Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

maciejkk

Jakiś pewny zysk od inwestycji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy istnieje obecnie w sieci jakiś program np. bux który działa legalnie i można w niego zainwestować i czerpać jakieś tam zyski ? Nie chce kokosów ale po prostu chciałbym żeby kaska pracowała lepiej jak na lokacie, ale legalnie.

Chodzi mi o np. kupowanie reffów -  czy gdzieś to się opłaca lub zakup strony która generuje przychód z reklam. Po prostu chciałbym zainwestować raz i mieć stały dochód. Programy typu BannersBroker czy hyipy oczywiście nie zaliczam do 100% pewnych i legalnych.

pozdrawiam liczę na jakąś pomoc :))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jedyny Bux który nie zjada na refów dużo zarobków i do tego sami na siebie robią + dla ciebie w dodatku taki który możesz zostawić aby sam klikał
to Ref4Bux.     Najmniej obciąża grafik a sporo ma możliwości. Jak narazie wolę go od Probuxa i Neo. 

Z bezpieczniejszych programów polecam też Uinvest ( realne udziały realnych firm) i MytraficValue( świetny program z systemem gwarantującym wypłaty )

Nie można zachęca do kontaktu na PW. 

Edytowane przez Robertpl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

z ciekawości zapytam, jak prognozujesz przyszłość uinvest ? jakie kwoty tam inwestujesz i czy główne zyski masz z poleconych czy ze swoich wkładów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a możecie opisąc cos wiecej o tym projekcie? bo jestem zielony z teg tematu a troche mnie on zaczął interesować

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja polecałbym Marketing Terminal jak najbardziej legalny projekt, przy zakupie pakietów płacimy podatek VAT, wypłaty realizowane są co 14 dni, możesz zarabiać ze swoich inwestycji, jak również z poleceń.

Edytowane przez lares

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[spam]

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

jeżeli chcecie liczyć na zysk podstawą jest dobry początek, pozyskanie klientów i ich zaufania. To naprawdę bardzo ważne! Proponuje z okazji rozpoczęcia firmy zorganizować bankiet i zaprosić potencjalnych klientów, którzy w przyszłości już nie będą potencjalnymi tylko waszymi stałymi:) Zrobić prezentacje firmy. W takich sytuacjach świetnie sprawdzają się fordanserki. Tworzą fantastyczny klimat, zabawiają towarzystwo - są po prostu niezastąpione. Wszyscy goście wychodzą zadowoleni, a wy zyskujecie uznanie. :)

Edytowane przez Kris
Kryptoreklamy wykrywamy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra dywersyfikacja - dobry wybór programów i zysk przewyższy potencjalną stratę - tak mowię o ponziakach :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dywersyfikacja jak najbardziej, ale jak przeznaczamy większą kwotę  to ja preferuje inwestycje   w bardziej pewniejsze , długoterminowe programy nigdy w ponziaki i typowe hyipy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pewny zwrot od inwestycji dają MLMy tylko wymaga to pracy i zaangażowania. Są to z reguły legalne firmy, więc spełniają kryteria :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@maciejkk: z własnego doświadczenia polecam zdecydowanie programy długoterminowe. Pewności 100% nigdy mieć nie będziesz. Jeśli takiej szukasz, to nie jest to właściwe miejsce.

Za to z pewnościa znajdziesz tutaj osoby, które mają szacunek do własnych pieniędzy i nie lubią ich tracić.

Znajdziesz też ludzi, którzy przedkładają długoterminowe relacje biznesowe z ludźmi ponad krótkoterminową pazerność i jednostkowy zysk z poleconego.

Jeśli szukasz zatem narzędzi do pomnażania kapitału w "drugim obiegu", to dobrze trafiłeś.

Większości (jeśli nie wszystkich) sensownych propozycji obecnych tutaj nie znajdziesz na pewno, np .w ofercie domu maklerskiego. ;)

---

edit. @Jadziab83: organizujesz takie imprezy? :)

---

@lares: pozamiataj forumową skrzynkę, nie można wysłać do Ciebie PW.

Edytowane przez ScamKiller

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znalazłem nowy sposób na rentowną inwestycje...dzierżawa robotów forex, nie znam sie na gieldzie a na niej zarabiam, dodatkowo program partnerski daje mi drugi zarobek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zainteresowałeś mnie tym. Możesz coś więcej napisać w tym temacie ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moższ coś więcej napisać o dzierżawie robotów forex?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

[---] spam

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
najpewniejsze chyba są kruszce, jak zresztą zawsze.

Dobra kancelaria prawna i doradcza z pewnością pomoże z organizacją kupna/ sprzedaży.

Nieruchomości też mimo wszystko zawsze będą w cenie i/ lub ich wynajem w miastach studenckich np.

Edytowane przez vojtec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma czegoś takiego jak pewna inwestycja. Teoretycznie wydaje się, że nieruchomości takie powinny być, z drugiej jednak strony na przestrzeni lat może się wiele zmienić. W Donbasie na Ukrainie też kiedyś rosły ceny nieruchomości, a teraz? (wiem, ostry przykład, jednak funkcjonujący w XXI wieku w Europie!)
Jeśli chodzi o kruszce to przypominam, że jak ktoś kupił złoto po $1500+ to jest na stracie już parę lat.

Nawet w banku nie ma pewnej inwestycji, bo jak bank padnie to przy odrobinie szczęścia odzyskamy swój wkład, a nie odsetki.

Zalecenia w tym wpisie są bardzo dobre: dywersyfikacja. Mój portfel inwestycyjny to w tej chwili kilkanaście składników, spora część drobnych, jednak razem tworzą mi średniomiesięczny wzrost majątku netto o 1,2% (liczony od lipca 2014).

Druga rzecz to wiedza: ta zawsze jest sporo warta. Czy będzie to konkret gdy ugotujesz sam obiad dla dwóch osób za 15-20 zł zamiast wydać 30-100 zł w restauracji, czy naprawisz coś w aucie w kwadrans zamiast jechać pół godziny do i z warsztatu, gdzie też zostawisz kilkadziesiąt zł... Czy może nauczysz się inwestować, naprawiać komputery, szydełkować (ponoć wraca moda na takie ciuchy) etc. Dużo opcji jest :) W stopce masz link do mojego bloga, część artykułów odpowiada właśnie na Twoje wątpliwości :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pewne są podatki i ..... W inwestycjach długofalowych jedynie jeszcze ziemia, nieruchomości dają jakąś pewność. Reszta to składowa czynników nie zawsze zbieżnych z naszymi oczekiwaniami.  Nie mniej tak jak przedmówca mówi - dywersyfikacja.  I mowa tu nie o 5 hyipach ale wielu formach inwestycyjnych. Czym bardziej tematycznie rozbieżne tym mniejsze ryzyko utraty środków. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak kolega wyżej już napisał - nie ma pewnych inwestycji.

Wiem, że ten temat jest mocno stary i autora pewnie już dawno nie ma, ale warto chyba o tym napisać dla początkujących.

Osobiście uważam, że jeżeli dysponuje się jakimś sensownym kapitałem to dobrze sprawdza się poniższy schemat:

1. 20% w metalach i kamieniach szlachetnych (złoto, srebro, diamenty)

2. 30% nieruchomości (nie brakuje dziś ofert crowd fundingu przy takich inwestycji)

3. 50% instrumenty agresywne. Ostatnio potęzne zwroty daje rynek kryptowalut i jest on rzeczywiscie warty uwagi.

Pierwsze 50% mamy w aktywach 'namacalnych', dość i stabilne i na długi termin.

Pozostałe 50% to spekulacje na spółkach giełdowych, kryptowalutach i parach walutowych.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tą spekulacją to bym też uważał, nie każdy się do tego nadaje. Sam Zbyszek z AppFunds pisał, że mimo wiedzy z giełdy FOREX nie jest dla niego. Więc na początku bym nie szedł tak dużą pozycją w spekulację jeśli się nie ma wiedzy, doświadczenia czy umiejętności. Rezerwa gotówkowa i stopniowe zwiększanie zaangażowania jest też dobrym pomysłem. W końcu to zasada jaką mam na FOREX: nie zajęcie pozycji też jest pozycją ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kazdy ma swoją indywidualną tolerancję ryzyka :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta