Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Gość Aaron

Własny blog, a zarabianie pieniędzy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aaron

Stworzyłem swój własny blog i umieściłem go na darmowym hoście friko.pl, mam zyski z reklam tam zamieszczanych, jak jeszcze mogę zarobić, proszę o porady ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość dancepleasure

Zarobić możesz na wiele sposobów. Według mnie opłaca się zapiać do programu partnerskiego oferującego produkty pasujące tematycznie do Twojego bloga (więcej znajdziesz tutaj: pp.ministrona.pl).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co prawda dawno nikt tu nie pisał...

Moim zdaniem nie ma sensu stawiania blogów na darmowych hostiongach, bo wtedy promuje się hostingodawcę, anie samego siebie. Poza tym jeśli taki blog się rozrośnie, będzie dobrze wypozycjonowany, to firma hostująca może Cię wygonić i wtedy będziesz musiał wszystko od początku zaczynać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Misiaczek1412

Osobiście polecam firmę BoksNet.pl, oferują możliwość bezpośredniej sprzedaży reklamy na swoich stronach. Wystarczy się za darmo zarejestrować i zamieścić kod na swojej stronie. Oczywiście reklama ma różne formaty. Moim zdanie bardzo opłacalna rzecz :)

Polecam BoksNet

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ile stamtad udalo Ci sie wyplacic?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość raulq7

Zacznij współpracować z jakimś programem  partnerskim tematycznie odpowiadającym treści twojego bloga. Ja np. posiadając bloga o tematyce techniczno-informatycznej zdecydowałem się na program partnerski firmy hostingowej ITL OD tego czasu średnio co miesiąc dodatkowo inkasuję ok. 100zł :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak masz bloga i zainstalowałeś go na WordPressie, to możesz pomyśleć o sprzedaży płatnej treści na stronie. Jestem także właścicielem wtyczki Fast Micro Pay, która to umożliwia. Jeżeli ktoś chciałby zobaczyć przykładowe screeny, ile można zarobić w miesiącu z tej formy zarobkowania, to zapraszam na priv.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak masz bloga i zainstalowałeś go na WordPressie, to możesz pomyśleć o sprzedaży płatnej treści na stronie. Jestem także właścicielem wtyczki Fast Micro Pay, która to umożliwia. Jeżeli ktoś chciałby zobaczyć przykładowe screeny, ile można zarobić w miesiącu z tej formy zarobkowania, to zapraszam na priv.

a publicznie nie pokażesz przykładowych screen'ów?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a publicznie nie pokażesz przykładowych screen'ów?

Udostępniam na blogu PracaBezSzefa :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Udostępniam na blogu PracaBezSzefa :)

Spojrzałem, faktycznie coś jest ;)

Ale nim stworzę płatną treść na swoim blogu to minie baaardzo dużo czasu...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

BJK, płatna teść na blogu możesz dodać niezależnie do tego czy jest to nowy blog czy z historią, czy ma 1 wpis czy 100. Jeśli będzie to materiał, na który jest zapotrzebowanie to chętni się znajdą :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

BJK, płatna teść na blogu możesz dodać niezależnie do tego czy jest to nowy blog czy z historią, czy ma 1 wpis czy 100. Jeśli będzie to materiał, na który jest zapotrzebowanie to chętni się znajdą :-)

Tylko bez wpisów bezpłatnych, pokazujących jakość autora mało kto się skusi na część płatną. Ja osobiście nie wyobrażam sobie kupić coś od blogera, który nie wiem jak pisze i czy jego wiedza ma przełożenie na rzeczywistość. Podobnie jest z wieloma książkami amerykańskich autorów - fajna wiedza, ale ze względu na różnice w realiach gospodarczych nie wszystko da się przełożyć na polski grunt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Własny blog to dobra sprawa ale trzeba wiedzieć w jaki segment rynku uderzyć. Przesycenie jest w modzie i kulinariach - choć tam i tak jeszcze da się coś ugryźć. Myślałem o blogu traktującym o przenoszeniu firm za granicę tylko żeby opisywać to jakoś sensownie.

Edytowane przez Egzekutor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Stworzyłem swój własny blog i umieściłem go na darmowym hoście friko.pl, mam zyski z reklam tam zamieszczanych, jak jeszcze mogę zarobić, proszę o porady ?

Cześć,

Mogę Tobie zaproponować darmową wymianę - baner za baner. Dziennie jest u mnie około 100 wizyt. Też szukam różnych możliwości zarobku w internecie i po przez stronę...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta