakcji itp. Bonus jest dodany do salda po osiągnięciu 20krotnego obrotu depozytu co jednakże, jak już wcześniej napisałam, nie blokuje wypłaty zysków przed osiągnięciem tego obrotu (jedynie bonus pozostaje w zakładce bonus oczekujący).

Klienci mogą więc być pewni, że ich środki nie będą na koncie zablokowane, i że nie muszą oni wykonać określonej ilości transakcji aby wypłacić depozyt bądź zarobione środki.

Link umożliwiający otrzymanie dodatkowego bonusu:

Rejestracja Opteck

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to wydłubałem fajny program partnerski - widać że z dobrymi programami trzeba mijać to miejsce z daleka.

Szkoda, że nawet nie zarejestrowałeś się z mojego ref linka w tym temacie

http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/6132-opteck-platforma-opcji-binarnych-po-polsku-opteckcom/

- spadłyby mi chociaż ochłapy

SIC!

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ja rejestrowalem konto partnerskie, tylko przedstawiciel Opteck, a nasze rozmowy na ten temat trwaja juz od wielu tygodni. To jest konto programu partnerskiego a nie platformy, a kazdy administrator programu moze wystapic o zalozenie foldera partnerskiego, i to naturalne, ze wtedy nadrzedna dyskusja jest prowadzona w folderze, ktory jest reprezentowany bezposrednio przez Opteck.

Jezeli masz inne pytania w sprawach organizacyjnych czy administratorskich to jest od tego odpowiedni dzial.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapraszam wszystkich do rejestrowania się!!!!! Dla pierwszego nowego użytkownika, który złoży depozyt oferujemy 50% BONUS POWITALNY !!!45% BONUS POWITALNY, a dla trzeciego - 40% BONUS POWITALNY !!!! Nie przegapcie takiej okazji !!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ZBLIŹA SIĘ KONIEC MIESIĄCA I SPECJALNA OFERTA OPTECK - 100% BONUS DLA KAŹDEGO NOWEGO UŹYTKOWNIKA.

NIE PRZEGAP!!! TYLKO 30 KWIETNIA!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dlaczego upadła? Przecież nadal istnieje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Istnieje i ma się nadal świetnie

Promocje Opteck w Grudniu:

2-3 Grudnia - Risk free trades 10% (do 500$)

16-17 Grudnia - Mini Maraton - 50% zniżki na konta premium

21- 31 Grudnia - Iphone6 z 24karatowym złotem jako prezent po depozycie 5.000$ i obrocie 250.000$

29-30 Grudnia - Maraton - do 150% bonusu od depozytu (więcej informacji w supporcie)

Webinaria w języku angielskim:

2 Grudnia - Focus on the AUD: Australia RBA Cash Rate

3 Grudnia - US ADP Non-Farm Employment Change

4 Grudnia - Focus on the Euro: ECB Rate Decision and Press Conference

10 Grudnia - New Zealand Official Cash Rate

11 Grudnia - US Consumption in Focus: USD Retail Sales

16 Grudnia - Eurozone Economy: German ZEW Economic Sentiment

17 Grudnia - US Dollar in Focus: Federal Funds Rate & FOMC Press Conference

18 Grudnia - GBP Retail Sales

23 Grudnia - US Durable Goods Orders

29 Grudnia - Italian Monthly Unemployment Rate

USD Market Moving Data: The US NFP (Non-Farm Payrolls) and Unemployment Rate

Cały miesiąc trwa również konkurs na największy obrót na platformie. Wymagany minimalny depozyt, aby przystąpić to 1000$. 

1 miejsce - 10.000$

2miejsce - 5.000$

3 miejsce - 3.000$

4 miejsce - 2.000$

5 miejsce - 1.500$

6-10 miejsce - 1.000$

11-15 miejsce - 500$

Zapraszam już dziś do rejestracji w Opteck - http://lp.opteck.com/s/303/?olgs_aff=919&olgs_sid=57&olgs_tr=&olgs_str=

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gram u nich sporo i sobie chwalę. A co do wyników, to póki co na dobry plus ale nie gram codziennie a raz na jakiś czas.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Testowałeś wypłaty na kartę? w ile dochodzą?
Jak z podpowiedziami analityków?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z analitykami jest różnie. Miałem dwóch ale podziękowałem i gram sam. Zresztą taki analityk to wiesz, raczej nie zrobi wszystkiego abyśmy wygrywali ;-) ostatnio nawet przymierzałem się do testów gry odwrotnie do ich podpowiedzi. I pewnie to zrobię w formie dziennika przy okazji testu nowej platformy :)

Wypłacam na przelew bankowy. Około 2 dni na zatwierdzenie a pieniądze po kolejnych 2,3 dniach są na koncie.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czytałem na innych forach robili problemy z wypłatami większych kwot albo w sytuacji, gdy  ktoś chciał wypłacić większą część zgromadzonego kapitału.
Jak Twoje odczucia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Większych kwot nie wypłacałem. Nie było to więcej niż 700 PLN jednorazowo i problemu nie było. Sam miałem czytelnika, co miał problem z wypłatą ale w końcu doszła po ponad tygodniu. Jeśli chodzi o sam support to mógłby być lepszy ale za to support od strony afiliacji świetny.

Większych kwot nie wypłacałem. Nie było to więcej niż 700 PLN jednorazowo i problemu nie było. Sam miałem czytelnika, co miał problem z wypłatą ale w końcu doszła po ponad tygodniu. Jeśli chodzi o sam support to mógłby być lepszy ale za to support od strony afiliacji świetny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Analityków niestety mają kiepskich, bardziej jeśli chodzi o nerwy, bo często im puszczają i strasznie naskakują na ludzi, którzy chcą inwestować we własnym zakresie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nigdy nie należy korzystać z usług tzw analityków brokerów opcji binarnych.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozumiem, że brokerzy mają profit od Naszej straty ? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na rynku opcji binarnych nie ma brokerów typu ECN. Broker zawsze więc zarabia na stracie inwestora.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Analityków niestety mają kiepskich, bardziej jeśli chodzi o nerwy, bo często im puszczają i strasznie naskakują na ludzi, którzy chcą inwestować we własnym zakresie.

Chyba mają dużą presję od szefów bo ma mnie raz Pani naskoczyła jak powiedziałem,że nie będę nic wpłacał i chce gdzie indziej obracać mniejszymi kwotami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

#Tomach777 a to w zasadzie uświadczysz u każdego brokera. Niestety ale broker zarabia tylko na naszych stratach jak to dobrze ujął #eopcje, więc to w zasadzie od nas zależy czy sami wyrobimy zysk czy będziemy kierować się zaleceniami analityków i na koniec przegramy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam konta jeszcze u innych broków ale nikt tak nie wydzwania jak opteck. A jak już ktoś dzwonił i mówiłem, że dziękuję na tą chwilę to wystarczyło do zakończenia rozmowy i kilkumiesięcznej przerwy w dzwonieniu. Jednak opteck wydzwaniał, mimo że wielokrotnie informowałem,że sobie tego nie życzę :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

#tomach777 daj znać mi na priv to spróbuję swoimi kontaktami Ci pomóc.

Ogólnie to brokerzy OB dzwonia gdy na koncie gracza pusto. Wg mnie to najgorzej jest w tej kwestii z xtrade. Tam to potrafili dzwonić dosłownie co kilka dni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Egzekutor

Nazwa - Opteck

Min. Depozyt - 200 USD/EUR/GBP/17, 000JPY
      Min/Max Transakcja - 25/1000$
      Min. wypłata - Nie istnieje minimalna kwota wypłaty. Klient może wypłacać w każdym momencie i dowolną kwotę. Nie ma prowizji od wypłat, miesięcznego ograniczenia ilości wypłat ani innego rodzaju prowizji bądź ograniczeń.
      Zysk - Do 100%
      Rynki - Forex, Indeksy, Akcje, Towary
      Platforma - Platforma Opteck.com oparta na Markets Pulse
      Bonus - Do 50%
      Zwrot z Inwestycji - Opteck oferuje 5%-15% zwrotu od nieudanych transakcji.
      Obsługiwane języki - polski, angielski, włoski, holenderski, arabski, rosyjski, turecki, japoński, hiszpański, francuski

Chcielibyśmy przedstawić międzynarodowego brokera Opcji Binarnych Opteck, który właśnie udostępnił Platformę Handlową Opcji Binarnych w języku polskim. Opteck.com działa na całym świecie i charakteryzuje się nowoczesną i profesjonalną platformą umożliwiającą inwestowanie w ponad 80 aktywów na czterech głównych rynkach finansowych: Walut, Indeksów, Towarów oraz Akcji. Interfejs platformy jest przyjazny użytkownikom bez względu na to czy mają oni doświadczenie w handlu opcjami czy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie. Opteck.com oferuje inwestowanie prosto z wykresu za pomocą jednego kliknięcia myszy, co daje inwestorom jeszcze lepszy wgląd w sytuacje na rynku w momencie zawierania transakcji. Ponadto, Opteck zapewnia bezpieczeństwo wszystkich transakcji dzięki zabezpieczeniom SSL COMODO. Klienci nie muszą martwić się o bezpieczeństwo i poufność wykonywanych akcji handlowych.
      Edukacja z zakresu inwestowania w opcje jest czynnikiem bardzo istotnym. Dlatego też Opteck oferuje swoim klientom szeroko rozbudowany dział edukacji, personalnego doradcę do spraw konta, indywidualne szkolenia oraz różnego rodzaje pomoce naukowe w formie eBooka bądź tutoriali wideo.

Wszystkie środki na koncie klienta są płynne, co oznacza, iż może on wypłacić swoje fundusze w każdym dogodnym dla niego momencie. Jako dodatek do konta opteck.com oferuje różnorakie bonusy oraz promocje, które są dostępne po zarejestrowaniu się na platformie. Użytkownikom platformy udostępnia się również Konto Demo, na którym można przeprowadzać wirtualne transakcje i uczyć się strategii inwestowania w opcje oraz zarządzania środkami na koncie.

Opteck podaje wartości realne aktywów, identyczne z tymi podanymi przez Reuters. Nie pobiera on żadnego rodzaju prowizji za swoje usługi, nie istnieją także spready, co oznacza, że cena dla kupna i sprzedaży opcji jest taka sama.
      Rejestracja na platformie Opteck jest szybka i przebiega całkowicie online. Nie ma potrzeby pobierania dodatkowego oprogramowania, wszystko, co jest potrzebne do inwestowania to komputer i połączenie z internetem. Aby uczynić handel opcjami jeszcze wygodniejszym Opteck udostępnia również aplikację mobilną „binary opteck”, którą można pobrać i zainstalować za darmo.
      Obsługa Klienta Opteck jest dostępna 24/h za pomocą telefonu, maila bądź czatu.
      Zarejestrowanie się, złożenie depozytu i zapoznanie się z podstawowymi zasadami handlu zajmuje tylko kilka minut.

Opteck jest firmą brytyjską dzialajaca od 2011 roku.

Pomoc
      Obsługa klienta za pośrednictwem telefonu, emaila bądź czatu 24/7, a także tego foldera forumowego

Płatności
      Karty Kredytowe/Debetowe (Visa, Master Card, Diners, Amex), Przelewy Bankowe, Western Union, CashU oraz JCB.
      W tym momencie nie istnieje polskie konto, na które można wpłacać, jednakże być może pojawi się taka opcja w przyszłości. Opteck proponuje wpłaty za pomocą kart kredytowych, gdyż są one najszybsze i klient nie jest obciążony żadną prowizją w takim wypadku.

Rejestracja jest szybka, nie ma potrzeby pobierania ani instalacji dodatkowego oprogramowania, wszystkie transakcje odbywają się online. Otworzenie konta, złożenie depozytu, zapoznanie się z zasadami handlu oraz wykonywanie pomyślne transakcji zajmuję dosłownie kilka minut.

Link rejestracyjny dla forumowiczów, umożliwiający otrzymanie dodatkowego 5% bonusu powyżej bonusu standardowego:

Rejestracja Opteck