Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

pepperoniss

PAMM / FxInvestmentQuality Aggressive / 99739 / liteforex.com

Rekomendowane odpowiedzi

Nie całej nie przegrał, tylko 98.8% ;P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ponieważ mam tam dość sporą ilość $ robiłem od jakiegoś czasu screeny zmian, przykładowo( zwróćcie uwagę na ilość kapitału):

Poniedziałek , 13:54 - już po "małym" spadku 

http://scr.hu/0ssa/u9x2e

Poniedziałek, 19:15

Środa, 16:14

Czwartek, 11:44

Czwartek, 20:39

EDIT://
miałem sporą ilość $ :D :D

Edytowane przez kbartoszek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

widzę że Nastałek z kumplem znów narobili bałaganu.. :huh:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czy wiadomo w jakim kierunku pójdzie teraz to wszystko? ktoś ma kontakt z traderem? albo jakieś informacje od tradera? 

bo jak to tak obserwuję to zapowiada się, że temat chyba upadnie, albo już upadł, ciężko będzie odbudować zaufanie do tradera...

nie rozumiem też tego, że jest informacja na stronie: 

• max. dzienna możliwa strata -15%

a z ponad 800% w ciągu krótkiego czasu (kilku dni) jest obecnie -94% 

czy ktoś może mi to wyjaśnić? nie znam się na forexie, ale być może czegoś nie rozumiem? 

rozumiem np sytuację kiedy np. 3-4 dni  z rzędu jest kicha i tracę po 15% dziennie i wtedy np wypłacam kasę albo rezygnuję, ale w sytuacji jaka jest to się ma ni jak do tego co jest na stronie... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aktualnie jest - 99.3% ;P od poniedziałku. Problem w tym że odkąd tam jestem, Trader wcale się nie trzymał 15% limitu, ale tak widniało na stronie (co prawda strona nie była Tradera - tylko mr. Kisiela - więc to nie jego wina, on może wcale o tych 15% nie wiedzieć). Jak chcesz mieć limit na pewniaka to sobie Risk Limit ustawiasz na 85% (dla 15%) i wtedy Cię odcina jak tracisz 15% kapitału. Jak tylko zauważyłem P. Nastałka przy tej akcji już coś zaczynało mi brzydko pachnąć - wspomnienia po BB - niestety a może stety się nie wycofałem się w porę ale ważną lekcję się nauczyłem :). Jest już po zawodach taka strata jest nie do odrobienia, ludzie powinni się pożegnać z $$, pretensje mogą mieć tylko do siebie gdyż czytali ( :cheesy: ) User Agreement na Lite Forex i się z nim zgodzili, Trader jest niczemu winny- starał się ale nie wyszło, bywa. Znane jest także postępowanie platform że stosują różne triki/sztuczki utrudniające pracę Handlarza gdy ten ma duży kapitał i mu bardzo dobrze idzie - dlatego Vladimir nie gra na kontach pamm - ale nie tylko platforma jest winna bo Trader też nie wytrzymał presji i grał jak opętany bez wytchnienia. Ja odrobię stratę w tydzień góra dwa, inni którzy potracili 20-30k$ mają problem :P Panowie leaderzy jak zwykle zapomnieli poinformować swoje owieczki w co się pchają... są dobrzy w tym co robią bo kapitał był imponujący jak na polskie realia.

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zasada jest niezmienna na rynkach finansowych od lat: jak cos szybko rosnie, to za chwile jeszcze szybciej spada.

W historii fx nie ma tradera, ktory osiagalby takie wyniki dluzej niz pol roku :)

Zwykle pokazuja rewelacyjne efekty swej "pracy" przez kilka tygodni/miesiecy, po czym traca prawie wszystko...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie jedźcie po chłopie. Niektórzy (jak widzę wyżej "wielcy" liderzy na "N") po prostu są mistrzami w pompowaniu balonów. Tylko, że prędzej czy później schodzi z nich powietrze, lub pękają.

Tutaj pękł szybko - bo za szybko został nadmuchany.

Oczekiwania były tak duże, że chyba trader nie wytrzymał presji tych multum kont podpiętych pod niego.

Na przyszłość dobra nauczka dla spragnionych zysków na forexie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ale to podobno samemu trzeba było sobie ustawić na 15% o czym ludzie nie wiedzieli. 
Czyli $600.000 poszło w "komin" w kilka dni. Większość chyba nigdy tak szybko nie straciła pieniędzy. Wiem że rodzą się teorie spiskowe, jakoby od poniedziałku grał już nie ten trader, biorąc pod uwagę jego wyniki z ostatnich tygodni, albo dogadał się z Platformą itd. Ale odpowiedz jest właśnie chyba w statystyce..  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem co to za trader był, puki dobrze jest ok, ale człowiek nie wytrzymał presji i tyle w temacie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kto to jest MC?

Nie kto a co. MC to zapewne Margin Call czyli nic innego jak automatyczne zamknięcie pozycji stratnej przy określonym procencie (przeważnie jest to 30% ze 100% całości depozytu). Jest to forma zabezpieczenia się przed całkowitą utratą depo. 

Edytowane przez Flymen

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Flymen zadne zabezpieczenie nie zadzialalo, najpierw depozyt zszedl do okolo polowy a dzien pozniej juz bylo booom, jak sie ostro gra to sie ostro przegrywa, teraz moze kilka lat przerwy od lite ?? Czy macie znow jakiegos 'super' tradera lub faworyta?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja znam takiego dobrego:

Abe Cofnas :) 7-8/10 sygnałów które daje wchodzi. Część forumowiczów może go już zweryfikować, jeśli mają dostęp do platformy Webtrader OPN Sitetalk

Co do tradera FXInvestmentQuality... Nie jestem ekspertem forex, ale jakoś na początku nie ufałem tym wynikom. Zbyt duże....

Edytowane przez Mises

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo dużo kapitału angażował, a tak się nie robi, bo pamiętajcie, że każdy kij ma 2 końce 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Flymen zadne zabezpieczenie nie zadzialalo, najpierw depozyt zszedl do okolo polowy a dzien pozniej juz bylo booom, jak sie ostro gra to sie ostro przegrywa, teraz moze kilka lat przerwy od lite ?? Czy macie znow jakiegos 'super' tradera lub faworyta?

Wiem że nie zadziałało, odnoszę się tylko do wpisu kolegi który nie bardzo się orientuje w temacie ;-) Pozatym dla mnie nie stawianie SLów przez tradera to jak jazda samochodem bez hamulców... A jeszcze w połączeniu z brakiem MC to już wogóle jazda bez kierownicy ... Totalna masakra. I całkowity brak profesjonalizmu ze strony zarządzającego tym PAMMem. 

Edytowane przez Flymen

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja znam takiego dobrego:

Abe Cofnas :) 7-8/10 sygnałów które daje wchodzi. Część forumowiczów może go już zweryfikować, jeśli mają dostęp do platformy Webtrader OPN Sitetalk

Co do tradera FXInvestmentQuality... Nie jestem ekspertem forex, ale jakoś na początku nie ufałem tym wynikom. Zbyt duże....

Granie sygnalami a korzystanie z konta pamm to diametralnie rozne rzeczy.

Oczywiscie ze za duzo zarabial. Poszlo ok $600K.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiecie, na Forex nie ma niczego pewnego. Jak się komuś powierza pieniądze to też oprócz zysków otrzymujemy skutki jego porażek - straty. Oczywiście zamiast swoich. Na pewno niewskazane dla ludzi lubiących wszystko mieć pod kontrolą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nastałek z kumplem wydali jakieś oświadczenie. Generalnie mają zamiar odrabiać 600 tysięcy dolarów  :clap1:

1. Witamy,
  2. wiele sie wydarzylo podczas ostatniego tygodnia i
  3. to rzeczy niemilych.Frustracja i rozgoryczenie siegnely zenitu co
  4. jest zrozumiale.... W niedziele mialo miejsce spotkanie Tradera z
  5. nami ( Piotr i Andrzej) i rozmawialismy naprawde dlugo.Oto co zosta
  6. lo postanowione.Prosze i uwazne przeanalizowanie naszego pomyslu.
  7. Chetnie na PRIV przedyskutujemy ewentualne Wasze pomysly.Jestesmy
  8. otwarci na propozycje i jak widac nikt z nas nie ucieka.
  9.  
  10. Wrecz przeciwnie, uwazamy,ze powinnismy sprawe wyjasnic ale najwazniejsze wrocic z naszym wspolnym biznesem tam gdzie bylismy w
  11. zeszly piatek.
  12.  
  13.  Bardzo prawdopodobne ,ze zawiodla platforma.Bedziemy sie starali wyjasnic
  14. dlaczego .Byc moze nie bedzie to teraz latwe ale na ile to bedzie mozliwe z
  15. naszej strony beda takie starania.Ustalislismy,ze jakakolwiek nieprawidlowosc w dzialaniu platformy powoduje automatyczne zatrzymanie handlu do czasu wyjasnienia sytuacji.Jesli ktokolwiek z Was zauwazy jakiekolwiek nieprawidlowasci w dzialaniu kont prosimy o natychmiastowe zgloszenie tego na czatach i na Live support.
  16.  
  17.  (*)Zawiodl Trader, ktory niestety wpadl w panike do czego szczerze nam sie przyznal kiedy platforma nie zadzialala jak powinna.Za ta szczerosc wielki szacunek (bow).Faktycznie nikt z nas nie wie jakie to uczucie jak traci sie w blyskawicznym tempie milion zlotych czy wiecej....Dlatego bardzo prosze nie osadzajmy .Stalo sie, jest wielka wola naprawienia tego a umiejetnosci i srodki
  18. na to sa.
  19.  
  20.  (*)Zawiedlismy my -Piotr i Andrzej.Poddalismy sie euforii poniewaz sukces jaki mial miejsce byl tak ogromny,ze niestety uspil nasza czujnosc.Powinnismy lepiej przygotowac sie z dzialalnosci platformy- sprawdzic jak mozna ustawic
  21. poszczeglne zabezpieczenia itd. Niestety nie zrobilismy tego poniewaz wszytsko tak dobrze sie ukladalo ( pierwszy miesiac zakonczyl sie zyskiem 700% a poczatek drugiego miesiaca to ponad 100% !!!) To sa wyniki niespoty
  22. kane nigdzie.....I to nas uspilo.
  23.  
  24.  (*)Zawiedlismy takze my- wszysycy uczestnicy.Zgubila nas chciwosc.Pomimo tego,ze tak szybko i duzo zarabialismy prawie nikt nie wyplacal pieniedzy......
  25. A tam gdzie jest zysk musi byc konsumpcja....Prawie nikt z nas nie dopuszczal
  26. mysli ,ze tak blyskawicznie moze sie ta bajka skonczyc.Do tego prawie nikt nie
  27. potraktowal tego bzinesu na serio tak jak powinien- sprawdzenie na wlasna reke jakie sa zabezpieczenia , prawie nikt nie odpial konta pomimo tego,ze wiadomo bylo nawet z webinarow ,ze kazdy z nas moze to zrobic w kazdej chwili.....
  28.  
  29. Masa zaniedbac,brak chlodnego podejscia do bzinesu niestety tak sie konczy.
  30. Ale to juz przeszlosc.Stalo sie i mamy to za soba.Wazne jest to co bedzie.Mysle,ze ta nauke kazdy z nas potraktowal bardzo powaznie.
  31.  
  32. Na naszym spotkaniu ustalilismy nastepujacy plan wyjscia z tej sytuacji i odrobienie strat.
  33.  
  34.  (*)Kazdy z nas jest uczestnikiem biznesu i dopuszcza ryzyko na jakie sie umawialismy a wiec na kontach Stable strata dzienna 10% a na Agressive 30%.Tak wiec Trader zalozyl konto n aktorym beda odrabiane straty i wyplacane co tydzien na konta Skrill wszytskich , ktorzy stracili .
  35.  
  36.  (*)Przyjelismy,ze uczestnicy Stable beda mieli odrabiane konta od stanu -10% ( zakladana dzienna strata ) minus  to co wyplacili jesli taka sytuacja miala miejsce od sumy wplaconej.
  37.  
  38.  (*)Przyjelismy ,ze uczestnicy Agressive beda mieli odrabiane konta od stanu -30% ( zakladana dzienna strata) minus  to co wyplacili jesli taka sytuacja miala miejsce od sumy wplaconej.
  39. Osoby, ktore wplacily pieniadze w piatek po zakonczeniu pracy Tradera, przed feralnym poniedzialkiem i nie mialy szansy wogole zarobic ( w przeciwienstwie od innych uczestnikow , ktorzy zarabiali i nie wyplacali pieniedzy ) beda mieli odbudowane konta do stanu 100%.
  40.  
  41. Kazdy z uczestnikow bedzie poproszony o pokazanie ile wplacil i ile wyplacil
  42. Bedzie to zmudna robota bo jest nas sporo ale Piotr i Andrzej beda to robic
  43. codziennie az do skutku.Trader bedzie odrabial straty na swoim koncie i co
  44. tydzien z kwoty zarobionej beda robione wyplaty na konta Skrill poszczegolnych uczestnikow.Szacujemy ze do 3 miesiecy maksymalnie sprawa bedzie zakonczona.
  45.  
  46. Po odrobieniu strat kazdy sam zadecyduje czy taka forma zarabiania jest dla Niego odpowiednia.
  47. Dodam tylko ,ze dzisiajeszy wynik byl 6,23 % .Wynik zrealizowano na 4 tranzakcjach zabezpieczonych Stoplossami......W tej chwili wyniki beda realizowane poprzez wieksza ilosc tranzakcji i na wiele mniejszym ryzyku.
  48.  
  49. Pewne ustalenia co do dzialania czat roomow beda podane jutro w nastepnym komunikacie.Jestesmy otwarci na dyskusje , jelsi ktos ma jakies pomysly prosimy o info na PRIV do Andrzeja i Piotra
  50.  
  51.  (*)I tak na koniec mamy nadzieje, ze tak jak w naszym slowniku tak i Waszym niema slow : fiasko czy niepowodzenie.
  52. Pozdrawiamy serdecznie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[usunięto]

Swoją drogą bardzo owocna musiała być dyskusja z "traderem", zwlaszcza ze handlował on 24/7 co oznacza ze byl po prostu botem  :lol:

Edytowane przez Kris
Nie podajemy prywatnych danych kontaktowych na publicznym forum, a już w szczególności osób trzecich.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Marek33
Nie mają zamiaru odrabiać 600k $, mają zamiar oddać ludziom 70% wkładu, a tym którzy wpłacali po 5tym lipca 100% wkładu, myślę że będzie tego coś w granicach 90-120k $.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no dobra, ale do tego celu zrobili nowe konto pamm które bedzie robić pewnie kilka dolców dziennie jak jakiś hyip :D

więc tak naprawde czy oddadzą to zalezy od sukcesu nowego konta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta