Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Gość Matte2302

Neobux - neobux.com

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Matte2302

Jedyny bux o którym mogę powiedzieć, że na bank wypłaci, min wypłaty wzrasta za każdym razem o 1$! Na początku min wynosi 2 $

A teraz szczegółowy opis NEOBUXA!

Username: TWOJA NAZWA UŹYTKOWNIKA

Password: HASŁ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ok, a gdzie ten "szczegółowy opis" ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten BUX działa już latami, pamiętam, że jeszcze w czasach, gdy zajmowałem sie tego typu działalnością suma jego wypłat podchodziła pod niecały 1 mln $, aktualnie jest to ponad 78 mln $! Zrewolucjonizował rynek PTC, jak na tamte czasy. Już się w to nie bawię, ale jestem pewien, że ten biznes będzie trwał baardzo długo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wyglada na to iz wciaz warto?

Nie widac jednak zbytnio zainteresowania, czyzby tak niewiele osob z hyipforum go uzywalo?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie kilka dni temu przypomniałem sobie o tym buxie i chciałem się zarejestrować, ale jakoś mi tak potem z głowy wyleciało.

Mam miłe wspomnienia, więc pewnie otworze nowe konto, by zbadać jak się to dzisiaj kręci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już nie jest tak kolorowo jak dawniej. Kliki warte 10x mniej niż dawniej (teraz 0,001$ a nie 0,01$).

Niby jest AdPrize, ale zdobyć coś dobrego z niego to prawie niemożliwe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wyglada na to iz wciaz warto?

Nie widac jednak zbytnio zainteresowania, czyzby tak niewiele osob z hyipforum go uzywalo?

Działać działa i to całkiem sprawnie, ale moim zdaniem zarobić w nim się nie da. Przy aktualnych stawkach trzeba by chyba godzinami klikać, a tymczasem pojawiające się limity pozwalają dziennie zarobić jakieś 0,03 :-) Zabawa dla zabawy ... jeśli ktoś lubi ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pierwszy raz spotkałem się z przypadkiem, że strona nie działa. Zobaczymy czy to coś poważniejszego, oby nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może są, ale za to szybko się reklamy ogląda. Jak kilka razy w ciągu dnia sprawdzisz czy dodali nowe to można tam 5 centów dziennie wycisnąć. Bux wypłacalny, kilka dni temu zrobiłem wypłatę, instant.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najlepszy bux ever :D
Wyciągam z niego ponad 250$ miesięcznie.
Prosty, sprawdzony i wypłacalny.

Opracowałem metodę na zarabianie na Neocoins. USUNIĘTE

Edytowane przez Robertpl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bzdura? Sprawdzałeś? Nie wypowiadaj się na temat czegoś o czym nie masz pojęcia.
Idź odpal surfbara to za miesiąc będziesz miał na bułkę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Akurat na ten temat wiem bardzo dużo i nie bądz taki do przodu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem do przodu a bynajmniej daleko przed Tobą, jeśli chodzi o Neobux. Zarób praktycznie bez inwestycji tyle co ja to pogadamy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem jeden z lepszych Buxów nie wymagających własnej inwestycji.  Na minijobs można szybko uzbierać kasę do wypłaty lub do zainwestowania w poleconych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja na buxach zarabiam inwestując w refów. Za dyszkę kupujesz 20-50 i ci wyklikają te 10 dolarów w ciągu 2-3 tygodni.
Z kumplem inwestując w innego Buxa WYMODEROWANO wyciagamy już sporo jak na system o takim w miarę niskim ryzyku.

Mam ponad 200 ludzi a on około 1700.

Wyciąga 16$-30$ dziennie.

Więc zgadzam się z savex. Jak ktoś umie to zarabia.

Zjadłem zeby na Hyipach a teraz głowne zyski mam z buxów.

Pomijam już że  można dzięki temu całkiem sporo refów pozyskac do innych celów.

Edytowane przez besomeone

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnio mam trochę więcej czasu, więc będę musiał sobie poczytać o tym programie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poczytaj a na pewno nie pożałujesz. Moim zdaniem jest to bux idealny dla osób, które nie chcą inwestować z własnej kieszeni.
Jest tam masa możliwości zarobku m.in płatne minijobs

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam takie dwa pytania. 

1. Warto włączyć funkcję autopay?

2. Wynająłem sobie trochę poleconych, czy są jakieś dodatkowe opłaty miesięczne, jeżeli chcę ich mieć zawsze na koncie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poleconych będziesz musiał ponownie przedłużać, pierwszy raz przed upływem 30 dni i tu decydujesz na jak długo. Najlepiej jest oczywiście wybrać najdłuższy okres czyli 240 dni, bo wtedy masz 30 % taniej. No i do tego mieć konto gold co też kosztuje dodatkowa kasę. Myślę że najlepsze rozwiązanie to:

wynajmujesz kilku poleconych przedluzasz na 240 dni, wynajmujesz kolejnych i przedłużasz znów na 240 dni i tak bawisz się aż uzbierasz ok 200 wtedy kupujesz golda i zarabiasz jeszcze lepiej :) Oczywiście musisz pilnować żeby poleceni byli dochodowi.

Autopay warto włączyć na początku i korzystać z niego tylko jeśli przedłużasz na okres krótszy niż 90 dni, dlatego, ze autopay o ile się nie mylę daje 16% zniżki i płaci tylko jeśli twój polecony klika w danym dniu minimum jedna reklamę. Jeśli nie kliknie żadnej to nie zostanie przedłużony i prędzej czy później prawie że każdego będziesz musiał ręcznie przedłużyć. Musisz pilnować cały czas żeby byli dla ciebie dochodowi a tych co nie zarabiają wymieniać na innych. Zainstaluj sobie najlepiej skrypt NeoBuxOx 3.1 http://userscripts.org/scripts/show/108933 lub podobny. Dzięki niemu będziesz miał lepsze statystyki i będziesz widział kto zarabia a kto kosztuje cie kasę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A powiedz mi jeszcze ile kosztuje konto gold oraz ile kosztuje przedłużenie poleconych?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Konto gold kosztuje 90 $ na rok

Przedłużenie jednego poleconego kosztuje:

15 dni - 0,10

30 dni - 0,19 (5 % taniej)

60 dni - 0,36 (10 % taniej)

90 dni - 0,49 (18 % taniej)

150 dni - 0,75 (25 % taniej)

240 dni - 1,12 (30% taniej)

Wszystkie stawki możesz zobaczyć jeśli wejdziesz w zakładkę poleconych i zaznaczysz jednego a następnie na dole wybierasz że chcesz przedłużyć.

Podstawa to złapać dobrych poleconych którzy klikają i zarabiają a to nie jest łatwe, ja się męczę jeszcze na koncie standardowym i nie jest łatwo wyjść na plus.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ja na początek kupiłem 25 poleconych i spisują się w miarę nieźle, ale bez rewelacji, teraz sobie dokupiłem więcej i zobaczę, jak to będzie wyglądało po pierwszym miesiącu. Najważniejsze żeby wychodzić na plus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta