Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

masdf

Wasze osiągnięcia w MLM? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

MLM kojarzyło mi się z systemem 21 i wysyłaniem raportów i spamowania forów przez małolatów. Tutaj widzę opis poważnych firm i poważnych dochodów. Pewnie warto się tym zająć

No to chwalić się jak wyglądały wasze początki i jak jest teraz  :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość shakal

Witam,

W MLM pracuje od czerwca 2009, natomiast do pracy wzialem sie od lipca dopiero.

Za lipiec bilans wygladal juz niezle, osiagnalem poziom 6%. Sierpien byl juz duzo lepszy bo bylo 9%.

Konczy sie wrzesien i jest 12%. Tak wiec wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Jak widac poziomy ida kolejno co miesiac o jeden wyzej, aczkolwiek przymierzam sie do 18% w pazdzierniku bo wiem ze obrot firmy sie rowniez zwiekszy, z racji idacych powoli swiat.

Firma z ktora wspolpracuje to FM Group. Jestem osobiscie zadowolony i polece kazdemu ta wlasnie firme, z racji na niskie, dopasowane do polskich realiow ceny produktow. To duza zaleta, dodatkowo firma jest polska a sam wlasciciel firmy ma dopiero 30 lat i rozwija firme o nowe galezie oferowanych produktow.

To tyle jesli chodzi o poczatki. Nie zaczalem jakos bombowo, bo wiem ze niektorzy zrobili poziom 9 czy 12% 2x szybciej ale sa tez tacy ktorzy weszli do wspolpracy i nie zrobili nic. Ja na dzien dzisiejszy mam przychod pasywny w okolicach 500-700zl wiec sadze ze po 3 miesiacach pracy jest calkiem przyzwoicie.

Wszelkie pytania prosze na priv ewentualnie gg 2743473.

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Donald_Trumph

W mojej firmie (niestety ze względów regulaminowych, nie moge podac nazwy, bo mija się to z planem marketingowym) Zarobiłem po 40 dniach 1300zł, po 80, ok 3000-4000, biznes nie jest piramidą bo opiera się nie ma ciąglej sprzedaży produktów, a na usłudze, takze polecam szukać usług. Ja na podkarpaciu mam całkiem niezły rynek zbytu tych usług, co było dla mnie strzałem w dychę :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość InwestPartner

W MLM już prawie 9 miesięcy jednak zrobiłem sobie 2 miesięczną przerwę ze względu na naukę.

Jak u mnie wygląda sytuacja? Asystent kierownika zespołu. Oprócz tego wygrałem Mercedesa SLK na tydzień za dobrą sprzedaż, więc mogę być z siebie dumny. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Novision? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość boban14

Novision? :)

Pewnie tak :)

Miałeś z tym kontakt Ivaho ??  :rolleyes:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość InwestPartner

Aktio Buisness & Invest Group

Skąd pytanie o Novision?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo wlasnie tam nagrodami byly mercedesy na okres tygodnia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Witam trochę wskrzeszę wątek. Ja zaczynam z MLM w oparciu o FM Group 13.12.2012 wstąpiłem z uwagi na okres świąteczny postanowiłem zacząć od stycznia 2013. Zajęcie to godzę z pracą trenerską w klubie sportowym oraz w weekendy pracą w ochronie. Na chwilę obecną jestem na 1 poziomie planu marketingowego z 9 osobami w grupie. Zarobki żadne lecz byłem, przygotowany na taki scenariusz, i pracuje dalej praca sprawia mi przyjemność i z perspektywami i optymizmem patrzę w przyszłość.

Edytowane przez piotrovq

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Ja od listopada w SiteTalk OPN zacząłem działać.

W 2013 roku zarobiłem 500euro z własnego działania i do tego grupa zaczyna się budować i obrót, więc w lutym liczę że będzie zbliżona wypłata do tej....

Nie są to duże zarobki jak dla wielu z was, ale wolę pochodzić i zarobić niż wrzucać kasę w kolejny program(BB, unico itd.) który mnie niczego w życiu nie nauczy poza klikaniem "wypłać"

Edytowane przez Mises
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja zacząłem dzialać w jednym z MLM (rici4you) od 13 listopada i przy wkładzie 700$ zarobiłem ponad 12 tys dolarów :) :) :) Uważam ze to kolosalne pieniądze biorąc pod uwagę czas w jakim te pieniądze zarobiłem

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ladziu ale Ty jesteś jedyny w swoim rodzaju - niepowtarzalny :)

Ja z kolei próbowałem swoich sił w lyoness, ale bez większych rezultatów i odpuściłem temat. Teraz bardziej skupiam się właśnie na BB i innych :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Noo, rici4you to nie do końca typowy MLM :) Ale jak widać się sprawdza, też pędzę po ładną wypłatę m.in. dzięki @ladziowi :D ! Poza tym, jestem z żoną od prawie roku w MonaVie. Produkt bardzo dobry, korzystam z rodzinką i jest super. Co do biznesu, mam rangę silvera, średnio miesięcznie wyciągamy ok. 2-3k PLN. Jednak, biznes nie jest łatwy, dużo ludzi narzeka na brak kasy, a znaleźć odpowiednie osoby jest dość trudno. Niemniej jednak, myślę, że warto, jeśli ktoś ceni sobie zdrowie a przy okazji chce na tym zarobić :) Mamy dość silną strukturę, jeśli ktoś byłby zainteresowany, służę pomocą.

FM Group - też jestem, jednak, żeby zarobić, niestety trzeba się nachapać, a to nie dla mnie, ogólnie typowa sprzedaż - nie dla mnie. MonaVie lepsze, produkt kosztuje więcej, ale przynajmniej dzięki temu zyski są duże, a praca niewielka.

Edytowane przez nobbie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

21% w FM GROUP POLSKA

niebawem wchodzę na Perłową Orchidee i do końca roku planuję odebrać Mercedesa klasy A

MLM to genialny system dający zarabiać każde pieniądze wprost proporcjonalne do wysiłku jaki włożymy w ten biznes :)

Jedyną trudnością są ludzie, trzeba naprawdę dużo spotkań przeprowadzić aby wyłowić tych co chcą i mają motywację.

Nie stać mnie na to aby tego biznesu nie robić:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wego czasu gdy zaczynałem z FM Group moją przygodę z poważnymi biznesami i poważnymi pieniędzmi tzn FM był  skocznią, nie zarobiłem wiele ale otworzyło mi to drzwi i możliwości. Miałem poziom 21% + wycieczka do Turcji z programu motywacyjnego + 2 osoby z mojej grupy również wygrały wycieczkę do Turcji

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja nie mam takich doswiadczeń jak przedmówcy :) Jednak temtyka mlm mocno mnie wciagnęła. Choć obecnie bardziej interesują mnie firmy i produkty oparte o narzędzia w sieci. Dają możliwość zautomatyzowania całego procesu. Przynajmniej w założeniach :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czytając Wasze opinie aż się chce przystąpić do MLM byłem kiedyś w FM ale jakoś nie wypaliło może mój błąd nastawiłem się na budowanie zespołu który jednak nie był w stanie się utrzymać co zaowocowało sromotną porażką :/ Oriflame ale też to nie było to może problemem jest fakt że nie używałem produktów tych firm? Jaki MLM polecilibyście na początek?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej, jakoś tak ze swojego doświadczenia powiem, że rzeczywiście łatwiej jest promować produkty, których używasz. Lub firmy, których produktów używasz. Poparz zatem co lubisz i co cię kręci i sprawdź, czy nie ma jakiegoś solidnego mlm-a w tej tematyce.

Ja sam bardzo lubię GOGVO. I choć jest naprawdę sporo przeciwników tej firmy w Polsce, którzy twierdzą że usługa jest dużo za droga to z mojego doświadczenia to nie do końca prawda. A że dobrze mi się tego używa i daje możliwość budowania zysków z przynajmniej 3-4 kompletnie różnych źródeł (mlm to tylko jeden strumień, poza tym dochód z blogowania, dochód z posiadania listy mailingowej czy może nawet własnych produktów na koniec)  to ja dla odmiany jestem tego fanem. A że zespół trzeba budować i pomagać mu to oczywiste. Ja w tym celu buduję i powoli promuję adres stronki, gdzie działa rotator linków moich partnerów. I tak dla przykładu - jeśli zechcesz dołączyć do nas z tego rotatora to użyjesz jednego z linków, które tam są. Może mojego, może jakiejś osoby ze struktury. A w 24h Twój link będzie też tam promowany :)

A FM też może być ciekawy. Tyle, ze trzeba mieć pomysł na klienta :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to i ja napiszę swoje doświadczenie, od czerwca zacząłem współpracować z Starlife,

w chwili obecnej mam 65% zniżki na produkty, strukturę 10 osobową przynoszącą zyski małe ale stałe,

do tego produkty które używam i promuje, co ważne które się sprzedają, a jest ich ponad 100, dla każdego coś się znajdzie,

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja miałem okazję działać w MLM przez pół roku jako student 3 roku (Monavie). Niestety nie udało mi sie tam zarobić. Teraz wiem z jakich powodów. Nie poświęcałem temu tyle czasu ile było potrzebne, nie edukowałem się zbytnio w tym temacie i nie uczyłem sie umiejętności sprzedaży. Z pewnością gdybym teraz miał działać w MLM przez pół roku to moje wyniki byłby zupełnie inne, ale człowiek się uczy na błedach i edukuje całe życie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta