Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co zauwazylem strona opteck uzyskala polska wersje jezykowa. Jest to wiec druga platforma po exbino w naszym rodzimym jezyku. W migajacych obrazkach jest nawet zdjecie Warszawy :) Zmieniona zostala tez szata graficzna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam wszystkich zainteresowanych :)

Tak, to prawda pracujemy nad polską wersją językową. Jeszcze nie do końca wszystko działa, ale już wkrótce będzie można korzystać z platformy w naszym ojczystym języku :)

Ale już w tej chwili zachęcam do rejestrowania się :)

Pozdrowienia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Założyłem sobie konto na "sucho" na tą chwilę i próbuje odnaleźć się na platformie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam wszystkich,

Bardzo się cieszę, że mogę poinformować, że wersja polska już jest w pełni dostępna. Po zarejestrowaniu się, skontaktuje się z Państwem nasz polski przedstawiciel, aby odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania. Zapraszam i życzę powodzenia w inwestowaniu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ZAPRASZAMY! Tylko dzisiaj 28 LUTEGO specjalna promocja!!!! Bonus dla każdego nowego klienta 100% i towary APPLE !!!! Proszę nie przegapić takiej okazji!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jakbym to wczoraj wiedział :wacko:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobry biznes kolega juz wyciagnął tu z 300$ :) Trzeba sie znac jednak na forexie. Zeby tu miec sukces

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście edukacja jest jak najbardziej potrzebna, dlatego przy aktywacji konta oferujemy e-book, 5 wideo edukacyjnych, konto demo, poza tym seminaria internetowe i osobistych menedżerów konta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czemu na akcje z gieldy w US mozna zakladac opcje prawie po godzinie od startu gieldy? Normalnie handel rusza 15:30 naszego czas, a opcje u Was mozna zagrac najwczesniej od 16:20?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Opcje Binarne oferują inwestycje krótkoterminowe, to nie jest giełda. Jest tutaj wybierany czas dla wszystkich użytkowników z całego świata.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, ja to rozumiem, tylko zastanawia mnie czemu służy takie opóźnienie w możliwości postawienia na akcje z parkietu w US? Na innych platformach można to robić np. 5min. po otwarciu rynku. U Państwa można obstawiać opcje dopiero po godzinie. Wcale nie ukrywam, że z tego powodu nie otworzyłem konta u Państwa, bo moja strategia gry na Państwa platformie przy takim opóźnieniu nie ma racji bytu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapraszam wszystkich do rejestrowania się!!!!! Dla pierwszego nowego użytkownika, który złoży depozyt oferujemy 50% BONUS POWITALNY !!!45% BONUS POWITALNY, a dla trzeciego - 40% BONUS POWITALNY !!!! Nie przegapcie takiej okazji !!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

SPECJALNA PROMOCJA!!!!!!! DLA KAŹDEGO NOWEGO UŹYTKOWNIKA TYLKO DZISIAJ 100% BONUS POWITALNY !!!!! 

SPECJALNA PROMOCJA!!!!!!! DLA KAŹDEGO NOWEGO UŹYTKOWNIKA TYLKO DZISIAJ 100% BONUS POWITALNY !!!!! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ZBLIŹA SIĘ KONIEC MIESIĄCA I SPECJALNA OFERTA OPTECK - 100% BONUS DLA KAŹDEGO NOWEGO UŹYTKOWNIKA.

NIE PRZEGAP!!! TYLKO 30 KWIETNIA!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakieś nowe promocje ;) ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mamy zawsze promocje na koniec miesiąca. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiam. Minimalny depozyt to 200euro, a minimalna stawka to 25. CZy można grać za mniejszą stawkę np za 5-10euro i jka to zrobic?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

za mniejszą stawkę niż 25 tutaj nie zagrasz.  Ale jest inna platforma gdzie możesz zagrać za 1$. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystkich zainteresowanych, którzy posiadają strony internetowe o tematyce finansowej zapraszamy do przyłączenia do naszego programu partnerskiego. Bardzo proszę o kontakt pod email mariak@opteck.com

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

JUTRO - 26/06 - RUSZA NASZ MARATON - 100% BONUS I TOWARY APPLE DLA KAŹDEGO !!!!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

jestem w opteck od kilkunastu tygodni i wszystko układało się dobrze.

W ostatnim czasie dokonałem wypłaty i coś pękło. Obniżono mi procent wygranej aż o 10% !!!

Czy komuś zdarzyła się taka sytuacja?

Czy to normalne ze strony opteck, że stosuje takie praktyki?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moze podaj chociaz id konta. Czy masz obnizony zakladany zysk, czy juz po wygranej jest Ci obcinany? Mozesz wkleic screen?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moze podaj chociaz id konta. Czy masz obnizony zakladany zysk, czy juz po wygranej jest Ci obcinany? Mozesz wkleic screen?

mogę wkleić screen, nie ma problemu, mam obniżony zysk z góry, z 64% na 54% i właśnie pytam, czy to jest normalna praktyka, ze wygrywającym klientom tak robi platforma?

Tu piszę o 60 sekundach, ale na wszystkich innych opcjach też odpowiednio poobniżali mi o 10%

Edytowane przez mglisty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to wklej.

To nie jest ani normalna praktyka, bo wątpię aby ich regulamin przewidywał taką sytuację, ani nie jest to dobry zwrot (nawet przed obcięciem).

Konkurencja oferuje znacznie wyższe zwroty (~80%). Proponuje więc rozejrzeć się za inną platformą dla krótkoterminowych opcji:

http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/8319-którą-platformę-wybrać/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta