Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cinek_sw

Dlatego pod tym względem bardzo lubię forum Goldentalk. Dzięki temu że mają oddzielny dział forum jest bardzo przejrzyste i nie tracę czasu na przeglądanie strona po stronie w poszukiwaniu konkretnej informacji pośród gąszczu postów dotyczących wypłat...

Oczywiście podpisuję się nogiema i ręcoma pod propozycją mojego imiennika :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ivaho może występuje taka możliwość, stworzenia takiego "tworu" jak "własny koszyk tematów" który by zawierał tematy z forum, interesujące najbardziej użytkownika konta?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Kanten

Już wiem czego mi tu u Ciebie brakowało, Ivaho. Na innym forum, kiedy klikam w temat, to od razu przenosi mnie do pierwszego z postów jeszcze w tym temacie nieczytanych. Baaaardzo to jest wygodne. Dodam, że forum stoi na phpBB.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość cinek_sw

ok, tylko pamietajcie, ze wtedy nie bedzie mozna pisac o zadnych wyplatach w normalnych tematach.

Jak sprawa odnośnie oddzielnego tematu do wypłat?

Wiem że gorączka świąteczna panuje i pewnie kiepsko z czasem, ale może poświęcisz kilka chwil na utworzenie nowego działu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak powstanie, ale to raczej juz po swietach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Kot

Niniejszym proklamuję okres ochronny dla admina! :) Zawracajmy Mu głowę dopiero po Nowym Roku! :peace:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ok, tylko pamietajcie, ze wtedy nie bedzie mozna pisac o zadnych wyplatach w normalnych tematach.

Jak sprawa odnośnie oddzielnego tematu do wypłat?

Wiem że gorączka świąteczna panuje i pewnie kiepsko z czasem, ale może poświęcisz kilka chwil na utworzenie nowego działu

Nacisnij obrazek "nowe", ten sam efekt.

A może raczej przed świętami?

Przerzuccie swoja aktywnosc i pomyslowosc na temat co powinien waszym zdaniem posiadac najlepszy monitor, nad ktorym teraz pracuje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ivaho-tak jak już pisałem-proszę o zniesienie limitu-5-ciu wysłanych wiadomości na priv.Da się coś z tym zrobić?Czasami ważne sprawy się omawia a tu nagle-limit wysłanych wiadomości.Będę wdzięczny za "pozytywne" rozpatrzenie mojej prośby. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jaki limit Cie satysfakcjonuje?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ivaho-daj na wszelki wypadek max jaki możesz dać  ;) różnie to bywa,czasami trzeba naprawdę wymienić wiadomości z kilkoma np.osobami,lub z jedną się dogadać a limit 5-ciu wiadomości może przeszkodzić w dalszej wymianie zdań. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chodzi o granice pomiedzy potrzeba a zagrozeniem SPAMu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zrób jak uważasz,ale moim zdaniem podwyższenie tego limitu jest "wskazane"- z tych względów o których pisałem wcześniej.  O0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest już po Świętach więc czekamy na nowy dział o wypłatach  O0  :clap1:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość cinek_sw

Tak, tak czekamy na nowy dział - gdzieś musimy spożytkować tą energię, którą nabraliśmy przez święta  :peace:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość RAVGROUP

Ivahoo,, czy limit wprowadzony na wysyłanie prywatnych wiadomosci jest dla wszystkich, czy tylko selektywny?

Bo wyskakuje mi limit 5 wiadomosci PW na 1h.

To strasznie uciazliwe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zwiekszylem do 10. To zabezpieczenie przed spamem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Kot

Można by np. wprowadzić rozróżnienie na początkujących użytkowników, po których nie wiadomo, czego się spodziewać i tych, którzy mają już większą liczbę postów na koncie i wiadomo, że nie są spamerami. Ci ostatni mogliby mieć limit powiększony.

No w sumie 10 wiadomości powinno wystarczyć, w razie czego zawsze można przejść na Gadu-Gadu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość RAVGROUP

Zwiekszylem do 10. To zabezpieczenie przed spamem.

a istnieje mozliwosc dla aktywnych uzytkownikow zniesienie tego w ogole? to pozwala robic sprawne transakcje. Tak jak na allegro. Ludzie czesto wolą robic przez forum, niż przez gg, dlatego że forumowa wiadomość może zostac zidentyfikowana przez admina. Allegrowicze wysyłają tylko wiadomosci na PW przez serwis, bo to podstawa do reklamacji.

na TG jest organiczenie dla poczatkujących  - ze musza zrobic przynajmniej 20 postów na forum, wtedy mogą pisac na PW. Dlatego tutaj tez cos takiego moze zostac wprowadzone. hmmm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Kot

W sumie masz rację RAV, przez GG nie da się udokumentować :) No to wracam do swojej propozycji - zwiększyć limit lub znieść go dla aktywnych userów...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość RAVGROUP

przez GG każdy moze sobie dowolnie zmodyfikowac archiwum i nie jest to na pewno podstawa do reklamacji, moze raczej do plotek. Ale jesli chodzi o transakcje, warto by serwis spełniał finkcje zabezpiecznenia poprzez archiwizowanie wiadomosci.

Bardzo dobra funkcja, z ktorej juz kilkakrotnie skozystałem , to zaznaczenie ze wiadomosc ma byc zgłoszona adminowi. To wygodne i sprawia że szybko i z pełnymi danymi jest przesyłane zgłoszenie konkretnej wiadomosci. Bardzo pomaga.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znioslem limit, przywroce go jak pojawi sie jakis problem ze spamem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość RAVGROUP

dzieki Ivahoo, praca przy tym forum z twoją pomocą to przyjemność!!  8)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dear Ivaho

Ponawiam swoje pytanie odnośnie działu wypłat. Czy będzie stworzony, jeśli tak to kiedy można się go spodziewać? Proszę uprzejmie o odpowiedź.

Z wyrazami szacunku Matrix  :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wkrotce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta