Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

baro

i-transfer nie płaci???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam obecnie problem z wypłata zlecałem 27.11 1 grudnia został wysłany meil ze wypłacono a do dziś nie mam pieniędzy zwykle miałem od razu bo konto mam w tym samym banku a na moje wiadomości nikt nie odpowiada .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest zmiana w wypłatach na i-transfer , chodź w regulaminie nic o tym nie pisze przy zlecaniu wypłaty standard czas oczekiwania 1-3 dni ,a jest po 3 dniach dopiero dają do swojego zlecenia ( na swoim koncie widzimy zrealizowane/wypłacone co nie oznacza wysłane ) i po następnych 3 dniach wysyłają przelew ze swojego Banku. Tak więc od momentu kiedy zlecamy przelew na swoim kocie mamy po 6-7 dniach w swoim Banku - przy wypłacie standard     

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@MateuszA

skąd masz te info..?

ja po kilkunastu ponagleniach, otrzymałem tylko informacje ze powodem opóźnień, jest migracja na szybszy serwer ,,

Witam,

przepraszamy za opóźnienia, wynikają one z trwających prac przenoszenia danych na nowy, szybszy serwer i aktualnie wszystkie transakcje są weryfikowane ręcznie co niestety może wydłużyć prace. Na dniach mają się zakończyć wszystkie prace administracyjne i wszystko ma wrócić do normy
Pozdrawiam
Zespół i-Transfer.pl''

Czyli de facto, gdyby nie migracja pieniążki by się pojawiły wcześniej..? natomiast uważam, że jesli
by było tak jak mówisz , to został bym poinformowany prawda..? ;)
Edytowane przez adrchm2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem ze swojego doświadczenia już na początku listopada miałem taki sam problem czekałem tydzień na swój przelew dokładnie zlecony przelew 3.11 a na koncie miałem , 13.11 wysłałem dwa zgłoszenia brak do dzisiaj odpowiedzi ze strony i-transfer , jak ty dostałeś odpowiedź jesteś szczęściarzem  :cool:  . Nie wiem ile trwa przenoszenie danych na inny transfer , ale to już 1,5 miesiąca , albo i więcej .Ostatni przelew zleciłem 2.12 i do dzisiaj nie mam jeszcze na koncie , więc nic się nie poprawiło dalej są opóźnienia :( .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem ci ze ja już tam nie handluje, żeby czekać za swoimi pieniążkami nie wiadomo ile,  coś mi tu śmierdzi powiem ci że na twoim miejscu zrezygnował bym z ich usług, bo firma się zwinie razem z pieniążkami innych użytkowników ,ja ich bombardowałem po kilka razy dziennie wiadomościami i gdy napisałem na FB to właśnie ktoś od razu się zainteresował także może tam spróbuj.

Witam,
dziękuje za zgłoszenie problemu zostanie on przekazany do administracji serwisu
Pozdrawiam
Zespół i-Transfer.pl

no i po tym to się ruszyło ,mnie już tam nikt nie namówi ,żeby dla paru złotych ryzykować stratę kilkuset ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zleciłem zgromadzone środki na itransferze do swojego banku 15 stycznia 2015 oczywiście wybrałem szybszą metodę transakcji.

Do dzisiejszego dnia  pieniądze wiszą w oczekiwaniu.

Czy zdarzyła wam się taka sytuacja z tym pośrednikiem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no na prawdę mi zdarzało się ostatnio 7-8 dni przy natychmiastowym także szczerze nie polecam do transakcji tego portalu .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

UWAGA! W związku z trwającymi pracami modernizacyjnymi transakcje czasowo zostają wstrzymane.

pozostało czekać 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kolego @brokers otrzymałeś swoja wypłatę..?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kolego @brokers otrzymałeś swoja wypłatę..?

Cisza jak i ze strony administrcji.To będzie juz miesiąc jak czekam na monete.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z kad wziełaś te dziwne informacje ze pieniądze dochodzą całkiem szybko.

Strona od miesiąca jest w naprawie . Czekam miesiąc ponad na pieniądze. Zero informacji ze strony administracji i transfer.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jest coś podobnego jak I-transfer ?

Edytowane przez Polon
Wątek dotyczy i-transfer, a nie poszukiwania innych podobnych serwisów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

spam

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dostał ktoś od nich zaległe pieniądze ?

bo strona nieczynna i u mnie przelewów dalej brak od nich

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie dostal skladam wniosek o przeniesienie do SCAMU.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

składał ktoś zawiadomienie w ich sprawie ? bo z tego serwisu pieniędzy nie podaruję ( kwota 5-cyfrowa na ulicy tak sobie nie leży) a jeśli składał to składając swoje zawiadomienie zaznaczę i grzecznie poproszę o dołączenie/połączenie z innymi zgłoszeniami :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta