Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nazywam się Maria i jestem przedstawicielką firmy Opteck.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z naszą platformą oraz zasadami handlu opcjami binarnymi zapraszam do przejrzenia działu http://www.hyipforum...warunki-bonusu/ .

Ja, na łamach tego forum, z chęcią odpowiem na wszelkie pytania oraz wątpliwości.

Pozdrawiam Serdecznie,

Maria

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, interesujący projekt ale nie mam kompletnie doświadczenia w takich inwestycjach czy korzystając z demo mogę nauczyć czy jest to możliwe?? Czy dostęp do DEMO programy jest w przypadku rejestracji? Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jak otworzyć konto demo? Mam już konto live, nie ma możliwości wybrania konta demo? Czy potrzebna jest ponowna rejestracja? Tak zrobiłem ale nic to nie dało, wciąż nie widać możliwości wyboru między kontami...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No własnie zarejestrowałam sie i nie ma mozliwosci otwarcia konta demo, próby ponowne nic nie daja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czekamy więc na wyjaśnienia pani Marii z Optecku :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzień Dobry,

Dziękuje za zainteresowanie naszą platformą Opteck.

Konto demo udostępniamy osobom, które dokonały pierwszej wpłaty, tak aby mogły one potrenować przed inwestowaniem rzeczywistymi pieniędzmi.

Ponieważ wkładamy wiele czasu i pieniędzy w edukację naszych klientów nie udostępniamy konta demo osobom, które nie złożyły pierwszego depozytu ponieważ tak jak zaznaczyłam oczekujemy, że osoby, które grają na demo są poważnymi inwestorami, którzy chcą pomnażać swoje pieniądze z Opteck.

Każda osoba, która wpłaca depozyt otrzymuje Personalnego Doradce do spraw konta, który krok po kroku przeprowadza przez platformę i uczy jak inwestować w opcje binarne właśnie na koncie demo.

Jeśli są jeszcze jakieś wątpliwości odnośnie konta demo proszę pytać.

Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Witam Pani Marysiu :)

Chcę zapytać o kilka rzeczy.

1. Jak długo czeka się na przelew zasilający konto?

2. Kiedy na platformie będzie można wybrać język polski?

3. kto dostarcza Wam dane z rynków?

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Edytowane przez gervazy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzień dobry Panie Gervazy :)

Również odpowiem w punktach:

1. Jeżeli Pan wpłaca depozyt przez telefon lub poprzez platformę, przelew jest natychmiastowy. Jeżeli używa Pan Western Union lub przelewu bankowego, trzeba czekać około 5 dni.

2. Język polski będzie można wybrać wkrótce. Mam nadzieję w przyszłym tygodniu.

3. Dane z rynków pobierane są bezpośrednio z Reuters.

Mam nadzieje że rozwiałam Pana wątpliwości.

Mam jeszcze pytanie. Czy zarejestrował się Pan już na naszej platformie? Jeśli tak skonsultuje się z Panem nasz przedstawiciel i udzieli odpowiedzi na ewentualne dodatkowe pytania

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo dziękuję Pani Marysiu :)

Jeszcze się nie zarejestrowałem. Zaczekam na przetłumaczenie strony bo mój angielski pozostawia wiele do życzenia :(

Proszę jeszcze powiedzieć co Pani ma na myśli pisząc, że "wpłacam depozyt przez telefon lub platformę" ?

No i proszę podpowiedzieć mi w jakiej walucie najlepiej wpłacić depozyt?

pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzień dobry,

Mam nadzieje, że skończymy pracę nad polską wersją wkrótce. Depozyt można wpłacić zaraz po zarejestrowaniu się na naszej stronie w kolumnie Wpłaty i Wypłaty używając karty kredytowej albo innych podanych sposobów płatniczych. Jeśli mieszka Pan w Polsce najlepiej jest to zrobić w walucie Euro.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo dziękuję

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma za co :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, opcje egzotyczne to dla mnie dzikie ziemie, niby wszystko ładnie 2 przyciski PUT albo CALL i czekać na wygaśnięcie... zastanawiam się jak tutaj podejść technicznie do tematu, żeby nie strzelać na ślepo (ponoć można...). Widziałam kilka wykładów, ale są tak mętne, że nabrałam podejrzeń, że nawet maklerzy mieniący się ekspertami nie mają do końca pojęcia o co w tym wszystkim chodzi, a przynajmniej zdradzają objawy braku kontroli nad tematem :D czepiam się wiem, nie trzeba wiedzieć wszystkiego o samochodzie, żeby nim jeździć, ale to nieco deprymujące.

Tak czy inaczej zarejestrowałam się, ale mam problem z pobraniem literatury w postaci pdf, dział w jęz angielskim odsyła mnie do nieistniejących lokalizacji :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak masz konto to skontaktuje się z Tobą konsultant i ebooka dostaniesz na maila.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ok dzięki, sprawa w toku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, mam pare pytań dotyczących opteck.com

1.Czy jeśli wpłacę 1000 zł czy mogę wypłacić je w jakimkolwiek momencie?

2.Jaki bonus obowiązuję od podanej wyżej kwoty? Czy jest to ustalane indywidualnie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja przy wpłacie 200 euro mam mieć bonusa 25% i z tego co rozmawiałem z konsultantką depozyt mogę wypłacić w każdej chwili.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

kornela415 dziękuję za zainteresowanie naszą platformą :)

1. W polskich złotówkach nie przyjmujemy depozytów, jednak 1,000zł to jest mniej więcej 240 euro. Minimalny depozyt jest 200 euro, jest to Konto Zielone. które obejmuje - konto demo, Opteck ebook, 25% bonus powitalny, 5 lekcji edukacyjnych wideo, zestawienia rynku.

Pieniążki można wypłacić w każdej chwili, minimalna kwota wypłaty 25 euro.

Depozyt akceptujemy też w $, jeśli Pani zdecydowałaby się trochę dopłacić $500 - $1,590.00 wtedy atywowane zostanie konto Brązowe, które obejmuje - konto demo, ebook, bonus 35%, 5 lekcji edukacyjnych wideo, zestawienia rynku, 1 webinar z naszym Junior Menedżerem/Tom Williams/

Mam nadzieję rozwiałam Pani wątpliwości :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Jak dobrze zrozumiałem powyższy opis to po wpłacie depozytu mamy możliwość albo grania na koncie live za nasz depozyt albo też mamy możliwość "treningu" na koncie demo które zostaje nam aktywowane ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokładnie tak jest :) , żeby aktywować konto, należy wpłacić depozyt. Jeśli jednak po skorzystaniu z materiałów edukacyjnych stwierdzimy, że to jednak nie dla mnie, w każdej chwili można wycofać depozyt, bez żadnych opłat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pytanie, czy możliwe jest zasilenie konta $ ? akurat mam 200 $ wolnych środków podczas kontaktów przez tel informowano mnie o możliwości depozytu taką kwotą jednak na stronie mam tylko opcje w euro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, możliwe jest zasilenie konta $, czy jest Pan zarejestrowany na naszej platformie? Bardzo proszę o kontakt mariak@opteck.com, ja skontaktuję się z Panem kiedy będzie Panu odpowiadało, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

SPECJALNA PROMOCJA!!!!!!! DLA KAŹDEGO NOWEGO UŹYTKOWNIKA TYLKO DZISIAJ 100% BONUS POWITALNY !!!!! 

SPECJALNA PROMOCJA!!!!!!! DLA KAŹDEGO NOWEGO UŹYTKOWNIKA TYLKO DZISIAJ 100% BONUS POWITALNY !!!!! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ZBLIŹA SIĘ KONIEC MIESIĄCA I SPECJALNA OFERTA OPTECK - 100% BONUS DLA KAŹDEGO NOWEGO UŹYTKOWNIKA.

NIE PRZEGAP!!! TYLKO 30 KWIETNIA!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta