Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

pepperoniss

PAMM / FxInvestmentQuality Aggressive / 99739 / liteforex.com

Rekomendowane odpowiedzi

Bez obrazy ale aż przykro czytać te wasze komentarze o pozwie do sądu. To tak samo jak byście chcieli pozwać totalizator sportowy za to

że nie wygraliście w LOTTO, ryzyko jest wkalkulowane w tą "branże" i nikt nie może zapewnić Wam zysków to jest niezmienne.

Tak jak napisał turboonostrilvision wszystkie transakcje były przeprowadzane wewnątrz platformy i na ich zasadach określonych w regulaminiehttp://www.liteforex.com/pl/riskdisclosure/

Dziwie się też ze mimo tak wysokiego procentu zysków ( czytaj ryzyka ) wielu z Was wierzyło w "złote góry" .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przyglądałem się wcześniej uważnie temu, co się dzieje, jednak zauważyłęm że większość osób nie wykorzystała możliowości zabezpieczeń po swojej stronie i między innymi dlatego stracili praktycznie wszystkie pieniądze, jeśli dodatkowo pazernośc wygrała z rozsądkiem i nie wycofywali części zysków, tylko całość reinwestowali. Taki podejście jest nie tylko ryzykowane, ale i nie rozsądne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiesz jak to jest, kto nie ryzykuje ten nie ma, pomimo iz troche $ stracilem to rowniez 'sporo' zyskalem na doswiadczeniu i kontaktach.  :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kontakty, to chyba jedyna cenna rzecz przy okazji wątku, bo sam projekt według ostatnich wieści, to już kompletna padaczka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rzeczywiście pozew nie ma żadnych szans, jest regulamin i koniec. Nie ma tu nic do rzeczy ile firma na tym zarobiła.

Po kilku miesiącach obserwacji poszczególnych traderów wydaje mi się, że cały ten PAMM nie ma większego sensu.

Lepiej już chyba samodzielnie powalczyć na eToro, ale w zasadzie to wszystko wygląda na totolotek.

Bez wewnętrznych sygnałów tu się nie zarobi.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@up, dlaczego piszesz, że PAMM nie ma sensu? ja właśnie zastanawiam się nad przyłączeniem do liteforex. przecież można wyselekcjonować traderów z dłuższym stażem, którzy mają małe wahania kapitału i dodatkowo ustawić sobie 'prywatny' stop loss lub take profit. jak zarobi większy procent odpiąć konto na jakiś czas i obserwować. w tym czasie podpiąć się pod innego tradera, który wykazuje zyski.
nie rozumiem trochę ludzi, którzy mieli po 500% zysku i nie wypłacili przynajmniej wkładu. zaślepienie totalne. takie osoby powinny mieć zakaz wchodzenia w takie biznesy. gdzie sens i logika?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@baro: Dokładnie w tym klimacie prowadziłem swego czasu rozmowy z kilkoma osobami nie rozumiejąc, jak to możliwe, że nie zadbali o podstawowe zabezpieczenia swojego kapitału.

Platforma jako tak daje przecież takie możliwości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy LiteForex jeszcze działa? Czy warto nim się zainteresować? Myślę o podpięciu się na opisywanych tu zasadach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Proszę o dane na temat działań tego Pana na adres zofia.zodak@wp.pl

Zabrania się umieszczania danych kontaktowych w postach.

Adres po pewnym czasie zostanie usunięty.

Edytowane przez Robertpl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Postanowiłem odświerzyć temat.

Po bardzo długim czasie zalogowałem się do swojego konta LiteForex i ku mojemu zdziwieniu zobaczyłem, że zostało tam 100$, które podpiąłem około pół roku temu pod jednego tradera. Najzwyczajniej w świecie zapomniałem... Teraz po zalogowaniu widżę, że mam na koncie 419$ !!! No naprawdę miło się zrobiło :D

Czy ktoś tutaj jeszcze zarabia/traci ? Dodam tylko, że mój zysk wyrobił trader o numerze 98505 (Technical Analisys)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Założyłem rok temu konto na liteforex. Nie zainwestowałem ze względy opinie o kontach pamm, ze się nie sprawdzają . Ale teraz widze że chyba popełniłem błąd :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nawet na LF są zyskowni traderzy , ale  maja oni wahania wynikajace z cyklow trendowych na instrumentach na  ktorych inwestuja, jesli natomiast  dobrze zarzadzamy zyskami i zabezpieczamy  ryzyko na depozycie  to spokonie mozna cos uciułać. Kwestia istotna jest poziom maksymalnego wzglednego spadku - nalezy na to bacznie zwracac uwage.

Edytowane przez Crespo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta