Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

baro

i-transfer nie płaci???

Rekomendowane odpowiedzi

nie mogę pisać w dziale oficjalnych kantorów, więc piszę tu.

Chcę się dowiedzieć czy i-transfer nie wypłaca pieniędzy? Kolega zlecił wypłatę w środę 12.06.2013 i do dziś, czyli sobota 15.06.2013 nie otrzymał kasy na konto. Ile czasu zajmuje zwykle przelanie kasy z i-transfer na konto? Czy Wy też czekacie tak dlugo czy do tej pory trwało to krócej?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kilka dni roboczych, dostajesz tez info na maila o tym, ze przelew wyszedl.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

3 dni robocze jeśli zlecił w środę to w poniedziałek dostanie. Bez paniki i-transfer płaci :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi i kilku moim znajomym - jak dotychczas - płacił po 1-3 dniach roboczych.

Wg informacji z ichniego Regulaminu:

§30
- wypłaty EXPRESS są wypłacane kilka razy dziennie w godzinach największej skuteczności serwisu od 8 do 16,
- wypłaty STANDARD są wypłacane co 2-3 dni robocze w godzinach największej skuteczności serwisu od 8 do 16.

Prosimy zwrócić uwagę, iż banki przyjmują wpłaty w określonych godzinach, również często nie obsługują wpłat w weekendy i święta.

Moja koleżeńska sugestia na przyszłość: najpierw poszukać w źródle i w sieci, a dopiero potem ewentualnie panikować  :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Placi, ale zdarzalo mi sie, ze musialem sie upominac o pieniadze, bo opoznienia czasem sa dosc duze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja za każdym razem otrzymywałem najpóźniej w 3 dobie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za pierwszym razem dostajemy przelew do 3 dni roboczych a później już max w 2 dni robocze, przynajmniej tak wyglądało to u mnie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Express dostaje przeważnie w tym samym dniu, najpóźniej na drugi dzień.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie miałem nigdy problemu z wypłatą na i-transfer czasy są różne od 1 do 3 roboczych dni. Taka ciekawostka raz zleciłem dwie wypłaty w tym samym czasie i expres doszedł pózniej niż zwykły przelew :D  cierpliwości wszystko zapłacą!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Sprawdziłem wczoraj i-transfer i powiem , że płaci wczoraj wieczorem zleciłem przelew express  na konto PKO BP i dzisiaj o godz . 11.00 był na koncie . Tak więc nie ma paniki płaci i wszystko jest ok .Polecam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

i-transfer od dluzszego czasu jest na liście komisji nadzoru finansowego jako zagrożenie publiczne :)

i-transfer to dokladnie firma,

Lago Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze

KRS 328581

Admin zmienił na stronce nazwe firmy na 

LAGOS LLC
2510 Warren Ave.
82001 Cheyenne Wyoming - USA

ale moze to byc tylko w celu uniknięcia problemów prawnych. Tak czy inaczej dla mnie i-transfer nigdy nie byl godny zaufania i prędzej czy później podzieli losy Amber Gold lub Liberty Reserve

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

KNF jest również zagrożeniem publicznym. To skrajnie upolityczniona instytucja realizująca interesy banksterki oraz jedynej obecnie właściwej opcji politycznej.

Ponadto nie bardzo rozumiem, jak i-transfer można porównywać do  Amber Gold czy LR skoro zajmuje się zupełnie odmienną działalnością, będącą w istocie jedynie pośrednictwem w wymianie różnego rodzaju walut, czyli prowadząc swoisty superkantor.

Upadek i-transfer mógłby być zatem raczej biznesową wpadką a nie efektem działalności bazującej na oscylowaniu na krawędzi prawa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

i-transfer umozliwia anonimową wymiane pieniedzy na procesorach platniczych ale rowniez wymiane np USD na złotówki, i to jest skrajnie nielegalne w każdym kraju na świecie. Kwestia czasu zanim się nimi zajmą, niemają zadnych pozwolen tak jak niemialo liberty reserve pozwoleń. Stąd porównanie.

i-transfer moze byc praktycznie pralką brudnych pieniedzy i kazdy moze anonimowo wyprać dowolną kwote tam. 

Pewnego dnia po prostu zamiast portalu i-transfer.pl pojawii się błąd 404 i tyle. Jeśli czujesz, że jest bezpiecznie handlować walutami na portalu gdzie nie wymagają od Ciebie ani imienia i nazwiska ani zadnych dokumentow potwierdzajacych dane to życze powodzenia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Marek ma po części racji. Dlatego lepiej nie przechowywać tam funduszy aczkolwiek sama wymiana jest dość bezpieczna w serwisie. Program jest rentowny a może upaść jak dobiorą się do niego odpowiedni służby, które zawsze coś znajdą aby zamknąć serwis. Admin ma głowę na karku i wstrzelił się w niszowy temat. Zrobił sobie internetowy kantor i teraz ma z tego ładne profity.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

i-transfer to platforma  wymian pomiędzy użytkownikami bo usługą nie jest wymiana waluty tylko udostępnienie innym narzędzia do tego i nie jest procesorem płatniczym więc porównanie do lr raczej chybione. Nie przechowuje się kasy w takich miejscach.

Edytowane przez barus41

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

porównanie do LR tak jak napisałem powyżej było ze wzlędu na brak pozwoleń o czym zreszta informuje komisja nadzoru finansowego. Admina i-transfer znam i absolutnie nie jest to zaufana osoba :)

tak więc trzymanie tam kasy jest niebezpieczne z kilku względów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Marku, z ferowaniem takich wyroków na temat admina na publicznym forum byłbym ostrożny, żeby nie być w przyszłości oskarżony o pomówienie.

Swoją drogą masz oczywiście rację, że pewnego dnia i-transfer może nagle zniknąć z internetu, powodów ku temu jest ze sto i każdy uczestnik tej platformy powinien mieć tego świadomość.

Wszystko co związane z inwestycjami internetowymi, nielicencjonowanym obrotem e-walutą i anonimowymi transakcjami jest baaardzo ryzykowne i nieraz już mieliśmy okazje się o tym przekonać; a to dopiero początek permanentnej inwigilacji i "kładzenia łapy" na czym tylko można przez rządy wielu krajów...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pernamentnej inwigilacji

permanentnej inwigilacji

literowka jak mniemam ^_^ , choc znany mnie jest ten sposob wymiany pieniedzy to preferuje wymiany 'bardziej osobowe' a z itransfer jeszcze nie mialem sposobnosci korzystac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

i-Transfer chyba nie jest tak do końca pośrednikiem między użytkownikami, ponieważ kasa nie przepływa tylko między nimi, a jest gromadzona na jakimś koncie właściciela serwisu. Tam kase sie przesyła i z tamtąd się wypłaca. Samo to nię będzie stanowić jakiś problemów, jeśli nie ma się stosownych pozwoleń?

Ja pierwszy raz skorzystałem z serwisu, proste zasady, interefejść.. kasa dodarła bez problemu w regulaminowym czasie. Ale też mam obawy czy któregoś dnia cześć z użytkowników nie może zostać z niewypłaconymi środkami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wlamali mi sie 4 dni temu do tego badziewa i wyczyscil konto.....OSTRZEGAM PRZED NIMI,nie maja zadnych zabezpieczeni,chociazby jako podstawa to PIN,ktorego nie ma.Po wlamaniu to hulaj dusza maja zlodzieje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Noo.. podzielam zdanie kolegi wyżej.. bo akurat nas owe włamanie "połączyło" ;)
Niestety, wiele pozostawia sfera zabezpieczeń i-t do życzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mineło 24 godzin odkąd trader nie zaakceptował mojej wpłaty. Czekać jeszcze czy coś działać?

EDIT: Załatwione:)

Edytowane przez slivek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nadal płaci? Korzysta ktoś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja ostatnio korzystałem. Przelew od zlecenia przyszedł po 4 dniach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

30 czerwca dostałem informację, że wniosek o wypłatę został zrealizowany, a do dziś kasy na koncie nie ma. Co ciekawe, kolejny po tym wniosek na większa kwotę został zrealizowany wczoraj jak należy. Zgłosiłem problem i czekam na odp.

Następny dzień - Dostałem odpowiedź:
"Wszystkie wypłaty mają status wypłaconych. Pańska zlecona 26.06 wypłata została zrealizowana 30.06 Przypominam i odsyłam do regulaminu systemu, iż wypłaty standard realizowane są co 2-3 dni robocze. Zapraszam w razie dalszych pytań. Pozdrawiamy"

Czyli nic się nie stało? Hmm... Dziwnym zbiegiem okoliczności dziś (piątek) pieniądze dotarły na konto. ;)

Czyli nie jest aż tak źle z wypłacaniem, tylko czasem trzeba pilnować rzetelności serwisu.

Edytowane przez investman

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta