Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

gumaczek166

DeadSurf - http://www.dead-surf.com/

Recommended Posts

[size=5]Witam! Chciałbym przedstawić wam nowy surfbar - [b]Dead-Surf[/b],[/size]

[size=5]Językiem domyślnym dla strony jest oczywiście francuski.[/size]
[size=5]Za godzinę surfowania otrzymujemy [b]60pkt[/b] (limit na banner w skali miesiąca wynosi 15000 pkt dla zwykłego usera)[/size]
[size=5]Przelicznik wynosi 1euro/10 tyś punktów (możliwe ,że będzie ruchomy).[/size]
[size=5]Minimum do wypłaty wynosi 10 Euro (Paypal , HiPay i niedługo Payza).[/size]
[size=5]Są 2 poziomy poleconych (na 1szym otrzymujemy 10% , na 2gim chyba jest to samo).[/size]

[size=5]Surfbar ściągamy w zakładce [b]Barre[/b] i dalej [b]Telegracher a barre [/b]i po ściągnięciu instalujemy i odpalamy.[/size]

[b]UWAGA!! Za każde 200 bannerów ,które wyświetli się nam na bannerze otrzymujemy 1 partie w GRILLE A SURF ! (wygrana od 100-1000pkt) - moim zdaniem około 20tys pkt miesięcznie dodatkowo![/b]

[size=5]Nie ma bonusów na surfbarze , ale jest masa [b]gier[/b] na stronie :[/size]

[size=5][b]Darmowe : [/b]codziennie otrzymujemy 1 grę w Grille a Surf i oczywiście darmowe kliki.[/size]
[size=5][b]Płatne :[/b] po wbiciu kodu dostajemy partię do poszczególnych gier. Oczywiście jest także Super Polecający.[/size]

[size=5]Klany : jeszcze niedostępne.[/size]

[size=5]Sklep : [/size]
[size=5][b]Kody:[/b] VLF Pack , CheyenCode, AWCode:[/size]
[size=5][b]Kasa:[/b] od 10 do 100 Euro na PayPal i HiPay (Payza wkrótce dostępna) [/size]

[size=5]Masa konkursów.[/size]

[size=5]Strona wypłaciła już [b]55 Euro[/b] , dowody wypłat są na ich forum ,więc myślę ,że są wiarygodni i wypłacalni!![/size]

[size=5]To na razie na tyle , temat będę na bieżąco aktualizował [img]http://www.forum.lockerz.com.pl/public/style_emoticons/default/wink.png[/img][/size]

[size=4][b][color=#FF0000]Link czysty - [/color][color=#40E0D0][url="http://www.dead-surf.com/"]http://www.dead-surf.com/[/url][/color][/b][/size] Edited by gumaczek166
Dodałem czysty link

Nie wiem czy słuszne ale mam podejrzenie,ze za ta strona kryje sie phishing. Wynalazlem ja na surfie dzisiaj i sie zarejestrowałem bo myslałem,ze to autosurf.W kilka minut pozniej dostałem mejla niby od LR zeby zweryfikowac swoje konto na procku. W sumie dostałem dwa takie mejle,ze logowałem sie niby z innego IP i musze potwierdzic.Jak nie potwierdze to zawiesza mi konto..Oczywiscie prawdziwe LR nie mialo z tym nic wspolnego bo zaraz sprawdziłem logujac sie na swoje konto.

Hmm soglif jesteś 1szym ,który miał takie problemy , nie spotkałem się jeszcze z czymś podobnym. U mnie i u reszty userów z którymi się kontaktuję strona śmiga normalnie.

[b]d)[/b][color=#333333][font=verdana, helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(245, 245, 245)] zakaz nie dotyczy sygnaturek ;) skończmy już tą dyskusję w tym temacie...[/background][/size][/font][/color]

[b]Gumiaczek[/b] - masz szczęście, że zdążyłeś przeedytować swój post zanim moderatorzy się pobudzili :-)
W nagrodę nie dostajesz ostrzeżenia za złą budowę tematu, ale na przyszłość najpierw czytaj regulaminy, a potem działaj.
Na tym forum za nieznajomość regulaminu dostaniesz najwyżej bana, ale w banku jak najpierw będziesz podpisywać, a potem czytać to możesz się obudzić goły i z komornikiem na karku.

[b]Soglif[/b] miał rację - owszem w sygnaturkach wolno dawać linki z refami, ale w tekście trzeba podać czysty link.

Właściwie to jak ten surf dział? Instaluję coś na kompie?

Witam. Mam 2 pytania - być może ktoś zna odpowiedzi. Na jakich stronach można zdobyć Dead Kody? I pytanie kolejne - czy jest możliwość zakupienia lub wylosowania poleconych na stronie? Z góry dziękuję za pomoc

Witam,

Czy komuś udało się wypłacić cokolwiek i na cokolwiek w Dead-Surf? Chodzi mi o listopad.

Bo jak na razie zmiana admina przyniosła głównie ziejącą pustkę w sklepiku...

a czy ktoś z was mial problemy z rejestracja na deadsurf? bo ja sie tam nie moge dopchac żadną furtka,niby konto zalożylo a logowac sie juz nie moge